Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z 2 łowisk 15:00–17:00 Cirocha č. 1b, wynik okna 26. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 03:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Pomiary poziomu wody, temperatury i przepływu, pogoda przy cieku i stan z satelitów Jak ciek opada z biegiem wody: spadek, nachylenie i prędkość wody. Łagodne nachylenie Nurt jest wyczuwalny, na przemian występują płycizny i spokojne odcinki. Przejście między ciekiem nizinnym a podgórskim. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Nachylenie i spadek są orientacyjne, obejmują tylko odcinki łowisk. Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2019 do 2025: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 1 z 2 łowisk z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 33 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek90 % čiary vody 10 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 130 mg/l, stredne tvrdá voda (8,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,615 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 81. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 53nGy/h dávkový príkon 64. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 4vzorky so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (110 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 3 z 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Olovo 16,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Cirocha). 396vrtov do 3 km 800 rozborov vody v okolí Z toho 367 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 3 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 56lokalít do 3 km 2 záťaže, 54 skládok Najbližšia záťaž: Stakčín – skládka TKO s OP, 1,6 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 17záznamov do 5 km 2 ložiská, 15 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 253plôch do 3 km 12 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 10 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,87typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 8,4°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,51 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 130mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 53nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Cirocha, 1999, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 1999, 120 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Laborec, 830 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, prítok, 2009, 870 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 1999, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 2009, 80 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 1999, 50 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cirocha, 2009, 80 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Cirocha, prítok, 2009, 870 m od vody. Porovnanie: 54. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 350 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 430 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 350 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 260 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 396 vrtov v pásme 3 km, z toho 189 hydrogeologických a 207 ostatných; s číslom archívnej správy 367. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Bodrog i Hornad
Teraz nad wodą
Dziś na cieku Cirocha
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Stan wody na cieku
Stany wody na cieku
Stacja Status Zmiana Temperatura Snina 58 cm – Starina 19 cm – Starina (nad VN) 2 cm – Profil wysokościowy cieku
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku Cirocha
Problematyczne oczyszczalnie przy łowiskach1 oczyszczalnia w promieniu 2 km od łowiska
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Cirocha
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pkt kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné piesčité štrky prikorytovej zóny 6× kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× flyš paleocén cisnianske vrstvy: stredno- a hrubolavicovité drobové pieskovce, drobnozrnné zlepence, sivé piesčité ílovce (p 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,214 mg/l83. percentil2,94 mg/l49. percentil203 mg/l46. percentil6,65 mg/l38. percentil46,5 mg/l33. percentil4,63 mg/l32. percentil28,3 mg/l31. percentil8,45 mg/l26. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,134 mg/l57. percentil5,91 mg/l47. percentil0,113 mg/l46. percentil2,70 mg/l38. percentilMetale
115 μg/l65. percentil0,0824 mg/l41. percentil5,36 μg/l40. percentil16,6 μg/l34. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,615 mg/kg81. percentil1,29 mg/kg77. percentil29,8 mg/kg70. percentil85,1 mg/kg69. percentil72,4 mg/kg59. percentil24,3 mg/kg53. percentil2,70 mg/kg52. percentil15,5 mg/kg49. percentil8,18 mg/kg46. percentil89,5 mg/kg42. percentil0,198 mg/kg42. percentil0,134 mg/kg37. percentil5,49 mg/kg33. percentil0,180 mg/kg33. percentil0,0646 mg/kg25. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
977 mg/kg63. percentil4 812 mg/kg63. percentil2,76 %54. percentil1,53 %52. percentil0,812 %38. percentil5,27 %37. percentil1,31 %25. percentil593 mg/kg17. percentil0,630 %17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
1,94 mg/kg80. percentil492 mg/kg77. percentil69,2 mg/kg74. percentil34,3 mg/kg72. percentil28,1 mg/kg52. percentil14,0 mg/kg50. percentil86,3 mg/kg44. percentil54,4 mg/kg33. percentil375 mg/kg26. percentil110 mg/kg24. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
8,06 ppm69. percentil1,36 %66. percentil2,54 ppm44. percentilGeotermálny potenciál
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 153 1 zrno 40 m 145 1 zrno 80 m 8 1 zrno 110 m 154 1 zrno 110 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 12 67,6 Bq/l 16,1 Bq/l studňa 7 37,5 Bq/l 17,6 Bq/l potok, rieka 4 7,82 Bq/l 3,82 Bq/l źródło 10 14,0 Bq/l 10,7 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Pčolinné stavebný kameň Ťažené ložisko – LOMY SV, s.r.o. 4,0 km Žilková stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – VLaM SR, štátny podnik – Odštepný závod Kamenica nad Cirochou 4,8 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metale Gatunek Od vody Humenné Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 3,1 km Udavské Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 4,0 km Zemplínske Hámre Železné rudy Fe ložiskový výskyt 4,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody Snina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 12097 117Ab24.pdf10 m Snina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 2028 117Ab15.pdf30 m Stakčín úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,9 m – 40 m Stakčín úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 4,6 m – 40 m A 18 inžiniersko-geologický – 8542140 m VU-5 inžiniersko-geologický 5,0 m 3323340 m V-42 inžiniersko-geologický 6,2 m 2078940 m Kamenica nad Cirochou úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,7 m 24033 117Aa58.pdf50 m Modra nad Cirochou úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,6 m 12097 117Aa17.pdf50 m Snina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 2028 117Ab14.pdf50 m Dlhé nad Cirochou úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,9 m 24033 117Aa41.pdf60 m Kamenica nad Cirochou úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 m 24033 117Aa59.pdf60 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalizacja Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Stakčín – skládka TKO s OP SK2005700F 1,6 km Belá nad Cirochou – skládka TKO SK2005700F 2,0 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Stakčín – 1983 – 30 m Snina 400 m² 1989 – 30 m Dedačov – Kamenica nad Cirochou 800 m² 1973 – 30 m Lackovce 250 m² 1988 – 30 m Snina 100 m² 1993 – 40 m Stakčín 40 m² 1991 – 50 m Dlhé nad Cirochov – Dlhé nad Cirochou 1 875 m² 1987 – 50 m Dlhé nad Cirochou 300 m² 1983 – 60 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
15z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
OłówPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,0 μg/lmedián 5,00 μg/l22 vzoriek9 % pod medzou stanovenia
MiedźCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,0 μg/lmedián 2,50 μg/l21 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
KadmCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l18 vzoriek11 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 76,0 μg/lmedián 35,0 μg/l9 vzoriek
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,750 μg/l22 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l14 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
AntymonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,6 mg/lmedián 8,27 mg/l2 vzorky
GlinAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,490 mg/lmedián 0,00500 mg/l63 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
CynkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 635 μg/lmedián 17,0 μg/l63 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
OłówPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l63 vzoriek37 % pod medzou stanovenia
KadmCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,250 μg/l63 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
RtęćHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l63 vzoriek98 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,500 μg/l63 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
AntymonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,100 μg/l63 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 52,0 μg/lmedián 8,00 μg/l63 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,60 μg/lmedián 0,700 μg/l63 vzoriek
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,250 μg/l63 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,500 μg/l63 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l42 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



