Skóre podmienok na love, najlepšie okno dňa a revíry od najlepších podmienok Priemerná aktivita · priemer z 2 revírov 15:00–17:00 Chvojnica č. 2, skóre okna 58. Skóre je odhad podmienok podľa počasia, vody a okolia, nie predpoveď záberov. Prepočítané o 06:04. Priebeh toku a jeho revíry. Farbu čiar prepneš na podmienky dnes, kvalitu alebo ľubovoľný iný parameter. Podrobné filtrekraj, okres, dno, hĺbka, zatienenie, družice, chémia a znečistenie vody, ryby, geológia Mapu posúvaš dvoma prstami. Jedným prstom ju posunieš na celej obrazovke. Skóre je odhad podmienok podľa počasia, vody a okolia, nie predpoveď záberov. Pri každom revíri vidíš, z čoho sa skladá, ako je to podložené a odkiaľ údaje sú. Meranie hladiny, teploty a prietoku, počasie pri toku a stav z družíc Ako klesá tok po prúde: spád, sklon a rýchlosť vody. Rýchly tok Podhorský potok: rýchla voda, kamenité dno, perejky a jamy pod nimi. Typické pstruhové vody. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád sú orientačné, zahŕňajú len úseky revírov. Načítavam 3D model terénu… Vývoj okolia a prírody od 2017 do 2023: ako sa menia brehy, vegetácia a krajina okolo vody. Snímky sa samy prepínajú, listovať môžeš aj ručne. Ortofotomozaika SR © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a deň snímkovania závisia od polohy, jednotlivé ročníky sa preto môžu líšiť ročným obdobím aj počasím. Kvalita vody podľa SHMÚ, čistiarne pri revíroch a podzemná voda v okolí 2 z 2 revírov s údajom SHMÚ revírov toku má pri najbližšom mieste nesplnenú normu aspoň v jednom ukazovateli. 2 z 2 revírov s meraním má v okolí podzemnú vodu s hodnotou nad hranicou aspoň v jednom ukazovateli. Znečistenie vody v povodí MoravyZnečistená voda na Slovensku Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemných vôd), register čistiarní z VÚVH a EEA. Miesto SHMÚ sa k revíru priradí podľa rovnakého názvu toku a vzdialenosti; ročenka uvádza miesta, ktoré nesplnili normu, preto chýbajúce miesto nie je dôkazom čistej vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 34 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 13 % mladé sedimenty, 13 % flyš Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 670 mg/l, veľmi tvrdá voda (22,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Zinok 235 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 53 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 62. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 1 rudný minerál v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 4 z 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 90,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Bezmenný pravostr. prítok v časti Vidovany v Dubovciach pod). 281vrtov do 3 km 863 rozborov vody v okolí Z toho 281 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 15 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 19lokalít do 3 km 1 záťaž, 18 skládok Najbližšia záťaž: Holíč – olejové hospodárstvo kotolne, 1,8 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 9záznamov do 5 km 9 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 10plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 12 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,79typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 22,8°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (4,06 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 670mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 56 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 53 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Bezmenný pravostr. prítok v časti Vidovany v Dubovciach pod, 2002, 740 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bezmenný prítok Radošov. rybníka, cca 500 m. nad hl. vtokom, 2002, 860 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chvojnícky potok, 2002, 20 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: V zákrute cesty Chropov – Radošovce, 1 km od RD Chropov nad , 2002, 920 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: V zákrute cesty Chropov – Radošovce, 1 km od RD Chropov nad , 920 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bezmenný pravostr. prítok v časti Vidovany v Dubovciach pod, 2002, 740 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chvojnícky potok, 2002, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chvojnícky potok, 2002, 50 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chvojnícky potok, 2002, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pavlovský potok, 2002, 330 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 390 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 450 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 281 vrtov v pásme 3 km, z toho 110 hydrogeologických a 171 ostatných; s číslom archívnej správy 281. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto revíry spravuje a kde ležia Povodie Dunaja
Teraz pri vode
Dnes na toku Chvojnica
Priemer revírov toku
Najlepšie okno dnes
Mapa a revíry toku
Stav vody na toku
Vodné stavy na toku
Stanica Stav Zmena Teplota Lopašov 8 cm 5,7 °C Výškový profil toku
Terén v 3D
Historické snímky



Znečistenie vody na toku Chvojnica
Povrchová voda pri revírochnajbližšie miesto monitoringu SHMÚ, 2025
Najviac znečistené revíryvšetky s nesplnenou normou
Podzemná voda: namerané hodnotytypická hodnota zo staníc do 10 km, 2025
Profil toku od prameňa k ústiupočet nesplnených ukazovateľov v roku 2025 na miestach SHMÚ
Ukázať miesta v tabuľke (2)
Geológia a geochémia toku Chvojnica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodov kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 4× kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 1× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité až piesčito-hlinité štrky s úlomkami hornín vo vrchných náplavových kužeľoch s 1× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky, piesčité štrky a piesky dnovej akumulácie v nízkych terasách 1× flyš paleocén – eocén svodnické súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyslosť vody
Tvrdosť vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
117 mg/l94. percentil366 mg/l88. percentil98,1 mg/l88. percentil7,24 mg/l86. percentil28,0 mg/l82. percentil18,9 mg/l78. percentil22,2 mg/l72. percentil0,115 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,579 mg/l88. percentil5,20 mg/l83. percentil11,5 mg/l78. percentil0,387 mg/l74. percentilKovy
23,1 μg/l89. percentil37,4 μg/l54. percentil28,7 μg/l28. percentil0,0356 mg/l13. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
235 mg/kg92. percentil0,410 mg/kg79. percentil34,2 mg/kg78. percentil30,4 mg/kg72. percentil75,7 mg/kg65. percentil79,5 mg/kg62. percentil9,10 mg/kg60. percentil0,244 mg/kg60. percentil7,32 mg/kg58. percentil0,379 mg/kg50. percentil0,182 mg/kg49. percentil2,53 mg/kg45. percentil0,0879 mg/kg42. percentil13,6 mg/kg38. percentil0,360 mg/kg18. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,72 %79. percentil3,74 %72. percentil1 012 mg/kg69. percentil2,91 %62. percentil5,79 %55. percentil889 mg/kg55. percentil0,869 %48. percentil4 209 mg/kg40. percentil0,692 %17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
104 mg/kg82. percentil18,1 mg/kg82. percentil35,4 mg/kg76. percentil69,4 mg/kg74. percentil157 mg/kg67. percentil59,5 mg/kg51. percentil421 mg/kg45. percentil1,18 mg/kg37. percentil24,2 mg/kg31. percentil335 mg/kg28. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
8,30 ppm74. percentil1,34 %62. percentil2,40 ppm28. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián minerálny prameň 1 6,96 Bq/l 6,96 Bq/l studňa 24 33,4 Bq/l 6,27 Bq/l prameň 8 64,1 Bq/l 4,31 Bq/l upravený prameň 5 43,2 Bq/l 14,0 Bq/l potok, rieka 1 0,270 Bq/l 0,270 Bq/l vrt s prelivom 1 8,21 Bq/l 8,21 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hĺbka Archívna správa Od vody Oreské úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 64742 119Dc33.pdf10 m J 14 inžiniersko-geologický 6,0 m 8818120 m V-1 inžiniersko-geologický 9,0 m 9795340 m VO-3 inžiniersko-geologický 9,0 m 8293040 m P-7 inžiniersko-geologický 3,0 m 8438640 m Pb104 inžiniersko-geologický 3,2 m 10172740 m Radošovce širokoprofilový vrt 6,5 m 17960 119Da5.pdf50 m P-10 inžiniersko-geologický 6,0 m 8438650 m J 49 inžiniersko-geologický 8,0 m 8818150 m P-5 inžiniersko-geologický 4,5 m 8438660 m J 6 inžiniersko-geologický 3,5 m 8818160 m J 57 inžiniersko-geologický 2,0 m 8818160 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 14 280 m kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 1,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Holíč – olejové hospodárstvo kotolne SK2000200P 1,8 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Lopašov – Častkov 1 500 m² 1965 – 180 m Trnovec 11 400 m² 1987 – 430 m Radošovce – Hliníky – Radošovce 15 000 m² 1970 monitorovaná 760 m Častkov 1 500 m² 1980 – 780 m Radošovce 33 430 m² 1997 – 790 m Kátov 2 400 m² 1975 – 870 m TKO Cunín – Revajka – Holíč 14 000 m² 1994 monitorovaná 890 m Holíč – Biela jama – Holíč 20 000 m² 1970 monitorovaná 1,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizácie a lokalita
Organizácie na tokukto revíry spravuje a aké podmienky tam dnes sú
Ďalšie toky v okolí
41z 100
1445revírov
Farba na mape
Načítavam mapu…
nižšievyššie
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
MeďCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 90,0 μg/lmedián 15,0 μg/l22 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 92,0 μg/lmedián 11,0 μg/l22 vzoriek41 % pod medzou stanovenia
OlovoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 11,0 μg/lmedián 2,50 μg/l22 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 177 μg/lmedián 82,5 μg/l22 vzoriek
KadmiumCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l22 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
ArzénAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l22 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
SelénSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l22 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimónSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l22 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChrómCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l22 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 39,0 mg/lmedián 11,2 mg/l22 vzoriek
SelénSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,6 μg/lmedián 1,00 μg/l69 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
MeďCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 91,0 μg/lmedián 1,60 μg/l69 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 162 μg/lmedián 52,0 μg/l69 vzoriek
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 19,0 μg/lmedián 0,250 μg/l69 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ZinokZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 572 μg/lmedián 103 μg/l69 vzoriek
OlovoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l69 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ChrómCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,90 μg/lmedián 0,250 μg/l69 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
ArzénAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,20 μg/lmedián 0,500 μg/l69 vzoriek65 % pod medzou stanovenia
OrtuťHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l69 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
AntimónSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l69 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
HliníkAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 mg/lmedián 0,00500 mg/l69 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l44 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



