Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z jednego łowiska 15:00–17:00 Biskupický kanál č.8, wynik okna 20. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 04:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Jak ciek opada z biegiem wody: spadek, nachylenie i prędkość wody. Powolny ciek Rzeka nizinna ze spokojnym nurtem, przy brzegach płycizny, a w zakolach głębsze doły. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Nachylenie i spadek są orientacyjne, obejmują tylko odcinki łowisk. Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2017 do 2023: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 1 z 1 łowiska z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 10 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 465 mg/l, tvrdá voda (16,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 0,346 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 76. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 72 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 29. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Beckov (odkalisko), 2,2 km od vody. 0vzoriek so zlatom 1 rudný minerál v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 z 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Váh). 506vrtov do 3 km 365 rozborov vody v okolí Z toho 506 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 19°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1, výdatnosť 10,0 l/s, 3,4 km od vody. 21lokalít do 3 km 1 záťaž, 20 skládok Najbližšia záťaž: Trenčianske Bohuslavice – areál Hydrostavu, 250 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 30záznamov do 5 km 10 ložísk, 20 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 15plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 5 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,97typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,85 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 465mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 48 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 390 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chocolnica, potok, 2003, 560 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Biskupický, kanál, 1999, 110 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 890 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok Bodovský, 2001, 830 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 890 m od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 780 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chocolnica, potok, 560 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 890 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Váh, 1999, 890 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: potok Bodovský, 2001, 830 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 506 vrtov v pásme 3 km, z toho 142 hydrogeologických a 364 ostatných; s číslom archívnej správy 506. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Wag
Teraz nad wodą
Dziś na cieku Biskupický kanál
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Profil wysokościowy cieku
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku Biskupický kanál
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Biskupický kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pkt kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 5× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
286 mg/l73. percentil80,6 mg/l70. percentil20,4 mg/l67. percentil11,0 mg/l55. percentil41,7 mg/l52. percentil2,67 mg/l44. percentil7,31 mg/l42. percentil0,0971 mg/l40. percentilŽiviny a organické znečistenie
12,6 mg/l81. percentil0,203 mg/l60. percentil0,128 mg/l55. percentil2,50 mg/l33. percentilMetale
21,0 μg/l87. percentil0,168 mg/l70. percentil128 μg/l67. percentil23,3 μg/l43. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,346 mg/kg76. percentil0,537 mg/kg74. percentil0,112 mg/kg55. percentil74,3 mg/kg53. percentil0,625 mg/kg49. percentil23,0 mg/kg47. percentil0,207 mg/kg46. percentil6,18 mg/kg44. percentil14,5 mg/kg44. percentil21,3 mg/kg34. percentil78,9 mg/kg30. percentil0,161 mg/kg27. percentil7,01 mg/kg27. percentil2,00 mg/kg21. percentil45,3 mg/kg5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,82 %86. percentil5,69 %84. percentil0,851 %47. percentil729 mg/kg34. percentil1,35 %26. percentil609 mg/kg19. percentil3 645 mg/kg19. percentil4,23 %8. percentil1,88 %7. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
142 mg/kg55. percentil405 mg/kg51. percentil58,3 mg/kg47. percentil54,5 mg/kg33. percentil9,18 mg/kg15. percentil343 mg/kg15. percentil23,0 mg/kg14. percentil18,7 mg/kg12. percentil69,4 mg/kg10. percentil0,536 mg/kg8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,46 ppm35. percentil1,27 %35. percentil6,80 ppm27. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 6 23,8 Bq/l 13,6 Bq/l upravený prameň 2 24,7 Bq/l 22,0 Bq/l źródło 1 9,20 Bq/l 9,20 Bq/l upravený prameň, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 13,7 Bq/l 13,7 Bq/l minerálny prameň 1 47,9 Bq/l 47,9 Bq/l studňa, vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 7,10 Bq/l 7,10 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nazwa Gatunek Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Beckov odkalisko štrkopiesky 2,2 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Opatovce – Juh 1 štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LIM PLUS, s. r. o. 240 m Opatovce – Juh 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 280 m Rozvadze štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – STAVCEST, s. r. o. 700 m Zemník Krivosúd – Bodovka štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Združenie urbárskej a pasienkovej spoločnosti, pozemkové spoločenstvo 970 m Nové Mesto nad Váhom štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DOLCE FUTURUM s. r. o. 2,1 km Nové Mesto nad Váhom štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DOLCE FUTURUM s. r. o. 2,1 km Nozdrkovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 2,3 km Beckov II – Zelená Voda I štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 3,4 km Beckov – Kopané štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – K. L. K. spol. s r. o. 4,1 km Rakoľuby štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – K.L.K. spol. s.r.o. 4,2 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metale Gatunek Od vody Selec Uránové rudy U, Mo, Cu mineralogický výskyt 4,0 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody DPV-3 inžiniersko-geologický 7,0 m 10171010 m DPV-4 inžiniersko-geologický 6,0 m 10171010 m VK-3/H hydrogeologický 10,0 m 10171020 m M-4 inžiniersko-geologický 15,0 m 9203230 m PF – 05 inžiniersko-geologický 3,0 m 9721790 m Trenčianske Bohuslavice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 27,0 m 25459 120Db57.pdf100 m HV-25 hydrogeologický 249,5 m 25459100 m DPV-1 inžiniersko-geologický 5,7 m 101710100 m M-5 inžiniersko-geologický 10,0 m 92032100 m VK-1/H hydrogeologický 13,0 m 101710110 m VK-2 inžiniersko-geologický 10,0 m 101710120 m M-3 inžiniersko-geologický 15,0 m 92032120 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Głębokość Chemický typ vody Využívanie Od vody Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1 19 °C 10,0 l/s 1206 m Mg-Ca-SO4 nevyužívaný 3,4 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 29 400 m Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalizacja Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Trenčianske Bohuslavice – areál Hydrostavu SK1000500P 250 m Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Krivosúd Bodovka – Krivosúd – Bodovka – 1982 – 300 m Ostredky – Beckov 800 m² 2000 – 320 m Dolné Ostredky – Beckov 200 m² 2000 – 340 m Veľké Bierovce 150 m² 1975 – 460 m Pri Samoši – Beckov 5 000 m² 1987 – 460 m Za kanálom – Beckov – 1972 – 610 m Záhumnie pri ihrisku – Beckov – 1972 – 860 m Adamovské Kochanovce – Pasienky – Adamovské Kochanovce 7 000 m² 1972 – 990 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
12z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 586 μg/lmedián 358 μg/l4 vzorky
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,80 μg/lmedián 2,65 μg/l12 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
AntymonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,80 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 68,0 μg/lmedián 58,5 μg/l8 vzoriek
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
KadmCdbežná hodnota
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,150 μg/l12 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
OłówPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l12 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 24,8 mg/lmedián 6,94 mg/l15 vzoriek
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,4 μg/lmedián 1,00 μg/l30 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
MiedźCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 35,5 μg/lmedián 2,35 μg/l30 vzoriek
OłówPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 1,00 μg/l30 vzoriek30 % pod medzou stanovenia
CynkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 326 μg/lmedián 167 μg/l30 vzoriek
KadmCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,10 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,50 μg/lmedián 0,600 μg/l30 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
AntymonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 8,00 μg/l30 vzoriek7 % pod medzou stanovenia
GlinAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtęćHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia


