Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Žitava č. 1, оцінка вікна 16. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 21:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Дуже повільний водотік Рівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – НітраЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 14 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км. Річковий алювій75% водопроводу 25% Молоді відкладення Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000. pH 7,8Змодельована оцінка Тип води Ca–Mg–HCO₃ Мінералізація 1 203 мг/л, дуже тяжко води (40,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці. 0 з 15Елементи у верхніх 10% Найвищий: Селен 0,510 мг/кг Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 87. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень. 55°C на глибині 1000 м тепловий потік 77 мВт/м² На глибині 2 000 м близько 95 °C (збільшення 40 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини. 50Потужність дози Ngy/H Процентиль 52 у Словаччині Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ. 0об'єктів у радіусі 3 км У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти. 0зразків із золотом У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота. 2 з 8Показники в 5% Найвищий: Вести 11,0 мкг/л Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Patinský kanál). 264свердловин у радіусі 3 км 424 аналізів води поблизу З них 262 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими. 65°C на гирлі свердловини 14 геотермальних свердловин у радіусі 10 км Найтепліший: Kolárovo (Nesvady) – K-3, вихід 1,5 л/с, 7,1 км від води. 4Ділянки в межах 3 км 1 екологічне навантаження, 3 сміттєзвалища Найближчий тягар: Bajč – skládka TKO, 750 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду. 6записів у радіусі 5 км 3 родовища, 3 рудопрояви Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів. 0площ у радіусі 3 км Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко. Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел. Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карта охоплює 4 з 5 точок на ватерлінії. Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці. pH 7,79Типовий діапазон Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків. 40,0°dH, дуже тяжко Сума кальцію і магнію (7,14 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів. 1 203Мінералізація мг/л Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні. Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃ Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї. 50Ngy/год в повітрі Діапазон від 49 до 56 нГр/год Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав. низьке Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа. DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля) Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода. +33нТл Діапазон від 24 до 42 нТл Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі. -5mGal Залишковий -3,2 мг Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води. Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче. 55 / 95 °Cна глибині 1000 і 2000 м Збільшення на 40 °C на км Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 77 мВт/м². Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ. Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути. Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром. Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді. Найбільше значення: Patinský kanál2010, 900 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Patinský kanál, 900 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Žitava2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Patinský kanál2010, 900 м від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Vekský kanál2010, 450 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Vekský kanál2010, 450 м від води. Порівняння: процентиль 66 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Patinský kanál2010, 900 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: Patinský kanál2010, 900 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині. Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять. Найбільше значення: Vekský kanál2010, 450 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині. Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці. Найбільше значення: vrt1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: vrt1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1993, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1993, 970 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині. Найбільше значення: studňa1993, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині. Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду. Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці. 264 свердловин у смузі 3 км, з них 126 гідрогеологічних і 138 інших; з номером архівного звіту 262. Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond. Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води. Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Дунай
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Житава
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Обице 14 см – Віеска над Жітавоу 130 см – Влкас 10 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Житава
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (3)
Геологія та геохімія водотоку Žitava
Скеля під водою
Вода за атласом
Елементи в річкових осадах
Тепло під ногами
Природне гамма-випромінювання
Старі шахтні виробки
Золото в річкових осадах
Мікроелементи у воді струмка
Аналіз свердловин та підземних вод
Геотермальна енергія
Екологічні тягарі та полігони
Поклади та руди
Зсуви та деформації схилів
Геологічна будова під водою
Геологічний вік гірських порід
Найпоширеніші породи
Система Старість Одиниця Пункти четверний голоцен рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав 3× четверний плейстоцен еолійські відкладення: лесові та дрібні піщані лесові, вапняні та лесові глини в цілому 1× Четвертинний покрив
Тектонічний поділ
Неотектонічні одиниці
Напрямок неотектонічних рухів
Регіональний геологічний відділ
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Інженерно-геологічні райони
Інженерно-геологічні утворення
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Тип водоносного горизонту
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
Гідрогеологічна функція
Головна гідрогеологічна область
Хімічний тип підземних вод
Клас якості підземних вод
Геотермальні підземні водойми
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Кислотність води
Жорсткість води
Розчинені речовини
Іонний склад води
Основні іони
157 мг/лпроцентиль 9778,7 мг/лпроцентиль 97552 мг/лпроцентиль 96182 мг/лпроцентиль 9597,7 мг/лпроцентиль 9565,2 мг/лпроцентиль 9516,6 мг/лпроцентиль 950,243 мг/лпроцентиль 88Поживні речовини та органічне забруднення
35,1 мг/лпроцентиль 950,860 мг/лпроцентиль 924,63 мг/лпроцентиль 770,162 мг/лпроцентиль 63Метали
89,5 мкг/лпроцентиль 770,119 мг/лпроцентиль 565,46 мкг/лпроцентиль 4117,3 мкг/лпроцентиль 15Елементи в річкових відкладеннях
Потенційно токсичні та мікроелементи
0,510 мг/кгпроцентиль 8741,0 мг/кгпроцентиль 850,304 мг/кгпроцентиль 8310,7 мг/кгпроцентиль 7820,6 мг/кгпроцентиль 729,25 мг/кгпроцентиль 6276,6 мг/кгпроцентиль 572,81 мг/кгпроцентиль 5625,8 мг/кгпроцентиль 560,386 мг/кгпроцентиль 520,174 мг/кгпроцентиль 4792,2 мг/кгпроцентиль 4666,1 мг/кгпроцентиль 450,191 мг/кгпроцентиль 390,412 мг/кгпроцентиль 26Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
1 168 мг/кгпроцентиль 813,65 %Процентиль 721,12 %Процентиль 676,09 %Процентиль 642,92 %Процентиль 621,52 %Процентиль 510,867 %Процентиль 50661 мг/кгпроцентиль 273 801 мг/кгпроцентиль 24Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
35,1 мг/кгпроцентиль 75170 мг/кгпроцентиль 7565,4 мг/кгпроцентиль 6995,8 мг/кгпроцентиль 681,60 мг/кгпроцентиль 62465 мг/кгпроцентиль 6029,3 мг/кгпроцентиль 5914,9 мг/кгпроцентиль 5858,5 мг/кгпроцентиль 43296 мг/кгпроцентиль 20Природна радіоактивність і радон
Потужність дози гама-випромінювання
Радоновий ризик підґрунтя
2,63 ppm58-й процентиль7,39 ppm52-й процентиль1,29 %Процентиль 462 052 Бк/м²71-й процентильРадоновий ризик ізоплетів
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Магнітна аномалія
Бугер гравітаційна аномалія
Геотермальний потенціал
Температура гірських порід з глибиною
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Рельєф, клімат і ґрунти
Геоморфологічні одиниці
Геоморфологічні регіони
Клімато-географічні типи
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
Літогеохімічні види
Карта коридору
Мікроелементи в поверхневих водах
Основні іони, мінералізація і рН
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Види хімічної води поблизу
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
Метали в підземних водах
Радон у водах
Тип сайту Зразки Найвищий радон Медіана но 5 20,1 Bq/l 6,81 Bq/l свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою 2 10,3 Bq/l 10,3 Bq/l вільний свердловина 2 7,01 Bq/l 6,68 Bq/l джерело води для індивідуального постачання 1 9,68 Bq/l 9,68 Bq/l Виробки шахт, родовищ і руд
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит Мінерал Статус і організація З води Нове Замки гравельні піски та піски Видобутий депозит – AGROSPOL AQUA s.r.o. 2,4 км Несвади гравельні піски та піски Видобутий депозит – AGRORENT, a.s. 3,4 км Несвади І гравельні піски та піски Видобутий депозит – Agro Building v.o.s. 4,9 км Свердловини та архівні звіти GeoFond
Глибина свердловини
Найближчі свердловини
Локація Вид Глибина Архівний звіт З води MZ-87 інженерно-геологічний 3,0 м 1224310 м MZ-79 інженерно-геологічний 3,0 м 1224340 м MZ-84 інженерно-геологічний 3,0 м 1224340 м MZ-30 інженерно-геологічний 3,0 м 1224350 м MZ-89 інженерно-геологічний 2,5 м 1224350 м MZ-82 інженерно-геологічний 3,0 м 1224360 м MZ-85 інженерно-геологічний 3,0 м 1224360 м MZ-34 інженерно-геологічний 3,0 м 1224360 м MZ-2 інженерно-геологічний 2,5 м 1224370 м 1029 гідрогеологічний 19,7 м 1224070 м MZ-78 інженерно-геологічний 2,5 м 1224380 м MZ-16 інженерно-геологічний 3,0 м 1224380 м Геотермальна енергія та мінеральні води
Свердловина Температура Урожай Глибина Хімічний тип води Оперувати З води Коларово – K-4 – 0,3 л/с 2665 м 4,0 км Свети Петер – PGT-11 50 °C 6,0 л/с 1856 м На-Цл невикористаний 5,1 км Желєзовце – HGŽ-3 52 °C – 916 м На-SO4-Цл невикористаний 5,1 км Несвади – GN-1 60 °C 2,7 л/с 1505 м На-HCO3 невикористаний 5,6 км Коларово (Несвади) – K-3 65 °C 1,5 л/с 2834 м невикористаний 7,1 км Нове Замки – GNZ-1 59 °C 4,5 л/с 1506 м На-HCO3-Цл у вживанні 7,4 км Двори над Жітавоу – FGDŽ-1 62 °C 7,2 л/с 2500 м На-HCO3-Цл невикористаний 7,4 км Коларово – K-1 42 °C 0,8 л/с 3125 м 9,3 км Комарно – M-1 42 °C 1,6 л/с 1221 м На-Ца-Мґ-SO4-HCO3-Cl невикористаний 9,5 км Комарно – M-2 42 °C – 1060 м На-HCO3-Цл використовується без звітності даних 9,5 км Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело Вид Температура води (°C) Врожайність (л/с) Рахувати Найближчий від води категорія a1 мінеральна вода < 15 < 5 3 6,0 км категорія e1 мінеральна вода 56-80 < 5 1 6,4 км PGT-11 геотермальна вода 38 – 55 5 – 15 1 6,6 км GNZ-1 геотермальна вода 55 – 80 < 5 1 7,8 км FGDŽ-1 геотермальна вода 55 – 80 5 – 15 1 8,1 км M-1,2,3 геотермальна вода 38 – 55 < 5 1 9,0 км FGK-1 геотермальна вода 38 – 55 < 5 1 9,2 км категорія Комарно термальні купальні – – 1 9,2 км категорія c1 мінеральна вода 23-38 < 5 1 9,8 км Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Екологічні навантаження
Локація Діяльність Субстанція Класифікація З води Байч – сміттєзвалище TKO SK1000400P 750 м Відходи сміттєзвалища
Полігон Площа Рік встановлений Моніторинг З води Гурбаново – складка ТКО (бивала складка) – Гурбаново 17 300 м² 1980 контрольований 350 м Байч – сміттєзвалище TKO (bývalá skládka) – Байч 51 861 м² 1987 контрольований 790 м Імель – сміттєзвалище TKO (bývalá skládka) – Гурбаново 12 500 м² 1985 контрольований 2,1 км Як читати ці дані
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
8з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Катіони (позитивні іони)
Аніони (негативні іони)
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 11,0 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л6 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,275 мкг/л6 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
ЛітійЛіПідвищений (10 %)
Найвища 27,0 мкг/лМедіана 22,0 мкг/л6 зразки17% нижче межі кількісної оцінки
БарійБаТрохи піднесений
Найвища 88,0 мкг/лМедіана 78,5 мкг/л6 зразки
Миш'якАсТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л6 зразки
МідьЦузвичайне значення
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л6 зразки33% нижче межі кількісної оцінки
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
ХромЦрнижче половини Словаччини
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
Найвища 26,0 мг/лМедіана 15,1 мг/л6 зразки
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 11,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки79% нижче межі кількісної оцінки
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 15,1 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки65% нижче межі кількісної оцінки
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки53% нижче межі кількісної оцінки
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 2 680 мкг/лМедіана 246 мкг/л34 зразки
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л34 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 4,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки47% нижче межі кількісної оцінки
МідьЦуПідвищений (10 %)
Найвища 5,20 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л34 зразки
ЛітійЛіПідвищений (10 %)
Найвища 43,0 мкг/лМедіана 8,50 мкг/л34 зразки
АлюмінійАлПідвищений (10 %)
Найвища 0,0400 мг/лМедіана 0,00500 мг/л34 зразки88% нижче межі кількісної оцінки
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л25 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
КадмійЦднижче половини Словаччини
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л34 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
РтутьГґнижче половини Словаччини
Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л34 зразки100% нижче межі кількісної оцінки