Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
36з 100
Середня активність · середнє з 6 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня1
Низька5
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 21:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Діерова
110 см
–
Оравски Подзамок
14 см
2,3 °C
Твердошин
99 см
7,0 °C
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Помірний схилТечія відчутна, мілини та плеса чергуються. Перехід між рівнинним та передгірним водотоком.
Висотний профіль водотоку: від 570 до 444 м н. р. м. на 45,6 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
570 м н. р. м.
Найнижча точка
444 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
126 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
2,8 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,48
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Orava
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 57 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій87% водопроводу
7% вапняки та доломіти, 7% гранітоїди
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,1Змодельована оцінка
Тип води Ca–HCO₃
Мінералізація 316 мг/л, помірно жорстка води (10,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Хром 143 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 93. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
35°C на глибині 1000 м
тепловий потік 58 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
48Потужність дози Ngy/H
Процентиль 30 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
10об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Fe
Найближчий: Výhradná kutba (інший тип об'єкта), 440 м від води.
Золото в річкових осадах
0зразків із золотом
14 рудних мінералів в осаді
У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.
Мікроелементи у воді струмка
2 з 10Показники в 5%
Найвищий: Стронцій 1 450 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (ORAVA).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
693свердловин у радіусі 3 км
1324 аналізів води поблизу
З них 693 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
18°C на гирлі свердловини
1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км
Найтепліший: Stankovany – STH-1A, вихід 0,7 л/с, 830 м від води.
Екологічні тягарі та полігони
71Ділянки в межах 3 км
5 екологічних навантажень, 66 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Nižná – OTF – kalové pole Malá Orava, 130 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
42записів у радіусі 5 км
15 родовищ, 27 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
795площ у радіусі 3 км
138 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій87%SR 72 %
Вапняки та доломіти6,7%SR 2,7 %
Гранітоїди6,7%SR 1,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний87%
тріасовий6,7%
кристалічний фундамент6,7%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
strednozrnné biotitické granodiority – hybridné tonality s xenolitmi pararúl
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав100%SR 68 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву2,7m
0 – 267%SR 16 %
5 – 1022%SR 20 %
2 – 511%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
FATRIKUM50%SR 14 %
TATRIKUM та VEPORIKUM50%SR 7,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічний поділ
Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат100%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)82%SR 60 %
negative unit (міжгірські басейни)18%SR 14 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
середнє піднесення82%SR 32 %
невелике просідання18%SR 8,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Пояс Кліппена та прилегла зона Пері-Кліппен50%SR 2,2 %
Внутрішній карпатський палеоген28%SR 11 %
основні гори22%SR 11 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Секція Орава50%SR 0,0 %
Палеоген Орава28%SR 0,8 %
Гори Чоч17%SR 0,0 %
Велика Фатра5,6%SR 1,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон відкладень гірських потоків75%SR 21 %
область доломітових порід13%SR 0,8 %
область магматичних інтрузивних порід13%SR 3,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень75%SR 71 %
вапняно-доломітове утворення13%SR 1,5 %
формування гранітоїдів варіскана13%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 15 з 19 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій67%SR 52 %
Пісковики33%SR 15 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)67%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)33%SR 15 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Палеоген нагір'я Орава, Скорушина і частини Орава Магура83%SR 1,2 %
Мезозой західної частини пагорбів Чоч5,6%SR 0,0 %
мезозойський і кристалічний фундамент Крив'янської Фатри5,6%SR 0,0 %
Мезозойська частина північної частини Веджка Фатра5,6%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
силікатно-карбонатні підземні води100%SR 6,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-HCO3 typ100%SR 5,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
A100%SR 36 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Басейн Скорушина100%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,11Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
10,5°dH, помірно жорстка
Сума кальцію і магнію (1,88 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
316Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 71Мґ 23
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 82SO₄ 14
Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
ФторидиF0,269 мг/лпроцентиль 91
БікарбонатиHCO3199 мг/лпроцентиль 45
КальційЦа57,2 мг/лпроцентиль 43
МагнійМґ11,0 мг/лпроцентиль 35
ХлоридиЦл4,90 мг/лпроцентиль 33
СульфатиSO427,5 мг/лпроцентиль 30
НатрійНа4,68 мг/лпроцентиль 25
КалійK1,58 мг/лпроцентиль 22
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
Хімічне споживання киснюChSK3,40 мг/лпроцентиль 55
НітратиNO35,25 мг/лпроцентиль 40
АмонійNH40,0778 мг/лпроцентиль 38
ФосфатиPO40,0683 мг/лпроцентиль 35
Метали
ПраскаФе0,135 мг/лпроцентиль 61
АлюмінійАл88,2 мкг/лпроцентиль 58
МарганецьМн12,6 мкг/лпроцентиль 26
ЦинкЗн3,00 мкг/лпроцентиль 20
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ХромЦр143 мг/кгпроцентиль 93
АнтимонСб1,27 мг/кгпроцентиль 77
ВісмутБі0,301 мг/кгпроцентиль 73
МолібденМо0,527 мг/кгпроцентиль 73
ЖерстьСн3,35 мг/кгпроцентиль 71
КадмійЦд0,279 мг/кгпроцентиль 68
НікеельНі26,8 мг/кгпроцентиль 60
МідьЦу25,8 мг/кгпроцентиль 59
Миш'якАс7,15 мг/кгпроцентиль 56
СеленСе0,260 мг/кгпроцентиль 53
ЦинкЗн91,7 мг/кгпроцентиль 45
ВестиПб14,3 мг/кгпроцентиль 42
РтутьГґ0,0849 мг/кгпроцентиль 40
ВанадійV61,4 мг/кгпроцентиль 33
КобальтЦо7,21 мг/кгпроцентиль 30
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
48Ngy/год в повітрі
Діапазон від 37 до 62 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
+30нТл
Діапазон від 7 до 51 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-59mGal
Залишковий -10,9 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 20 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 58 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Басейн Скорушина100%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)413–1 314m н. р. м.
Середня висота одиниць638m н. р. м.
Середній ухил12,5°
Середня температура січня-5,0°C
Середня температура липня16,4°C
Річні опади845mm
Геоморфологічні одиниці
Орава Хайлендс63%SR 0,0 %
Велика Фатра25%SR 1,7 %
Басейн Орава6,3%SR 0,0 %
Гори Скорушина6,3%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Стредне Бескиди63%SR 3,0 %
Фатра-Татра район25%SR 21 %
Район Подхоне-Магура13%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
гірський клімат94%SR 33 %
клімат басейну5,6%SR 29 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, схильні до підкислення44%SR 31 %
помірно чутливі до підкислення грунти33%SR 25 %
грунти, не схильні до підкислення22%SR 27 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a53%SR 45 %
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення b37%SR 1,3 %
відносно чистий грунт11%SR 53 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Глиняно-піщані відкладення крейдяного і палеогенового поясу Кліппенського поясу, Татрікума і Хронікума50%SR 2,9 %
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат25%SR 10 %
Внутрішній карпатський палеоген17%SR 11 %
Плутонічні породи Центрально-Західних Карпат8,3%SR 3,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
СтронційСрекстремальний (1%)
Найвища 1 450 мкг/лМедіана 355 мкг/л8 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: ORAVA2005, 100 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 8,40 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л15 зразки87% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K9201993, 340 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБаПідвищений (10 %)
Найвища 110 мкг/лМедіана 60,0 мкг/л15 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kráľovany-Dolná Bystrička, 1000m SV od K9201993, 340 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдПідвищений (10 %)
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л16 зразки25% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Oravica, 430 м від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуТрохи піднесений
Найвища 4,40 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л16 зразки69% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kráľovany, 1200m JV od K9201993, 370 м від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіТрохи піднесений
Найвища 22,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л15 зразки87% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Zázrivka, potok1993, 580 м від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л15 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Váh, prítok2010, 610 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбнижче половини Словаччини
Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л16 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Váh, prítok2010, 610 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбнижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л7 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kráľovany, 1200m JV od K9201993, 370 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрнижче половини Словаччини
Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л16 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Váh, prítok2010, 610 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
Найвища 12,4 мг/лМедіана 5,32 мг/л15 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kráľovany, 1200m JV od K9201993, 370 м від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Магнетит (Fe₃O₄)31 зразків, не більше 315 зерен
Барит (BaSO₄)30 зразків, не більше 815 зерен
Пірит (FeS₂)28 зразків, не більше 815 зерен
Рутіл (TiO₂)24 зразків, не більше 815 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)22 зразків, не більше 55 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)22 зразків, не більше 815 зерен
Анатас (TiO₂)22 зразків, не більше 55 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)18 зразків, не більше 55 зерен
Гематит (Fe₂O₃)7 зразків, не більше 55 зерен
Схееліт (CaWO₄)6 зразків, не більше 5 зерен
Касітеріт (SnO₂)3 зразків, не більше 5 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)2 зразків, не більше 5 зерен
Антимоніт (Sb₂S₃)1 зразків, не більше 5 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)31 зразків, не більше 4115 зерен
Цирконій (ZrSiO₄)31 зразків, не більше 555 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)30 зразків, не більше 315 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)23 зразків, не більше 315 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))12 зразків, не більше 5 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))8 зразків, не більше 5 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))8 зразків, не більше 5 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)6 зразків, не більше 5 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)2 зразків, не більше 5 зерен
Андалузіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Корунд (Al₂O₃)1 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO37×
Ца-HCO31×
Ца-Мґ-HCO3-SO41×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас A7×
клас D1×
клас H1×
Метали в підземних водах
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 16,5 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л105 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 600 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 8,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л105 зразки57% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л105 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1992, 540 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 7,60 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л105 зразки82% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 8,50 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л105 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1992, 540 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л105 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 1 328 мкг/лМедіана 6,00 мкг/л105 зразки11% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 2,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л105 зразки90% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л105 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіТрохи піднесений
Найвища 32,0 мкг/лМедіана 6,00 мкг/л105 зразки10% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 89 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлТрохи піднесений
Найвища 0,0300 мг/лМедіана 0,00500 мг/л105 зразки88% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: drenáž1992, 780 м від води. Порівняння: процентиль 85 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л69 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
мінеральне джерело
4
11,1 Bq/l
6,40 Bq/l
джерело
7
22,6 Bq/l
6,68 Bq/l
developed spring
8
26,5 Bq/l
10,3 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
2
10,6 Bq/l
9,01 Bq/l
джерело води для громадського постачання
2
75,7 Bq/l
39,0 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Фе8×
Види об'єктів майнінгу
інший тип об'єкта7×
псувати купу1×
хвостосховище1×
вставати1×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
невідомо, можливо, Fe
440 м
Одкаліско Парніца
хвостосховище
гравійні піски
580 м
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
nezn ma, можливо, Fe
730 м
Галда Бистрічка на Орава
псувати купу
будівництво
740 м
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
невідомий, можливо, Fe
1,2 км
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
Fe руди
1945
1,8 км
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
невідомо, можливо, Fe
1,9 км
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
Fe руди
1945
2,0 км
Výhradná kutba
інший тип об'єкта
невідомо, можливо, Fe
2,5 км
Вставати
вставати
Фе
2,8 км
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Велічна
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Сопух Владімір Ц та V
120 м
Парніца
будівництво
Видобутий депозит – DOPRAVEX kameňolomy s. r. o.
260 м
Седліацка Дубова – Dubová skalka
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Балун Маріан БАПА
650 м
Красна Гуорка
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Балун Маріан БАПА
660 м
Бистрічка
будівництво
Видобутий депозит – ПК Метростав, a.s.
810 м
Бистрічка
будівництво
Видобутий депозит – ПК Метростав, a.s.
820 м
Седліацка Дубова – lom Pod Vápenicou
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Spolok urbáru – pozemkové spoločenstvo Sedliacka Dubová
1,5 км
Кральовани ІІ
доломіт
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,9 км
Кральовани ІІ
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,9 км
Кральовани ІІ
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,9 км
Кральовани ІІ
доломіт
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,9 км
Оравски Біели Поток
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Danucem Slovensko a.s.
3,1 км
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Šútovská dolina
Поліметалічні руди
Пб,Зн,Цу
мінерологічне явище
4,4 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
693 свердловин у смузі 3 км, з них 152 гідрогеологічних і 541 інших; з номером архівного звіту 693.
Глибина свердловини
до 10 м377×
10–30 м194×
30–100 м28×
100–300 м9×
понад 300 м0×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
J-2
інженерно-геологічний
6,0 м
87555
20 м
Оравски Подзамок
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
–
49802 99Ba6.pdf
40 м
J-7
інженерно-геологічний
3,5 м
84230
40 м
VR50-5
середовище
–
96444
40 м
V-20
депозит
8,4 м
3018
40 м
Долни Кубін
моніторинг свердловини
6,0 м
70941 99Bc51.pdf
50 м
Оравски Подзамок
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
5,0 м
41359 99Ba8.pdf
50 м
J-1
інженерно-геологічний
6,0 м
87555
50 м
Долни Кубін
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
5,3 м
86891 99Bc66.pdf
60 м
Долни Кубін
моніторинг свердловини
6,2 м
70941 99Bc49.pdf
60 м
VO50-16
середовище
–
96444
60 м
но
гідрогеологічний
5,3 м
86891
60 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Станковани – STH-1A
18 °C
0,7 л/с
67 м
Ца-Мґ-HCO3-SO4
невикористаний
830 м
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
22
180 м
категорія b1
мінеральна вода
15-22
< 5
2
2,3 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Ніжна – OTF – kalové pole Malá Orava
SK2001800F
130 м
Медзібродіе над Оравоу – СТКО Долни Кубін – Шірока
SK2001800F
330 м
Істебне – OFZ – haldy trosky
SK1000500P
390 м
Кральовани – rušňové depo, Царґо, a.s.
SK200240FK
590 м
Долни Кубін – складка ПО – стара
SK2001800F
910 м
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Красна Гуорка
3 500 м²
–
–
10 м
Длга над Оравоу
–
–
–
50 м
Медзібродіе над Оравоу
–
–
–
50 м
Седліацка Дубова – Седліацка Дубова
–
–
–
50 м
Горна Легота – Горна Легота над Оравоу
400 м²
–
–
60 м
Горна Легота – Горна Легота над Оравоу
1 080 м²
–
–
70 м
Кріва
–
–
–
80 м
Ніжна – Ніжна над Оравоу
–
–
–
80 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви750×
Схильні потоки20×
Блочні поля16×
Блокувати тріщини7×
Блочні поля + зсуви2×
Ступінь активності
Потенціални561×
Актівни136×
Стабілізовани92×
З потенційними та активними формами2×
Зі стабілізованими і потенційними формами1×
Поточний стан
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 000196×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick64×
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova28×
Недостатньо задокументований21×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.