Водотік

Чадечанка

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
8,1km
край
Жилінський край
Аерофотознімок водотоку Чадечанка з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Чадечанка

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Чадечанка, оцінка вікна 40.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 21:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    4005006007000 км2 км4 км6 км8 км
    Висотний профіль водотоку: від 635 до 432 м н. р. м. на 8,1 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    635 м н. р. м.
    Найнижча точка
    419 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    216 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    27 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,13

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Чадечанка за 2018 рік
    2018знято 18 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Чадечанка за 2021 рік
    2021знято 19 черв. 2021
    Аерофотознімок водотоку Чадечанка за 2024 рік
    2024знято 24 серп. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Чадечанка

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Чадечанка

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 8 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Фліш67% водопроводу

    33% річковий алювій

    Чергування пісковиків і глинистих каменів; Помірно мінералізована вода, яка швидко стає каламутною під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,1Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 257 мг/л, м'яка води (8,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Нікеель 55,3 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    43Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 11 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 7Показники в 5%

    Найвищий: Мідь 18,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Čadečanka, potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    345свердловин у радіусі 3 км

    318 аналізів води поблизу

    З них 344 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    2 джерела геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    15Ділянки в межах 3 км

    3 екологічні навантаження, 12 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Čadca – AVC – supermarket, 1,5 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    25записів у радіусі 5 км

    25 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    224площ у радіусі 3 км

    13 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Фліш67%SR 4,7 %
    • Річковий алювій33%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Фліш: Чергування пісковиків і глинистих каменів; Помірно мінералізована вода, яка швидко стає каламутною під час дощу.

    Геологічний вік гірських порід

    • фліш67%
    • четверний33%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    флішеоценФормація Зліна2×
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву2,7m
    • 2 – 567%SR 48 %
    • 0 – 233%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • MAGURSKÝ PRÍKROV100%SR 34 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • фліш-ремінь100%SR 9,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Магура Фліш100%SR 5,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область флішоїдних порід67%SR 5,4 %
    • регіон відкладень гірських потоків33%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування Фліша67%SR 13 %
    • формування четвертинних відкладень33%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ75%SR 95 %
    • Регіон потенційно нестабільних ділянок25%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Головна гідрогеологічна область

    • Палеоген і четвертинний період басейну Кісуце100%SR 2,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,10Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    8,2°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (1,47 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    257Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • НатрійНа6,86 мг/лпроцентиль 39
    • КальційЦа50,3 мг/лпроцентиль 36
    • БікарбонатиHCO3161 мг/лпроцентиль 34
    • КалійK1,88 мг/лпроцентиль 29
    • ХлоридиЦл4,01 мг/лпроцентиль 27
    • СульфатиSO423,5 мг/лпроцентиль 23
    • МагнійМґ5,24 мг/лпроцентиль 12
    • ФторидиF0,0500 мг/лпроцентиль 0

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,147 мг/лпроцентиль 60
    • ФосфатиPO40,0699 мг/лпроцентиль 35
    • НітратиNO33,69 мг/лпроцентиль 24
    • Хімічне споживання киснюChSK1,53 мг/лпроцентиль 10

    Метали

    • ЦинкЗн11,0 мкг/лпроцентиль 68
    • АлюмінійАл25,1 мкг/лпроцентиль 24
    • ПраскаФе0,0415 мг/лпроцентиль 17
    • МарганецьМн7,70 мкг/лпроцентиль 15

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • НікеельНі55,3 мг/кгпроцентиль 95
    • ХромЦр117 мг/кгпроцентиль 89
    • КобальтЦо12,0 мг/кгпроцентиль 86
    • СеленСе0,475 мг/кгпроцентиль 85
    • ЦинкЗн151 мг/кгпроцентиль 81
    • МідьЦу35,1 мг/кгпроцентиль 79
    • КадмійЦд0,366 мг/кгпроцентиль 78
    • ВестиПб21,8 мг/кгпроцентиль 75
    • ВанадійV79,6 мг/кгпроцентиль 72
    • ВісмутБі0,280 мг/кгпроцентиль 69
    • ЖерстьСн3,14 мг/кгпроцентиль 66
    • РтутьГґ0,104 мг/кгпроцентиль 51
    • Миш'якАс6,36 мг/кгпроцентиль 46
    • МолібденМо0,308 мг/кгпроцентиль 35
    • АнтимонСб0,334 мг/кгпроцентиль 15

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МарганецьМн1 156 мг/кгпроцентиль 76
    • ПраскаФе2,77 %Процентиль 55
    • АлюмінійАл5,35 %Процентиль 40
    • КалійK1,44 %Процентиль 39
    • ТитанТі4 021 мг/кгпроцентиль 32
    • КальційЦа1,36 %Процентиль 27
    • ФосфорP677 мг/кгпроцентиль 27
    • МагнійМґ0,641 %Процентиль 18
    • НатрійНа0,592 %Процентиль 8
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЛітійЛі41,4 мг/кгпроцентиль 90
    • БорB73,1 мг/кгпроцентиль 81
    • БерилійБе1,90 мг/кгпроцентиль 78
    • РубідійРб99,1 мг/кгпроцентиль 75
    • БарійБа485 мг/кгпроцентиль 66
    • ГалійҐа14,9 мг/кгпроцентиль 58
    • ЦирконійЗр416 мг/кгпроцентиль 55
    • ІтрійY28,2 мг/кгпроцентиль 53
    • СтронційСр120 мг/кгпроцентиль 36
    • ЦерійЦе53,3 мг/кгпроцентиль 29

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    43Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 41 до 47 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,42 ppm18-й процентиль
    • Калій (K)K1,13 %Процентиль 14
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,14 ppm12-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 678 Бк/м²83-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє75%SR 64 %
    • низьке25%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +92нТл

    Діапазон від 91 до 93 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -40mGal

    Залишковий +5,7 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)415–938m н. р. м.
    • Середня висота одиниць619m н. р. м.
    • Середній ухил13,1°

    Геоморфологічні одиниці

    • Кисуцке Бескиди75%SR 0,0 %
    • Яблунківський міжгірський басейн25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Стредне Бескиди75%SR 3,0 %
    • Западне Бескиди25%SR 1,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти100%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a50%SR 45 %
    • відносно чистий грунт50%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Крейдяний і Палеогеновий з Карпат100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Čadca – AVC – supermarket – SK1000500P (1,5 км від води)Čadca ŽSSR- depo – SK1000500P (1,6 км від води)Čadca – SAD – SK1000500P (2,1 км від води)Podzávoz – Čadca – час від часу (50 м від води)Podzávoz – Čadca – жоден (330 м від води)Uholné sklady – Čadca – жоден (510 м від води)Zberné suroviny – Čadca – не можна оцінити (560 м від води)U Juroši – Čadca – постійний (670 м від води)U Juroši – Čadca – постійний (730 м від води)Čadca – Podzávoz – Čadca – жоден (1,2 км від води)Pri štadióne – Čadca – жоден (1,8 км від води)U Sihelníka – Čadca – жоден (2,4 км від води)Raková (KO) – Raková (2,7 км від води)U Klinka – Horelica – жоден (2,8 км від води)FA Harciník – Horelica – жоден (2,9 км від води)a1 (2,2 км від води)a1 (8,0 км від води)Čadca – U Hľuzy – керамічні глини (110 м від води)Svrčinovec – U Kupky – будівництво – пісковик (670 м від води)Čadca – Muchovci – керамічні глини (800 м від води)Čadca – U Mišov – гравійні піски (900 м від води)Svrčinovec – U Katroka – будівництво – пісковик (1,6 км від води)Čierne – Na Čerchli – будівництво – пісковик (1,7 км від води)Oščadnica – Rovné – керамічні глини (1,8 км від води)Čadca – Nižný Sihelník – гравійні піски (2,0 км від води)Čierne – будівництво – пісковик (2,2 км від води)Čierne – керамічні глини (2,3 км від води)Čierne – керамічні глини (2,4 км від води)Oščadnica – Vyšný Koniec – будівництво – пісковик (2,5 км від води)Čierne – керамічні глини (2,6 км від води)Oščadnica – Švančiari – керамічні глини (2,6 км від води)Čadca – Rieka – будівництво – пісковик (3,0 км від води)Svrčinovec – Košariská – цегляна сировина (3,1 км від води)Skalité – Podkrížne – будівництво – пісковик (3,2 км від води)Svrčinovec – цегляна сировина (3,2 км від води)Svrčinovec – Košariská – будівництво – пісковик (3,6 км від води)Svrčinovec – Berkov vrch – будівництво – пісковик (3,8 км від води)Svrčinovec – U Puraša – цегляна сировина (3,9 км від води)Svrčinovec – сирої нафти, природний газ (4,0 км від води)Svrčinovec – Košariská – будівництво – пісковик (4,1 км від води)Čadca (Horelica) – будівництво – пісковик (4,5 км від води)Čadca – Do Husarika – будівництво – пісковик (4,6 км від води)– Зсуви (50 м від води)CADCA – Зсуви (60 м від води)– Зсуви (80 м від води)– Зсуви (100 м від води)CADCA – Зсуви (150 м від води)OSCADNICA – Зсуви (160 м від води)CADCA – Зсуви (170 м від води)CADCA – Зсуви (180 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (230 м від води)CADCA – Зсуви (240 м від води)CADCA – Зсуви (250 м від води)CADCA – Зсуви (270 м від води)CADCA – Зсуви (330 м від води)CADCA – Зсуви (350 м від води)– Зсуви (410 м від води)CADCA – Зсуви (420 м від води)CADCA – Зсуви (430 м від води)– Зсуви (440 м від води)– Зсуви (450 м від води)– Зсуви (460 м від води)– Зсуви (480 м від води)– Зсуви (480 м від води)– Зсуви (490 м від води)– Зсуви (490 м від води)– Зсуви (510 м від води)– Зсуви (530 м від води)CADCA – Зсуви (600 м від води)CADCA – Зсуви (610 м від води)– Зсуви (610 м від води)CADCA – Зсуви (640 м від води)– Зсуви (650 м від води)CADCA – Зсуви (650 м від води)– Зсуви (660 м від води)OSCADNICA – Зсуви (670 м від води)OSCADNICA – Зсуви (730 м від води)– Зсуви (730 м від води)– Зсуви (750 м від води)– Зсуви (810 м від води)– Зсуви (810 м від води)– Зсуви (820 м від води)CADCA – Зсуви (820 м від води)CADCA – Зсуви (860 м від води)– Зсуви (870 м від води)– Зсуви (870 м від води)– Зсуви (940 м від води)– Зсуви (940 м від води)– Зсуви (940 м від води)– Зсуви (990 м від води)– Зсуви (1,0 км від води)CADCA – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)CADCA – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)CADCA – Зсуви (1,2 км від води)CADCA – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)CADCA – Зсуви (1,2 км від води)OSCADNICA – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)OSCADNICA – Зсуви (1,3 км від води)CADCA – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)Čadca – Шму спостереження (300 м від води)Čadca – Podzávoz – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (540 м від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (550 м від води)Čadca – Podzávoz – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (590 м від води)Čadca – časť Podzávoz – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (590 м від води)Čadca – Podzávoz – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (610 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (780 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (840 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (880 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (890 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (920 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (950 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (960 м від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (1,0 км від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (1,0 км від води)Čadca – Podzávoz – моніторинг свердловини (1,1 км від води)– моніторинг свердловини (1,3 км від води)– моніторинг свердловини (1,3 км від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,3 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,4 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)– моніторинг свердловини (1,4 км від води)Čadca – Tatra – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,5 км від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)– моніторинг свердловини (1,6 км від води)– моніторинг свердловини (1,6 км від води)– моніторинг свердловини (1,7 км від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Čadca – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Milošová – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,9 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)2 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 18,0 мкг/лМедіана 1,45 мкг/л8 зразки

      Найбільше значення: Čadečanka, potok1997, 50 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 2,75 мкг/л8 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: tok v osade Čadečka1997, 780 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 5,40 мкг/лМедіана 1,30 мкг/л8 зразки13% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vtok Čadečanky do Čierňanky1997, 100 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдТрохи піднесений
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л8 зразки

      Найбільше значення: vtok Čadečanky do Čierňanky, 100 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vtok Čadečanky do Čierňanky1997, 100 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,650 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: pravostanný prítok do riečky Čádečanky1997, 90 м від води. Порівняння: процентиль 45 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vtok Čadečanky do Čierňanky1997, 100 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)18 зразків, не більше 815 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)18 зразків, не більше 1815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)18 зразків, не більше 815 зерен
    • Барит (BaSO₄)17 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)16 зразків, не більше 315 зерен
    • Анатас (TiO₂)14 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)13 зразків, не більше 815 зерен
    • Пірит (FeS₂)13 зразків, не більше 55 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)2 зразків, не більше 1 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)18 зразків, не більше 815 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)18 зразків, не більше 815 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)15 зразків, не більше 55 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)13 зразків, не більше 55 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)10 зразків, не більше 55 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))10 зразків, не більше 55 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))7 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))6 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л24 зразки38% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 56,0 мкг/лМедіана 14,5 мкг/л24 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л24 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 637 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки58% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,550 мкг/л24 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 360 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л24 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л24 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрзвичайне значення
      Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л24 зразки92% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 72 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л23 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 3,0 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л24 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л24 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 38 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    мінеральне джерело10,0100 Bq/l0,0100 Bq/l
    джерело10,610 Bq/l0,610 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання15,25 Bq/l5,25 Bq/l
    developed spring420,9 Bq/l10,3 Bq/l
    джерело води для громадського постачання13,87 Bq/l3,87 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    345 свердловин у смузі 3 км, з них 81 гідрогеологічних і 264 інших; з номером архівного звіту 344.

    Глибина свердловини

    • до 10 м116×
    • 10–30 м139×
    • 30–100 м12×
    • 100–300 м36×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    R-21інженерно-геологічний4,5 м84892130 м
    Пб-120інженерно-геологічний2,0 м86136150 м
    Пб-119інженерно-геологічний4,5 м86136170 м
    R-23інженерно-геологічний3,2 м84892230 м
    Пб-121інженерно-геологічний3,2 м86136270 м
    ЧадцяШму спостереження3,5 м18715 86Da14.pdf300 м
    J-4інженерно-геологічний8,0 м83896310 м
    VS-1гідрогеологічний36,0 м99549320 м
    J-1інженерно-геологічний15,0 м83896330 м
    INK-21інженерно-геологічний7,3 м99806360 м
    J-2інженерно-геологічний8,0 м83896370 м
    V – 5інженерно-геологічний7,0 м99501390 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 522,2 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Чадця – АВЦ – супермаркетSK1000500P1,5 км
    Čadca ŽSSR- depoSK1000500P1,6 км
    Чадця – SADSK1000500P2,1 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Подзавоз – Чадця160 м²––50 м
    Подзавоз – Чадця35 м²––330 м
    Uholné sklady – Чадця176 м²––510 м
    Zberné suroviny – Чадця200 м²––560 м
    У Юроші – Чадця700 м²––670 м
    У Юроші – Чадця200 м²––730 м
    Чадця – Подзавоз – Чадця8 503 м²2009контрольований1,2 км
    Pri štadióne – Чадця140 м²––1,8 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви224×

    Ступінь активності

    • Потенціални166×
    • Стабілізовани45×
    • Актівни13×

    Поточний стан

    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 00079×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova14×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick5×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Чадця1 рибальська ділянка · 8,1 км30Чадечанка30

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг