Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Чутково, оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 8 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Вапняки та доломіти100 % čiary vody Tvrdá, dobre pufrovaná voda s vápnikom a hydrogénuhličitanmi; krasové pramene. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 271 mg/l, stredne tvrdá voda (9,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,555 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 90. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 30°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 25 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 39nGy/h dávkový príkon 5. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Výhradná kutba (iný druh objektu), 2,9 km od vody. 0vzoriek so zlatom 11 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 з 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 20,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 84. percentil (Čutkov potok). 115vrtov do 3 km 298 rozborov vody v okolí Z toho 115 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 23 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 9lokalít do 3 km 1 záťaž, 8 skládok Najbližšia záťaž: Ružomberok – areál TEXICOM-u – mazutové hospodárstvo, 510 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 23záznamov do 5 km 10 ložísk, 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 41plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Вапняки та доломіти: Tvrdá, dobre pufrovaná voda s vápnikom a hydrogénuhličitanmi; krasové pramene. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 4 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,34typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 9,9°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,76 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 271mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 39nGy/h vo vzduchu rozsah 39 až 40 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 30 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 25 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 50 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Čutkov potok, 2010, 50 m od vody. Porovnanie: 8. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 3,0 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 1,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1991, 2,3 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 115 vrtov v pásme 3 km, z toho 17 hydrogeologických a 98 ostatných; s číslom archívnej správy 115. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Чутково
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Чутково
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Čutkovo
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів krieda staršia krieda lučivnianske súvrstvie 1× trias mladší trias karpatský keuper: kremenné pieskovce, arkózy, zlepence, ílovité bridlice, dolomity 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,339 мг/л95. percentil11,9 мг/л38. percentil176 мг/л38. percentil51,0 мг/л36. percentil2,34 мг/л12. percentil17,5 мг/л11. percentil0,638 мг/л5. percentil1,80 мг/л5. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0659 мг/л34. percentil2,49 мг/л33. percentil4,29 мг/л30. percentil0,0440 мг/л22. percentilМетали
0,257 мг/л81. percentil10,2 μg/l65. percentil27,5 μg/l27. percentil3,87 μg/l6. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,555 мг/кг90. percentil0,391 мг/кг84. percentil35,6 мг/кг83. percentil1,37 мг/кг78. percentil0,288 мг/кг70. percentil18,9 мг/кг66. percentil0,470 мг/кг65. percentil7,42 мг/кг59. percentil8,91 мг/кг57. percentil24,7 мг/кг55. percentil97,1 мг/кг51. percentil65,8 мг/кг39. percentil0,0645 мг/кг25. percentil54,9 мг/кг18. percentil1,68 мг/кг10. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
11,3 %96. percentil2,55 %93. percentil742 мг/кг35. percentil632 мг/кг23. percentil1,32 %21. percentil2,11 %15. percentil4,31 %9. percentil0,589 %8. percentil2 694 мг/кг5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
73,1 мг/кг81. percentil180 мг/кг79. percentil34,2 мг/кг72. percentil0,789 мг/кг18. percentil73,3 мг/кг16. percentil323 мг/кг9. percentil7,27 мг/кг8. percentil40,2 мг/кг5. percentil144 мг/кг4. percentil11,8 мг/кг4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,20 ppm15. percentil1,03 %7. percentil5,32 ppm5. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 3 7,21 Bq/l 5,63 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 10,4 Bq/l 10,4 Bq/l upravený prameň 3 14,7 Bq/l 14,7 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 4 10,2 Bq/l 3,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Výhradná kutba iný druh objektu Фе 2,9 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Ружомберок І vápenec ostatný Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Mesto Ružomberok 4,1 км Ружомберок tehliarske suroviny Ťažené ložisko – MAB 04, s.r.o. 4,3 км Ружомберок tehliarske suroviny Ťažené ložisko – MAB 04, s.r.o. 4,3 км Ружомберок ІІІ stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 4,4 км Ружомберок ІІІ stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 4,4 км Ружомберок ІІІ stavebný kameň Ťažené ložisko – PK Metrostav, a.s. 4,4 км Ружомберок ІІ – Лом под Скаламі stavebný kameň Ťažené ložisko – BAŇA Ružomberok, spol. s r.o. 4,7 км Ружомберок ІІ – Лом под Скаламі stavebný kameň Ťažené ložisko – BAŇA Ružomberok, spol. s r.o. 4,7 км Ружомберок stavebný kameň Ťažené ložisko – AGRODRUŽSTVO BELAN, družstvo 4,9 км Ружомберок stavebný kameň Ťažené ložisko – AGRODRUŽSTVO BELAN, družstvo 5,0 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Ніжна Матейкова Баріт barit ložiskový výskyt 4,8 км Лудрова-Біели поток Železné rudy Фе mineralogický výskyt 5,0 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody DPSC-06 inžiniersko-geologický 4,1 м 10042280 м DPSC-04 inžiniersko-geologický 7,5 м 100422220 м V-1 inžiniersko-geologický 6,0 м 86276330 м DPSC-03 inžiniersko-geologický 7,0 м 100422490 м DPSC-07 inžiniersko-geologický 5,5 м 100422590 м V-12 inžiniersko-geologický 6,0 м 76361670 м V-9 inžiniersko-geologický 5,0 м 76361670 м V-11 inžiniersko-geologický 5,0 м 76361720 м DPSC-02A inžiniersko-geologický 3,0 м 100422750 м V-3 inžiniersko-geologický 7,0 м 91062770 м V-2 inžiniersko-geologický 7,0 м 91062790 м V-4 inžiniersko-geologický 7,0 м 91062800 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 16 3,3 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 3 8,5 км kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 9,5 км kategória c3 minerálna voda 23-38 16-30 1 9,5 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 9,6 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 9,6 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Ружомберок – ареал ТЕКсІЦОМ-у – мазутове господарство SK1000500P 510 м Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Чутково – Ружомберок – – – 120 м pri kaplnke – Hrboltová 75 м² – – 1,3 км Ружомберок – Грболтова 100 м² – – 1,7 км pri kríži – Hrboltová 100 м² – – 1,7 км lom – Hrboltová 600 м² – – 2,0 км pod Borovou horou – Hrboltová 40 м² – – 2,4 км pod Borovou horou – Hrboltová 40 м² – – 2,7 км pri ceste – Likavka – – – 3,0 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
34з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 20,0 μg/lmedián 15,0 μg/l2 vzorky
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 74,0 μg/lmedián 64,0 μg/l2 vzorky
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
МідьЦуnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 3,80 мг/лmedián 3,71 мг/л2 vzorky
РтутьГґextrémna (horný 1 %)
najvyššie 1,30 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,70 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 31,0 μg/lmedián 6,00 μg/l21 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
СеленСеmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
МідьЦуmierne zvýšená
najvyššie 2,20 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek
АлюмінійАлmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 мг/лmedián 0,00500 мг/л21 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 13,0 μg/lmedián 1,00 μg/l21 vzoriek43 % pod medzou stanovenia



