Водотік

Главни канал Цсованиос

Басейн: ВагКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
13,8km
край
Нітранський край
Аерофотознімок водотоку Главни канал Цсованиос з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Главни канал Цсованиос

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Главни канал Цсованиос, оцінка вікна 18.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Профіль висот: стояча вода

    Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води.

    Стояча вода Це стояча вода, тому тут водотік не оцінюється: вода не має течії, падіння чи схилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки.

    1081091101111121131140 км5 км10 км
    Профіль висот рельєфу (Стояча вода): від 113 до 109 м н.р.м. на 13,8 км.
    Висота рельєфу вздовж лінії рибальської ділянки, від початку (зліва) до кінця
    Рівень води приблизно
    112 м н. р. м.
    Найнижча точка профілю
    109 м н. р. м.
    Найвища точка профілю
    112 м н. р. м.

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів).

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Главни канал Цсованиос за 2017 рік
    2017знято 1 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Главни канал Цсованиос за 2020 рік
    2020знято 20 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Главни канал Цсованиос за 2023 рік
    2023знято 29 вер. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Главни канал Цсованиос

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1
    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1
    • залізо від 1 мг/л1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Главни канал Цсованиос

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 14 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій67% водопроводу

    33% Молоді відкладення

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 667 мг/л, дуже тяжко води (22,0 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Нікеель 44,6 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 92. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км55 °C93 °C

    Тепло під ногами

    55°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 83 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 93 °C (збільшення 38 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    49Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 35 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Літій 73,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 98 (Kolárovský kanál).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    91свердловин у радіусі 3 км

    369 аналізів води поблизу

    З них 91 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    74°C на гирлі свердловини

    10 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Topoľníky – FGT-1, вихід 23,0 л/с, 8,8 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    3Ділянки в межах 3 км

    3 сміттєзвалища

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    1запис у радіусі 5 км

    1 рудопрояв

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    0площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій67%SR 72 %
    • Молоді відкладення33%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×
    четвернийголоценфлювіально-органічні відкладення: дрібно-піщані, від глиняних до гниття глинисті глини мертвих рук і боліт1×
    четвернийголоценантропогенні відкладення: заповнює, псує купи та звалища1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву70m
    • 60 – 80100%SR 0,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • негативна одиниця (низькі рівнини і басейни, неотектонічні западини)100%SR 13 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє осідання100%SR 6,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Дунай100%SR 23 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область алювіально-рівнинних родовищ100%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Четвертинна межиріччя Дунайської рівнини100%SR 2,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімічний тип підземних вод

    • Ца-Мґ-HCO3100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клас якості підземних вод

    • D75%SR 15 %
    • H25%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Центральна депресія басейну Дунаю100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,90Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    22,0°dH, дуже тяжко

    Сума кальцію і магнію (3,93 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    667Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КальційЦа114 мг/лпроцентиль 93
    • БікарбонатиHCO3384 мг/лпроцентиль 90
    • СульфатиSO478,1 мг/лпроцентиль 81
    • НатрійНа20,1 мг/лпроцентиль 80
    • МагнійМґ26,3 мг/лпроцентиль 80
    • ФторидиF0,198 мг/лпроцентиль 80
    • ХлоридиЦл25,3 мг/лпроцентиль 76
    • КалійK3,08 мг/лпроцентиль 51

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK9,88 мг/лпроцентиль 95
    • АмонійNH42,04 мг/лпроцентиль 95
    • ФосфатиPO40,312 мг/лпроцентиль 69
    • НітратиNO32,13 мг/лпроцентиль 8

    Метали

    • ПраскаФе0,716 мг/лпроцентиль 95
    • МарганецьМн360 мкг/лпроцентиль 95
    • ЦинкЗн21,8 мкг/лпроцентиль 88
    • АлюмінійАл137 мкг/лпроцентиль 69

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • НікеельНі44,6 мг/кгпроцентиль 92
    • ЦинкЗн187 мг/кгпроцентиль 88
    • СеленСе0,509 мг/кгпроцентиль 87
    • РтутьГґ0,293 мг/кгпроцентиль 82
    • МідьЦу32,9 мг/кгпроцентиль 76
    • ВісмутБі0,312 мг/кгпроцентиль 75
    • АнтимонСб0,922 мг/кгпроцентиль 68
    • ЖерстьСн3,13 мг/кгпроцентиль 66
    • КобальтЦо9,46 мг/кгпроцентиль 65
    • ВанадійV72,2 мг/кгпроцентиль 59
    • МолібденМо0,423 мг/кгпроцентиль 58
    • ВестиПб16,9 мг/кгпроцентиль 57
    • ХромЦр71,0 мг/кгпроцентиль 48
    • КадмійЦд0,163 мг/кгпроцентиль 44
    • Миш'якАс6,19 мг/кгпроцентиль 44

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • ФосфорP1 218 мг/кгпроцентиль 85
    • МагнійМґ1,64 %Процентиль 83
    • КальційЦа5,17 %Процентиль 81
    • ПраскаФе3,29 %Процентиль 76
    • АлюмінійАл5,76 %Процентиль 54
    • МарганецьМн750 мг/кгпроцентиль 39
    • НатрійНа0,764 %Процентиль 29
    • КалійK1,35 %Процентиль 25
    • ТитанТі3 601 мг/кгпроцентиль 18
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЛітійЛі41,0 мг/кгпроцентиль 89
    • БарійБа591 мг/кгпроцентиль 85
    • СтронційСр163 мг/кгпроцентиль 71
    • РубідійРб90,1 мг/кгпроцентиль 55
    • ЦерійЦе59,5 мг/кгпроцентиль 51
    • ІтрійY27,7 мг/кгпроцентиль 51
    • ГалійҐа13,4 мг/кгпроцентиль 45
    • БерилійБе1,02 мг/кгпроцентиль 29
    • БорB52,7 мг/кгпроцентиль 29
    • ЦирконійЗр266 мг/кгпроцентиль 15

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    49Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 48 до 49 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,52 ppm42-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh6,99 ppm34-й процентиль
    • Калій (K)K1,27 %Процентиль 34

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 882 Бк/м²86-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +80нТл

    Діапазон від 42 до 138 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -14mGal

    Залишковий -5,1 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км55 °C93 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    55 / 93 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 38 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 83 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Центральна депресія басейну Дунаю100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)108–119m н. р. м.
    • Середня висота одиниць112m н. р. м.
    • Середній ухил0,2°
    • Середня температура січня-2,5°C
    • Середня температура липня20,0°C
    • Річні опади590mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Дунайська рівнина100%SR 8,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Дунайська низовина100%SR 18 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • нижній клімат100%SR 38 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, не схильні до підкислення100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    STKO N -14, Neded – Csóványos – Neded – жоден (840 м від води)Kráľov Brod – час від часу (2,1 км від води)Dolný Chotár – obecná – Dolný Chotár – не можна оцінити (2,9 км від води)Vlčany – FGV-1 – непросторовий (2,0 км від води)Zemné – HGZ-1 – непросторовий (6,0 км від води)Kolárovo – HGK-1 – непросторовий (6,1 км від води)Šaľa – GTŠ-1 – непросторовий (8,8 км від води)Topoľníky – FGT-1 – непросторовий (8,8 км від води)Šaľa – HTŠ-2 – непросторовий (9,0 км від води)Diakovce – Di-1 – непросторовий (9,0 км від води)Horné Saliby (Diakovce) – Di-3 – непросторовий (9,0 км від води)Šaľa – HTŠ-1 – непросторовий (9,0 км від води)Horné Saliby (Diakovce) – Di-2 – непросторовий (9,1 км від води)FGTv-1 – l2 (5,3 км від води)Di-1,2 – l2 (6,8 км від води)FGT-1 – l3 (9,4 км від води)a1 (1,8 км від води)a1 (7,8 км від води)a1 (7,9 км від води)a1 (8,4 км від води)Diakovce (5,9 км від води)Šaľa (9,7 км від води)Topoľníky (9,8 км від води)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Štrkovec – Hetmé – гравійні піски (4,6 км від води)Žiharec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 м від води)Žiharec – Шму спостереження (240 м від води)Žiharec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (250 м від води)JRD Žíharec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (940 м від води)Žihárec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (980 м від води)Salaše – свердловина для водопостачання (1,3 км від води)Kráľov Brod – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Kráľov Brod – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Kráľov Brod-Mačonáč – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Vlčany (2,0 км від води)Vlčany-Barkát, farna Buffa – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,1 км від води)Tešedíkovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 км від води)Kráľov Brod – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 км від води)Kráľov Brod – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,4 км від води)Kráľov Brod – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Kolárovo – Salaše – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,9 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (90 м від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (170 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (240 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (250 м від води)meteorologická stanica – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (360 м від води)zrážkomerná stanica – Штучні гідрогеологічно значущі об'єкти (360 м від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (540 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (940 м від води)vrt s prelivom – Гідрогеологічні свердловини (970 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,3 км від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (1,6 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,6 км від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (1,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,8 км від води)vrt s termálnou vodou – Гідрогеологічні свердловини (2,0 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,1 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,1 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,3 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,4 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,9 км від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (3,0 км від води)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Гідрогеологічні свердловини (3,0 км від води)Ziharec,700m ZSZ od K110 – но (90 м від води)Ziharec,1100m JJV od K112 – но (130 м від води)Majer-Bula,1150m Z od K110 – но (190 м від води)Ziharec,1400m JV od K112 – но (590 м від води)Ziharec,150m S od K111 – свердловина (600 м від води)Ziharec,1900m SV od K110 – свердловина (1,1 км від води)Neded-Covanos,700m SZ od K109 – но (1,1 км від води)Maconas,500m JZ od K110 – свердловина (1,7 км від води)Maconas,550m JJZ od K110 – свердловина (1,7 км від води)Ziharec,400m S od K111 – но (1,8 км від води)Kralovsky Brod,1500m Z od K110 – но (1,9 км від води)Kralovsky Brod,1600m VJV od K113 – но (2,0 км від води)Dolny Chotar,650m JJV od K110 – но (2,1 км від води)Dolny Chotar,850m VJV od K111 – но (2,2 км від води)V,Ostrov-SZentgut c.d.44,400m SSV odK110 – но (2,2 км від води)Kralovsky Brod,1300m V od K113 – но (2,2 км від води)Kralovsky Brod,650m JJV od K111 – но (2,2 км від води)Ziharec,1400m Z od K111 – но (2,4 км від води)Dolny Chotar mino obce,900m JJV od K114 – но (2,4 км від води)Kralovsky Brod,700m J od K111 – но (2,5 км від води)Dolny Chotar c,d.47,300m SSZ od K114 – но (2,6 км від води)Tesedikovo,1250m SZ od K112 – но (2,6 км від води)Neded spol,pastviny,500m S od K110 – но (2,6 км від води)Tesedikovo,1000m SSZ od K111 – но (2,7 км від води)Dolny Chotar,800m SZ od K111 – но (2,7 км від води)Kralovsky Brod,500m JJZ od K111 – но (2,8 км від води)Velky Ostrov,700m SSZ od K109 – но (2,9 км від води)Dolny Chotar,500m Z od K111 – но (3,0 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 73,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л9 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský kanál2011, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБаВисокий (5%)
      Найвища 134 мкг/лМедіана 115 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Kolárovský kanál2011, 110 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СтронційСрПідвищений (10 %)
      Найвища 614 мкг/лМедіана 500 мкг/л6 зразки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál1997, 90 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 4,03 мкг/лМедіана 1,70 мкг/л9 зразки11% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál1997, 130 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 0,570 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л6 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál1997, 90 м від води. Порівняння: процентиль 76 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрзвичайне значення
      Найвища 1,40 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л9 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál1997, 60 м від води. Порівняння: процентиль 68 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдзвичайне значення
      Найвища 0,200 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л9 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál, 90 м від води. Порівняння: процентиль 63 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦузвичайне значення
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л9 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský, kanál1997, 90 м від води. Порівняння: процентиль 61 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský kanál2011, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л9 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kolárovský kanál2011, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
      Найвища 17,8 мг/лМедіана 15,6 мг/л9 зразки

      Найбільше значення: Kolárovský kanál2011, 110 м від води. Порівняння: процентиль 74 з усіх вибірок у Словаччині.

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-SO4-HCO310×
    • Ца-Мґ-HCO36×
    • Ца-Мґ-SO4-HCO35×
    • Ца-HCO33×
    • Ца-Мґ-На-SO4-HCO31×
    • Ца-SO41×
    • Ца-Мґ-Цл-HCO31×
    • Ца-Мґ-SO41×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • клас D22×
    • клас H5×
    • клас A1×

    Метали в підземних водах

    • ХромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 45,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки39% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 17,9 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л28 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлекстремальний (1%)
      Найвища 0,330 мг/лМедіана 0,0100 мг/л28 зразки39% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 3 990 мкг/лМедіана 333 мкг/л28 зразки

      Найбільше значення: vrt1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л28 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки61% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 10,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л28 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л28 зразки68% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 35,0 мкг/лМедіана 4,50 мкг/л28 зразки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л4 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л28 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но94,72 Bq/l3,20 Bq/l
    свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою19,57 Bq/l9,57 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання13,90 Bq/l3,90 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    91 свердловин у смузі 3 км, з них 16 гідрогеологічних і 75 інших; з номером архівного звіту 91.

    Глибина свердловини

    • до 10 м45×
    • 10–30 м19×
    • 30–100 м20×
    • 100–300 м4×
    • понад 300 м3×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    B-10складання карт102,0 м320870 м
    Жігарецсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою253,0 м67543 144Dc26.pdf90 м
    VT-14інженерно-геологічний9,0 м8608890 м
    VT-15інженерно-геологічний9,0 м86088110 м
    v.č.52інженерно-геологічний6,0 м12240150 м
    T-54інженерно-геологічний10,0 м12240160 м
    v.č.33інженерно-геологічний6,0 м12240210 м
    ЖігарецШму спостереження20,2 м8709 144Dc3.pdf240 м
    Жігарецсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою62,0 м30167 144Dc12.pdf250 м
    v.č.30інженерно-геологічний6,0 м12240260 м
    v.č.60інженерно-геологічний6,0 м12240280 м
    v.č.61інженерно-геологічний6,0 м12240290 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Влчани – FGV-168 °C10,0 л/с2500 мНа-HCO3у вживанні2,0 км
    Земне – HGZ-155 °C–1500 мНа-HCO3використовується без звітності даних6,0 км
    Коларово – HGK-170 °C20,9 л/с1506 мНа-HCO3у вживанні6,1 км
    Шаля – GTŠ-169 °C–1800 мНа-HCO3-Цлу вживанні8,8 км
    Топольніки – FGT-174 °C23,0 л/с2501 мНа-HCO3-Цлу вживанні8,8 км
    Шаля – HTŠ-242 °C3,1 л/с1200 мНа-HCO3невикористаний9,0 км
    Діаковце – Ді-138 °C4,0 л/с3303 мНа-HCO3у вживанні9,0 км
    Горне Саліби (Діаковце) – Ді-319 °C15,0 л/с306 мЦа-На-HCO3у вживанні9,0 км
    Шаля – HTŠ-122 °C–800 мневикористаний9,0 км
    Горне Саліби (Діаковце) – Ді-268 °C12,0 л/с1551 мНа-HCO3-Цлу вживанні9,1 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 541,8 км
    ФҐТв-1геотермальна вода55 – 805 – 1515,3 км
    категорія Діаковцетермальні купальні––15,9 км
    Ді-1,2геотермальна вода55 – 805 – 1516,8 км
    FGT-1геотермальна вода55 – 8016 – 3019,4 км
    категорія Шалятермальні купальні––19,7 км
    категорія Топольнікитермальні купальні––19,8 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    СТКО Н -14, Недед – Цсованиос – Недед6 333 м²1999контрольований840 м
    Кральов Брод–––2,1 км
    Долни Хотар – obecná – Долни Хотар6 200 м²1976–2,9 км

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Шаля1 рибальська ділянка · 14 км8Главни канал Цсованиос8

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг