Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 15:00–17:00 Hlavný kanál Csóványos, Fensterpunktzahl 17. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 13:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Geländehöhe entlang des Fischereireviers und der ungefähre Wasserstand. Stillgewässer Da es sich hierbei um stehende Gewässer handelt, wird das Fließgewässer hier nicht bewertet: Das Gewässer weist keine Strömung, kein Gefälle und kein Gefälle auf. Die Karte zeigt die Geländehöhe entlang des Fischereireviers. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Die Höhe ist ungefähr (Fehler von einigen Metern). Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2017 bis 2023: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 14 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 667 mg/l, veľmi tvrdá voda (22,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 44,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 55°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 83 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 93 °C (prírastok 38 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 49nGy/h dávkový príkon 35. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Lítium 73,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Kolárovský kanál). 91vrtov do 3 km 369 rozborov vody v okolí Z toho 91 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 74°C na ústí vrtu 10 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Topoľníky – FGT-1, výdatnosť 23,0 l/s, 8,8 km od vody. 3lokalít do 3 km 3 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 1záznam do 5 km 1 rudný výskyt Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,90typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 22,0°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,93 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 667mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 49nGy/h vo vzduchu rozsah 48 až 49 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. mittel Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. +80nT rozsah 42 až 138 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -14mGal reziduálna -5,1 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 55 / 93 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 38 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 83 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kolárovský kanál, 2011, 1,0 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský kanál, 2011, 110 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 1997, 90 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 1997, 130 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 1997, 90 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 1997, 60 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 90 m od vody. Porovnanie: 63. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský, kanál, 1997, 90 m od vody. Porovnanie: 61. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský kanál, 2011, 1,0 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kolárovský kanál, 2011, 1,0 km od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Kolárovský kanál, 2011, 110 m od vody. Porovnanie: 74. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,1 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,1 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 91 vrtov v pásme 3 km, z toho 16 hydrogeologických a 75 ostatných; s číslom archívnej správy 91. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Waag
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Hlavný kanál Csóványos
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil: stehendes Gewässer
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Hlavný kanál Csóványos
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Hlavný kanál Csóványos
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
114 mg/l93. percentil384 mg/l90. percentil78,1 mg/l81. percentil20,1 mg/l80. percentil26,3 mg/l80. percentil0,198 mg/l80. percentil25,3 mg/l76. percentil3,08 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
9,88 mg/l95. percentil2,04 mg/l95. percentil0,312 mg/l69. percentil2,13 mg/l8. percentilMetalle
0,716 mg/l95. percentil360 μg/l95. percentil21,8 μg/l88. percentil137 μg/l69. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
44,6 mg/kg92. percentil187 mg/kg88. percentil0,509 mg/kg87. percentil0,293 mg/kg82. percentil32,9 mg/kg76. percentil0,312 mg/kg75. percentil0,922 mg/kg68. percentil3,13 mg/kg66. percentil9,46 mg/kg65. percentil72,2 mg/kg59. percentil0,423 mg/kg58. percentil16,9 mg/kg57. percentil71,0 mg/kg48. percentil0,163 mg/kg44. percentil6,19 mg/kg44. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1.218 mg/kg85. percentil1,64 %83. percentil5,17 %81. percentil3,29 %76. percentil5,76 %54. percentil750 mg/kg39. percentil0,764 %29. percentil1,35 %25. percentil3.601 mg/kg18. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
41,0 mg/kg89. percentil591 mg/kg85. percentil163 mg/kg71. percentil90,1 mg/kg55. percentil59,5 mg/kg51. percentil27,7 mg/kg51. percentil13,4 mg/kg45. percentil1,02 mg/kg29. percentil52,7 mg/kg29. percentil266 mg/kg15. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Radonrisiko im Grundgestein
2,52 ppm42. percentil6,99 ppm34. percentil1,27 %34. percentil2.882 Bq/m²86. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 9 4,72 Bq/l 3,20 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 9,57 Bq/l 9,57 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 3,90 Bq/l 3,90 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody B-10 mapovací 102,0 m 320870 m Žiharec úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 253,0 m 67543 144Dc26.pdf90 m VT-14 inžiniersko-geologický 9,0 m 8608890 m VT-15 inžiniersko-geologický 9,0 m 86088110 m v.č.52 inžiniersko-geologický 6,0 m 12240150 m T-54 inžiniersko-geologický 10,0 m 12240160 m v.č.33 inžiniersko-geologický 6,0 m 12240210 m Žiharec pozorovací vrt SHMÚ 20,2 m 8709 144Dc3.pdf240 m Žiharec úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 62,0 m 30167 144Dc12.pdf250 m v.č.30 inžiniersko-geologický 6,0 m 12240260 m v.č.60 inžiniersko-geologický 6,0 m 12240280 m v.č.61 inžiniersko-geologický 6,0 m 12240290 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Vlčany – FGV-1 68 °C 10,0 l/s 2500 m Na-HCO3 využívaný 2,0 km Zemné – HGZ-1 55 °C – 1500 m Na-HCO3 využívaný bez nahlasovania údajov 6,0 km Kolárovo – HGK-1 70 °C 20,9 l/s 1506 m Na-HCO3 využívaný 6,1 km Šaľa – GTŠ-1 69 °C – 1800 m Na-HCO3-Cl využívaný 8,8 km Topoľníky – FGT-1 74 °C 23,0 l/s 2501 m Na-HCO3-Cl využívaný 8,8 km Šaľa – HTŠ-2 42 °C 3,1 l/s 1200 m Na-HCO3 nevyužívaný 9,0 km Diakovce – Di-1 38 °C 4,0 l/s 3303 m Na-HCO3 využívaný 9,0 km Horné Saliby (Diakovce) – Di-3 19 °C 15,0 l/s 306 m Ca-Na-HCO3 využívaný 9,0 km Šaľa – HTŠ-1 22 °C – 800 m nevyužívaný 9,0 km Horné Saliby (Diakovce) – Di-2 68 °C 12,0 l/s 1551 m Na-HCO3-Cl využívaný 9,1 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 1,8 km FGTv-1 geotermálna voda 55 – 80 5 – 15 1 5,3 km kategória Diakovce termálne kúpalisko – – 1 5,9 km Di-1,2 geotermálna voda 55 – 80 5 – 15 1 6,8 km FGT-1 geotermálna voda 55 – 80 16 – 30 1 9,4 km kategória Šaľa termálne kúpalisko – – 1 9,7 km kategória Topoľníky termálne kúpalisko – – 1 9,8 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody STKO N -14, Neded – Csóványos – Neded 6 333 m² 1999 monitorovaná 840 m Kráľov Brod – – – 2,1 km Dolný Chotár – obecná – Dolný Chotár 6 200 m² 1976 – 2,9 km Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
6aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 73,0 μg/lmedián 5,00 μg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
BáriumBavysoká (horných 5 %)
najvyššie 134 μg/lmedián 115 μg/l3 vzorky
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 614 μg/lmedián 500 μg/l6 vzoriek
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,03 μg/lmedián 1,70 μg/l9 vzoriek11 % pod medzou stanovenia
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,570 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ChromCrbežná hodnota
najvyššie 1,40 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdbežná hodnota
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,150 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
KupferCubežná hodnota
najvyššie 1,80 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 17,8 mg/lmedián 15,6 mg/l9 vzoriek
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 45,0 μg/lmedián 0,500 μg/l28 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
KupferCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,9 μg/lmedián 1,40 μg/l28 vzoriek
AluminiumAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,330 mg/lmedián 0,0100 mg/l28 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ZinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 990 μg/lmedián 333 μg/l28 vzoriek
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l28 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,50 μg/lmedián 0,250 μg/l28 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l28 vzoriek61 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l28 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
AntimonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l28 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 35,0 μg/lmedián 4,50 μg/l28 vzoriek
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l28 vzoriek100 % pod medzou stanovenia