Водотік

Ракова

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
6,2km
край
Жилінський край
Аерофотознімок водотоку Ракова з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Ракова

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Ракова, оцінка вікна 30.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 00:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    4004505005500 км2 км4 км6 км
    Висотний профіль водотоку: від 529 до 431 м н. р. м. на 6,2 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    529 м н. р. м.
    Найнижча точка
    423 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    107 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    17 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,08

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Ракова за 2018 рік
    2018знято 18 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Ракова за 2021 рік
    2021знято 19 черв. 2021
    Аерофотознімок водотоку Ракова за 2024 рік
    2024знято 24 серп. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Ракова

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Ракова

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 6 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій100% водопроводу

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,1Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 239 мг/л, м'яка води (7,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Хром 162 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 20 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    48Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 29 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 7Показники в 5%

    Найвищий: Мідь 16,7 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Kysuca).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    143свердловин у радіусі 3 км

    296 аналізів води поблизу

    З них 143 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    6 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    5Ділянки в межах 3 км

    5 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    16записів у радіусі 5 км

    16 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    160площ у радіусі 3 км

    4 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій100%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • MAGURSKÝ PRÍKROV100%SR 34 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • фліш-ремінь100%SR 9,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Магура Фліш100%SR 5,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон відкладень гірських потоків100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 2 з 3 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Пісковики100%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)100%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Палеоген і четвертинний період басейну Кісуце100%SR 2,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,07Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    7,6°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (1,35 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    239Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • НатрійНа8,44 мг/лпроцентиль 47
    • КалійK2,38 мг/лпроцентиль 39
    • ХлоридиЦл4,98 мг/лпроцентиль 34
    • БікарбонатиHCO3144 мг/лпроцентиль 30
    • КальційЦа43,0 мг/лпроцентиль 30
    • СульфатиSO425,0 мг/лпроцентиль 26
    • ФторидиF0,0703 мг/лпроцентиль 24
    • МагнійМґ6,77 мг/лпроцентиль 19

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,153 мг/лпроцентиль 61
    • ФосфатиPO40,106 мг/лпроцентиль 44
    • НітратиNO33,57 мг/лпроцентиль 22
    • Хімічне споживання киснюChSK1,71 мг/лпроцентиль 13

    Метали

    • ЦинкЗн17,9 мкг/лпроцентиль 84
    • МарганецьМн15,5 мкг/лпроцентиль 32
    • АлюмінійАл18,4 мкг/лпроцентиль 16
    • ПраскаФе0,0393 мг/лпроцентиль 16

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ХромЦр162 мг/кгпроцентиль 95
    • НікеельНі48,1 мг/кгпроцентиль 94
    • КобальтЦо10,7 мг/кгпроцентиль 78
    • ВестиПб22,3 мг/кгпроцентиль 76
    • ЦинкЗн124 мг/кгпроцентиль 71
    • МідьЦу27,2 мг/кгпроцентиль 63
    • ЖерстьСн2,83 мг/кгпроцентиль 57
    • СеленСе0,239 мг/кгпроцентиль 48
    • ВанадійV63,6 мг/кгпроцентиль 39
    • РтутьГґ0,0760 мг/кгпроцентиль 33
    • Миш'якАс5,30 мг/кгпроцентиль 31
    • КадмійЦд0,0907 мг/кгпроцентиль 22
    • МолібденМо0,240 мг/кгпроцентиль 22
    • ВісмутБі0,102 мг/кгпроцентиль 6
    • АнтимонСб0,203 мг/кгпроцентиль 4

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МарганецьМн1 190 мг/кгпроцентиль 78
    • ПраскаФе2,48 %Процентиль 38
    • КалійK1,39 %Процентиль 30
    • КальційЦа1,35 %Процентиль 27
    • ТитанТі3 866 мг/кгпроцентиль 27
    • НатрійНа0,731 %Процентиль 22
    • АлюмінійАл4,83 %Процентиль 20
    • ФосфорP616 мг/кгпроцентиль 20
    • МагнійМґ0,615 %Процентиль 15
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ЦирконійЗр550 мг/кгпроцентиль 88
    • ЛітійЛі36,1 мг/кгпроцентиль 79
    • БорB65,9 мг/кгпроцентиль 66
    • ЦерійЦе60,6 мг/кгпроцентиль 55
    • БерилійБе1,47 мг/кгпроцентиль 53
    • ІтрійY27,8 мг/кгпроцентиль 51
    • РубідійРб86,5 мг/кгпроцентиль 45
    • БарійБа393 мг/кгпроцентиль 33
    • ГалійҐа11,3 мг/кгпроцентиль 29
    • СтронційСр104 мг/кгпроцентиль 17

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    48Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 43 до 50 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,01 ppm36-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,45 ppm33-й процентиль
    • Калій (K)K1,24 %Процентиль 28

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 700 Бк/м²59-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +93нТл

    Діапазон від 81 до 100 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -44mGal

    Залишковий +1,2 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C55 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 20 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)388–908m н. р. м.
    • Середня висота одиниць565m н. р. м.
    • Середній ухил10,9°
    • Середня температура січня-5,8°C
    • Середня температура липня14,8°C
    • Річні опади950mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Турзовське нагір'я67%SR 0,0 %
    • Яворніки33%SR 1,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Западне Бескиди67%SR 1,1 %
    • Словацько-моравські Карпати33%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • гірський клімат100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • помірно чутливі до підкислення грунти100%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a67%SR 45 %
    • відносно чистий грунт33%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Крейдяний і Палеогеновий з Карпат100%SR 9,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    U Spora – Raková – не можна оцінити (530 м від води)Za AVC – Raková – не можна оцінити (1,0 км від води)Raková (KO) – Raková (1,0 км від води)U Sihelníka – Čadca – жоден (1,9 км від води)Pri štadióne – Čadca – жоден (2,8 км від води)a1 (5,3 км від води)a1 (6,0 км від води)a1 (6,2 км від води)a1 (7,8 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (9,2 км від води)Raková č. 1 – гравійні піски (20 м від води)Staškov č. 2 – цегляна сировина (1,8 км від води)Čadca – Nižný Sihelník – гравійні піски (2,0 км від води)Olešná č. 2 – гравійні піски (2,5 км від води)Olešná č. 1 – будівництво – пісковик (3,0 км від води)Čadca – Muchovci – керамічні глини (3,1 км від води)Olešná č. 5 – U Kožákov – будівництво – пісковик (3,3 км від води)Čadca – Do Husarika – будівництво – пісковик (3,8 км від води)Čadca – Rieka – будівництво – пісковик (3,8 км від води)Dlhá nad Kysucou č. 1 – будівництво – пісковик (4,0 км від води)Olešná č. 3 – гравійні піски (4,0 км від води)Čadca – U Mišov – гравійні піски (4,3 км від води)Raková č. 2 – U Korchana – будівництво – пісковик (4,4 км від води)Dlhá nad Kysucou č. 2 – будівництво – пісковик (4,6 км від води)Staškov – природний газ (4,6 км від води)Čadca – U Hľuzy – керамічні глини (5,0 км від води)Vojtovský prameň – геоморфологія (5,0 км від води)ZAKOPCIE – Зсуви (40 м від води)– Зсуви (160 м від води)– Зсуви (190 м від води)– Зсуви (200 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (210 м від води)– Зсуви (220 м від води)RAKOVA – Зсуви (220 м від води)– Зсуви (220 м від води)RAKOVA – Зсуви (240 м від води)– Зсуви (260 м від води)– Зсуви (270 м від води)– Зсуви (280 м від води)– Зсуви (330 м від води)ZAKOPCIE – Зсуви (380 м від води)STASKOV – Зсуви (420 м від води)– Зсуви (510 м від води)RAKOVA – Зсуви (590 м від води)– Зсуви (620 м від води)– Зсуви (630 м від води)– Зсуви (680 м від води)– Зсуви (700 м від води)– Зсуви (700 м від води)– Зсуви (760 м від води)– Зсуви (790 м від води)STASKOV – Зсуви (790 м від води)– Зсуви (800 м від води)– Зсуви (840 м від води)ZAKOPCIE – Зсуви (850 м від води)– Зсуви (850 м від води)– Зсуви (870 м від води)– Зсуви (980 м від води)– Зсуви (980 м від води)– Зсуви (980 м від води)– Зсуви (990 м від води)ZAKOPCIE – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)RAKOVA – Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)CADCA – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)ZAKOPCIE – Зсуви (1,2 км від води)RAKOVA – Зсуви (1,2 км від води)ZAKOPCIE – Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)CADCA – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)STASKOV – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)CADCA – Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)CADCA – Зсуви (1,6 км від води)CADCA – Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)Zákopčie – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (50 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (100 м від води)Zákopčie – u Skákalu – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (100 м від води)Raková – Шму спостереження (240 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (290 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (300 м від води)Raková – негативна свердловина (340 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (390 м від води)Raková – негативна свердловина (430 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (450 м від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (560 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (600 м від води)Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (630 м від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (650 м від води)Raková – Шму спостереження (740 м від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,0 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,1 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,2 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,4 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,4 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,4 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,5 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,6 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,6 км від води)Čadca – Buková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,6 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Staškov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Staškov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Čadca – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Čadca – Raková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 16,7 мкг/лМедіана 2,35 мкг/л10 зразки20% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kysuca1997, 390 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки80% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kysuca1997, 460 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 4,90 мкг/лМедіана 2,20 мкг/л10 зразки10% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kysuca1997, 460 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдТрохи піднесений
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л10 зразки

      Найбільше значення: tok v obci Zákopčie, 580 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kysuca1997, 390 м від води. Порівняння: процентиль 70 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: tok v obci Zákopčie1997, 580 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л10 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: tok v obci Zákopčie1997, 580 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Анатас (TiO₂)12 зразків, не більше 55 зерен
    • Барит (BaSO₄)12 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)12 зразків, не більше 815 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)12 зразків, не більше 815 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)12 зразків, не більше 1815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)12 зразків, не більше 815 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)9 зразків, не більше 55 зерен
    • Пірит (FeS₂)9 зразків, не більше 315 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)1 зразків, не більше 1 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)12 зразків, не більше 1815 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)12 зразків, не більше 815 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)11 зразків, не більше 815 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)11 зразків, не більше 55 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))10 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))8 зразків, не більше 5 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)8 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))7 зразків, не більше 5 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)6 зразків, не більше 5 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л23 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,5 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,400 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л23 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 760 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 98,0 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л23 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л23 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 5,50 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л23 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 350 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л23 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л23 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л23 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л23 зразки87% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 820 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнзвичайне значення
      Найвища 56,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л23 зразки13% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 350 м від води. Порівняння: процентиль 59 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л20 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л23 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    developed spring22,18 Bq/l1,10 Bq/l
    джерело210,5 Bq/l5,54 Bq/l
    но111,3 Bq/l11,3 Bq/l
    мінеральне джерело121,6 Bq/l21,6 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання15,25 Bq/l5,25 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    143 свердловин у смузі 3 км, з них 47 гідрогеологічних і 96 інших; з номером архівного звіту 143.

    Глибина свердловини

    • до 10 м120×
    • 10–30 м23×
    • 30–100 м0×
    • 100–300 м0×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Закопчіесвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою9,3 м36381 86Cd5.pdf50 м
    Раковасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою10,0 м37608 86Cb12.pdf100 м
    Закопчіе – у Скакалуширокий діаметр свердловини6,0 м53738 86Cb21.pdf100 м
    Пб-62інженерно-геологічний2,5 м86136120 м
    Пб-61інженерно-геологічний2,5 м86136200 м
    РаковаШму спостереження11,2 м18715 86Cb3.pdf240 м
    Раковасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою5,0 м39012 86Cb14.pdf290 м
    Пб-63інженерно-геологічний2,4 м86136290 м
    Раковасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою10,9 м3839 86Cb6.pdf300 м
    Ракованегативна свердловина3,5 м39012 86Cb13.pdf340 м
    Пб-60інженерно-геологічний1,8 м86136360 м
    Раковасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою7,5 м44578 86Cb18.pdf390 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 565,3 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    У Спора – Ракова32 м²––530 м
    За АВЦ – Ракова360 м²––1,0 км
    Ракова (KO) – Ракова91 м²19801,0 км
    У Сігелніка – Чадця300 м²––1,9 км
    Pri štadióne – Чадця140 м²––2,8 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви160×

    Ступінь активності

    • Потенціални110×
    • Стабілізовани46×
    • Актівни4×

    Поточний стан

    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 00038×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Чадця1 рибальська ділянка · 6,2 км22Ракова22

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг