Водотік

Тепліанка

Басейн: ВагЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
12,3km
край
Жилінський край
Аерофотознімок водотоку Тепліанка з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Тепліанка

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Тепліанка, оцінка вікна 28.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 00:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    4005006007008009001 0000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 894 до 506 м н. р. м. на 12,2 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    899 м н. р. м.
    Найнижча точка
    495 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    404 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    33 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,62

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Тепліанка за 2018 рік
    2018знято 12 вер. 2018
    Аерофотознімок водотоку Тепліанка за 2021 рік
    2021знято 9 вер. 2021
    Аерофотознімок водотоку Тепліанка за 2024 рік
    2024знято 31 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Тепліанка

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Проблемні очисні споруди поблизу ділянок1 очисна споруда в радіусі 2 км від ділянки

    • COV Lucky – Моцковнавантаження 108%0,0 км

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Тепліанка

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 12 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій67% водопроводу

    33% Молоді відкладення

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,2Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃

    Мінералізація 423 мг/л, жорстка води (15,1 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Селен 1,19 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км40 °C65 °C

    Тепло під ногами

    40°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 65 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 25 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    42Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 9 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    14 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 8Показники в 5%

    Найвищий: Літій 20,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 84 (Teplianka).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    246свердловин у радіусі 3 км

    409 аналізів води поблизу

    З них 246 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    66°C на гирлі свердловини

    12 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Bešeňová – FGTB-1, вихід 32,0 л/с, 2,5 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    12Ділянки в межах 3 км

    12 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    13записів у радіусі 5 км

    1 родовище, 12 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    136площ у радіусі 3 км

    30 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій67%SR 72 %
    • Молоді відкладення33%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×
    четвернийплейстоцен – голоценделювіальні відкладення: переважно суглинисто-кам'яні (підлеглі піщані) схили та щебінь1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,2m
    • 0 – 267%SR 16 %
    • 5 – 1033%SR 20 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічні одиниці

    • FATRIKUM100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат60%SR 16 %
    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ40%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • велике піднесення100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • основні гори60%SR 11 %
    • Внутрішній карпатський палеоген40%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Гори Чоч60%SR 0,0 %
    • Басейн Ліптов40%SR 1,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон відкладень гірських потоків100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ80%SR 95 %
    • Регіон потенційно нестабільних ділянок20%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 5 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Вапняки40%SR 3,1 %
    • Гравій20%SR 52 %
    • Пісковики20%SR 15 %
    • Доломіти20%SR 1,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Вапняки)40%SR 1,9 %
    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)20%SR 27 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)20%SR 15 %
    • Zvodnence s prevažne puklinovým typom priepustnosti, vrátane krasových (spevnené horninové masívy s diskontinuitami) (Доломіти; Нерозлішене)20%SR 1,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Палеоген і четвертинний період західної та центральної частин Липтовської Котлина67%SR 1,1 %
    • Мезозой західної частини пагорбів Чоч33%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Ліптов100%SR 3,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,24Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    15,1°dH, жорстка

    Сума кальцію і магнію (2,69 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    423Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КальційЦа85,0 мг/лпроцентиль 75
    • ФторидиF0,173 мг/лпроцентиль 73
    • БікарбонатиHCO3258 мг/лпроцентиль 66
    • СульфатиSO444,1 мг/лпроцентиль 55
    • МагнійМґ13,9 мг/лпроцентиль 46
    • ХлоридиЦл3,82 мг/лпроцентиль 26
    • КалійK1,65 мг/лпроцентиль 24
    • НатрійНа4,23 мг/лпроцентиль 22

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH40,0964 мг/лпроцентиль 45
    • НітратиNO35,72 мг/лпроцентиль 45
    • ФосфатиPO40,0755 мг/лпроцентиль 37
    • Хімічне споживання киснюChSK2,46 мг/лпроцентиль 32

    Метали

    • ПраскаФе0,0964 мг/лпроцентиль 47
    • ЦинкЗн3,29 мкг/лпроцентиль 23
    • АлюмінійАл22,9 мкг/лпроцентиль 22
    • МарганецьМн8,83 мкг/лпроцентиль 18

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • СеленСе1,19 мг/кгпроцентиль 95
    • АнтимонСб5,80 мг/кгпроцентиль 91
    • НікеельНі35,4 мг/кгпроцентиль 82
    • ХромЦр80,5 мг/кгпроцентиль 63
    • МолібденМо0,402 мг/кгпроцентиль 54
    • Миш'якАс6,48 мг/кгпроцентиль 48
    • МідьЦу23,2 мг/кгпроцентиль 48
    • КадмійЦд0,162 мг/кгпроцентиль 44
    • ВестиПб14,0 мг/кгпроцентиль 40
    • ЦинкЗн87,3 мг/кгпроцентиль 39
    • ВісмутБі0,175 мг/кгпроцентиль 32
    • КобальтЦо6,49 мг/кгпроцентиль 20
    • ВанадійV54,6 мг/кгпроцентиль 17
    • РтутьГґ0,0498 мг/кгпроцентиль 13
    • ЖерстьСн1,77 мг/кгпроцентиль 12

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КальційЦа15,6 %Процентиль 98
    • МагнійМґ1,51 %Процентиль 81
    • МарганецьМн727 мг/кгпроцентиль 36
    • ФосфорP738 мг/кгпроцентиль 35
    • ПраскаФе2,19 %Процентиль 19
    • КалійK1,02 %Процентиль 5
    • АлюмінійАл3,68 %Процентиль 5
    • ТитанТі2 548 мг/кгпроцентиль 4
    • НатрійНа0,371 %Процентиль 3
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • СтронційСр422 мг/кгпроцентиль 97
    • ЛітійЛі27,3 мг/кгпроцентиль 37
    • БорB52,5 мг/кгпроцентиль 28
    • БерилійБе0,965 мг/кгпроцентиль 26
    • ГалійҐа7,68 мг/кгпроцентиль 9
    • РубідійРб63,7 мг/кгпроцентиль 6
    • БарійБа260 мг/кгпроцентиль 4
    • ІтрійY12,6 мг/кгпроцентиль 4
    • ЦирконійЗр141 мг/кгпроцентиль 4
    • ЦерійЦе33,1 мг/кгпроцентиль 4

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    42Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 36 до 46 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,43 ppm30-й процентиль
    • Калій (K)K1,08 %Процентиль 10
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh5,41 ppm5-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 738 Бк/м²61-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +7нТл

    Діапазон від -6 до 38 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -60mGal

    Залишковий -13,1 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км40 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    40 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 25 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 65 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Ліптов100%SR 3,7 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)154–897m н. р. м.
    • Середня висота одиниць621m н. р. м.
    • Середній ухил5,9°
    • Середня температура січня-5,5°C
    • Середня температура липня14,8°C
    • Річні опади893mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Басейн субтатри100%SR 3,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Фатра-Татра район100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну67%SR 29 %
    • гірський клімат33%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, не схильні до підкислення80%SR 27 %
    • помірно чутливі до підкислення грунти20%SR 25 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат50%SR 10 %
    • Внутрішній карпатський палеоген25%SR 11 %
    • Глиняно-піщані відкладення крейдяного і палеогенового поясу Кліппенського поясу, Татрікума і Хронікума25%SR 2,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Lúčky – жоден (130 м від води)Liptovská Teplá pri farme – Liptovská Teplá – жоден (510 м від води)Vyše Luhu – Ivachnová – жоден (620 м від води)Osádka – не можна оцінити (1,5 км від води)Turík – жоден (1,7 км від води)pri Bešeňovskom moste – Liptovský Michal – жоден (1,7 км від води)Turík – жоден (2,0 км від води)Lupčianka – Partizánska Ľupča – Liptovský Michal – жоден (2,4 км від води)na nižnom konci – Potok – жоден (2,5 км від води)Drienok – Potok – жоден (2,6 км від води)na vyšnom konci – Potok – жоден (2,6 км від води)Partizánska Ľupča – жоден (2,9 км від води)Lúčky – V-1 – курорт (90 м від води)Lúčky – BJ-101 – курорт (100 м від води)Lúčky – курорт (130 м від води)Lúčky – BLK-2 – курорт (140 м від води)Lúčky – курорт (140 м від води)Lúčky – V-3 – курорт (140 м від води)Lúčky – курорт (170 м від води)Lúčky – HGL-3 – курорт (340 м від води)Kalameny – HGL-2 – непросторовий (1,2 км від води)Bešeňová – ZGL-1 – непросторовий (2,4 км від води)Bešeňová – FGTB-1 – непросторовий (2,5 км від води)Bešeňová – FBe-1 – непросторовий (2,6 км від води)ZGL-1 – l3 (2,4 км від води)b1 (370 м від води)c3 (430 м від води)a1 (860 м від води)c1 (1,1 км від води)c2 (1,1 км від води)c3 (1,1 км від води)a1 (1,6 км від води)c3 (2,0 км від води)a1 (2,0 км від води)a1 (2,2 км від води)b1 (2,5 км від води)a1 (3,1 км від води)a1 (3,1 км від води)b1 (3,5 км від води)a1 (3,6 км від води)a1 (4,6 км від води)a1 (5,8 км від води)a1 (5,9 км від води)b1 (5,9 км від води)b2 (6,0 км від води)a1 (7,5 км від води)a1 (7,7 км від води)a1 (7,7 км від води)a1 (7,7 км від води)b1 (7,8 км від води)b2 (7,9 км від води)a1 (7,9 км від води)a1 (8,3 км від води)a1 (8,5 км від води)a1 (8,5 км від води)a1 (8,7 км від води)a1 (9,1 км від води)a1 (9,6 км від води)a1 (9,9 км від води)Bešeňová (2,6 км від води)Lisková – гравельні піски та піски (3,6 км від води) (140 м від води) (1,8 км від води)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Bešeňová – Palud – гравійні піски (2,1 км від води) (2,2 км від води) (2,4 км від води) (2,7 км від води) (3,0 км від води) (3,4 км від води) (3,4 км від води)Bobrovník – керамічні глини (4,8 км від води) (4,8 км від води) (4,8 км від води)Lúčanský vodopád – гідрогеологія (30 м від води)Travertíny na Lúčkach – геоморфологія (340 м від води)Bešeňovské travertíny – геоморфологія (2,4 км від води)Veľký Choč – загальна геологія (2,6 км від води)Lisková, Mohylky – загальна геологія (3,6 км від води)LUCKY – Зсуви (250 м від води)– Зсуви (280 м від води)LUCKY – Зсуви (360 м від води)LIPTOVSKA TEPLA – Зсуви (520 м від води)LIPTOVSKA TEPLA – Зсуви (590 м від води)KALAMENY – Зсуви (600 м від води)LUCKY – Зсуви (610 м від води)OSADKA – Зсуви (630 м від води)KALAMENY – Зсуви (650 м від води)KALAMENY – Зсуви (670 м від води)– Зсуви (680 м від води)Ivachnová – Зсуви (710 м від води)LIPTOVSKA TEPLA – Зсуви (710 м від води)LIPTOVSKA TEPLA – Зсуви (730 м від води)– Зсуви (740 м від води)Ivachnová – Зсуви (800 м від води)– Зсуви (800 м від води)– Зсуви (840 м від води)– Зсуви (850 м від води)– Зсуви (950 м від води)– Зсуви (970 м від води)KALAMENY – Зсуви (990 м від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)KALAMENY – Зсуви (1,2 км від води)OSADKA – Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)TURIK – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)KALAMENY – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)LIPTOVSKA TEPLA – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)TURCEK – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)KALAMENY – Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)OSADKA – Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)LESTINY – Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)TURIK – Зсуви (1,8 км від води)OSADKA – Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)MALATINA – Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)MALATINA – Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)VYSNY KUBIN – Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)LESTINY – Зсуви (2,4 км від води)BESENOVA – Зсуви (2,4 км від води)Lúčky – моніторинг свердловини (50 м від води)Lúčky-Šiare – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (70 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (90 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (90 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (90 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (100 м від води)Lúčky – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (100 м від води)Lúčky (130 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (130 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (140 м від води)Lúčky – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (140 м від води)Lúčky – моніторинг свердловини (140 м від води)Lúčky – негативна свердловина (150 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (190 м від води)Lúčky – structural borehole with thermal water, minerálnou v (340 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (490 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (520 м від води)Likavka – моніторинг свердловини (560 м від води)Ivachnová – моніторинг свердловини (610 м від води)– моніторинг свердловини (660 м від води)– моніторинг свердловини (660 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (660 м від води)– моніторинг свердловини (670 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (670 м від води)– моніторинг свердловини (670 м від води)– моніторинг свердловини (680 м від води)– моніторинг свердловини (690 м від води)Ivachnová (700 м від води)Ivachnová – моніторинг свердловини (700 м від води)Ivachnová (780 м від води)Liptovská Teplá – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (810 м від води)Liptovská Teplá – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (860 м від води)Ivachnová – негативна свердловина (890 м від води)Liptovská Teplá (910 м від води)Ivachnová (910 м від води)Liptovská Teplá (960 м від води)Liptovská Mara – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Lúčky – structural borehole with thermal water, minerálnou v (1,2 км від води)Bešeňová – Шму спостереження (1,3 км від води)Bešeňová – Шму спостереження (1,3 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (3,0 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ЛітійЛіТрохи піднесений
      Найвища 20,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л3 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦузвичайне значення
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 66 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 42,0 мкг/лМедіана 41,0 мкг/л3 зразки

      Найбільше значення: Teplianka, prítok2009, 270 м від води. Порівняння: процентиль 52 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka, 30 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАснижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
      Найвища 6,89 мг/лМедіана 5,03 мг/л3 зразки

      Найбільше значення: Teplianka2010, 30 м від води. Порівняння: процентиль 25 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Магнетит (Fe₃O₄)32 зразків, не більше 815 зерен
    • Пірит (FeS₂)32 зразків, не більше 55 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)31 зразків, не більше 1815 зерен
    • Барит (BaSO₄)29 зразків, не більше 124 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)25 зразків, не більше 625 зерен
    • Рутіл (TiO₂)20 зразків, не більше 315 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)15 зразків, не більше 315 зерен
    • Анатас (TiO₂)9 зразків, не більше 12 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)9 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Арсенопіріт (FeAsS)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Галена (PbS)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Сфалерит (ZnS)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)28 зразків, не більше 1815 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)21 зразків, не більше 375 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))20 зразків, не більше 315 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))19 зразків, не більше 437 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)18 зразків, не більше 55 зерен
    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)16 зразків, не більше 100 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)16 зразків, не більше 50 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)4 зразків, не більше 6 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)4 зразків, не більше 50 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))2 зразків, не більше 18 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 12 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)2 зразків, не більше 372 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • АнтимонСбекстремальний (1%)
      Найвища 35,0 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л34 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 15,9 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л34 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л34 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 114 мкг/лМедіана 11,0 мкг/л34 зразки9% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґВисокий (5%)
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л34 зразки65% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 1 030 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л34 зразки26% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрПідвищений (10 %)
      Найвища 3,10 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л34 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л34 зразки85% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 86 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0100 мг/лМедіана 0,00500 мг/л34 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л16 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело423,6 Bq/l13,2 Bq/l
    свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою259,9 Bq/l33,7 Bq/l
    джерело води для громадського постачання330,7 Bq/l5,67 Bq/l
    но119,4 Bq/l19,4 Bq/l
    мінеральне джерело243,2 Bq/l40,9 Bq/l
    вільний свердловина12,43 Bq/l2,43 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Лісковагравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie3,6 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    246 свердловин у смузі 3 км, з них 59 гідрогеологічних і 187 інших; з номером архівного звіту 246.

    Глибина свердловини

    • до 10 м77×
    • 10–30 м113×
    • 30–100 м13×
    • 100–300 м26×
    • понад 300 м7×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    DPSC-26інженерно-геологічний6,5 м10042230 м
    Лучкимоніторинг свердловини20,5 м83269 99Db58.pdf50 м
    VC-04інженерно-геологічний8,0 м10042250 м
    Лучки-Шіаресвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою35,0 м42593 99Db22.pdf70 м
    Лучкимоніторинг свердловини17,0 м83269 99Db59.pdf90 м
    Лучкимоніторинг свердловини17,0 м83269 99Db60.pdf90 м
    Лучкимоніторинг свердловини18,0 м83269 99Db55.pdf90 м
    Лучкимоніторинг свердловини20,0 м83269 99Db56.pdf100 м
    Лучкисвердловина з термальною водою, мінеральна вода97,0 м21075 99Db18.pdf100 м
    Лучки18,0 м83269 99Db61.pdf130 м
    Лучкимоніторинг свердловини15,0 м83269 99Db54.pdf130 м
    Лучкимоніторинг свердловини12,0 м83269 99Db62.pdf140 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Лучки – V-125 °C––Ца-Мґ-SO4невикористаний90 м
    Лучки – BJ-10131 °C18,9 л/с97 мЦа-Мґ-SO4у вживанні100 м
    Лучки31 °C15,0 л/с1,3 мЦа-Мґ-SO4невикористаний130 м
    Лучки – BLK-231 °C–15 мЦа-Мґ-SO4невикористаний140 м
    Лучки31 °C0,5 л/с6 мЦа-Мґ-SO4невикористаний140 м
    Лучки – V-322 °C–63,85 мЦа-Мґ-SO4невикористаний140 м
    Лучки––1,75 мЦа-Мґ-SO4невикористаний170 м
    Лучки – HGL-335 °C12,5 л/с600 мЦа-Мґ-SO4у вживанні340 м
    Каламени – HGL-233 °C23,5 л/с500 мЦа-Мґ-SO4невикористаний1,2 км
    Бешеньова – ZGL-162 °C27,0 л/с1987 мЦа-Мґ-SO4-HCO3у вживанні2,4 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія b1мінеральна вода15-22< 55370 м
    категорія c3мінеральна вода23-3816-303430 м
    категорія a1мінеральна вода< 15< 522860 м
    категорія c1мінеральна вода23-38< 511,1 км
    категорія c2мінеральна вода23-385-1511,1 км
    ZGL-1геотермальна вода55 – 8016 – 3012,4 км
    категорія Бешеньоватермальні купальні––12,6 км
    категорія b2мінеральна вода15-225-1526,0 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Лучки–––130 м
    Liptovská Teplá pri farme – Ліптовска Тепла–––510 м
    Више Лугу – Івахнова–1968–620 м
    Осадка–––1,5 км
    Турік80 м²1970–1,7 км
    pri Bešeňovskom moste – Ліптовски Міхал–––1,7 км
    Турік100 м²1960–2,0 км
    Лупчіанка – Партізанска Люпча – Ліптовски Міхал–1992–2,4 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви136×

    Ступінь активності

    • Потенціални97×
    • Актівни30×
    • Стабілізовани9×

    Поточний стан

    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick25×
    • Недостатньо задокументований23×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0009×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S5×
    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova2×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Ружомберок1 рибальська ділянка · 12 км20Тепліанка20

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Ваг