Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 15:00–17:00 VN Domaša, skóre okna 20. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 16:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Vodní nádrž Jde o vodní nádrž, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2019 do 2025: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revírů toku s údaji SHMÚ má v nejbližším místě nesplněnou normu alespoň v jednom ukazateli. 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Znečištění vody v povodí – BodrogZnečištěná voda – Slovensko Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v říčních sedimentech a vodách, stará důlní díla a ložiska, vrty s archivními zprávami, geotermální energie, ekologické zátěže a sesuvy v okolí potoka Přehled vychází z veřejných rejstříků a atlasů Státního geologického ústavu Dionýze Štúra. Hledání pokrývá oblast kolem vody všech rybářských oblastí toku (celkem 22 km čáry): vzorky toků do 1 km, vrty, důlní díla a zátěže do 3 km, výskyty rud do 5 km, geotermální zdroje do 10 km. Říční naplaveniny100 % vodní hladiny Štěrkové a písčité dno a nivy; voda se doplňuje z podzemní vody v naplaveninách. Geologická mapa Slovenska 1:50 000. pH 8,2modelovaný odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizace 274 mg/l, tvrdá voda (15,0 °dH). Interpolace měření z Geochemického atlasu Slovenska, nikoli měření v toku. 0 z 15prvky v horních 10 % nejvyšší: Rtuť 0,468 mg/kg Pozice nejvýše hodnoceného prvku mezi vzorovými body na tocích na Slovensku: percentil 89. Interpolace Geochemického atlasu říčních sedimentů. 45°C v hloubce 1000 m tepelný tok 75 mW/m² V hloubce 2 000 m asi 75 °C (nárůst o 30 °C na kilometr). Atlas geotermální energie Slovenska. 47dávkový příkon nGy/h percentil 23 na Slovensku Přírodní pozadí z hornin a půdy (draslík, uran, thorium), nikoli hodnota naměřená u vody. Letecká spektrometrie gama záření ŠGÚDŠ. 0objektů do 3 km V okruhu 3 km od vody není zaznamenáno žádné staré důlní dílo. 9vzorků se zlatem 15 rudných minerálů v sedimentu Nejvíce 2 zrna v jednom vzorku (980 m od vody). Rýžovací průzkum počítal zlatá zrna v koncentrátu z říčního sedimentu. 2 z 9ukazatele v horních 5 % nejvyšší: Vést 13,0 μg/l Pozice nejvyšší naměřené hodnoty v distribuci všech vzorků povrchových vod v Slovensko: percentil 99 (Ondava). 140vrtů do 3 km 622 rozborů vody v okolí Z toho 140 má archivní zprávu z Geofondu. Vrty jsou hydrogeologické, geologické, inženýrsko-geologické a další. – 12 zdrojů geotermálních a minerálních vod do 10 km. 15místa v okruhu 3 km 15 skládek V okruhu 3 km není registrována žádná ekologická zátěž; skládky jsou pouze evidovány. 21záznamů do 5 km 21 rudných výskytů Registry geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerostných surovin. 113ploch do 3 km 9 aktivních Zdokumentované sesuvy v evidenci Geofondu. Sesuv půdy do potoka může zakalit vodu a změnit koryto. Která hornina leží pod vodní hladinou (Geologická mapa Slovenska 1:50 000), jak je stará, jak silný je kvartérní pokryv a v jaké tektonické jednotce voda proudí. Skalní podloží rozhoduje o tvrdosti vody, dně, zákalu po dešti a vydatnosti pramenů. Body sledují vodní linii (pro potok a povodí, rybářský revír za rybářským revírem). Pás je průřez vzdáleností, nikoli mapa; šířka úseku odpovídá počtu bodů. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Říční naplaveniny: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mapa pokrývá 8 z 9 bodů na vodní linii. Potoky a řeky jsou napájeny podzemní vodou. Hydrogeologické mapy ukazují, ve kterých horninách je voda uložena, jak jsou propustné a jaká je v nich voda. Údaje pocházejí z map ŠGÚDŠ, nikoli z měření na konkrétní vodě. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Modelované složení vody v oblasti, kterou prochází linie rybářského revíru. Rastry Geochemického atlasu Slovenska (povrchové vody) jsou interpolací měření ve vzorkovaných tocích, zobrazují tedy typické pozadí území, nikoli měření v konkrétním toku. pH 8,18typický rozsah Většina řek a potoků na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyselejší voda se nachází v potocích na kyselých horninách (žuly, křemence), zásaditější voda u vápenců. 15,0°dH, tvrdá Součet vápníku a hořčíku (2,69 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná a její pH se mění pomaleji; měkká voda je citlivější na kyselé deště. 274mg/l mineralizace Celkové množství rozpuštěných minerálů. Čistá horská voda má desítky mg/l, nížinné a vápencové stovky. Typ vody podle dominantních iontů: Ca–HCO₃ Akcie jsou v ekvivalentech, obvyklý způsob porovnávání složení vod. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Geochemický atlas Slovenska (říční sedimenty) popisuje, co řeka nese v jemném materiálu na svém korytě. Sediment shromažďuje kovy z hornin, rudných výskytů a dřívější těžby a průmyslu. Není to zákonný limit ani hodnocení zdravotního rizika: ukazuje, jak se prvek na tomto toku řadí mezi toky na Slovensku. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Vzduchová gama spektrometrie ŠGÚDŠ měří záření draslíku, uranu a thoria v horninách a půdě. Nejvyšší hodnoty mají žuly a některé kyselé vulkanické horniny, nejnižší vápence a nivy. Cézium-137 je pozůstatkem spadu z černobylské havárie a testů jaderných zbraní. 47nGy/h ve vzduchu rozsah 43 až 48 nGy/h Přírodní pozadí z hornin a půdy; výše nad žulami a některými kyselými vulkanickými horninami, níže nad vápenci a nivami. nízké Radon je přírodní plyn z hornin. Riziko se týká budov a sklepů, nikoli vody v potoce; ukazuje, jaké je podloží. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mapy magnetického pole a gravitace (ŠGÚDŠ) odhalují, co se skrývá pod sedimenty a povrchem: sopečná tělesa, zlomy a mocnost kůry. Pro rybáře jsou zajímavé nepřímo: ukazují, kde se mění skalní podloží a s ním i voda. -33nT rozsah -39 až -29 nT Odchylka magnetického pole Země od okolí. Pozitivní a negativní anomálie odhalují horniny s magnetitem (čediče, bazické vulkanické horniny) a hranice ve skalním podloží. -13mGal zbytkový +9,6 mGal Negativní hodnoty leží nad silnými sedimenty a pod horami (světlá kůra), kladné hodnoty nad hustými horninami a tenčí kůrou. Ukazuje strukturu zemské kůry, nikoli vody. Atlas geotermální energie Slovenska zaznamenává teplotu hornin a tepelný tok z nitra Země. Je to potenciál oblasti, nikoli skutečné teplo vody v toku. Specifické geotermální vrty a prameny v blízkosti této vody jsou v sekci geotermální energie níže. 45 / 75 °Cv hloubkách 1000 a 2000 m nárůst o 30 °C na km Čára ukazuje teplotu horniny; tečkovaná část je pouze prodloužením povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². Povodí není jen voda: sklon a nadmořská výška určují rychlost odtoku, podnebí teplotu a množství vody a půdu, která je spláchnuta do potoka. Údaje pocházejí z geomorfologického členění, klimaticko-geografických typů a půdních map ŠGÚDŠ. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Kde jsou nejbližší důlní díla, ložiska, zátěže, geotermální vrty a nálezy zlata. Skupiny lze vypnout. Čára je voda rybářského revíru, světlý pás je pásmo 3 km, ve kterém byly hledány vrty, důlní díla a zátěže. Mapa ukazuje nejbližší objekty (maximálně několik desítek z každého registru), ne všechny. Body odpovídají pozici v registru; plošné objekty jsou označeny středem. Arsen, antimon, kadmium, olovo, měď, zinek a další prvky ve vzorcích z řek a potoků (Geochemický atlas Slovenska, povrchové vody, 2015). Sloupec ukazuje, kde mezi všemi vzorky v Slovensko leží nejvyšší hodnota; světelná značka je medián vzorků v této vodě. Nejvyšší hodnota: Ondava, 1999, 540 m od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Ondava, 220 m od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Hrabovec, potok, 1999, 50 m od vody. Srovnání: percentil 91 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Ondava, 2000, 60 m od vody. Srovnání: percentil 77 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Ondava, 1999, 850 m od vody. Srovnání: percentil 75 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Hrabovčík, 2009, 30 m od vody. Srovnání: percentil 46 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Veľká Domaša – Turany, 1999, 270 m od vody. Srovnání: percentil 37 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Hrabovčík, 2009, 30 m od vody. Srovnání: percentil 34 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: Hrabovec, potok, 1999, 50 m od vody. Srovnání: percentil 32 všech vzorků v Slovensko. Základní chemie vody: ze kterých hornin pocházejí minerály v ní. Nejvyšší hodnota: Hrabovčík, 2009, 30 m od vody. Srovnání: percentil 53 všech vzorků v Slovensko. Regionální rýžovací prospekce: těžká frakce byla vyplavena z říčního štěrku a byla spočítána minerální zrna v ní. Mapa nálezů je pozitivní: vzorek bez zlata není v atlase uveden, takže absence nálezu není důkazem, že zlato není. Hydrogeochemické objekty (analýzy pramenů a vrtů), geochemický atlas podzemních vod (1996) a radiohydrochemické vzorkování. Podzemní voda napájí toky, takže její složení ovlivňuje i vodu v toku. Nejvyšší hodnota: studňa, 1994, 2,5 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1992, 540 m od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1994, 2,6 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1992, 2,4 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Srovnání: percentil 98 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1994, 2,6 km od vody. Srovnání: percentil 98 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1992, 1,8 km od vody. Srovnání: percentil 97 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1994, 100 m od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: studňa, 1994, 2,5 km od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: prameň, 1994, 2,6 km od vody. Srovnání: percentil 95 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: studňa, 1993, 1,5 km od vody. Srovnání: percentil 82 všech vzorků v Slovensko. Nejvyšší hodnota: studňa, 1992, 2,5 km od vody. Srovnání: percentil 50 všech vzorků v Slovensko. Stará důlní díla mimo dobývací prostory (registr Geofondu), ložiska a dobývací prostory a metalogenetická mapa. Zlato, stříbro a další kovy v blízkosti toků se mohou dostat do sedimentů a vody. Registr hydrogeologických vrtů, ostatních vrtů a geotermálních vrtů. Každý vrt má v archivu Geofondu zprávu (geologické profily, čerpací zkoušky, chemické rozbory vod); číslo zprávy je v tabulce. 140 vrtů v pásmu 3 km, z toho 86 hydrogeologických a 54 ostatních; s číslem archivní zprávy 140. Geotermální vrty (teplota vody na ústí vrtů, vydatnost, chemický typ) a zdroje geotermálních a minerálních vod do 10 km. Údaje o využití a existenci vrtu pocházejí z evidence Geofondu. Evidované ekologické zátěže (průmyslové areály, skládky, těžba), registr skládek odpadů a monitoring antropogenních sedimentů (průmyslové kaly). Je to seznam míst, nikoli měření znečištění vody. Registr dokumentovaných svahových deformací (Geofond). Sesuvy půdy u potoka mohou přinést jemný materiál do vody, změnit koryto a přehradit koryto. Data: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), staženo 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodice. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Bodrog a Hornád
Právě u vody
Dnes na toku VN Domaša
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: vodní nádrž
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku VN Domaša
Povrchové vody poblíž revírůnejbližší místo monitoringu SHMÚ, 2025
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geologie a geochemie toku VN Domaša
Skála pod vodou
Voda podle atlasu
Prvky v říčních sedimentech
Teplo pod nohama
Přirozené gama záření
Stará důlní díla
Zlato v říčních sedimentech
Stopové prvky v potoční vodě
Rozbory vrtů a podzemních vod
Geotermální energie
Ekologické zátěže a skládky
Ložiska a výskyty rud
Sesuvy půdy a svahové deformace
Geologická stavba pod vodou
Geologické stáří hornin
Nejběžnější horninové jednotky
Systém Stáří Jednotka Body kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 7× kvartér holocén proluviálne sedimenty: prevažne hliny a piesčité hliny s úlomkami hornín a zahlinenými štrkmi v nivných náplav 1× Kvartérní pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické dělení
Neotektonické jednotky
Směr neotektonických pohybů
Inženýrsko-geologické revíry
Inženýrsko-geologické útvary
Náchylnost území ke svahovým deformacím
Hydrogeologie: zvodnělé vrstvy a podzemní vody
Horniny vodonosné vrstvy (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ vodonosné vrstvy
Hlavní hydrogeologická oblast
Chemie povrchových vod dle atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpuštěné látky
Iontové složení vody
Hlavní ionty
0,298 mg/lpercentil9319,1 mg/lpercentil7873,0 mg/lpercentil78298 mg/lpercentil7679,8 mg/lpercentil694,23 mg/lpercentil6716,9 mg/lpercentil566,25 mg/lpercentil41Živiny a organické znečištění
3,44 mg/lpercentil560,111 mg/lpercentil500,0730 mg/lpercentil364,70 mg/lpercentil35Kovy
60,5 μg/lpercentil480,0718 mg/lpercentil3515,2 μg/lpercentil313,07 μg/lpercentil21Prvky v říčních sedimentech
Potenciálně toxické a stopové prvky
0,468 mg/kgpercentil8996,4 mg/kgpercentil7929,7 mg/kgpercentil700,426 mg/kgpercentil590,229 mg/kgpercentil4659,0 mg/kgpercentil270,419 mg/kgpercentil266,63 mg/kgpercentil220,0889 mg/kgpercentil224,38 mg/kgpercentil1715,9 mg/kgpercentil141,82 mg/kgpercentil140,107 mg/kgpercentil856,2 mg/kgpercentil57,28 mg/kgpercentil4Hlavní prvky (železo, hliník, vápník, hořčík, draslík, sodík, titan, mangan, fosfor)
1,98 %percentil484 366 mg/kgpercentil461,49 %percentil45740 mg/kgpercentil370,788 %percentil332,19 %percentil194,68 %percentil160,521 %percentil5444 mg/kgpercentil5Další prvky (baryum, stroncium, lithium, rubidium, zirkonium, yttrium, cer, bor, berylium, gallium)
538 mg/kgpercentil8663,1 mg/kgpercentil581,24 mg/kgpercentil4025,6 mg/kgpercentil3826,9 mg/kgpercentil3454,1 mg/kgpercentil3280,3 mg/kgpercentil29112 mg/kgpercentil2610,4 mg/kgpercentil22322 mg/kgpercentil9Přírodní radioaktivita a radon
Dávkový příkon gama záření
Radonové riziko podloží
2,43 ppm30. percentil6,76 ppm26. percentil1,23 %percentil251 460 Bq/m²47. percentilRadonové riziko izoplety
Geofyzikální pole: magnetika a gravitace
Magnetická anomálie
Bouguerova gravitační anomálie
Geotermální potenciál
Teplota horniny s hloubkou
Reliéf, klima a půdy
Geomorfologické jednotky
Geomorfologické oblasti
Klimaticko-geografické typy
Náchylnost půd k acidifikaci
Kontaminace půdy (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa chodby
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavní ionty, mineralizace a pH
Zlato a rudné minerály v říčních sedimentech
Nejbližší vzorky se zlatem
Ochutnat Zlato ve vzorku Z vody 364 2 zrna 630 m 636 1 zrno 680 m 635 1 zrno 680 m 525 1 zrno 690 m 936 2 zrna 740 m 1036 2 zrna 820 m 363 2 zrna 860 m 727 1 zrno 950 m Hornotvorné a akcesorické minerály
Podzemní vody: chemie, druhy vod a radioaktivita
Kovy v podzemních vodách
Radon ve vodách
Typ webu Ukázky Nejvyšší radon Medián upravený prameň 5 22,6 Bq/l 17,2 Bq/l studňa 11 27,8 Bq/l 11,2 Bq/l iné 1 0,670 Bq/l 0,670 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 5 28,5 Bq/l 22,6 Bq/l prameň 4 1,94 Bq/l 1,40 Bq/l minerálny prameň 4 19,3 Bq/l 16,0 Bq/l potok, rieka 1 3,68 Bq/l 3,68 Bq/l Důlní díla, ložiska a výskyty rud
Výskyty rud v metalogenní mapě
Výskyt Typ rudy Kovy Druh Z vody Nová Kelča Ortuťové rudy Hg mineralogický výskyt ? 1,8 km Detrík Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 3,8 km Matiaška Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 4,8 km Vrty a archivní zprávy Geofondu
Hloubky vrtů
Nejbližší vrty
Lokalita Druh Hloubka Archivní zpráva Z vody Vyšný Hrabovec štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 75,0 m 83963 104Cb43.pdf30 m Holčíkovce štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 100,0 m 83963 104Cd56.pdf50 m Vyšný Hrabovec úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 14,5 m 6983 104Cb23.pdf60 m Tokajík úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 18,0 m 9832 104Cb6.pdf90 m Domaša monitorovací vrt 30,0 m 39008 104Cd47.pdf130 m Domaša monitorovací vrt 35,0 m 39008 104Cd49.pdf150 m Domaša monitorovací vrt 40,0 m 39008 104Cd51.pdf180 m Domaša monitorovací vrt 30,0 m 39008 104Cd48.pdf190 m Domaša monitorovací vrt 35,0 m 39008 104Cd50.pdf210 m Domaša monitorovací vrt 25,0 m 39008 104Cd55.pdf220 m Domaša monitorovací vrt 40,0 m 39008 104Cd52.pdf230 m V.D. Domaša úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 19,0 m 21309 116Ab29.pdf240 m Geotermální energie a minerální vody
Zdroje geotermálních a minerálních vod
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výtěžnost (l/s) Počítat Nejblíže od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 12 100 m Ekologické zátěže, skládky a antropogenní sedimenty
Skládky odpadu
Skládka Plocha Rok založení Sledování Z vody Kvakovce 100 m² – – 360 m Turany nad Ondavou 100 m² – – 460 m Nová Kalča – Nová Kelča 500 m² – – 1,1 km Bžany 50 m² – – 1,1 km Turany nad Ondavou 100 m² – – 1,1 km Skládka TKO Holčíkovce – Holčíkovce 4 066 m² 2009 monitorovaná 1,2 km Malá Domaša – – – 1,5 km Holčíkovce 200 m² – – 1,8 km Sesuvy půdy a svahové deformace
Typy deformací
Stupeň aktivity
Současný stav
Jak číst tyto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
15z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Kationty (kladné ionty)
Anionty (záporné ionty)
VéstPbextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 13,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzorky20 % pod limitem kvantifikace
KadmiumCdvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzorky22 % pod limitem kvantifikace
MěďCuzvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 5,00 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzorky20 % pod limitem kvantifikace
BaryumBamírně zvýšené
nejvyšší 68,0 μg/lmedián 47,0 μg/l8 vzorky
ArsenAsmírně zvýšené
nejvyšší 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzorky20 % pod limitem kvantifikace
SelenSepod polovinou Slovensko
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
AntimonSbpod polovinou Slovensko
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
LithiumLipod polovinou Slovensko
nejvyšší 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
ChromCrpod polovinou Slovensko
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
Oxid křemičitýSiO2běžná hodnota
nejvyšší 11,5 mg/lmedián 11,1 mg/l2 vzorky
ChromCrextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 66,5 μg/lmedián 0,900 μg/l49 vzorky24 % pod limitem kvantifikace
VéstPbextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 26,0 μg/lmedián 1,00 μg/l49 vzorky16 % pod limitem kvantifikace
HliníkAlextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 0,590 mg/lmedián 0,0100 mg/l49 vzorky43 % pod limitem kvantifikace
RtuťHgextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzorky92 % pod limitem kvantifikace
LithiumLivysoké (horní 5 %)
nejvyšší 110 μg/lmedián 16,0 μg/l49 vzorky
ZinekZnvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 3 405 μg/lmedián 29,0 μg/l49 vzorky
MěďCuvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 9,42 μg/lmedián 1,40 μg/l49 vzorky
KadmiumCdvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l49 vzorky98 % pod limitem kvantifikace
SelenSevysoké (horní 5 %)
nejvyšší 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzorky73 % pod limitem kvantifikace
AntimonSbvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 0,900 μg/lmedián 0,100 μg/l49 vzorky90 % pod limitem kvantifikace
ArsenAsmírně zvýšené
nejvyšší 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l49 vzorky98 % pod limitem kvantifikace
ŽelezoFeběžná hodnota
nejvyšší 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l19 vzorky100 % pod limitem kvantifikace



