Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 15:00–17:00 Malatínka, skóre okna 35. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 23:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Jak klesá tok po proudu: spád, sklon a rychlost vody. Bystrina Horský potok se strmým sklonem, kaskádami a skalnatým dnem. Voda je čistá a studená, lov vyžaduje opatrný přístup. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád jsou orientační, zahrnují pouze úseky revírů. Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2018 do 2024: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v říčních sedimentech a vodách, stará důlní díla a ložiska, vrty s archivními zprávami, geotermální energie, ekologické zátěže a sesuvy v okolí potoka Přehled vychází z veřejných rejstříků a atlasů Státního geologického ústavu Dionýze Štúra. Hledání pokrývá oblast kolem vody všech rybářských oblastí toku (celkem 10 km čáry): vzorky toků do 1 km, vrty, důlní díla a zátěže do 3 km, výskyty rud do 5 km, geotermální zdroje do 10 km. Mladé sedimenty50 % vodní hladiny 50% vápence a dolomity Mladé nezpevněné sedimenty; jemný materiál se při dešti snadno smyje do potoka. Geologická mapa Slovenska 1:50 000. pH 8,4modelovaný odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizace 335 mg/l, středně tvrdá voda (11,8 °dH). Interpolace měření z Geochemického atlasu Slovenska, nikoli měření v toku. 1 z 15prvky v horních 10 % nejvyšší: Antimon 39,3 mg/kg Pozice nejvýše hodnoceného prvku mezi vzorovými body na tocích na Slovensku: percentil 95. Interpolace Geochemického atlasu říčních sedimentů. 38°C v hloubce 1000 m tepelný tok 60 mW/m² V hloubce 2 000 m asi 68 °C (nárůst o 30 °C na kilometr). Atlas geotermální energie Slovenska. 47dávkový příkon nGy/h percentil 24 na Slovensku Přírodní pozadí z hornin a půdy (draslík, uran, thorium), nikoli hodnota naměřená u vody. Letecká spektrometrie gama záření ŠGÚDŠ. 0objektů do 3 km V okruhu 3 km od vody není zaznamenáno žádné staré důlní dílo. 2vzorky se zlatem 14 rudných minerálů v sedimentu Nejvíce 1 zrno v jednom vzorku (50 m od vody). Rýžovací průzkum počítal zlatá zrna v koncentrátu z říčního sedimentu. 0 z 10ukazatele v horních 5 % nejvyšší: Lithium 10,0 μg/l Pozice nejvyšší naměřené hodnoty v distribuci všech vzorků povrchových vod na Slovensku: percentil 75 (Malatínka). 239vrtů do 3 km 388 rozborů vody v okolí Z toho 239 má archivní zprávu z Geofondu. Vrty jsou hydrogeologické, geologické, inženýrsko-geologické a další. 66°C u ústí vrtu 14 geotermálních vrtů do 10 km Nejteplejší: Bešeňová – FGTB-1, vydatnost 32,0 l/s, 1,6 km od vody. 14místa v okruhu 3 km 14 skládek V okruhu 3 km není registrována žádná ekologická zátěž; skládky jsou pouze evidovány. 36záznamů do 5 km 3 ložiska, 33 rudných výskytů Registry geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerostných surovin. 95ploch do 3 km 11 aktivních Zdokumentované sesuvy v evidenci Geofondu. Sesuv půdy do potoka může zakalit vodu a změnit koryto. Která hornina leží pod vodní hladinou (Geologická mapa Slovenska 1:50 000), jak je stará, jak silný je kvartérní pokryv a v jaké tektonické jednotce voda proudí. Skalní podloží rozhoduje o tvrdosti vody, dně, zákalu po dešti a vydatnosti pramenů. Body sledují vodní linii (pro potok a povodí, rybářský revír za rybářským revírem). Pás je průřez vzdáleností, nikoli mapa; šířka úseku odpovídá počtu bodů. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mladé sedimenty: Mladé nezpevněné sedimenty; jemný materiál se při dešti snadno smyje do potoka. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mapa pokrývá 2 z 4 bodů na vodní linii. Potoky a řeky jsou napájeny podzemní vodou. Hydrogeologické mapy ukazují, ve kterých horninách je voda uložena, jak jsou propustné a jaká je v nich voda. Údaje pocházejí z map ŠGÚDŠ, nikoli z měření na konkrétní vodě. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Modelované složení vody v oblasti, kterou prochází linie rybářského revíru. Rastry Geochemického atlasu Slovenska (povrchové vody) jsou interpolací měření ve vzorkovaných tocích, zobrazují tedy typické pozadí území, nikoli měření v konkrétním toku. pH 8,37typický rozsah Většina řek a potoků na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyselejší voda se nachází v potocích na kyselých horninách (žuly, křemence), zásaditější voda u vápenců. 11,8°dH, středně tvrdá Součet vápníku a hořčíku (2,11 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná a její pH se mění pomaleji; měkká voda je citlivější na kyselé deště. 335mg/l mineralizace Celkové množství rozpuštěných minerálů. Čistá horská voda má desítky mg/l, nížinné a vápencové stovky. Typ vody podle dominantních iontů: Ca–HCO₃–SO₄ Akcie jsou v ekvivalentech, obvyklý způsob porovnávání složení vod. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Geochemický atlas Slovenska (říční sedimenty) popisuje, co řeka nese v jemném materiálu na svém korytě. Sediment shromažďuje kovy z hornin, rudných výskytů a dřívější těžby a průmyslu. Není to zákonný limit ani hodnocení zdravotního rizika: ukazuje, jak se prvek na tomto toku řadí mezi toky na Slovensku. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Vzduchová gama spektrometrie ŠGÚDŠ měří záření draslíku, uranu a thoria v horninách a půdě. Nejvyšší hodnoty mají žuly a některé kyselé vulkanické horniny, nejnižší vápence a nivy. Cézium-137 je pozůstatkem spadu z černobylské havárie a testů jaderných zbraní. 47nGy/h ve vzduchu rozsah 38 až 52 nGy/h Přírodní pozadí z hornin a půdy; výše nad žulami a některými kyselými vulkanickými horninami, níže nad vápenci a nivami. střední Radon je přírodní plyn z hornin. Riziko se týká budov a sklepů, nikoli vody v potoce; ukazuje, jaké je podloží. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mapy magnetického pole a gravitace (ŠGÚDŠ) odhalují, co se skrývá pod sedimenty a povrchem: sopečná tělesa, zlomy a mocnost kůry. Pro rybáře jsou zajímavé nepřímo: ukazují, kde se mění skalní podloží a s ním i voda. -2nT rozsah -27 až 27 nT Odchylka magnetického pole Země od okolí. Pozitivní a negativní anomálie odhalují horniny s magnetitem (čediče, bazické vulkanické horniny) a hranice ve skalním podloží. -59mGal zbytkový −14,2 mGal Negativní hodnoty leží nad silnými sedimenty a pod horami (světlá kůra), kladné hodnoty nad hustými horninami a tenčí kůrou. Ukazuje strukturu zemské kůry, nikoli vody. Atlas geotermální energie Slovenska zaznamenává teplotu hornin a tepelný tok z nitra Země. Je to potenciál oblasti, nikoli skutečné teplo vody v toku. Specifické geotermální vrty a prameny v blízkosti této vody jsou v sekci geotermální energie níže. 38 / 68 °Cv hloubkách 1000 a 2000 m nárůst o 30 °C na km Čára ukazuje teplotu horniny; tečkovaná část je pouze prodloužením povrchu. Tepelný tok 60 mW/m². značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Povodí není jen voda: sklon a nadmořská výška určují rychlost odtoku, podnebí teplotu a množství vody a půdu, která je spláchnuta do potoka. Údaje pocházejí z geomorfologického členění, klimaticko-geografických typů a půdních map ŠGÚDŠ. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Kde jsou nejbližší důlní díla, ložiska, zátěže, geotermální vrty a nálezy zlata. Skupiny lze vypnout. Čára je voda rybářského revíru, světlý pás je pásmo 3 km, ve kterém byly hledány vrty, důlní díla a zátěže. Mapa ukazuje nejbližší objekty (maximálně několik desítek z každého registru), ne všechny. Body odpovídají pozici v registru; plošné objekty jsou označeny středem. Arsen, antimon, kadmium, olovo, měď, zinek a další prvky ve vzorcích z řek a potoků (Geochemický atlas Slovenska, povrchové vody, 2015). Sloupec ukazuje, kde mezi všemi vzorky na Slovensku leží nejvyšší hodnota; světelná značka je medián vzorků v této vodě. Nejvyšší hodnota: Malatínka2010, 20 m od vody. Srovnání: percentil 75 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok, 60 m od vody. Srovnání: percentil 75 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 10 m od vody. Srovnání: percentil 53 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 50 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 46 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 43 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 37 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 32 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 22 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: maltinka, potok1993, 60 m od vody. Srovnání: percentil 22 všech vzorků na Slovensku. Základní chemie vody: ze kterých hornin pocházejí minerály v ní. Nejvyšší hodnota: Malatínka2010, 20 m od vody. Srovnání: percentil 22 všech vzorků na Slovensku. Regionální rýžovací prospekce: těžká frakce byla vyplavena z říčního štěrku a byla spočítána minerální zrna v ní. Mapa nálezů je pozitivní: vzorek bez zlata není v atlase uveden, takže absence nálezu není důkazem, že zlato není. Hydrogeochemické objekty (analýzy pramenů a vrtů), geochemický atlas podzemních vod (1996) a radiohydrochemické vzorkování. Podzemní voda napájí toky, takže její složení ovlivňuje i vodu v toku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 1,4 km od vody. Srovnání: percentil 100 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1991, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 2,4 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 1,4 km od vody. Srovnání: percentil 99 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 1,4 km od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 1,4 km od vody. Srovnání: percentil 95 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 1,2 km od vody. Srovnání: percentil 94 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 2,8 km od vody. Srovnání: percentil 91 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: prameň1992, 2,4 km od vody. Srovnání: percentil 85 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1992, 1,7 km od vody. Srovnání: percentil 83 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: vrt1991, 2,0 km od vody. Srovnání: percentil 50 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: vrt1991, 2,0 km od vody. Srovnání: percentil 47 všech vzorků na Slovensku. Stará důlní díla mimo dobývací prostory (registr Geofondu), ložiska a dobývací prostory a metalogenetická mapa. Zlato, stříbro a další kovy v blízkosti toků se mohou dostat do sedimentů a vody. Registr hydrogeologických vrtů, ostatních vrtů a geotermálních vrtů. Každý vrt má v archivu Geofondu zprávu (geologické profily, čerpací zkoušky, chemické rozbory vod); číslo zprávy je v tabulce. 239 vrtů v pásmu 3 km, z toho 37 hydrogeologických a 202 ostatních; s číslem archivní zprávy 239. Geotermální vrty (teplota vody na ústí vrtů, vydatnost, chemický typ) a zdroje geotermálních a minerálních vod do 10 km. Údaje o využití a existenci vrtu pocházejí z evidence Geofondu. Evidované ekologické zátěže (průmyslové areály, skládky, těžba), registr skládek odpadů a monitoring antropogenních sedimentů (průmyslové kaly). Je to seznam míst, nikoli měření znečištění vody. Registr dokumentovaných svahových deformací (Geofond). Sesuvy půdy u potoka mohou přinést jemný materiál do vody, změnit koryto a přehradit koryto. Data: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), staženo 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodice. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Váh
Právě u vody
Dnes na toku Malatínka
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil toku
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Malatínka
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geologie a geochemie toku Malatínka
Skála pod vodou
Voda podle atlasu
Prvky v říčních sedimentech
Teplo pod nohama
Přirozené gama záření
Stará důlní díla
Zlato v říčních sedimentech
Stopové prvky v potoční vodě
Rozbory vrtů a podzemních vod
Geotermální energie
Ekologické zátěže a skládky
Ložiska a výskyty rud
Sesuvy půdy a svahové deformace
Geologická stavba pod vodou
Geologické stáří hornin
Nejběžnější horninové jednotky
Systém Stáří Jednotka Body Kvartérní Pleistocén – holocén deluviální sedimenty jako celek: litofaciální nediferencované svahy a trosky 1× Křídový Pozdní jurština – raná křída Formace Máznica 1× Kvartérní pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické dělení
Neotektonické jednotky
Směr neotektonických pohybů
Regionálně geologické členění
Regionálně geologické členění (podcelky)
Inženýrsko-geologické revíry
Inženýrsko-geologické útvary
Náchylnost území ke svahovým deformacím
Hydrogeologie: zvodnělé vrstvy a podzemní vody
Horniny vodonosné vrstvy (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ vodonosné vrstvy
Hlavní hydrogeologická oblast
Geotermální útvary podzemních vod
Chemie povrchových vod dle atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpuštěné látky
Iontové složení vody
Hlavní ionty
56,1 mg/lpercentil6666,6 mg/lpercentil540,103 mg/lpercentil44187 mg/lpercentil4110,9 mg/lpercentil352,77 mg/lpercentil171,14 mg/lpercentil132,79 mg/lpercentil11Živiny a organické znečištění
3,09 mg/lpercentil480,0808 mg/lpercentil390,0696 mg/lpercentil354,50 mg/lpercentil33Kovy
87,8 μg/lpercentil570,0904 mg/lpercentil455,63 μg/lpercentil4212,3 μg/lpercentil26Prvky v říčních sedimentech
Potenciálně toxické a stopové prvky
39,3 mg/kgpercentil950,551 mg/kgpercentil8931,2 mg/kgpercentil8813,0 mg/kgpercentil830,616 mg/kgpercentil8194,2 mg/kgpercentil770,305 mg/kgpercentil7229,3 mg/kgpercentil6822,5 mg/kgpercentil440,0859 mg/kgpercentil4186,1 mg/kgpercentil387,14 mg/kgpercentil290,157 mg/kgpercentil2557,8 mg/kgpercentil241,87 mg/kgpercentil16Hlavní prvky (železo, hliník, vápník, hořčík, draslík, sodík, titan, mangan, fosfor)
8,18 %percentil921 318 mg/kgpercentil841,18 %percentil70887 mg/kgpercentil552,31 %percentil271,32 %percentil213 466 mg/kgpercentil144,41 %percentil100,578 %percentil7Další prvky (baryum, stroncium, lithium, rubidium, zirkonium, yttrium, cer, bor, berylium, gallium)
157 mg/kgpercentil6763,8 mg/kgpercentil6030,6 mg/kgpercentil571,18 mg/kgpercentil3711,7 mg/kgpercentil31384 mg/kgpercentil3073,6 mg/kgpercentil16250 mg/kgpercentil1345,5 mg/kgpercentil1018,1 mg/kgpercentil10Přírodní radioaktivita a radon
Dávkový příkon gama záření
Radonové riziko podloží
1,34 %percentil622,37 ppm26. percentil6,41 ppm18. percentil1 281 Bq/m²36. percentilRadonové riziko izoplety
Geofyzikální pole: magnetika a gravitace
Magnetická anomálie
Bouguerova gravitační anomálie
Geotermální potenciál
Teplota horniny s hloubkou
Geotermální útvary podzemní vody pod vodní hladinou
Reliéf, klima a půdy
Geomorfologické jednotky
Geomorfologické oblasti
Klimaticko-geografické typy
Náchylnost půd k acidifikaci
Kontaminace půdy (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa chodby
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavní ionty, mineralizace a pH
Zlato a rudné minerály v říčních sedimentech
Nejbližší vzorky se zlatem
Ochutnat Zlato ve vzorku Z vody C-91/M 1 zrno 50 m C-94/M 1 zrno 200 m Hornotvorné a akcesorické minerály
Podzemní vody: chemie, druhy vod a radioaktivita
Kovy v podzemních vodách
Radon ve vodách
Typ webu Ukázky Nejvyšší radon Medián volně tekoucí vrt 1 21,1 Bq/l 21,1 Bq/l vyvinutá pružina 1 11,8 Bq/l 11,8 Bq/l zdroj 12 24,3 Bq/l 14,4 Bq/l volně tekoucí vrt s tepelnou a minerální vodou 2 7,44 Bq/l 7,28 Bq/l dobře 2 17,0 Bq/l 11,0 Bq/l minerální pružina 1 43,2 Bq/l 43,2 Bq/l Důlní díla, ložiska a výskyty rud
Ložiska a dobývací prostory
Vklad Minerální Stav a organizace Z vody Liptovské Kľačany dekorativní kámen Vytěžené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 2,0 km Liptovské Kľačany dekorativní kámen Vytěžené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 2,0 km Liptovské Kľačany dekorativní kámen Vytěžené ložisko – KAMEŇOLOMY Liptovské Kľačany, s.r.o. 2,0 km Výskyty rud v metalogenní mapě
Výskyt Typ rudy Kovy Druh Z vody Lupčianka Zlaté rudy Au mineralogický výskyt 2,0 km Rišianka Antimonové rudy Sb mineralogický výskyt 4,4 km Dúbrava – Ľubelská Antimonové rudy Sb, Au střední ložisko 4,6 km Vrty a archivní zprávy Geofondu
Hloubky vrtů
Nejbližší vrty
Lokalita Druh Hloubka Archivní zpráva Z vody Liptovská Mara-Vlachy vrt s úzkým průměrem s běžnou pitnou a zpracovatelnou vodou 4,8 m 13394 99Db14.pdf180 m Liptovská Mara /Vlachy/ vrt s úzkým průměrem s běžnou pitnou a zpracovatelnou vodou 18,0 m 13394 99Db15.pdf210 m Liptovská Mara vrt s úzkým průměrem s běžnou pitnou a zpracovatelnou vodou 7,0 m 13646 99Db17.pdf210 m Vlachy SHMú pozorovací vrt 5,2 m 7906 99Db7.pdf240 m L-457 hydrogeologické 5,2 m 7906240 m LGJ-1 inženýrsko-geologické 6,0 m 85711480 m Vlachy SHMú pozorovací vrt 5,5 m 7906 99Db6.pdf530 m L-458 hydrogeologické 5,5 m 7906530 m J-6 inženýrsko-geologické 12,0 m 24531780 m J-7 inženýrsko-geologické 12,0 m 24531800 m 912 inženýrsko-geologické 7,0 m 88131,0 km 911 inženýrsko-geologické 7,0 m 88131,1 km Geotermální energie a minerální vody
Vrt Teplota Výtěžek Hloubka Chemický typ vody Použití Z vody Bešeňová – FBe-1 25 °C 5,4 l/s 401 m Ca-Mg-HCO3-SO4 při použití 1,5 km Bešeňová – FGTB-1 66 °C 32,0 l/s 1833 m Ca-Mg-SO4-HCO3 při použití 1,6 km Bešeňová – ZGL-1 62 °C 27,0 l/s 1987 m Ca-Mg-SO4-HCO3 při použití 1,8 km Kalameny – HGL-2 33 °C 23,5 l/s 500 m Ca-Mg-SO4 nepoužitý 5,6 km Lúčky – HGL-3 35 °C 12,5 l/s 600 m Ca-Mg-SO4 při použití 6,3 km Lúčky 31 °C 0,5 l/s 6 m Ca-Mg-SO4 nepoužitý 6,6 km Lúčky – BJ-101 31 °C 18,9 l/s 97 m Ca-Mg-SO4 při použití 6,8 km Lúčky 31 °C 15,0 l/s 1,3 m Ca-Mg-SO4 nepoužitý 6,8 km Lúčky – BLK-2 31 °C – 15 m Ca-Mg-SO4 nepoužitý 6,8 km Lúčky – – 1,75 m Ca-Mg-SO4 nepoužitý 7,0 km Zdroje geotermálních a minerálních vod
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výtěžnost (l/s) Počítat Nejblíže od vody kategorie b1 minerální voda 15-22 < 5 5 440 m kategorie a1 minerální voda < 15 < 5 16 800 m kategorie b2 minerální voda 15-22 5-15 2 1,1 km kategorie Bešeňová termální koupaliště – – 1 1,3 km ZGL-1 geotermální voda 55 – 80 16 – 30 1 1,9 km kategorie c3 minerální voda 23-38 16-30 3 2,0 km kategorie c2 minerální voda 23-38 5-15 1 6,4 km kategorie c1 minerální voda 23-38 < 5 1 6,4 km ZGL-2/A geotermální voda 55 – 80 31 – 50 1 7,3 km FGL-1 geotermální voda 22 – 38 5 – 15 1 8,1 km Ekologické zátěže, skládky a antropogenní sedimenty
Skládky odpadu
Skládka Plocha Rok založení Sledování Z vody Krmeš – pri železnici – Krmeš pri Vlachoch 600 m² – – 1,0 km Partizánska Ľupča 32 000 m² 2000 monitorováno 1,2 km Lupčianka – Partizánska Ľupča – Liptovský Michal – 1992 – 1,7 km Drienok – Potok – – – 2,1 km Liptovské Kľačany – 1992 – 2,2 km pri Bešeňovskom moste – Liptovský Michal – – – 2,3 km na nižnom konci – Potok – – – 2,5 km Bobrovník (obec Vlachy) – Bobrovník – – – 2,6 km Sesuvy půdy a svahové deformace
Typy deformací
Stupeň aktivity
Současný stav
Jak číst tyto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
29z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Kationty (kladné ionty)
Anionty (záporné ionty)
LithiumLimírně zvýšené
nejvyšší 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky67 % pod limitem kvantifikace
KadmiumCdmírně zvýšené
nejvyšší 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky33 % pod limitem kvantifikace
StronciumSrběžná hodnota
nejvyšší 190 μg/lmedián 175 μg/l2 vzorky
BaryumBaběžná hodnota
nejvyšší 40,0 μg/lmedián 40,0 μg/l3 vzorky
SelenSepod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
VéstPbpod polovinou Slovenska
nejvyšší 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
AntimonSbpod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
ChromCrpod polovinou Slovenska
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
MěďCupod polovinou Slovenska
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
ArsenAspod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
Oxid křemičitýSiO2pod polovinou Slovenska
nejvyšší 6,39 mg/lmedián 5,19 mg/l3 vzorky
LithiumLiextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 606 μg/lmedián 13,0 μg/l30 vzorky
AntimonSbextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 360 μg/lmedián 0,300 μg/l30 vzorky37 % pod limitem kvantifikace
VéstPbextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 11,0 μg/lmedián 1,00 μg/l30 vzorky43 % pod limitem kvantifikace
RtuťHgextrémní (horní 1 %)
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzorky80 % pod limitem kvantifikace
MěďCuvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 8,30 μg/lmedián 1,60 μg/l30 vzorky
ArsenAszvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzorky70 % pod limitem kvantifikace
ChromCrzvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 3,40 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzorky63 % pod limitem kvantifikace
HliníkAlzvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 0,0500 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzorky87 % pod limitem kvantifikace
SelenSemírně zvýšené
nejvyšší 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzorky83 % pod limitem kvantifikace
ZinekZnmírně zvýšené
nejvyšší 317 μg/lmedián 4,00 μg/l30 vzorky17 % pod limitem kvantifikace
ŽelezoFeběžná hodnota
nejvyšší 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l23 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
KadmiumCdpod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzorky100 % pod limitem kvantifikace




