Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 06:00–08:00 VN Nemečky, skóre okna 13. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 07:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Vodní nádrž Jde o vodní nádrž, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2017 do 2023: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revírů toku s údaji SHMÚ má v nejbližším místě nesplněnou normu alespoň v jednom ukazateli. 0 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Znečištění vody v povodí – NitraZnečištěná voda – Slovensko Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 185 mg/l, mäkká voda (5,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 21,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 57. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 17objektov do 3 km Najbližšie: Stará dobývka – Nad jazerom (iný druh objektu), 240 m od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 z 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 5,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 92. percentil (Chotina). 22vrtov do 3 km 109 rozborov vody v okolí Z toho 22 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Libichava – J-2, výdatnosť 0,2 l/s, 4,5 km od vody. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 7záznamov do 5 km 2 ložiská, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 1plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,75typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,5°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,98 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 185mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 340 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Chotina, 2009, 340 m od vody. Porovnanie: 14. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 22 vrtov v pásme 3 km, z toho 14 hydrogeologických a 8 ostatných; s číslom archívnej správy 22. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Váh
Právě u vody
Dnes na toku VN Nemečky
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: vodní nádrž
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku VN Nemečky
Povrchové vody poblíž revírůnejbližší místo monitoringu SHMÚ, 2025
Nejvíce znečištěné revíryvšechny s nesplněnou normou
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Nemečky
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,65 mg/l44. percentil6,87 mg/l39. percentil5,32 mg/l36. percentil0,0850 mg/l33. percentil8,81 mg/l27. percentil105 mg/l20. percentil24,9 mg/l15. percentil19,3 mg/l14. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,71 mg/l91. percentil0,560 mg/l87. percentil0,254 mg/l65. percentil3,15 mg/l18. percentilKovy
0,289 mg/l83. percentil72,8 μg/l72. percentil67,4 μg/l51. percentil3,11 μg/l21. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
21,6 mg/kg91. percentil0,405 mg/kg81. percentil8,98 mg/kg58. percentil0,402 mg/kg55. percentil0,203 mg/kg44. percentil21,1 mg/kg38. percentil86,1 mg/kg38. percentil0,0785 mg/kg35. percentil62,0 mg/kg34. percentil60,8 mg/kg31. percentil20,7 mg/kg31. percentil12,3 mg/kg29. percentil2,01 mg/kg21. percentil0,123 mg/kg16. percentil0,239 mg/kg5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 664 mg/kg95. percentil5 289 mg/kg76. percentil1,65 %71. percentil3,14 %71. percentil0,899 %57. percentil903 mg/kg56. percentil5,67 %51. percentil0,761 %35. percentil1,10 %17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
19,8 mg/kg90. percentil548 mg/kg87. percentil35,0 mg/kg83. percentil67,4 mg/kg74. percentil487 mg/kg66. percentil1,63 mg/kg64. percentil89,7 mg/kg53. percentil61,1 mg/kg52. percentil24,6 mg/kg22. percentil106 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,64 ppm59. percentil7,64 ppm59. percentil1,29 %45. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 2 10,5 Bq/l 7,72 Bq/l upravený prameň 2 136 Bq/l 92,4 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Název Druh Ťažené Ukončenie Od vody Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 240 m Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 390 m Star dobývka – Vr belka I. iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 590 m Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 910 m Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,0 km Stará dobývka – Vrábelka I. iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,2 km Stará dobývka – Vrábelka II. iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,5 km Star dobývka – železnica iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,6 km Stará dobývka – Železnica iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,6 km Star dobývka – Vr belka II. iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,6 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 5,0 km Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 5,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Kovy Druh Od vody Zlatníky Zlaté rudy Au stredné ložisko 4,4 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc13.pdf30 m Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc8.pdf40 m Nemečky vrt pre vodné dielo 14,5 m 26483 109Cc9.pdf40 m Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc7.pdf80 m Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc12.pdf90 m Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc11.pdf100 m Nemečky vrt pre vodné dielo 13,0 m 26483 109Cc6.pdf140 m Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc10.pdf160 m Nemečky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 m 10396 109Cc1.pdf210 m Prašice – Duchonka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 32,0 m 15384 109Cc2.pdf1,5 km SMHČS-5 inžiniersko-geologický 6,0 m 874202,3 km SMHČS-6 inžiniersko-geologický 6,0 m 874202,3 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Teplota Výdatnosť Hloubka Chemický typ vody Využívanie Od vody Libichava – J-2 33 °C 0,2 l/s 400 m nevyužívaný 4,5 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 13 5,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Duchonka – Prašice 20 000 m² 1970 – 2,1 km Pochabany 2 400 m² 1960 – 2,4 km Malé Hoste 200 m² – – 2,5 km Malé Hoste 1 500 m² – – 2,6 km Pochabany 3 000 m² 1970 – 2,9 km Duchonka – Prašice 1 000 m² 1970 – 3,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
11z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
BáriumBanižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 28,0 μg/lmedián 28,0 μg/l1 vzorka
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
MěďCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,17 mg/lmedián 5,17 mg/l1 vzorka
ZinekZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8 640 μg/lmedián 193 μg/l8 vzoriek
HliníkAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,130 mg/lmedián 0,00500 mg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,250 μg/l8 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
OlovoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,750 μg/l8 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,60 μg/lmedián 0,250 μg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 3,30 μg/lmedián 1,65 μg/l8 vzoriek
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 24,0 μg/lmedián 6,00 μg/l8 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtuťHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsenAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





