Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z jednego łowiska 15:00–17:00 VN Mlynky, wynik okna 21. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 05:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Wysokość terenu wzdłuż łowiska i przybliżony poziom wody. Zbiornik wodny To zbiornik wodny, dlatego ciek tu nie jest oceniany: woda nie ma nurtu, spadku ani nachylenia. Wykres pokazuje wysokość terenu wzdłuż łowiska. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Wysokość jest orientacyjna (błąd kilku metrów). Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2017 do 2023: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 1 z 1 łowiska z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 0 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 875 mg/l, veľmi tvrdá voda (31,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 64,9 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 50nGy/h dávkový príkon 48. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 z 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 12,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia). 31vrtov do 3 km 38 rozborov vody v okolí Z toho 31 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 2 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 1 záťaž, 2 skládky Najbližšia záťaž: Skalica – skládka Zlatnícka dolina, 2,6 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 0záznamov do 5 km Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 4plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 0 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,70typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 31,2°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (5,57 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 875mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 560 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 53. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 29. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 31 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 9 ostatných; s číslom archívnej správy 31. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Dunaj
Teraz nad wodą
Dziś na cieku VN Mlynky
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Profil wysokościowy: zbiornik wodny
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku VN Mlynky
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Najwyższe azotany
Geológia a geochémia toku VN Mlynky
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
165 mg/l97. percentil178 mg/l95. percentil437 mg/l94. percentil35,6 mg/l89. percentil19,5 mg/l79. percentil21,6 mg/l71. percentil3,64 mg/l60. percentil0,108 mg/l47. percentilŽiviny a organické znečistenie
14,7 mg/l85. percentil0,205 mg/l69. percentil0,204 mg/l60. percentil2,98 mg/l45. percentilMetale
29,0 μg/l92. percentil24,9 μg/l45. percentil14,7 μg/l11. percentil0,0106 mg/l2. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
64,9 mg/kg92. percentil9,93 mg/kg71. percentil0,303 mg/kg63. percentil25,7 mg/kg55. percentil0,371 mg/kg49. percentil0,201 mg/kg44. percentil63,0 mg/kg37. percentil64,1 mg/kg36. percentil12,7 mg/kg31. percentil0,0727 mg/kg31. percentil2,10 mg/kg26. percentil72,0 mg/kg21. percentil4,10 mg/kg13. percentil0,152 mg/kg2. percentil0,0504 mg/kg0. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 161 mg/kg76. percentil3,91 %74. percentil1,41 %34. percentil2,35 %30. percentil0,757 %27. percentil4,98 %26. percentil3 818 mg/kg25. percentil0,607 %14. percentil559 mg/kg14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
199 mg/kg87. percentil68,9 mg/kg73. percentil30,1 mg/kg54. percentil89,6 mg/kg53. percentil14,2 mg/kg52. percentil57,4 mg/kg44. percentil1,03 mg/kg29. percentil317 mg/kg24. percentil19,1 mg/kg13. percentil316 mg/kg8. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,94 ppm67. percentil1,29 %45. percentil2,32 ppm22. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 1 13,6 Bq/l 13,6 Bq/l źródło 1 6,95 Bq/l 6,95 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 11,0 m 26790 119Bc2.pdf1,8 km Slkalica-Suchomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc5.pdf2,0 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc3.pdf2,0 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc4.pdf2,1 km Skalica-Kostelnica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 6879 119Bc6.pdf2,1 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 25,0 m 26790 119Bc1.pdf2,1 km Zlatnícka dolina u Skalice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,0 m 18995 119Da7.pdf2,2 km Skalica-Zlatnícky potok monitorovací vrt 50,5 m 59604 119Bc13.pdf2,3 km Skalica-Zlatnícka dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 75276 119Bc20.pdf2,5 km Skalica-Zlatnícky potok monitorovací vrt 7,5 m 59604 119Bc17.pdf2,5 km VR118-2 životné prostredie – 964442,5 km Skalica-Zlatnícka dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,5 m 75276 119Bc21.pdf2,6 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 9,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalizacja Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Skalica – skládka Zlatnícka dolina SK2000700F 2,6 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Skalica – skládka Zlatnícka dolina – Skalica 2 100 m² 1955 – 2,6 km Skalica 16 500 m² 1961 – 2,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
13z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
MiedźCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 12,0 μg/lmedián 12,0 μg/l1 vzorka
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 19,0 μg/l1 vzorka
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 74,0 μg/lmedián 74,0 μg/l1 vzorka
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
OłówPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
AntymonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
KadmCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ArsenAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,3 mg/lmedián 11,3 mg/l1 vzorka
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 84,0 μg/lmedián 31,0 μg/l3 vzorky
SelenSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 1,20 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
AntymonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
OłówPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
CynkZnbežná hodnota
najvyššie 96,0 μg/lmedián 88,0 μg/l3 vzorky
MiedźCubežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 1,20 μg/l3 vzorky
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
KadmCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
RtęćHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
GlinAlnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia


