Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 VN Mlynky, puntuación de la ventana 22. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 0 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 875 mg/l, veľmi tvrdá voda (31,2 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 64,9 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 12,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia). 31vrtov do 3 km 38 rozborov vody v okolí Z toho 31 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 2 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 3lokalít do 3 km 1 záťaž, 2 skládky Najbližšia záťaž: Skalica – skládka Zlatnícka dolina, 2,6 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 0záznamov do 5 km Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 4plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,70typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 31,2°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (5,57 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 875mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 560 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 22. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pravostranný prítok potoka pod VN Mlynky, cca 800 m od ústia, 2002, 560 m od vody. Porovnanie: 53. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 3,0 km od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drenáž, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 29. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 31 vrtov v pásme 3 km, z toho 22 hydrogeologických a 9 ostatných; s číslom archívnej správy 31. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Danubio
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Mlynky
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Mlynky
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Nitratos más altos
Geológia a geochémia toku VN Mlynky
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
165 mg/l97. percentil178 mg/l95. percentil437 mg/l94. percentil35,6 mg/l89. percentil19,5 mg/l79. percentil21,6 mg/l71. percentil3,64 mg/l60. percentil0,108 mg/l47. percentilŽiviny a organické znečistenie
14,7 mg/l85. percentil0,205 mg/l69. percentil0,204 mg/l60. percentil2,98 mg/l45. percentilMetales
29,0 μg/l92. percentil24,9 μg/l45. percentil14,7 μg/l11. percentil0,0106 mg/l2. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
64,9 mg/kg92. percentil9,93 mg/kg71. percentil0,303 mg/kg63. percentil25,7 mg/kg55. percentil0,371 mg/kg49. percentil0,201 mg/kg44. percentil63,0 mg/kg37. percentil64,1 mg/kg36. percentil12,7 mg/kg31. percentil0,0727 mg/kg31. percentil2,10 mg/kg26. percentil72,0 mg/kg21. percentil4,10 mg/kg13. percentil0,152 mg/kg2. percentil0,0504 mg/kg0. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1161 mg/kg76. percentil3,91 %74. percentil1,41 %34. percentil2,35 %30. percentil0,757 %27. percentil4,98 %26. percentil3818 mg/kg25. percentil0,607 %14. percentil559 mg/kg14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
199 mg/kg87. percentil68,9 mg/kg73. percentil30,1 mg/kg54. percentil89,6 mg/kg53. percentil14,2 mg/kg52. percentil57,4 mg/kg44. percentil1,03 mg/kg29. percentil317 mg/kg24. percentil19,1 mg/kg13. percentil316 mg/kg8. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 1 13,6 Bq/l 13,6 Bq/l fuente 1 6,95 Bq/l 6,95 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 11,0 m 26790 119Bc2.pdf1,8 km Slkalica-Suchomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc5.pdf2,0 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc3.pdf2,0 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 8,0 m 26790 119Bc4.pdf2,1 km Skalica-Kostelnica úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 6879 119Bc6.pdf2,1 km Skalica-Sudomerický potok širokoprofilový vrt 25,0 m 26790 119Bc1.pdf2,1 km Zlatnícka dolina u Skalice úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 100,0 m 18995 119Da7.pdf2,2 km Skalica-Zlatnícky potok monitorovací vrt 50,5 m 59604 119Bc13.pdf2,3 km Skalica-Zlatnícka dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,0 m 75276 119Bc20.pdf2,5 km Skalica-Zlatnícky potok monitorovací vrt 7,5 m 59604 119Bc17.pdf2,5 km VR118-2 životné prostredie – 964442,5 km Skalica-Zlatnícka dolina úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,5 m 75276 119Bc21.pdf2,6 km Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 9,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Skalica – skládka Zlatnícka dolina SK2000700F 2,6 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Skalica – skládka Zlatnícka dolina – Skalica 2 100 m² 1955 – 2,6 km Skalica 16 500 m² 1961 – 2,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
13de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 12,0 μg/lmedián 12,0 μg/l1 vzorka
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 19,0 μg/l1 vzorka
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 74,0 μg/lmedián 74,0 μg/l1 vzorka
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,3 mg/lmedián 11,3 mg/l1 vzorka
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 84,0 μg/lmedián 31,0 μg/l3 vzorky
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,20 μg/lmedián 1,20 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky67 % pod medzou stanovenia
PlomoPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l3 vzorky33 % pod medzou stanovenia
CincZnbežná hodnota
najvyššie 96,0 μg/lmedián 88,0 μg/l3 vzorky
CobreCubežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 1,20 μg/l3 vzorky
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
AluminioAlnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia


