Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z jednego łowiska 15:00–17:00 VN Sĺňava, wynik okna 17. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 04:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Wysokość terenu wzdłuż łowiska i przybliżony poziom wody. Zbiornik wodny To zbiornik wodny, dlatego ciek tu nie jest oceniany: woda nie ma nurtu, spadku ani nachylenia. Wykres pokazuje wysokość terenu wzdłuż łowiska. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Wysokość jest orientacyjna (błąd kilku metrów). Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2017 do 2023: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 1 z 1 łowiska z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 5 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 512 mg/l, tvrdá voda (17,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Ortuť 0,814 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 93. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 50nGy/h dávkový príkon 44. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 2objekty do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Bezmenná štôlňa (štôlňa), 280 m od vody. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 z 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 126 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (bez mena). 400vrtov do 3 km 259 rozborov vody v okolí Z toho 381 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 71°C na ústí vrtu 19 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 840 m od vody. 8lokalít do 3 km 3 záťaže, 5 skládok Najbližšia záťaž: Piešťany – Chirana, 1,8 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 13záznamov do 5 km 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 3 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,94typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 17,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,10 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 512mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 50nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 50 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 970 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál pri ČOV, 1999, 170 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál pred hotelom Poppy – most, 1999, 290 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 210 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: kanál pred hotelom Poppy – most, 1999, 290 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 850 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 850 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 400 vrtov v pásme 3 km, z toho 124 hydrogeologických a 276 ostatných; s číslom archívnej správy 381. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Wag
Teraz nad wodą
Dziś na cieku VN Sĺňava
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Profil wysokościowy: zbiornik wodny
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku VN Sĺňava
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Sĺňava
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pkt kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
32,7 mg/l87. percentil33,0 mg/l82. percentil18,3 mg/l77. percentil5,22 mg/l75. percentil66,8 mg/l74. percentil279 mg/l71. percentil0,162 mg/l70. percentil70,4 mg/l59. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,745 mg/l90. percentil4,80 mg/l79. percentil0,404 mg/l75. percentil3,26 mg/l19. percentilMetale
146 μg/l86. percentil13,6 μg/l76. percentil0,0723 mg/l35. percentil13,4 μg/l9. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,814 mg/kg93. percentil0,547 mg/kg91. percentil219 mg/kg91. percentil0,610 mg/kg89. percentil30,3 mg/kg87. percentil0,681 mg/kg86. percentil41,2 mg/kg85. percentil2,30 mg/kg85. percentil36,3 mg/kg84. percentil10,2 mg/kg76. percentil3,42 mg/kg72. percentil83,5 mg/kg67. percentil9,28 mg/kg63. percentil0,205 mg/kg40. percentil59,1 mg/kg27. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,32 %76. percentil3,88 %74. percentil966 mg/kg65. percentil1,57 %58. percentil904 mg/kg56. percentil5,27 %37. percentil4 071 mg/kg34. percentil2,42 %34. percentil0,686 %16. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
153 mg/kg64. percentil476 mg/kg63. percentil64,4 mg/kg61. percentil15,2 mg/kg61. percentil87,5 mg/kg47. percentil28,9 mg/kg47. percentil52,7 mg/kg27. percentil20,9 mg/kg18. percentil268 mg/kg15. percentil0,565 mg/kg9. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,60 ppm53. percentil1,29 %47. percentil7,06 ppm38. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 4 45,3 Bq/l 14,6 Bq/l upravený prameň 1 25,3 Bq/l 25,3 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 49,1 Bq/l 49,1 Bq/l potok, rieka 1 3,83 Bq/l 3,83 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nazwa Gatunek Ťažené Ukončenie Od vody Bezmenná štôlňa štôlňa Fe rudy (pyrit) 280 m Štôlňa Všetkých svätých štôlňa dravé kovy (zlato) 1,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 16,1 m 3263 132Ba51.pdf60 m Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 11,7 m 3263 132Ba47.pdf170 m Piešťany – Sĺňava širokoprofilový vrt 9,5 m 20298 132Bc8.pdf210 m P-3 hydrogeologický – 100581210 m Piešťany vrt s termálnou, minerálnou vodou 66,5 m 14048 132Ba72.pdf240 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,5 m 79620 132Ba177.pdf240 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 14835 132Bc2.pdf250 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 m 36070 132Bc23.pdf250 m P-1 hydrogeologický – 100581250 m HV-234 hydrogeologický – 100581250 m PS-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 83937250 m Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 9,7 m 3263 132Ba48.pdf260 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Głębokość Chemický typ vody Využívanie Od vody Piešťany – V-7 69 °C 4,4 l/s 66,5 m Ca-SO4 nevyužívaný 240 m Piešťany – PM-1 41 °C – 300 m Ca-SO4 nevyužívaný 260 m Piešťany – PS-3 48 °C – 410 m Ca-SO4 nevyužívaný 340 m Piešťany – PS-4 43 °C – 282 m Ca-SO4 nevyužívaný 340 m Piešťany – V-10 67 °C – 16 m Ca-SO4 nevyužívaný 370 m Piešťany – V-8 68 °C 16,6 l/s 55 m Ca-SO4 využívaný 370 m Piešťany – V-1 66 °C 23,5 l/s 55,2 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-5 64 °C – 11,2 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-4A 65 °C 24,0 l/s 54 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-12 69 °C 6,3 l/s 58 m Ca-SO4 nevyužívaný 440 m Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 120 m kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 3 1,1 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 1,2 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 1,2 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 1,5 km kategória e2 minerálna voda 56-80 5-15 1 1,5 km kategória Koplotovce termálne kúpalisko – – 1 9,0 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,3 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 9,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalizacja Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Piešťany – Chirana SK1000400P 1,8 km Piešťany – bývalá STS SK1000400P 2,3 km Piešťany – prečerpávacia stanica na ropné látky SK1000400P 2,4 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Ratnovce – U Cigáňov ( bývalý kameňolom) – Ratnovce 3 000 m² 1970 – 1,3 km Na Pustovníku – Sokolovce 5 000 m² 1975 – 2,1 km Drahovce 12 000 m² 1950 – 2,6 km Piešťany 35 000 m² 1985 – 2,8 km Drahovce 50 000 m² 1950 – 2,8 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
7z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 126 μg/lmedián 93,0 μg/l6 vzoriek
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,10 μg/lmedián 4,00 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,50 μg/l6 vzoriek
AntymonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
OłówPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,07 mg/lmedián 7,28 mg/l6 vzoriek
CynkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 430 μg/lmedián 76,0 μg/l21 vzoriek
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
OłówPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
GlinAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 mg/lmedián 0,0100 mg/l21 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 1,00 μg/l21 vzoriek
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ArsenAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
AntymonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 9,00 μg/l21 vzoriek
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtęćHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

