Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 VN Sĺňava, puntuación de la ventana 17. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 01:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 5 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. 2objekty do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Bezmenná štôlňa (štôlňa), 280 m od vody. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 126 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (bez mena). 400vrtov do 3 km 259 rozborov vody v okolí Z toho 381 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 71°C na ústí vrtu 19 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 840 m od vody. 8lokalít do 3 km 3 záťaže, 5 skládok Najbližšia záťaž: Piešťany – Chirana, 1,8 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 13záznamov do 5 km 13 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: bez mena, 2009, 970 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál pri ČOV, 1999, 170 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál pred hotelom Poppy – most, 1999, 290 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 1999, 210 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Stará Holeška, potok, 210 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: kanál pred hotelom Poppy – most, 1999, 290 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,2 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 850 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 850 m od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 400 vrtov v pásme 3 km, z toho 124 hydrogeologických a 276 ostatných; s číslom archívnej správy 381. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Sĺňava
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Sĺňava
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Sĺňava
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 4 45,3 Bq/l 14,6 Bq/l upravený prameň 1 25,3 Bq/l 25,3 Bq/l vrt s prelivom termálnej a minerálnej vody 1 49,1 Bq/l 49,1 Bq/l potok, rieka 1 3,83 Bq/l 3,83 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Bezmenná štôlňa štôlňa Fe rudy (pyrit) 280 m Štôlňa Všetkých svätých štôlňa dravé kovy (zlato) 1,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 16,1 m 3263 132Ba51.pdf60 m Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 11,7 m 3263 132Ba47.pdf170 m Piešťany – Sĺňava širokoprofilový vrt 9,5 m 20298 132Bc8.pdf210 m P-3 hydrogeologický – 100581210 m Piešťany vrt s termálnou, minerálnou vodou 66,5 m 14048 132Ba72.pdf240 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,5 m 79620 132Ba177.pdf240 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 13,0 m 14835 132Bc2.pdf250 m Piešťany úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 15,0 m 36070 132Bc23.pdf250 m P-1 hydrogeologický – 100581250 m HV-234 hydrogeologický – 100581250 m PS-1 inžiniersko-geologický 6,0 m 83937250 m Piešťany – kúpeľný ostrov monitorovací vrt 9,7 m 3263 132Ba48.pdf260 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Piešťany – V-7 69 °C 4,4 l/s 66,5 m Ca-SO4 nevyužívaný 240 m Piešťany – PM-1 41 °C – 300 m Ca-SO4 nevyužívaný 260 m Piešťany – PS-3 48 °C – 410 m Ca-SO4 nevyužívaný 340 m Piešťany – PS-4 43 °C – 282 m Ca-SO4 nevyužívaný 340 m Piešťany – V-10 67 °C – 16 m Ca-SO4 nevyužívaný 370 m Piešťany – V-8 68 °C 16,6 l/s 55 m Ca-SO4 využívaný 370 m Piešťany – V-1 66 °C 23,5 l/s 55,2 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-5 64 °C – 11,2 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-4A 65 °C 24,0 l/s 54 m Ca-SO4 využívaný 400 m Piešťany – V-12 69 °C 6,3 l/s 58 m Ca-SO4 nevyužívaný 440 m Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 120 m kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 3 1,1 km kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 1,2 km kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 1,2 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 1,5 km kategória e2 minerálna voda 56-80 5-15 1 1,5 km kategória Koplotovce termálne kúpalisko – – 1 9,0 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 9,3 km kategória b2 minerálna voda 15-22 5-15 1 9,4 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Piešťany – Chirana SK1000400P 1,8 km Piešťany – bývalá STS SK1000400P 2,3 km Piešťany – prečerpávacia stanica na ropné látky SK1000400P 2,4 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Ratnovce – U Cigáňov ( bývalý kameňolom) – Ratnovce 3 000 m² 1970 – 1,3 km Na Pustovníku – Sokolovce 5 000 m² 1975 – 2,1 km Drahovce 12 000 m² 1950 – 2,6 km Piešťany 35 000 m² 1985 – 2,8 km Drahovce 50 000 m² 1950 – 2,8 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
7de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 126 μg/lmedián 93,0 μg/l6 vzoriek
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,10 μg/lmedián 4,00 μg/l6 vzoriek17 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,50 μg/l6 vzoriek
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CromoCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 8,07 mg/lmedián 7,28 mg/l6 vzoriek
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 430 μg/lmedián 76,0 μg/l21 vzoriek
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,0800 mg/lmedián 0,0100 mg/l21 vzoriek48 % pod medzou stanovenia
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,40 μg/lmedián 1,00 μg/l21 vzoriek
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAszvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,30 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbmierne zvýšená
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 19,0 μg/lmedián 9,00 μg/l21 vzoriek
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

