Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 Душа, оцінка вікна 10. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Дуже повільний водотік Рівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 29 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek88 % čiary vody 13 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,6modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 621 mg/l, tvrdá voda (18,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Molybdén 0,647 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 84. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 65°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 116 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 111 °C (prírastok 46 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 58. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko (odkalisko), 1,8 km od vody. 1vzorka so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Najviac 1 zrno v jednej vzorke (960 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 4 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 18,5 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Veľké Raškovce, 1200 m JV od K101). 667vrtov do 3 km 892 rozborov vody v okolí Z toho 354 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 85°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Čierne Pole – Stretava-21, 7,3 km od vody. 25lokalít do 3 km 2 záťaže, 23 skládok Najbližšia záťaž: Pozdišovce – objekty bývalých štátnych hmotných rezerv, 1,3 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 49záznamov do 5 km 22 ložísk, 27 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 6plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 8 z 11 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,59typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 18,5°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,30 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 621mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 50 až 53 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 65 / 111 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 46 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 116 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Veľké Raškovce, 1200 m JV od K101, 1999, 850 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Močiarny, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Duša, kanál, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dúbravka, pravostranný prítok kanála Du, 1999, 260 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Duša, kanál, 30 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Malé Raškovce, pravostranný prítok kanála, 1999, 110 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Veľké Raškovce, 1200 m JV od K101, 1999, 850 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Močiarny, potok, 1999, 70 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pozdišovce, pravostranný prítok kanála Duša, 1999, 790 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Pozdišovce, pravostranný prítok kanála Duša, 1999, 790 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 360 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 510 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 510 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 430 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 470 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 667 vrtov v pásme 3 km, z toho 223 hydrogeologických a 444 ostatných; s číslom archívnej správy 354. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Душа
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Душа
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Duša
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 7× kvartér pleistocén eolické sedimenty: spraše a jemnopiesčité spraše, vápnité a sprašovité hliny vcelku 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
12,8 мг/л95. percentil31,1 мг/л90. percentil47,3 мг/л90. percentil96,5 мг/л85. percentil328 мг/л83. percentil0,188 мг/л77. percentil66,7 мг/л73. percentil21,7 мг/л71. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,46 мг/л90. percentil0,556 мг/л87. percentil12,7 мг/л81. percentil0,341 мг/л71. percentilМетали
601 μg/l95. percentil0,656 мг/л95. percentil385 μg/l92. percentil9,90 μg/l64. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,647 мг/кг84. percentil36,0 мг/кг83. percentil0,413 мг/кг79. percentil95,3 мг/кг78. percentil84,8 мг/кг78. percentil131 мг/кг74. percentil0,952 мг/кг69. percentil28,8 мг/кг68. percentil3,11 мг/кг66. percentil0,254 мг/кг63. percentil0,118 мг/кг57. percentil16,5 мг/кг55. percentil8,59 мг/кг52. percentil6,73 мг/кг51. percentil0,119 мг/кг32. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 522 мг/кг90. percentil1 067 мг/кг74. percentil3,15 %71. percentil4 963 мг/кг68. percentil5,93 %60. percentil1,54 %54. percentil1,64 %38. percentil0,712 %27. percentil0,711 %19. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
573 мг/кг83. percentil37,5 мг/кг83. percentil1,93 мг/кг80. percentil102 мг/кг79. percentil71,2 мг/кг77. percentil16,4 мг/кг71. percentil31,3 мг/кг68. percentil62,0 мг/кг60. percentil425 мг/кг58. percentil119 мг/кг34. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,92 ppm66. percentil1,32 %59. percentil2,48 ppm37. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody 124/270 1 zrno 960 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 15 16,5 Bq/l 8,24 Bq/l potok, rieka 2 2,02 Bq/l 1,49 Bq/l vrt s prelivom 1 25,6 Bq/l 25,6 Bq/l джерело 2 38,6 Bq/l 28,7 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Одкаліско odkalisko 1,8 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Бановце над Ондавоу horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 620 м Бановце над Ондавоу gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 620 м Ластомір horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 620 м Бановце над Ондавоу horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 680 м Бановце над Ондавоу gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 680 м Поздішовце keramické íly Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,0 км Поздішовце keramické íly Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,1 км Ластомір horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 2,1 км Ластомір horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 2,3 км Михайлівці horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 2,6 км Михайлівці horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 2,6 км Жбінце horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA Production s.r.o. 3,0 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Цф Сч-365 ložiskový 198,0 м – 10 м Поздішовце monitorovací vrt 35,0 м 75918 116Dc63.pdf30 м DPS-26 inžiniersko-geologický 8,0 м 9425230 м 4-241 Поздішовце hydrogeologický 7,0 м 10174840 м BH-41 inžiniersko-geologický 8,0 м 9425250 м Будковце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 25,0 м – 70 м Гаталов-Команіца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 52,0 м – 70 м Пн-13 ložiskový 1 375,0 м – 70 м Поздішовце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 14,2 м 21026 116Dc35.pdf90 м 4-247 Врбніца hydrogeologický 9,0 м 10174890 м Цф Тг-4 ložiskový – – 90 м Бановце-8 ložiskový 2 095,0 м – 100 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Беша – Чічаровце-6 39 °C 1,0 л/с 873 м На-Цл nevyužívaný 4,9 км Чічаровце – Чічаровце-5 49 °C 1,3 л/с 1146 м На-Цл nevyužívaný 5,1 км Чіерне Поле – Стретава-21 85 °C – 3758 м Ца-Цл nevyužívaný 7,3 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 3,7 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Pozdišovce – objekty bývalých štátnych hmotných rezerv SK1001500P 1,3 км Vojany – odkalisko EVO SK1001500P 2,6 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Дубравка 1 000 м² 1975 – 80 м Будковце 6 000 м² 1985 – 80 м Драгньов – 1988 – 180 м Вельке Рашковце – 1970 – 560 м Чечегов 80 м² 1975 – 770 м Поздішовце 1 000 м² 1988 – 1,2 км Мале Рашковце 2 500 м² 1985 – 1,2 км Сухе 6 000 м² 1985 – 1,2 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
4з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,5 μg/lmedián 1,85 μg/l16 vzoriek13 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 33,7 μg/lmedián 3,30 μg/l16 vzoriek6 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,90 μg/lmedián 2,50 μg/l16 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 937 μg/lmedián 436 μg/l16 vzoriek
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,150 μg/l16 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,660 μg/lmedián 0,500 μg/l16 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
АрсенАсmierne zvýšená
najvyššie 3,54 μg/lmedián 1,03 μg/l16 vzoriek
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,08 μg/lmedián 0,586 μg/l16 vzoriek31 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 5,00 μg/l16 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 25,2 мг/лmedián 15,9 мг/л16 vzoriek
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 42,7 μg/lmedián 1,30 μg/l73 vzoriek32 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 30,0 μg/lmedián 1,00 μg/l73 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14 290 μg/lmedián 229 μg/l73 vzoriek
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,5 μg/lmedián 0,500 μg/l73 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,9 μg/lmedián 1,60 μg/l73 vzoriek
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 85,0 μg/lmedián 13,0 μg/l73 vzoriek
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 мг/лmedián 0,00500 мг/л73 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l73 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,10 μg/lmedián 0,250 μg/l73 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l73 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л48 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l73 vzoriek100 % pod medzou stanovenia