Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Дзіков, оцінка вікна 37. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 03:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ГорнадЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 14 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek75 % čiary vody 25 % vápence a dolomity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 495 mg/l, tvrdá voda (17,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 96,8 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 79. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 52nGy/h dávkový príkon 61. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Halda (halda), 1,3 km od vody. 7vzoriek so zlatom 14 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (830 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 0 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 7,40 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 94. percentil (Hubošovce). 179vrtov do 3 km 492 rozborov vody v okolí Z toho 179 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 15 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 15lokalít do 3 km 1 záťaž, 14 skládok Najbližšia záťaž: Prešov – Sokolovské kasárne, 2,9 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 17záznamov do 5 km 12 ložísk, 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 65plôch do 3 km 8 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,72typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 17,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,11 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 495mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 43 až 57 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Hubošovce, 2003, 590 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: nad obcou Gregorovce, 1992, 50 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gregorovce, 60 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gregorovce, 2003, 60 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ratvaj, 2003, 80 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Gregorovce, 2003, 60 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 300m od mosta, 1992, 20 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dzikov pod obcou, 1992, 40 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Torysa, 2000, 420 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Torysa, 2000, 420 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Veľký Šariš, 1992, 750 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 950 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,1 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 179 vrtov v pásme 3 km, z toho 65 hydrogeologických a 114 ostatných; s číslom archívnej správy 179. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Дзіков
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Дзіков
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Найвищі нітрати
Geológia a geochémia toku Dzikov
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× flyš paleocén – eocén pročské súvrstvie 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
88,7 мг/л78. percentil72,5 мг/л77. percentil21,9 мг/л71. percentil271 мг/л69. percentil0,148 мг/л65. percentil17,2 мг/л65. percentil12,8 мг/л64. percentil3,99 мг/л64. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,147 мг/л52. percentil3,00 мг/л45. percentil0,0881 мг/л42. percentil4,92 мг/л37. percentilМетали
78,8 μg/l75. percentil143 μg/l70. percentil4,45 μg/l33. percentil0,0354 мг/л13. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
96,8 мг/кг79. percentil0,516 мг/кг71. percentil0,924 мг/кг68. percentil26,8 мг/кг60. percentil6,63 мг/кг50. percentil0,227 мг/кг45. percentil0,135 мг/кг37. percentil60,3 мг/кг30. percentil2,14 мг/кг27. percentil0,162 мг/кг27. percentil6,97 мг/кг26. percentil68,4 мг/кг17. percentil0,0538 мг/кг16. percentil15,2 мг/кг12. percentil8,80 мг/кг7. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,12 %82. percentil4 731 мг/кг60. percentil1,55 %55. percentil840 мг/кг50. percentil5,28 %38. percentil2,41 %33. percentil1,50 %33. percentil0,693 %25. percentil582 мг/кг16. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
1,90 мг/кг78. percentil63,7 мг/кг60. percentil423 мг/кг57. percentil13,8 мг/кг48. percentil28,5 мг/кг44. percentil85,1 мг/кг41. percentil55,9 мг/кг38. percentil23,8 мг/кг29. percentil362 мг/кг21. percentil105 мг/кг18. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,48 %82. percentil7,50 ppm56. percentil2,40 ppm28. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Взорка Zlato vo vzorke Od vody TP-4483 2 zrná 80 м 1401 3 zrná 80 м TP-4503 1 zrno 350 м 1388 1 zrno 630 м 1355 1 zrno 700 м 1369 3 zrná 830 м 1370 3 zrná 990 м Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 10 59,2 Bq/l 11,2 Bq/l studňa 2 33,8 Bq/l 25,3 Bq/l upravený prameň 2 48,5 Bq/l 30,7 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 2,31 Bq/l 2,31 Bq/l minerálny prameň 1 12,0 Bq/l 12,0 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Галда halda andezit 1,3 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Губошовце stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 1,2 км Губошовце stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 1,2 км Ґреґоровце keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – MASEVA, spol. s r.o. 2,1 км Ґреґоровце keramické íly Ložisko s predpokladom využívania zásob – MASEVA, spol. s r.o. 2,1 км Мошуров stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Raciogroup, s. r. o. 3,3 км Заградне stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 км Заградне stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 3,3 км Фінтіце І stavebný kameň Ťažené ložisko – LOMY, s. r. o. 3,7 км Фінтіце І stavebný kameň Ťažené ložisko – LOMY, s. r. o. 3,7 км Фінтіце bentonit Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,9 км Фінтіце ІІ stavebný kameň Ťažené ložisko – LOMY, s.r.o. 4,3 км Фінтіце ІІ stavebný kameň Ťažené ložisko – LOMY, s.r.o. 4,3 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Ґреґоровце širokoprofilový vrt 10,0 м 54117 103Cd77.pdf80 м Пряшів-Дубрава negatívny vrt 7,2 м 16799 103Cd34.pdf140 м DV-19 hydrogeologický 5,0 м 87473170 м Вельки Шаріш úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 20,0 м 16308 103Cd29.pdf240 м HG-SSÚD hydrogeologický 8,0 м 97811250 м Ґреґоровце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,2 м 46699 103Cd67.pdf260 м Ша-501/V inžiniersko-geologický 4,2 м 31354260 м Ґреґоровце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,5 м 46699 103Cd68.pdf290 м Ґреґоровце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,5 м 46699 103Cd66.pdf300 м Ша-503/V inžiniersko-geologický 4,6 м 31354300 м Вельки Шаріш úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,0 м 10760 103Cd25.pdf310 м Ша-502/V inžiniersko-geologický 3,9 м 31354320 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 14 2,1 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 4,5 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Пряшів – Соколовске касарне SK1001200P 2,9 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Тегелна – Вельки Шаріш – 1987 – 30 м Под Маком – Ґреґоровце 40 м² 1990 – 220 м ТКО Ражняни – Ґреґоровце – 1996 monitorovaná 250 м Вельки Śаріш – Вельки Шаріш – 1980 – 1,5 км Ніжна Śебастова – Пряшів – 1990 – 1,7 км Veľký Šariš – skládka TKO – Veľký Šariš – 1988 – 1,8 км Bývalý Vargov hospodárský dvor – Malý Šariš – 1985 – 1,9 км Bývalý Hodossyho hosp.dvor – Malý Šariš – 1988 – 2,1 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Інші водотоки поблизу
Штрковіско Рожковани
3 рибальські ділянкиШтрковіско Вельки Шаріш
4 рибальські ділянки
Лососеві – форельовіВельки поток (Сабінов)
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіТернянка
1 рибальська ділянкаВН Якубовани
1 рибальська ділянка
Лососеві – форельовіЯкубовіански поток
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
31з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,40 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 500 μg/lmedián 395 μg/l8 vzoriek
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,250 μg/l12 vzoriek8 % pod medzou stanovenia
ОловоПбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l12 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 80,0 μg/lmedián 50,0 μg/l12 vzoriek
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l12 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 16,0 μg/lmedián 10,0 μg/l12 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,30 μg/lmedián 1,00 μg/l12 vzoriek25 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 19,0 мг/лmedián 10,5 мг/л8 vzoriek
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l38 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,560 мг/лmedián 0,00500 мг/л38 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 200 μg/lmedián 25,5 μg/l38 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,90 μg/lmedián 0,100 μg/l38 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 104 μg/lmedián 16,0 μg/l38 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l38 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l38 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 μg/lmedián 0,100 μg/l38 vzoriek84 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,30 μg/lmedián 0,750 μg/l38 vzoriek
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,30 μg/lmedián 0,250 μg/l38 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,40 μg/lmedián 0,500 μg/l38 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia