Сьогодні на водотоці Мала Свінка

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Мала Свінка, оцінка вікна 35.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 18:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води.

    2004006008001 0000 км5 км10 км15 км20 км
    Висотний профіль водотоку: від 798 до 330 м н. р. м. на 23,5 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    798 м н. р. м.
    Найнижча точка
    308 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    490 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    21 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,22

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Мала Свінка за 2019 рік
    2019знято 26 серп. 2019
    Аерофотознімок водотоку Мала Свінка за 2022 рік
    2022знято 4 серп. 2022
    Аерофотознімок водотоку Мала Свінка за 2025 рік
    2025знято 7 серп. 2025

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Мала Свінка

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 3 або більше показників1

    Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою

    • Мала СвінкаМала Свінка · невиконана норма у 1 з 4 років3 показники

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Мала Свінка

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 23 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Фліш50% водопроводу

    50% річковий алювій

    Чергування пісковиків і глинистих каменів; Помірно мінералізована вода, яка швидко стає каламутною під час дощу. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,3Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 466 мг/л, жорстка води (16,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    0 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Хром 98,0 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 80. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км38 °C69 °C

    Тепло під ногами

    38°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 69 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 69 °C (збільшення 31 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    58Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 82 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    4зразки із золотом

    13 рудних мінералів в осаді

    Найбільше 2 зерна в одному зразку (50 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 7Показники в 5%

    Найвищий: Літій 360 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Svinia).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    66свердловин у радіусі 3 км

    659 аналізів води поблизу

    З них 66 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    90°C на гирлі свердловини

    3 геотермальні свердловини у радіусі 10 км

    Найтепліший: Lipany – L-1, вихід 10,0 л/с, 7,0 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    15Ділянки в межах 3 км

    15 сміттєзвалищ

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    9записів у радіусі 5 км

    4 родовища, 5 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    68площ у радіусі 3 км

    9 активних

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Фліш50%SR 4,7 %
    • Річковий алювій50%SR 72 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Фліш: Чергування пісковиків і глинистих каменів; Помірно мінералізована вода, яка швидко стає каламутною під час дощу.

    Геологічний вік гірських порід

    • палеоген50%
    • четверний50%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав2×
    палеогенеоцен – олігоценФормування Зуберець1×
    палеогенолігоцен – міоценБєлопоток Формація1×

    Четвертинний покрив

    • рівні відкладення заплав83%SR 68 %
    • делювіальні відкладення17%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву2,9m
    • 2 – 578%SR 48 %
    • 0 – 222%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • середнє піднесення100%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • Внутрішній карпатський палеоген100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Спіш-Шариш Палеоген100%SR 5,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • область флішоїдних порід33%SR 5,4 %
    • область глинисто-альтстонових порід33%SR 0,3 %
    • область пісковико-конгломератних порід33%SR 3,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування Фліша100%SR 13 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ67%SR 95 %
    • Регіон потенційно нестабільних ділянок33%SR 4,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 4 з 9 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій78%SR 52 %
    • Пісковики22%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)78%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісковики)22%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий50%SR 86 %
    • тріщина50%SR 12 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Палеогеновий басейн Свінки67%SR 0,0 %
    • Палеоген Спіш-Шарішська Медзігорія, Бачурне і Шарішська Врчовина в басейні Ториси33%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Басейн Левоча – w і s частина56%SR 9,5 %
    • Басейн Левоча – NE частина44%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 8,26Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    16,6°dH, жорстка

    Сума кальцію і магнію (2,97 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    466Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КалійK8,79 мг/лпроцентиль 90
    • ФторидиF0,192 мг/лпроцентиль 78
    • КальційЦа84,0 мг/лпроцентиль 74
    • СульфатиSO460,2 мг/лпроцентиль 69
    • МагнійМґ21,1 мг/лпроцентиль 69
    • БікарбонатиHCO3267 мг/лпроцентиль 68
    • НатрійНа10,6 мг/лпроцентиль 56
    • ХлоридиЦл11,2 мг/лпроцентиль 55

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • АмонійNH41,14 мг/лпроцентиль 94
    • ФосфатиPO40,328 мг/лпроцентиль 70
    • Хімічне споживання киснюChSK3,86 мг/лпроцентиль 64
    • НітратиNO35,44 мг/лпроцентиль 42

    Метали

    • ЦинкЗн23,5 мкг/лпроцентиль 90
    • МарганецьМн35,9 мкг/лпроцентиль 53
    • АлюмінійАл69,4 мкг/лпроцентиль 51
    • ПраскаФе0,0732 мг/лпроцентиль 36

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ХромЦр98,0 мг/кгпроцентиль 80
    • МолібденМо0,554 мг/кгпроцентиль 76
    • НікеельНі32,0 мг/кгпроцентиль 76
    • СеленСе0,376 мг/кгпроцентиль 75
    • АнтимонСб0,964 мг/кгпроцентиль 70
    • ВанадійV72,5 мг/кгпроцентиль 60
    • Миш'якАс7,12 мг/кгпроцентиль 56
    • ВісмутБі0,215 мг/кгпроцентиль 50
    • ЖерстьСн2,45 мг/кгпроцентиль 42
    • КобальтЦо7,89 мг/кгпроцентиль 41
    • РтутьГґ0,0835 мг/кгпроцентиль 39
    • МідьЦу20,0 мг/кгпроцентиль 33
    • КадмійЦд0,106 мг/кгпроцентиль 28
    • ЦинкЗн71,1 мг/кгпроцентиль 20
    • ВестиПб10,4 мг/кгпроцентиль 15

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КалійK1,78 %Процентиль 85
    • НатрійНа1,02 %Процентиль 74
    • МарганецьМн1 107 мг/кгпроцентиль 73
    • АлюмінійАл5,67 %Процентиль 51
    • ТитанТі4 503 мг/кгпроцентиль 51
    • ПраскаФе2,51 %Процентиль 40
    • ФосфорP696 мг/кгпроцентиль 30
    • КальційЦа1,37 %Процентиль 28
    • МагнійМґ0,702 %Процентиль 26
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • РубідійРб100,0 мг/кгпроцентиль 76
    • БорB69,2 мг/кгпроцентиль 74
    • ЛітійЛі33,9 мг/кгпроцентиль 71
    • ЦерійЦе64,4 мг/кгпроцентиль 67
    • ГалійҐа14,5 мг/кгпроцентиль 54
    • БерилійБе1,49 мг/кгпроцентиль 54
    • ЦирконійЗр401 мг/кгпроцентиль 50
    • ІтрійY27,0 мг/кгпроцентиль 47
    • БарійБа396 мг/кгпроцентиль 34
    • СтронційСр113 мг/кгпроцентиль 27

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    58Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 53 до 61 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,66 %Процентиль 91
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,49 ppm77-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,63 ppm58-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 306 Бк/м²38-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -28нТл

    Діапазон від -37 до -13 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -26mGal

    Залишковий +4,4 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км38 °C69 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    38 / 69 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 31 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 69 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Басейн Левоча – w і s частина56%SR 9,5 %
    • Басейн Левоча – NE частина44%SR 5,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)266–1 079m н. р. м.
    • Середня висота одиниць621m н. р. м.
    • Середній ухил12,3°
    • Середня температура січня-4,0°C
    • Середня температура липня18,0°C
    • Річні опади733mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Бахурень80%SR 0,0 %
    • Шаріш Хайлендс20%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Район Подхоне-Магура100%SR 4,5 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • гірський клімат100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення100%SR 31 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a78%SR 45 %
    • відносно чистий грунт22%SR 53 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Внутрішній карпатський палеоген100%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Svinia – не можна оцінити (70 м від води)Lažany – не можна оцінити (120 м від води)Kojatice – Nižné Kapustnice – Kojatice – не можна оцінити (180 м від води)Šarišská Poruba – pri PD – Svinia – жоден (520 м від води)Ražňany – жоден (760 м від води)Šarišské Lužianky – Kojatice – не можна оцінити (840 м від води)Pri Svinke – Kojatice – не можна оцінити (1,4 км від води)Hlboký Jarok – Župčany – жоден (2,1 км від води)Sosňák – Brežany – не можна оцінити (2,2 км від води)Na Kapustniskami (kompostovisko) – Župčany – жоден (2,3 км від води)Roklina za obcou – Chminianska Nová Ves – не можна оцінити (2,6 км від води)Śarišské Lúky – Župčany – не можна оцінити (2,7 км від води)Roklina Maňovec – Chminianska Nová Ves – не можна оцінити (2,7 км від води)Hermanovce – не можна оцінити (2,8 км від води)Chminianska Nová Ves – не можна оцінити (2,9 км від води)Lipany – L-2 – непросторовий (5,9 км від води)Lipany – L-1 – непросторовий (7,0 км від води)Šariš – Š-1 – непросторовий (8,9 км від води)a1 (2,1 км від води)a1 (3,6 км від води)a1 (3,7 км від води)a1 (4,3 км від води)a1 (4,5 км від води)a1 (4,5 км від води)a1 (4,5 км від води)a1 (5,0 км від води)a1 (5,2 км від води)a1 (5,2 км від води)a1 (5,9 км від води)a1 (5,9 км від води)a1 (5,9 км від води)a1 (6,4 км від води)a1 (6,5 км від води)a1 (6,6 км від води)a1 (6,8 км від води)a1 (6,9 км від води)a1 (7,1 км від води)a1 (7,3 км від води)b1 (7,3 км від води)a1 (7,4 км від води)a1 (7,5 км від води)a1 (7,5 км від води)a2 (7,5 км від води)a1 (8,3 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (8,5 км від води)a1 (8,8 км від води)a1 (8,8 км від води)a1 (9,2 км від води)a1 (9,4 км від води)a1 (9,4 км від води)a1 (9,5 км від води)a1 (9,9 км від води)Šarišské Michaľany – гравельні піски та піски (3,3 км від води)Ražňany – гравельні піски та піски (3,4 км від води)Orkucany – гравельні піски та піски (3,5 км від води)Orkucany – Buchanec – гравельні піски та піски (3,6 км від води)Renčišov – цегляна сировина (120 м від води)Uzovský Šalgov – цегляна сировина (2,1 км від води)Vyšný Slavkov – будівництво – вапняк (4,6 км від води)Bertotovce – будівництво – пісковик (4,7 км від води)Orkucany – цегляна сировина (4,9 км від води)LAZANY – Зсуви (80 м від води)– Зсуви (80 м від води)RENCISOV – Зсуви (110 м від води)JAROVNICE – Зсуви (110 м від води)RENCISOV-OKOTSKE – Зсуви (170 м від води)– Зсуви (170 м від води)– Зсуви (280 м від води)RENCISOV – Зсуви (280 м від води)RENCISOV – Зсуви (350 м від води)RENCISOV – Зсуви (500 м від води)RENCISOV – Зсуви (520 м від води)– Зсуви (750 м від води)NIZNY SLAVKOV – Зсуви (840 м від води)HERMANOVCE – Зсуви (870 м від води)– Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,0 км від води)NIZNY SLAVKOV – Зсуви (1,0 км від води)– Зсуви (1,1 км від води)– Зсуви (1,2 км від води)– Зсуви (1,3 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)ZADNE BANDOVCE – Зсуви (1,4 км від води)– Зсуви (1,4 км від води)BACHUREN – Зсуви (1,4 км від води)ZADNE BANDOVCE – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,5 км від води)LAZANY – Зсуви (1,5 км від води)– Зсуви (1,6 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,7 км від води)NIZNY SLAVKOV – Зсуви (1,7 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)– Зсуви (1,8 км від води)ZUPCANY – Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)– Зсуви (1,9 км від води)VYSOKA – Зсуви (2,0 км від води)RENCISOV – Зсуви (2,0 км від води)ROZKOVANY – Зсуви (2,0 км від води)– Блочні поля (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,0 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)– Зсуви (2,1 км від води)UZOVSKE PEKLANY – Блокувати тріщини (2,1 км від води)DUBOVICA – Зсуви (2,2 км від води)PREDNE BANDOVCE – Блочні поля (2,2 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,3 км від води)VYSOKA – Зсуви (2,3 км від води)– Зсуви (2,4 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,5 км від води)– Зсуви (2,6 км від води)DUBOVICA – Зсуви (2,6 км від води)– Зсуви (2,6 км від води)DUBOVICA – Зсуви (2,6 км від води)VYSOKA – Зсуви (2,6 км від води)DUBOVICA – Зсуви (2,6 км від води)VYSOKA – Зсуви (2,8 км від води)– Зсуви (2,9 км від води)DUBOVICA – Зсуви (2,9 км від води)– Зсуви (3,0 км від води)Svinia – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (30 м від води)Jarovnice – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (40 м від води)Uzovské Pekľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (70 м від води)Uzovské Pekľany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (80 м від води)Uzovské Pekľany – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (80 м від води)Uzovské Peklany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 м від води)Jarovnice – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (120 м від води)Močidlany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 м від води)Jarovnice – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (130 м від води)– úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (130 м від води)Svinia – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (150 м від води)Kojatice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (170 м від води)Svinia – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (360 м від води)Jarovnice – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (400 м від води)Šarišské Lužianky – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (530 м від води)Dubovica-Žliabky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (600 м від води)Močidľany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (650 м від води)Ražnany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (720 м від води)Svinia – негативна свердловина (740 м від води)Ražňany – моніторинг свердловини (930 м від води)Ražňany – моніторинг свердловини (1,1 км від води)Kojatice – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (1,4 км від води)Renčišov – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (1,8 км від води)Ostrovany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Šarišské Michaľany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,8 км від води)Chminianska Nová Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Chminianska Nová Ves – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Dubovica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Chmiňanská Nová Ves (2,0 км від води)Kojatice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 км від води)Kojatice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,1 км від води)Dubovica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 км від води)Kojatice – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 км від води)Ražňany – негативна свердловина (2,3 км від води)Župčany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 км від води)Župčany – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,5 км від води)Ostrovany – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Medzany – негативна свердловина (2,7 км від води)Hermanovce – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (2,7 км від води)Brežany – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (2,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (30 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (40 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (70 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (80 м від води)prameň s monitorovaním výdatnosti – Джерела підземних вод (100 м від води)prameň – Джерела підземних вод (110 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (130 м від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (170 м від води)prameň s monitorovaním výdatnosti – Джерела підземних вод (180 м від води)prameň s monitorovaním výdatnosti – Джерела підземних вод (270 м від води)prameň – Джерела підземних вод (360 м від води)významná kopaná alebo spúšťaná studňa slúžiaca n – Гідрогеологічні свердловини (400 м від води)prameň – Джерела підземних вод (550 м від води)prameň – Джерела підземних вод (570 м від води)prameň – Джерела підземних вод (810 м від води)prameň – Джерела підземних вод (1,0 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,1 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,6 км від води)prameň – Джерела підземних вод (1,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,8 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (1,9 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,1 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,2 км від води)prameň uhličitej minerálnej vody (kyselka sýtená – Джерела підземних вод (2,2 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,3 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,5 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,5 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,7 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,7 км від води)zlato 2 ks – золото (50 м від води)zlato 1 ks – золото (50 м від води)zlato 1 ks – золото (60 м від води)zlato 1 ks – золото (670 м від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ЛітійЛіекстремальний (1%)
      Найвища 360 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Svinia2003, 290 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,300 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Jarovnice, 40 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 7,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Svinia2003, 30 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбПідвищений (10 %)
      Найвища 4,00 мкг/лМедіана 4,00 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Kojatice2003, 60 м від води. Порівняння: процентиль 90 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Kojatice2003, 60 м від води. Порівняння: процентиль 82 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Župčany2003, 950 м від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 40,0 мкг/лМедіана 25,0 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Kojatice2003, 60 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Барит (BaSO₄)32 зразків, не більше 155 зерен
    • Рутіл (TiO₂)18 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пірит (FeS₂)15 зразків, не більше 5 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)15 зразків, не більше 315 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)14 зразків, не більше 4115 зерен
    • Анатас (TiO₂)12 зразків, не більше 55 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)12 зразків, не більше 315 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)6 зразків, не більше 5 зерен
    • Золото (Ау)4 зразків, не більше 2 зерен
    • Марказіт (FeS₂)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Касітеріт (SnO₂)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)1 зразків, не більше 5 зерен

    Найближчі зразки з золотом

    ЗразокЗолото в зразкуЗ води
    TP-42332 зерна50 м
    TP-42691 зерно50 м
    TP-42411 зерно60 м
    TP-46731 зерно670 м

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)55 зразків, не більше 1115 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)18 зразків, не більше 4115 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)18 зразків, не більше 1815 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)16 зразків, не більше 1815 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)7 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))4 зразків, не більше 55 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))4 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 52 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • МідьЦуекстремальний (1%)
      Найвища 91,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л52 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґекстремальний (1%)
      Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л52 зразки96% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 80,0 мкг/лМедіана 16,5 мкг/л52 зразки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 5,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки75% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 1 272 мкг/лМедіана 7,00 мкг/л52 зразки8% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 180 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки62% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л52 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 90 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеТрохи піднесений
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л52 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1992, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,40 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л52 зразки67% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 510 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлТрохи піднесений
      Найвища 0,0200 мг/лМедіана 0,00500 мг/л52 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л36 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л52 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    но1015,9 Bq/l5,05 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання111,0 Bq/l11,0 Bq/l
    джерело935,2 Bq/l3,18 Bq/l
    developed spring642,1 Bq/l7,95 Bq/l
    вільний свердловина219,1 Bq/l11,4 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Шарішске Міхалянигравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Буйняк А. – SVIP3,3 км
    Ражнянигравельні піски та піскиВидобутий депозит – SUPOL, s.r.o.3,4 км
    Оркуцанигравельні піски та піскиВидобутий депозит – B&S s.r.o.3,5 км
    Оркуцани – Буханецгравельні піски та піскиДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – С.Ф.Боув, s. r. o.3,6 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    66 свердловин у смузі 3 км, з них 46 гідрогеологічних і 20 інших; з номером архівного звіту 66.

    Глибина свердловини

    • до 10 м29×
    • 10–30 м19×
    • 30–100 м9×
    • 100–300 м5×
    • понад 300 м1×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Свініасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою12,0 м7085 103Cc11.pdf30 м
    Яровніцеширокий діаметр свердловини10,0 м29828 103Cc33.pdf40 м
    Узовске Пеклянисвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою6,0 м31743 103Ca42.pdf70 м
    JV-9інженерно-геологічний7,5 м8535470 м
    Узовске Пекляниширокий діаметр свердловини5,5 м32740 103Ca43.pdf80 м
    Узовске Пеклянисвердловина зі звичайною водою100,0 м80484 103Ca83.pdf80 м
    Узовске Пекланивузькопрофільна свердловина зі звичайною питною та корисною водою з артезіанським переповненням100,0 м35858 102Db26.pdf90 м
    Яровніцеширокий діаметр свердловини6,2 м60658 103Cc42.pdf120 м
    Мочідланисвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою11,0 м9951 103Cc12.pdf130 м
    Яровніцеширокий діаметр свердловини5,0 м60658 103Cc43.pdf130 м
    свердловинасвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою–90628130 м
    Свініасвердловина зі звичайною водою200,0 м80484 103Cc62.pdf150 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    СвердловинаТемператураУрожайГлибинаХімічний тип водиОперуватиЗ води
    Ліпани – L-251 °C4,5 л/с3500 мНа-Цлневикористаний5,9 км
    Ліпани – L-190 °C10,0 л/с4000 мНа-HCO3-Цл-SO4невикористаний7,0 км
    Шаріш – Š-128 °C0,2 л/с5000 мНа-Цлневикористаний8,9 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 5342,1 км
    категорія b1мінеральна вода15-22< 517,3 км
    категорія a2мінеральна вода< 155-1517,5 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Свініа150 м²1988–70 м
    Лажани60 м²1991–120 м
    Коятіце – Ніжне Капустніце – Коятіце75 м²1970–180 м
    Шарішска Поруба – прі ПД – Свініа600 м²1980–520 м
    Ражняни7 150 м²1996контрольований760 м
    Шарішске Лужіанки – Коятіце40 м²1970–840 м
    Прі Свінке – Коятіце40 м²1985–1,4 км
    Глбоки Ярок – Жупчани1 500 м²1985–2,1 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви65×
    • Блочні поля2×
    • Блокувати тріщини1×

    Ступінь активності

    • Потенціални48×
    • Стабілізовани9×
    • Актівни9×
    • Зі стабілізованими і потенційними формами2×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova40×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S18×
    • Недостатньо задокументований4×
    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0002×
    • SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Пряшів1 рибальська ділянка · 24 км27Мала Свінка27

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Бодрог та Горнад