Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
21з 100
Низька активність · середнє з 8 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня2
Низька6
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 15:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 21:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Чіерни Брод
21 см
4,8 °C
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Повільний водотікРівнинна річка зі спокійною течією, мілинами вздовж берегів та глибшими ямами на вигинах.
Висотний профіль водотоку: від 362 до 113 м н. р. м. на 139,0 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
362 м н. р. м.
Найнижча точка
111 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
251 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
1,8 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,26
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Dudváh
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 243 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій95% водопроводу
4% Інші скелі, 2% Молоді відкладення
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,1Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃
Мінералізація 676 мг/л, дуже тяжко води (22,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
0 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Кадмій 0,600 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 89. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
44°C на глибині 1000 м
тепловий потік 74 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 79 °C (збільшення 35 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
50Потужність дози Ngy/H
Процентиль 44 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
1об'єкт у радіусі 3 км
Найближчий: Halda Čachtice (псувати купу), 1,2 км від води.
Золото в річкових осадах
1зразок із золотом
12 рудних мінералів в осаді
Найбільше 1 зерно в одному зразку (300 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
9 з 10Показники в 5%
Найвищий: Барій 320 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (Sereď, 1200 m JZ od K128).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
3 490свердловин у радіусі 3 км
4720 аналізів води поблизу
З них 2988 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
81°C на гирлі свердловини
33 геотермальних свердловин у радіусі 10 км
Найтепліший: Galanta – FGG-2, вихід 25,0 л/с, 1,4 км від води.
Найближчий тягар: Majcichov – skládka TKO, 60 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
143записів у радіусі 5 км
66 родовищ, 77 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
37площ у радіусі 3 км
9 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій95%SR 72 %
Інші скелі3,6%SR 4,1 %
Молоді відкладення1,8%SR 8,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний96%
вода3,6%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
45×
четверний
голоцен
флювіально-органічні відкладення: дрібно-піщані, від глиняних до гниття глинисті глини мертвих рук і боліт
3×
четверний
голоцен
різні відкладення: відновлені алювіальні дрібнозернисті піски
2×
четверний
голоцен
антропогенні відкладення: заповнює, псує купи та звалища
1×
четверний
плейстоцен
рівні відкладення: гравій, піщаний гравій і піски накопичення дна на низьких терасах
1×
четверний
плейстоцен
рівні відкладення: гравій, піщаний гравій і піски на низьких терасах з покривом лось і делювіальним змивом
1×
четверний
плейстоцен
рівні відкладення: гравій і піщаний гравій вищих середніх терас з лесовим покривом, делювіальна глина і SPL
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав85%SR 68 %
річкові відкладення6,6%SR 2,3 %
пролювіальні відкладення3,3%SR 1,1 %
еолійсько-делювіальні відкладення3,3%SR 0,8 %
еолійські відкладення1,6%SR 3,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву13m
10 – 1575%SR 7,1 %
15 – 2010%SR 1,7 %
30 – 405,0%SR 1,5 %
5 – 105,0%SR 20 %
0 – 25,0%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
HRONIKUM33%SR 8,1 %
BIELOKARPATSKÝ PRÍKROV33%SR 4,0 %
ORAVIKUM33%SR 1,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат1,2%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (низькі пагорби)51%SR 14 %
негативна одиниця (низькі рівнини і басейни, неотектонічні западини)32%SR 13 %
позитивний блок (гірський хребет)14%SR 60 %
negative unit (міжгірські басейни)3,4%SR 14 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
середнє піднесення29%SR 32 %
дуже маленьке просідання20%SR 7,3 %
дуже маленьке піднесення19%SR 6,4 %
середнє осідання15%SR 6,8 %
невелике піднесення15%SR 7,7 %
дуже велике піднесення1,7%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
інтрамонтані басейни97%SR 44 %
фліш-ремінь1,3%SR 9,6 %
Пояс Кліппена та прилегла зона Пері-Кліппен1,3%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Дунай95%SR 23 %
Віденський басейн2,7%SR 4,0 %
Магура Фліш1,3%SR 5,9 %
Подбранч-Тренчин1,3%SR 0,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
область алювіально-рівнинних родовищ52%SR 15 %
регіон низовинних родовищ38%SR 20 %
регіон Оксбовських озер (мертві канали)8,3%SR 0,7 %
область річкових терас плейстоцену2,1%SR 2,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень100%SR 71 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 56 з 84 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій59%SR 52 %
Пісок35%SR 3,9 %
Іловце2,7%SR 2,9 %
Вапняки2,7%SR 3,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)49%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісок)30%SR 2,4 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)8,1%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)2,7%SR 1,1 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Пісок)2,7%SR 0,3 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Іловце)2,7%SR 2,8 %
інший5,4%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Четвертинний Ваху на Дунайській рівнині на північ від лінії Шаджа – Галанта47%SR 2,6 %
палеоген і мезозой зоні Браддля східної частини Білих Карпат і північної частини пагорбів Міджави3,8%SR 0,0 %
Неоген до крейдяних пагорбів Міджави на південний захід від зони Бредль2,5%SR 0,0 %
інший1,3%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-HCO390%SR 26 %
S2(SO4)10%SR 2,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
D64%SR 15 %
H36%SR 8,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Центральна депресія басейну Дунаю50%SR 21 %
Бухта Трнава37%SR 4,1 %
П'єшшанська затока13%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,09Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
22,5°dH, дуже тяжко
Сума кальцію і магнію (4,01 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
676Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 53Мґ 33Na+K 13
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 64SO₄ 22Цл 14
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
МагнійМґ37,5 мг/лпроцентиль 90
ХлоридиЦл44,7 мг/лпроцентиль 88
СульфатиSO491,8 мг/лпроцентиль 86
КальційЦа99,0 мг/лпроцентиль 86
БікарбонатиHCO3349 мг/лпроцентиль 86
НатрійНа25,0 мг/лпроцентиль 85
КалійK5,79 мг/лпроцентиль 79
ФторидиF0,140 мг/лпроцентиль 62
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
НітратиNO318,1 мг/лпроцентиль 90
ФосфатиPO40,685 мг/лпроцентиль 88
АмонійNH40,608 мг/лпроцентиль 88
Хімічне споживання киснюChSK4,28 мг/лпроцентиль 71
Метали
МарганецьМн76,3 мкг/лпроцентиль 74
ЦинкЗн10,4 мкг/лпроцентиль 66
ПраскаФе0,102 мг/лпроцентиль 50
АлюмінійАл57,0 мкг/лпроцентиль 46
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
КадмійЦд0,600 мг/кгпроцентиль 89
СеленСе0,444 мг/кгпроцентиль 82
МідьЦу37,6 мг/кгпроцентиль 82
ЦинкЗн153 мг/кгпроцентиль 81
РтутьГґ0,257 мг/кгпроцентиль 80
НікеельНі31,1 мг/кгпроцентиль 73
ВестиПб20,2 мг/кгпроцентиль 71
ВісмутБі0,273 мг/кгпроцентиль 67
ЖерстьСн2,95 мг/кгпроцентиль 61
ХромЦр77,8 мг/кгпроцентиль 59
АнтимонСб0,676 мг/кгпроцентиль 53
МолібденМо0,376 мг/кгпроцентиль 50
КобальтЦо7,86 мг/кгпроцентиль 40
Миш'якАс5,85 мг/кгпроцентиль 40
ВанадійV63,0 мг/кгпроцентиль 37
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
50Ngy/год в повітрі
Діапазон від 44 до 59 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
+16нТл
Діапазон від -19 до 121 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-19mGal
Залишковий +1,7 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
44 / 79 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 35 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 74 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Центральна депресія басейну Дунаю50%SR 21 %
Бухта Трнава37%SR 4,1 %
П'єшшанська затока13%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)103–968m н. р. м.
Середня висота одиниць180m н. р. м.
Середній ухил2,3°
Середня температура січня-2,7°C
Середня температура липня19,5°C
Річні опади632mm
Геоморфологічні одиниці
Дунайські пагорби43%SR 10 %
Дунайська рівнина40%SR 8,4 %
Мале Карпати7,1%SR 1,4 %
Пагорби Міджава7,1%SR 0,0 %
Біеле Карпати2,4%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Дунайська низовина83%SR 18 %
Словацько-моравські Карпати9,5%SR 5,4 %
Фатра-Татра район7,1%SR 21 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
нижній клімат91%SR 38 %
гірський клімат8,8%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, не схильні до підкислення69%SR 27 %
грунти, схильні до підкислення18%SR 31 %
грунти слабо чутливі до підкислення12%SR 5,2 %
помірно чутливі до підкислення грунти2,0%SR 25 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт52%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a48%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Неоген95%SR 48 %
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат2,4%SR 10 %
Крейдяний і Палеогеновий з Карпат2,4%SR 9,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
БарійБаекстремальний (1%)
Найвища 320 мкг/лМедіана 65,5 мкг/л104 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Sereď, 1200 m JZ od K1281995, 20 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 70,0 мкг/лМедіана 2,45 мкг/л138 зразки5% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Dudváh1995, 440 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 111 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л138 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prav. prítok p. Derňa – most1999, 900 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 16,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л138 зразки84% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Derňa, kanál1995, 110 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 1,90 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л138 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Dudváh, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л138 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Dudváh1995, 440 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 1,57 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л138 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kostolík, potok2002, 770 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 8,78 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л138 зразки19% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Gorazdovský, kanál1997, 90 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрВисокий (5%)
Найвища 700 мкг/лМедіана 430 мкг/л55 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kajalský, kanál1995, 630 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбПідвищений (10 %)
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л138 зразки79% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: paralelný kan. s Dudváhom1999, 270 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
Найвища 35,7 мг/лМедіана 8,97 мг/л142 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Jablonka, pototk2002, 290 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Рутіл (TiO₂)29 зразків, не більше 815 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)14 зразків, не більше 315 зерен
Анатас (TiO₂)12 зразків, не більше 55 зерен
Пірит (FeS₂)11 зразків, не більше 315 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)10 зразків, не більше 1815 зерен
Схееліт (CaWO₄)10 зразків, не більше 3 зерен
Гематит (Fe₂O₃)7 зразків, не більше 315 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)6 зразків, не більше 55 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)5 зразків, не більше 815 зерен
Барит (BaSO₄)3 зразків, не більше 55 зерен
Золото (Ау)1 зразків, не більше 1 зерен
Цінабаріт (HgS)1 зразків, не більше 1 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
9
1 зерно
300 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Турмаліни (складний боросилікат)36 зразків, не більше 815 зерен
Цирконій (ZrSiO₄)26 зразків, не більше 815 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)19 зразків, не більше 55 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))18 зразків, не більше 815 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))15 зразків, не більше 55 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)15 зразків, не більше 815 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)8 зразків, не більше 55 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)7 зразків, не більше 55 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)5 зразків, не більше 4115 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)5 зразків, не більше 55 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))5 зразків, не більше 55 зерен
Корунд (Al₂O₃)3 зразків, не більше 5 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)2 зразків, не більше 309 зерен
Андалузіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-SO4-HCO324×
Ца-Мґ-HCO323×
Ца-SO4-HCO39×
Мґ-Ца-SO4-HCO38×
Ца-Мґ-HCO3-SO43×
Мґ-Ца-HCO33×
Ца-HCO33×
Ца-Мґ-Цл-SO4-HCO32×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас D45×
клас H25×
клас B6×
клас C3×
клас A3×
клас F3×
клас E1×
Метали в підземних водах
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 36,7 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л375 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 630 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 143 мкг/лМедіана 1,40 мкг/л375 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 225 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л375 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 30,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л375 зразки52% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,0 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 13 550 мкг/лМедіана 180 мкг/л375 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 16,4 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л375 зразки47% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 1,60 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л375 зразки91% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt, 220 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,640 мг/лМедіана 0,00500 мг/л375 зразки58% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л375 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 10,3 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л375 зразки83% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л375 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 390 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л145 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
но
121
30,6 Bq/l
7,60 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
20
21,6 Bq/l
7,70 Bq/l
свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою
2
1,94 Bq/l
1,49 Bq/l
потік, річка
8
11,7 Bq/l
3,68 Bq/l
вільний свердловина
4
5,28 Bq/l
4,35 Bq/l
джерело води для громадського постачання
2
34,3 Bq/l
22,6 Bq/l
інші
5
20,1 Bq/l
9,45 Bq/l
developed spring
16
52,6 Bq/l
13,7 Bq/l
джерело
7
33,0 Bq/l
5,40 Bq/l
но, джерело води для індивідуального постачання
4
13,6 Bq/l
3,30 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Види об'єктів майнінгу
псувати купу1×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Галда Чахтіце
псувати купу
будівництво
1,2 км
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Траковіце
горючий природний газ
Видобутий депозит – NAFTA Production s.r.o.
40 м
Шпачінце
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – СавеҐас СР, s.r.o.
50 м
Траковіце
горючий природний газ
Видобутий депозит – NAFTA Production s.r.o.
370 м
Горна Крупа
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – COMAG spol. s r.o.
380 м
Горна Крупа
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – COMAG spol. s r.o.
380 м
Шпачінце
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – СавеҐас СР, s.r.o.
440 м
Боровце
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie
610 м
Очков
гравельні піски та піски
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie
740 м
Мадуніце – Вельке Костоляни
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená
790 м
Мадуніце – Вельке Костоляни
горючий природний газ
Депозит з очікуваним використанням резервів – organizácia neurčená
790 м
Болераз
цегляна сировина
Видобутий депозит – Wienerberger s. r. o.
830 м
Болераз
цегляна сировина
Видобутий депозит – Wienerberger s. r. o.
830 м
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
3 490 свердловин у смузі 3 км, з них 908 гідрогеологічних і 2582 інших; з номером архівного звіту 2988.
Глибина свердловини
до 10 м1032×
10–30 м1169×
30–100 м310×
100–300 м202×
понад 300 м420×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Каял
моніторинг свердловини
10,0 м
71181 144Bc73.pdf
10 м
Орвіште
моніторинг свердловини
19,5 м
76902 132Ba166.pdf
10 м
Галанта
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
21,0 м
8753 144Ad44.pdf
10 м
Цф Бг-114
депозит
329,0 м
–
10 м
TV-2
інженерно-геологічний
7,0 м
85536
10 м
UD-4
інженерно-геологічний
4,0 м
66154
10 м
S-28 N+4
інженерно-геологічний
5,8 м
8258
10 м
Цф Мй-8
депозит
244,0 м
–
10 м
UD-5
інженерно-геологічний
4,0 м
66154
10 м
свердловина
моніторинг свердловини
–
94020
20 м
Вішньове
широкий діаметр свердловини
30,0 м
22000 120Dc15.pdf
20 м
Траковіце-8
депозит
1 200,0 м
–
20 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Галанта – FGG-3
75 °C
25,0 л/с
2102 м
HCO3-Цл- На
у вживанні
380 м
Сладковичово – FGG-1
62 °C
10,8 л/с
1990 м
На-HCO3-Цл
у вживанні
1,2 км
Горне Саліби (Діаковце) – Ді-3
19 °C
15,0 л/с
306 м
Ца-На-HCO3
у вживанні
1,2 км
Горне Саліби (Діаковце) – Ді-2
68 °C
12,0 л/с
1551 м
На-HCO3-Цл
у вживанні
1,2 км
Діаковце – Ді-1
38 °C
4,0 л/с
3303 м
На-HCO3
у вживанні
1,4 км
Галанта – FGG-2
81 °C
25,0 л/с
2100 м
HCO3-Цл- На
у вживанні
1,4 км
Шаля – HTŠ-1
22 °C
–
800 м
невикористаний
3,3 км
Шаля – HTŠ-2
42 °C
3,1 л/с
1200 м
На-HCO3
невикористаний
3,3 км
Шаля – GTŠ-1
69 °C
–
1800 м
На-HCO3-Цл
у вживанні
3,5 км
Середь – SEG-1
66 °C
–
1800 м
На-HCO3-Цл
у вживанні
3,8 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
15
450 м
FGG-2,3
геотермальна вода
55 – 80
16 – 30
1
650 м
категорія Галанта
термальні купальні
–
–
1
1,7 км
FGG-1
геотермальна вода
55 – 80
5 – 15
1
1,8 км
Ді-1,2
геотермальна вода
55 – 80
5 – 15
1
3,1 км
категорія Діаковце
термальні купальні
–
–
1
3,3 км
HTŠ-2
геотермальна вода
38 – 55
< 5
1
4,7 км
категорія Коплотовце
термальні купальні
–
–
1
4,8 км
категорія Шаля
термальні купальні
–
–
1
5,0 км
категорія c1
мінеральна вода
23-38
< 5
2
5,2 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Майціхов – складка ТКО
SK1000400P
60 м
Стара Тура – ареал Хірана
SK2000900F
150 м
Шпачінце – сміттєзвалище TKO
SK2001000P
180 м
Стара Тура – складка КО Драги врх
SK2000900F
370 м
Лубіна – сміттєзвалище KO Palčekové
SK2000900F
1,5 км
Пієштяни – бивала Тесла – контаміначни мрак под сідліском
SK1000400P
2,3 км
Середь – Ніклова гута – ареал бивалего подніку
SK1000400P
2,7 км
Леополдов – rušňové depo, Cargo a.s.
SK1000400P
3,0 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Остров
7 000 м²
1991
–
20 м
Прі ПД Вадьовце – Вішньове
–
1982
–
70 м
Яворінка – Галанта
4 509 м²
2000
контрольований
80 м
Майціхов
2 100 м²
1970
контрольований
80 м
Трнава
15 000 м²
1975
–
90 м
Сіладіце
50 м²
1970
–
100 м
Клчовани
500 м²
1965
–
110 м
Матушково
–
–
–
120 м
Антропогенні відкладення
Локація
Відкладені відходи
З води
Šulekovo železité kaly – HV-3
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,0 км
Šulekovo železité kaly – st.-op.d.
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,0 км
Šulekovo železité kaly – SHMÚ-ž.t.
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,1 км
Šulekovo železité kaly – ст.-Т.д.
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,1 км
Šulekovo železité kaly – во.-Т.д.
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,5 км
Šulekovo železité kaly – R-a.s.
Залізний осад з дротяного заводу «Глоховец»
2,7 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви37×
Ступінь активності
Потенціални17×
Стабілізовани11×
Актівни7×
З потенційними та активними формами2×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova12×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S9×
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0005×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick4×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.