Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 Поток Трнавка, оцінка вікна 43. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 01:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 0 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 1 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Meď 14,7 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 96. percentil (p. pri ch.osade, Sokolské chaty pri kóte 332). 133vrtov do 3 km 512 rozborov vody v okolí Z toho 82 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 6 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 15lokalít do 3 km 1 záťaž, 14 skládok, 0 monitorovaných sedimentov Najbližšia záťaž: Smolenice – areál Chemolak, 550 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 30záznamov do 3 až 5 km 15 ložísk a dobývacích území, 15 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: p. pri ch.osade, Sokolské chaty pri kóte 332, 1999, 870 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Buková – chaty, ľavostranný prítok Bukovej, 1200 m J od k-42, 2004, 10 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 1999, 980 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Buková – chaty, ľavostranný prítok Bukovej, 1200 m J od k-42, 2004, 10 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trstí, kanál, 1999, 580 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trstí, kanál, 1999, 580 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 1999, 980 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 1999, 980 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 1999, 980 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 980 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: pravostr. prítok Ambrozovho kan., 1999, 980 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 430 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 430 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,1 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 760 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 133 vrtov v pásme 3 km, z toho 26 hydrogeologických a 107 ostatných; s číslom archívnej správy 82. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Поток Трнавка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Поток Трнавка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (8)
Geológia a geochémia toku Potok Trnávka
Staré banské diela
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 8 23,5 Bq/l 9,39 Bq/l upravený prameň 6 17,9 Bq/l 14,6 Bq/l джерело 1 15,5 Bq/l 15,5 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 10,4 Bq/l 9,25 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Букова stavebný kameň Ťažené ložisko – VKP, spol. s r.o. 410 м Букова stavebný kameň Ťažené ložisko – VKP, spol. s r.o. 410 м Трстін stavebný kameň Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 990 м Трстін stavebný kameň Ťažené ložisko – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 1,1 км Трстін І dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 1,2 км Трстін І dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 1,2 км Трстін І dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ALAS SLOVAKIA, s.r.o. 1,3 км Горна Крупа horľavý zemný plyn Ložisko s predpokladom využívania zásob – COMAG spol. s r.o. 3,7 км Горна Крупа horľavý zemný plyn Ložisko s predpokladom využívania zásob – COMAG spol. s r.o. 3,7 км Болераз tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Wienerberger s. r. o. 4,0 км Болераз tehliarske suroviny Ťažené ložisko – Wienerberger s. r. o. 4,0 км Яблоніца stavebný kameň Ťažené ložisko – Danucem Slovensko a.s. 4,6 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Трстін úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 10,2 м 76988 131Bd4.pdf110 м V-4 ložiskový 30,0 м 4361110 м V-3 ložiskový 55,0 м 4361140 м Букова úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 80,0 м 77720 131Bd30.pdf150 м V-10 ložiskový 40,0 м 4361150 м V-11 ložiskový 40,0 м 4361190 м Цф Бг-169 ložiskový 306,0 м – 210 м V-12 ložiskový 50,0 м 4361230 м V-2 ložiskový 80,0 м 4361240 м V-13 ložiskový 60,0 м 4361270 м V-7 ložiskový 30,0 м 4361280 м V-14 ložiskový 62,0 м 4361310 м Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Od vody a1 minerálna voda < 15 < 5 3,7 км a1 minerálna voda < 15 < 5 3,9 км a1 minerálna voda < 15 < 5 6,7 км a1 minerálna voda < 15 < 5 7,8 км a1 minerálna voda < 15 < 5 7,9 км a1 minerálna voda < 15 < 5 9,5 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Смоленіце – ареал Хемолак SK2001000P 550 м Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Chmelíkov mlyn – Trstín 20 000 м² 1970 – 140 м Трстін 25 000 м² 1970 – 230 м Rozbehy – Vápenková skala – Rozbehy 200 м² 1964 – 380 м Розбеги 100 м² 1967 – 520 м Трстін – Смоленіце 2 000 м² 1975 – 540 м Holý vrch – Trstín 600 м² 1985 – 680 м Розбеги 100 м² 1967 – 750 м Трстін – Смоленіце 70 000 м² 1989 – 970 м Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
34з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 14,7 μg/lmedián 6,90 μg/l10 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek30 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 524 μg/lmedián 524 μg/l1 vzorka
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 80,0 μg/lmedián 35,0 μg/l9 vzoriek
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 15,0 μg/lmedián 5,00 μg/l10 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l10 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 23,3 мг/лmedián 11,4 мг/л10 vzoriek
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,80 μg/lmedián 0,250 μg/l40 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,150 мг/лmedián 0,00500 мг/л40 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2 664 μg/lmedián 176 μg/l40 vzoriek
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 67,0 μg/lmedián 11,0 μg/l40 vzoriek
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,90 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l40 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,500 μg/l40 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,90 μg/lmedián 0,750 μg/l40 vzoriek
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l40 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л25 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l40 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




