Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 15:00–17:00 ВН Хтелніца, оцінка вікна 20. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 08:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Висота рельєфу вздовж рибальської ділянки та приблизний рівень води. Водосховище Це водосховище, тому водотік тут не оцінюється: вода не має течії, падіння чи ухилу. Графік показує висоту рельєфу вздовж рибальської ділянки. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Висота орієнтовна (похибка кілька метрів). Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 553 mg/l, tvrdá voda (19,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Chróm 1 034 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 97. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 63. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 4 rudné minerály v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 з 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Antimón 1,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 82. percentil (Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167). 9vrtov do 3 km 82 rozborov vody v okolí Z toho 9 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 1 zdroj geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 6lokalít do 3 km 6 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 21záznamov do 5 km 11 ložísk, 10 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,19typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 19,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (3,52 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 553mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ľavostr. prítok p. Výtok, 1 km od sútoku, 1999, 680 m od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Kanál, Dolný Lopašov č.d. 167, 420 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Ľavostr. prítok p. Výtok, 1 km od sútoku, 1999, 680 m od vody. Porovnanie: 54. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 9 vrtov v pásme 3 km, z toho 8 hydrogeologických a 1 ostatných; s číslom archívnej správy 9. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці ВН Хтелніца
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Профіль висот: водосховище
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці ВН Хтелніца
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku VN Chtelnica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
37,4 мг/л90. percentil371 мг/л89. percentil79,3 мг/л68. percentil39,3 мг/л48. percentil6,89 мг/л44. percentil0,0681 мг/л22. percentil3,52 мг/л16. percentil1,26 мг/л15. percentilŽiviny a organické znečistenie
11,1 мг/л76. percentil2,92 мг/л43. percentil0,0907 мг/л43. percentil0,0848 мг/л40. percentilМетали
6,88 μg/l51. percentil0,0259 мг/л7. percentil2,67 μg/l3. percentil10,6 μg/l3. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1 034 мг/кг97. percentil44,6 мг/кг92. percentil0,337 мг/кг75. percentil0,308 мг/кг64. percentil0,544 мг/кг40. percentil2,13 мг/кг27. percentil0,260 мг/кг26. percentil11,1 мг/кг20. percentil4,61 мг/кг20. percentil0,0465 мг/кг11. percentil5,34 мг/кг10. percentil13,5 мг/кг7. percentil45,6 мг/кг6. percentil0,0960 мг/кг5. percentil51,9 мг/кг4. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,30 %75. percentil3,84 %73. percentil1,42 %35. percentil3 789 мг/кг24. percentil0,711 %19. percentil1,98 %10. percentil495 мг/кг8. percentil482 мг/кг6. percentil3,94 %5. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
453 мг/кг67. percentil59,1 мг/кг50. percentil13,7 мг/кг47. percentil1,27 мг/кг42. percentil56,5 мг/кг38. percentil24,0 мг/кг30. percentil74,8 мг/кг18. percentil19,6 мг/кг5. percentil286 мг/кг5. percentil83,0 мг/кг4. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
3,06 ppm84. percentil7,71 ppm61. percentil1,17 %18. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 3 30,3 Bq/l 8,05 Bq/l upravený prameň 2 26,4 Bq/l 19,3 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 10,4 Bq/l 6,78 Bq/l studňa 1 1,10 Bq/l 1,10 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Хтелніца – Мале Скалки dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – Kamenivo Nord 2 s.r.o. 2,1 км Хтелніца – Мале Скалки dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – Kamenivo Nord 2 s.r.o. 2,1 км Ланчар stavebný kameň Ťažené ložisko – Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo (Kočín) 2,9 км Долни Лопашов stavebný kameň Ťažené ložisko – Poľnohospodárske družstvo DOLNÝ LOPAŠOV 2,9 км Долни Лопашов stavebný kameň Ťažené ložisko – Poľnohospodárske družstvo DOLNÝ LOPAŠOV 2,9 км Ланчар stavebný kameň Ťažené ložisko – Poľnohospodárske výrobné a obchodné družstvo (Kočín) 3,0 км Дехтіце – Долна Скалова stavebný kameň Ťažené ložisko – JIVA – TRADE, s.r.o. 3,7 км Дехтіце – Долна Скалова stavebný kameň Ťažené ložisko – JIVA – TRADE, s.r.o. 3,7 км Дехтіце – Лажтеки vápenec vysokopercentný Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 4,2 км Дехтіце stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – PD Dechtice 4,5 км Дехтіце stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – PD Dechtice 4,5 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Хтелніца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 60,0 м 77733 132Aa22.pdf770 м Хтелніца – Вітек úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 84,0 м 16957 131Db1.pdf2,2 км Хтелніца- Мале Скалки úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 110,0 м 65612 132Aa17.pdf2,3 км Хтелніца – Мале Скалки úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 153,0 м 65612 132Aa16.pdf2,4 км Долни Лопашов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 45,0 м 77606 132Ab42.pdf2,5 км Добра Вода – Дехтіце úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou s artézskym prelivom 200,0 м 75883 132Aa20.pdf2,5 км Хтелніца úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 55,1 м 3776 132Ac7.pdf2,7 км Долни Лопашов – Дубнік negatívny vrt 15,0 м 74907 132Ab25.pdf2,8 км DV-1 štruktúrny 1 140,8 м 673762,8 км Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 8,4 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Долни Лопашов 300 м² 1950 – 2,5 км Долни Лопашов 10 000 м² 1970 – 2,6 км Дубнік – Хтелніца 20 000 м² 1970 – 2,6 км Хтелніца – Долни Лопашов 20 000 м² 1950 – 2,6 км Дубнік – Хтелніца 10 000 м² 1970 – 2,7 км Хтелніца 500 м² 1960 – 2,7 км Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
11з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,750 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
МідьЦуbežná hodnota
najvyššie 1,50 μg/lmedián 1,35 μg/l2 vzorky
АрсенАсbežná hodnota
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,750 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ХромЦрnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
БаріумБаnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 25,0 μg/lmedián 18,5 μg/l2 vzorky
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,6 мг/лmedián 8,88 мг/л2 vzorky
ЦинкЗнmierne zvýšená
najvyššie 189 μg/lmedián 32,0 μg/l6 vzoriek
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 18,0 μg/lmedián 2,00 μg/l6 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлmierne zvýšená
najvyššie 0,0100 мг/лmedián 0,00500 мг/л6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
МідьЦуbežná hodnota
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l6 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




