Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки 15:00–17:00 Голешка, оцінка вікна 42. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 06:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Подгорски поток: швидка вода, кам'янисте дно, перекати та ями під ними. Типові форелеві води. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником. 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – ВагЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 16 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,1modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 646 mg/l, veľmi tvrdá voda (22,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Antimón 1,84 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 82. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 55nGy/h dávkový príkon 73. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 3 rudné minerály v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 679 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Prašník – ľavostranný prítok Pustoveckého potoka, 700 m ZJZ ). 323vrtov do 3 km 476 rozborov vody v okolí Z toho 323 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 71°C na ústí vrtu 18 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Piešťany – GTP-1, výdatnosť 11,5 l/s, 4,9 km od vody. 27lokalít do 3 km 1 záťaž, 26 skládok Najbližšia záťaž: Piešťany – bývalá Tesla – kontaminačný mrak pod sídliskom, 2,7 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 34záznamov do 5 km 10 ložísk, 24 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 6 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,11typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 22,4°dH, veľmi tvrdá Súčet vápnika a horčíka (4,00 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 646mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 55nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 63 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok –. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Prašník – ľavostranný prítok Pustoveckého potoka, 700 m ZJZ , 2004, 400 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok – ľavostranný prítok Pokylavského p., 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holeška, potok, 2002, 10 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Holeška, potok, 70 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cintorínsky, potok, 2000, 830 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Pustovecký, potok, 1999, 380 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: potok – ľavostranný prítok Pokylavského p., 1999, 420 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Podkylavský, potok, 1999, 660 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Prašník – ľavostranný prítok Pustoveckého potoka, 700 m ZJZ , 2004, 400 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravost. prítok Dudváhu – most, 1999, 590 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Cintorínsky, potok, 2000, 830 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 20 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 480 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 323 vrtov v pásme 3 km, z toho 91 hydrogeologických a 232 ostatných; s číslom archívnej správy 323. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Голешка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Голешка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Holeška
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 3× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
40,5 мг/л92. percentil393 мг/л91. percentil93,3 мг/л82. percentil23,7 мг/л74. percentil64,2 мг/л72. percentil0,107 мг/л46. percentil7,99 мг/л45. percentil2,52 мг/л42. percentilŽiviny a organické znečistenie
19,1 мг/л91. percentil0,146 мг/л59. percentil0,150 мг/л53. percentil2,86 мг/л42. percentilМетали
42,0 μg/l58. percentil7,93 μg/l57. percentil0,0761 мг/л37. percentil30,7 μg/l30. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
1,84 мг/кг82. percentil31,6 мг/кг75. percentil0,181 мг/кг71. percentil0,279 мг/кг69. percentil84,3 мг/кг68. percentil19,1 мг/кг67. percentil8,88 мг/кг57. percentil0,396 мг/кг53. percentil94,8 мг/кг49. percentil0,152 мг/кг41. percentil5,66 мг/кг36. percentil20,3 мг/кг35. percentil2,30 мг/кг35. percentil57,5 мг/кг23. percentil0,135 мг/кг20. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,54 %81. percentil4,04 %75. percentil1,65 %70. percentil790 мг/кг42. percentil4 050 мг/кг33. percentil647 мг/кг25. percentil0,718 %20. percentil4,81 %20. percentil2,10 %14. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
64,0 мг/кг60. percentil13,7 мг/кг47. percentil87,0 мг/кг46. percentil57,5 мг/кг44. percentil378 мг/кг41. percentil112 мг/кг27. percentil23,1 мг/кг26. percentil369 мг/кг24. percentil0,778 мг/кг17. percentil22,9 мг/кг14. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
3,24 ppm90. percentil1,32 %59. percentil7,62 ppm58. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан studňa 11 28,9 Bq/l 11,7 Bq/l джерело 2 30,5 Bq/l 25,8 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 22,0 Bq/l 22,0 Bq/l upravený prameň 3 44,2 Bq/l 40,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Прашнік stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LOMtrans, s.r.o. 150 м Прашнік stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LOMtrans, s.r.o. 170 м Врбове stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 250 м Врбове stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 250 м Кошаріска dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 350 м Кошаріска dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 350 м Кошаріска dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 470 м Кошаріска dolomit Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 470 м Боровце štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,8 км Очков štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 4,6 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Прашнік – Файнори širokoprofilový vrt 72,0 м 63591 132Aa15.pdf20 м Прашнік – Файнори úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 70,0 м 63591 132Ab24.pdf20 м Пуста Вес (Прашнік) monitorovací vrt 5,0 м 74930 132Ab28.pdf30 м Прашнік – Файнори úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 70,0 м 63591 132Ab22.pdf30 м Прашнік – Файнори úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 42,0 м 63591 132Ab23.pdf60 м Пб-140 inžiniersko-geologický 3,0 м 8616560 м Врбове úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 12,1 м 15789 132Ab1.pdf70 м Прашнік monitorovací vrt 8,0 м 74931 132Ab30.pdf70 м Пуста Вес (Прашнік) monitorovací vrt 5,0 м 74930 132Ab29.pdf70 м Врбове širokoprofilový vrt 27,0 м 34717 132Ba84.pdf80 м R-912 ložiskový – 2108980 м Прашнік monitorovací vrt 7,5 м 74931 132Ab34.pdf90 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Пієштяни – GTP-1 71 °C 11,5 л/с 1200 м Ца-SO4 nevyužívaný 4,9 км Пієштяни – VLÚ-3 40 °C – 635 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 5,1 км Пієштяни – VLÚ-2 17 °C – 220 м Ца-SO4 využívaný 5,2 км Пієштяни – VLÚ-1 38 °C – 635 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,2 км Пієштяни – PM-1 41 °C – 300 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,8 км Пієштяни – PS-4 43 °C – 282 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,9 км Пієштяни – PS-3 48 °C – 410 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,9 км Пієштяни – PS-2 39 °C – 600 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,9 км Пієштяни – PS-1 38 °C – 650 м Ца-SO4 nevyužívaný 5,9 км Пієштяни – V-7 69 °C 4,4 л/с 66,5 м Ца-SO4 nevyužívaný 6,1 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,4 км kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 1 5,8 км kategória e1 minerálna voda 56-80 < 5 3 6,8 км kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 1 6,9 км kategória c2 minerálna voda 23-38 5-15 1 6,9 км kategória e2 minerálna voda 56-80 5-15 1 7,3 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Пієштяни – бивала Тесла – контаміначни мрак под сідліском SK1000400P 2,7 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Врбове 3 500 м² 1960 – 130 м Прашнік 12 000 м² 1992 – 150 м Доброводски Млин – Прашнік 2 000 м² 1970 – 180 м Прашнік 4 000 м² 1975 – 210 м Прашнік 5 000 м² 1970 – 220 м Краковани – Страже 15 000 м² 1960 – 230 м Прашнік 1 500 м² 1970 – 230 м Краковани – Страже 5 000 м² 1965 – 260 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
40з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 679 μg/lmedián 375 μg/l2 vzorky
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,60 μg/lmedián 2,10 μg/l18 vzoriek11 % pod medzou stanovenia
СеленСеzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,560 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l18 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
БаріумБаzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 39,0 μg/l15 vzoriek
АрсенАсzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 0,580 μg/l17 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 23,0 μg/lmedián 5,00 μg/l16 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l17 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
ХромЦрmierne zvýšená
najvyššie 3,20 μg/lmedián 1,00 μg/l18 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l18 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 25,9 мг/лmedián 6,91 мг/л18 vzoriek
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,5 μg/lmedián 0,500 μg/l38 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 70,0 μg/lmedián 0,850 μg/l38 vzoriek
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7 400 μg/lmedián 235 μg/l38 vzoriek
АлюмінійАлvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,120 мг/лmedián 0,00500 мг/л38 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l38 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,60 μg/lmedián 0,250 μg/l38 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіvysoká (horných 5 %)
najvyššie 57,0 μg/lmedián 9,50 μg/l38 vzoriek5 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l38 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l38 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l38 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l38 vzoriek100 % pod medzou stanovenia




