Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z 2 revírů 15:00–17:00 Odpadový kanál, skóre okna 19. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 04:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Měření hladiny, teploty a průtoků, počasí u toku a stav ze družic Jak klesá tok po proudu: spád, sklon a rychlost vody. Velmi pomalý tok Nížinný, téměř stojatý úsek: klidná, často kalnější voda, dno bývá bahnité a písčité. Typické pro kaprové revíry. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Sklon a spád jsou orientační, zahrnují pouze úseky revírů. Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2017 do 2023: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 2 z 2 revírů s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 14 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 530 mg/l, tvrdá voda (15,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Selén 0,220 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 43. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 50 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 58. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 6 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 z 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 99,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 91. percentil (Topoľový, potok). 316vrtov do 3 km 276 rozborov vody v okolí Z toho 258 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 2 zdroje geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 17lokalít do 3 km 4 záťaže, 13 skládok Najbližšia záťaž: MA (013) / Malé Leváre – bývalé JRD, 1,2 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 22záznamov do 5 km 14 ložísk, 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 4 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,74typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,8°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,82 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 530mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 50 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Topoľový, potok, 2003, 640 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: pravostranný prítok Malolevárskeho kanála lok. Zarúbanice,, 2003, 700 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok – kanál Malolevársky pod VN, 2003, 200 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Topoľový, potok, 2003, 640 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: kanál Kúty – Brodské, 2003, 960 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zohorský, kanál, 2003, 260 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zohorský, kanál, 2003, 260 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zohorský, kanál, 2003, 260 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Zohorský, kanál, 260 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: ľavostranný prítok – kanál Malolevársky pod VN, 2003, 200 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1994, 1,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: drén, 1994, 790 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,5 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 3,0 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1994, 1,1 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 316 vrtov v pásme 3 km, z toho 71 hydrogeologických a 245 ostatných; s číslom archívnej správy 258. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Dunaj
Právě u vody
Dnes na toku Odpadový kanál
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Stav vody na toku
Vodní stavy na toku
Stanice Stav Změna Teplota Dobšiná HC 4 cm 4,4 °C Výškový profil toku
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku Odpadový kanál
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Odpadový kanál
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 2× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
31,8 mg/l91. percentil49,7 mg/l91. percentil8,82 mg/l90. percentil95,6 mg/l87. percentil0,217 mg/l83. percentil80,7 mg/l70. percentil19,6 mg/l65. percentil231 mg/l56. percentilŽiviny a organické znečistenie
9,79 mg/l95. percentil1,09 mg/l95. percentil1,33 mg/l95. percentil8,49 mg/l66. percentilKovy
243 μg/l91. percentil16,7 μg/l82. percentil0,221 mg/l77. percentil65,3 μg/l50. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,220 mg/kg43. percentil12,4 mg/kg29. percentil56,8 mg/kg25. percentil0,0842 mg/kg20. percentil0,142 mg/kg19. percentil1,96 mg/kg19. percentil16,7 mg/kg17. percentil0,207 mg/kg17. percentil5,86 mg/kg14. percentil0,0429 mg/kg9. percentil13,6 mg/kg7. percentil52,1 mg/kg4. percentil38,8 mg/kg4. percentil0,210 mg/kg4. percentil2,36 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,82 %44. percentil0,761 %28. percentil1,32 %21. percentil537 mg/kg12. percentil3 209 mg/kg9. percentil461 mg/kg5. percentil3,76 %5. percentil1,31 %3. percentil0,380 %3. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
601 mg/kg93. percentil13,5 mg/kg45. percentil413 mg/kg41. percentil123 mg/kg38. percentil77,1 mg/kg23. percentil0,830 mg/kg19. percentil20,4 mg/kg17. percentil42,5 mg/kg13. percentil46,7 mg/kg12. percentil19,7 mg/kg5. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
8,82 ppm82. percentil1,27 %35. percentil2,19 ppm14. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 13 22,9 Bq/l 6,92 Bq/l vrt s prelivom 2 8,32 Bq/l 4,72 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 3 15,9 Bq/l 11,1 Bq/l zdroj 2 8,16 Bq/l 5,98 Bq/l potok, rieka 2 0,760 Bq/l 0,410 Bq/l vodná nádrž 1 1,03 Bq/l 1,03 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Moravský Svätý Ján – Gergelík I štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SAND plus s.r.o. 130 m Moravský Svätý Ján – Gergelík štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SAND plus, s.r.o. 350 m Malé Leváre štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – MEUM, a.s. 2,5 km Malé Leváre štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – MEUM, a.s. 2,5 km Kúty – Západ slunce horľavý zemný plyn Ložisko s predpokladom využívania zásob – NAFTA a.s. 3,0 km Závod – mezozoikum gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 3,5 km Závod – mezozoikum horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 3,5 km Závod – juh (báden) horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 3,5 km Závod – mezozoikum gazolín Ťažené ložisko – NAFTA a.s. 3,5 km Závod – mezozoikum horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA a.s. 3,5 km Závod – juh (báden) horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 3,5 km Kúty lignit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody Cf J-72 ložiskový – – 40 m Cf J-84 ložiskový – – 60 m J-5 inžiniersko-geologický 8,0 m 8371960 m vrt.č.3 inžiniersko-geologický 12,0 m 1224060 m Moravský Ján širokoprofilový vrt 24,5 m 17114 130Bb2.pdf80 m Cf J-37 ložiskový – 6630100 m vrt.č.4 inžiniersko-geologický 15,0 m 12240100 m 1-246 Sekule hydrogeologický 7,0 m 101748120 m Cf J-22 ložiskový – 6630130 m Cf J-38 ložiskový – 6630140 m Kv-112-83 ložiskový 489,0 m 76717150 m Gb-10-73 ložiskový 535,0 m 37991160 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 8,6 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 1 9,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody MA (013) / Malé Leváre – bývalé JRD živočíšna výroba – poľnohospodárska výroba pesticídy / Hg 26 b. (26) 1,2 km MA (014) / Malé Leváre – bývalé pieskovne – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 27 b. (27) 1,4 km MA (030) / Závod – stará štrkovňa – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi amoniak (NH4+) 30 b. (30) 2,2 km MA (027) / Veľké Leváre – stará štrkovňa u Hozu – skládka s OP skládka komunálneho odpadu – zariadenia na nakladanie s odpadmi priesaková kvapalina / NH4+, kovy 21 b. (21) 2,7 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Závod 200 m² 1959 – 630 m Závod 2 000 m² 1956 – 1,2 km Sekule – Pri topoli – Sekule 5 000 m² 1984 – 1,3 km Malé Leváre 25 000 m² 1970 monitorovaná 1,4 km Moravský Ján – Moravský Svätý Ján 20 000 m² 1969 – 1,4 km Sekule – Pri topoli – Sekule 4 000 m² 1987 – 1,5 km centrálne kalisko – Moravský Svätý Ján 9 300 m² 1978 monitorovaná 2,0 km Sekule 10 000 m² 1969 – 2,0 km Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
10z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 99,0 μg/lmedián 57,0 μg/l15 vzoriek
MěďCumierne zvýšená
najvyššie 3,40 μg/lmedián 1,10 μg/l15 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 17,0 μg/lmedián 15,0 μg/l15 vzoriek27 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l15 vzoriek47 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l15 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 15,3 mg/lmedián 3,70 mg/l15 vzoriek
HliníkAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 mg/lmedián 0,0200 mg/l21 vzoriek19 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 3,90 μg/lmedián 0,250 μg/l21 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
RtuťHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek86 % pod medzou stanovenia
MěďCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 14,0 μg/lmedián 1,40 μg/l21 vzoriek
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,8 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,40 μg/lmedián 0,100 μg/l21 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
ZinekZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 284 μg/lmedián 69,0 μg/l21 vzoriek
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 51,0 μg/lmedián 8,00 μg/l21 vzoriek10 % pod medzou stanovenia
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 0,700 μg/l21 vzoriek24 % pod medzou stanovenia
OlovoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l21 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
