Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 15:00–17:00 VN Ľuboreč, skóre okna 18. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 23:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Vodní nádrž Jde o vodní nádrž, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2018 do 2024: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 0 z 1 revírů toku s údaji SHMÚ má v nejbližším místě nesplněnou normu alespoň v jednom ukazateli. 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Znečištění vody v povodí – IpeľZnečištěná voda – Slovensko Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v říčních sedimentech a vodách, stará důlní díla a ložiska, vrty s archivními zprávami, geotermální energie, ekologické zátěže a sesuvy v okolí potoka Přehled vychází z veřejných rejstříků a atlasů Státního geologického ústavu Dionýze Štúra. Hledání pokrývá oblast kolem vody všech rybářských oblastí toku (celkem 2 km čáry): vzorky toků do 1 km, vrty, důlní díla a zátěže do 3 km, výskyty rud do 5 km, geotermální zdroje do 10 km. pH 7,8modelovaný odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizace 217 mg/l, měkká voda (5,6 °dH). Interpolace měření z Geochemického atlasu Slovenska, nikoli měření v toku. 2 z 15prvky v horních 10 % nejvyšší: Vanad 174 mg/kg Pozice nejvýše hodnoceného prvku mezi vzorovými body na tocích na Slovensku: percentil 96. Interpolace Geochemického atlasu říčních sedimentů. 45°C v hloubce 1000 m tepelný tok 75 mW/m² V hloubce 2 000 m asi 85 °C (nárůst o 40 °C na kilometr). Atlas geotermální energie Slovenska. 56dávkový příkon nGy/h percentil 77 na Slovensku Přírodní pozadí z hornin a půdy (draslík, uran, thorium), nikoli hodnota naměřená u vody. Letecká spektrometrie gama záření ŠGÚDŠ. 0objektů do 3 km V okruhu 3 km od vody není zaznamenáno žádné staré důlní dílo. 1vzorek se zlatem 10 rudných minerálů v sedimentu Nejvíce 1 zrno v jednom vzorku (710 m od vody). Rýžovací průzkum počítal zlatá zrna v koncentrátu z říčního sedimentu. 1 z 10ukazatele v horních 5 % nejvyšší: Měď 13,5 μg/l Pozice nejvyšší naměřené hodnoty v distribuci všech vzorků povrchových vod na Slovensku: percentil 96 (Ľuboreč, potok). 60vrtů do 3 km 100 rozborů vody v okolí Z toho 60 má archivní zprávu z Geofondu. Vrty jsou hydrogeologické, geologické, inženýrsko-geologické a další. 38°C u ústí vrtu 5 geotermálních vrtů do 10 km Nejteplejší: Slovenské Kľačany – TSK-1, vydatnost 2,0 l/s, 5,8 km od vody. 3místa v okruhu 3 km 3 skládky V okruhu 3 km není registrována žádná ekologická zátěž; skládky jsou pouze evidovány. 12záznamů do 5 km 4 ložiska, 8 rudných výskytů Registry geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerostných surovin. 12ploch do 3 km 1 aktivních Zdokumentované sesuvy v evidenci Geofondu. Sesuv půdy do potoka může zakalit vodu a změnit koryto. Která hornina leží pod vodní hladinou (Geologická mapa Slovenska 1:50 000), jak je stará, jak silný je kvartérní pokryv a v jaké tektonické jednotce voda proudí. Skalní podloží rozhoduje o tvrdosti vody, dně, zákalu po dešti a vydatnosti pramenů. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Mapa pokrývá 0 z 1 bodů na vodní linii. Potoky a řeky jsou napájeny podzemní vodou. Hydrogeologické mapy ukazují, ve kterých horninách je voda uložena, jak jsou propustné a jaká je v nich voda. Údaje pocházejí z map ŠGÚDŠ, nikoli z měření na konkrétní vodě. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Modelované složení vody v oblasti, kterou prochází linie rybářského revíru. Rastry Geochemického atlasu Slovenska (povrchové vody) jsou interpolací měření ve vzorkovaných tocích, zobrazují tedy typické pozadí území, nikoli měření v konkrétním toku. pH 7,76typický rozsah Většina řek a potoků na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyselejší voda se nachází v potocích na kyselých horninách (žuly, křemence), zásaditější voda u vápenců. 5,6°dH, měkká Součet vápníku a hořčíku (1,00 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná a její pH se mění pomaleji; měkká voda je citlivější na kyselé deště. 217mg/l mineralizace Celkové množství rozpuštěných minerálů. Čistá horská voda má desítky mg/l, nížinné a vápencové stovky. Typ vody podle dominantních iontů: Ca–HCO₃ Akcie jsou v ekvivalentech, obvyklý způsob porovnávání složení vod. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Geochemický atlas Slovenska (říční sedimenty) popisuje, co řeka nese v jemném materiálu na svém korytě. Sediment shromažďuje kovy z hornin, rudných výskytů a dřívější těžby a průmyslu. Není to zákonný limit ani hodnocení zdravotního rizika: ukazuje, jak se prvek na tomto toku řadí mezi toky na Slovensku. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Vzduchová gama spektrometrie ŠGÚDŠ měří záření draslíku, uranu a thoria v horninách a půdě. Nejvyšší hodnoty mají žuly a některé kyselé vulkanické horniny, nejnižší vápence a nivy. Cézium-137 je pozůstatkem spadu z černobylské havárie a testů jaderných zbraní. 56nGy/h ve vzduchu Přírodní pozadí z hornin a půdy; výše nad žulami a některými kyselými vulkanickými horninami, níže nad vápenci a nivami. tečka: průměr podél vodní čáry, čára: od nejnižší po nejvyšší hodnotu, měřítko: pozice mezi vzorovými body na tocích na Slovensku (0 až 100 percentil) Mapy magnetického pole a gravitace (ŠGÚDŠ) odhalují, co se skrývá pod sedimenty a povrchem: sopečná tělesa, zlomy a mocnost kůry. Pro rybáře jsou zajímavé nepřímo: ukazují, kde se mění skalní podloží a s ním i voda. -9nT rozsah -9 až -9 nT Odchylka magnetického pole Země od okolí. Pozitivní a negativní anomálie odhalují horniny s magnetitem (čediče, bazické vulkanické horniny) a hranice ve skalním podloží. -15mGal zbytkový −8,4 mGal Negativní hodnoty leží nad silnými sedimenty a pod horami (světlá kůra), kladné hodnoty nad hustými horninami a tenčí kůrou. Ukazuje strukturu zemské kůry, nikoli vody. Atlas geotermální energie Slovenska zaznamenává teplotu hornin a tepelný tok z nitra Země. Je to potenciál oblasti, nikoli skutečné teplo vody v toku. Specifické geotermální vrty a prameny v blízkosti této vody jsou v sekci geotermální energie níže. 45 / 85 °Cv hloubkách 1000 a 2000 m nárůst o 40 °C na km Čára ukazuje teplotu horniny; tečkovaná část je pouze prodloužením povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Povodí není jen voda: sklon a nadmořská výška určují rychlost odtoku, podnebí teplotu a množství vody a půdu, která je spláchnuta do potoka. Údaje pocházejí z geomorfologického členění, klimaticko-geografických typů a půdních map ŠGÚDŠ. značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku značka na liště: podíl mezi všemi vzorovými body na tocích na Slovensku Kde jsou nejbližší důlní díla, ložiska, zátěže, geotermální vrty a nálezy zlata. Skupiny lze vypnout. Čára je voda rybářského revíru, světlý pás je pásmo 3 km, ve kterém byly hledány vrty, důlní díla a zátěže. Mapa ukazuje nejbližší objekty (maximálně několik desítek z každého registru), ne všechny. Body odpovídají pozici v registru; plošné objekty jsou označeny středem. Arsen, antimon, kadmium, olovo, měď, zinek a další prvky ve vzorcích z řek a potoků (Geochemický atlas Slovenska, povrchové vody, 2015). Sloupec ukazuje, kde mezi všemi vzorky na Slovensku leží nejvyšší hodnota; světelná značka je medián vzorků v této vodě. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Srovnání: percentil 94 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Rieka, potok2004, 110 m od vody. Srovnání: percentil 91 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Srovnání: percentil 87 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Riečka, potok, 290 m od vody. Srovnání: percentil 65 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Rieka, potok2004, 110 m od vody. Srovnání: percentil 56 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok2012, 850 m od vody. Srovnání: percentil 46 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok, 90 m od vody. Srovnání: percentil 44 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok2012, 850 m od vody. Srovnání: percentil 34 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: Ľuboreč, potok2012, 90 m od vody. Srovnání: percentil 30 všech vzorků na Slovensku. Základní chemie vody: ze kterých hornin pocházejí minerály v ní. Nejvyšší hodnota: Rieka, potok2004, 110 m od vody. Srovnání: percentil 98 všech vzorků na Slovensku. Regionální rýžovací prospekce: těžká frakce byla vyplavena z říčního štěrku a byla spočítána minerální zrna v ní. Mapa nálezů je pozitivní: vzorek bez zlata není v atlase uveden, takže absence nálezu není důkazem, že zlato není. Hydrogeochemické objekty (analýzy pramenů a vrtů), geochemický atlas podzemních vod (1996) a radiohydrochemické vzorkování. Podzemní voda napájí toky, takže její složení ovlivňuje i vodu v toku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 1,3 km od vody. Srovnání: percentil 98 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,8 km od vody. Srovnání: percentil 97 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,8 km od vody. Srovnání: percentil 96 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 88 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 85 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,8 km od vody. Srovnání: percentil 79 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,8 km od vody. Srovnání: percentil 75 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 75 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,3 km od vody. Srovnání: percentil 50 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 47 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 46 všech vzorků na Slovensku. Nejvyšší hodnota: studňa1993, 2,7 km od vody. Srovnání: percentil 40 všech vzorků na Slovensku. Stará důlní díla mimo dobývací prostory (registr Geofondu), ložiska a dobývací prostory a metalogenetická mapa. Zlato, stříbro a další kovy v blízkosti toků se mohou dostat do sedimentů a vody. Registr hydrogeologických vrtů, ostatních vrtů a geotermálních vrtů. Každý vrt má v archivu Geofondu zprávu (geologické profily, čerpací zkoušky, chemické rozbory vod); číslo zprávy je v tabulce. 60 vrtů v pásmu 3 km, z toho 13 hydrogeologických a 47 ostatních; s číslem archivní zprávy 60. Geotermální vrty (teplota vody na ústí vrtů, vydatnost, chemický typ) a zdroje geotermálních a minerálních vod do 10 km. Údaje o využití a existenci vrtu pocházejí z evidence Geofondu. Evidované ekologické zátěže (průmyslové areály, skládky, těžba), registr skládek odpadů a monitoring antropogenních sedimentů (průmyslové kaly). Je to seznam míst, nikoli měření znečištění vody. Registr dokumentovaných svahových deformací (Geofond). Sesuvy půdy u potoka mohou přinést jemný materiál do vody, změnit koryto a přehradit koryto. Data: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), staženo 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodice. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Hron
Právě u vody
Dnes na toku VN Ľuboreč
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: vodní nádrž
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku VN Ľuboreč
Povrchové vody poblíž revírůnejbližší místo monitoringu SHMÚ, 2025
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geologie a geochemie toku VN Ľuboreč
Voda podle atlasu
Prvky v říčních sedimentech
Teplo pod nohama
Přirozené gama záření
Stará důlní díla
Zlato v říčních sedimentech
Stopové prvky v potoční vodě
Rozbory vrtů a podzemních vod
Geotermální energie
Ekologické zátěže a skládky
Ložiska a výskyty rud
Sesuvy půdy a svahové deformace
Geologická stavba pod vodou
Kvartérní pokryv
Tektonické dělení
Neotektonické jednotky
Směr neotektonických pohybů
Regionálně geologické členění
Regionálně geologické členění (podcelky)
Náchylnost území ke svahovým deformacím
Hydrogeologie: zvodnělé vrstvy a podzemní vody
Horniny vodonosné vrstvy (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ vodonosné vrstvy
Hlavní hydrogeologická oblast
Geotermální útvary podzemních vod
Chemie povrchových vod dle atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpuštěné látky
Iontové složení vody
Hlavní ionty
3,98 mg/lpercentil647,95 mg/lpercentil455,96 mg/lpercentil407,29 mg/lpercentil21108 mg/lpercentil210,0638 mg/lpercentil1928,1 mg/lpercentil1712,9 mg/lpercentil5Živiny a organické znečištění
4,31 mg/lpercentil720,232 mg/lpercentil720,221 mg/lpercentil623,79 mg/lpercentil25Kovy
0,484 mg/lpercentil92130 μg/lpercentil84117 μg/lpercentil658,38 μg/lpercentil59Prvky v říčních sedimentech
Potenciálně toxické a stopové prvky
174 mg/kgpercentil9617,4 mg/kgpercentil9521,5 mg/kgpercentil74117 mg/kgpercentil672,39 mg/kgpercentil3920,7 mg/kgpercentil370,313 mg/kgpercentil360,162 mg/kgpercentil270,0625 mg/kgpercentil2349,4 mg/kgpercentil160,339 mg/kgpercentil163,99 mg/kgpercentil120,107 mg/kgpercentil120,0647 mg/kgpercentil1112,6 mg/kgpercentil7Hlavní prvky (železo, hliník, vápník, hořčík, draslík, sodík, titan, mangan, fosfor)
5,61 %percentil967 890 mg/kgpercentil957,42 %percentil921 669 mg/kgpercentil920,932 %percentil62684 mg/kgpercentil281,29 %percentil240,642 %percentil181,09 %percentil5Další prvky (baryum, stroncium, lithium, rubidium, zirkonium, yttrium, cer, bor, berylium, gallium)
37,7 mg/kgpercentil9070,8 mg/kgpercentil81493 mg/kgpercentil78157 mg/kgpercentil6715,3 mg/kgpercentil61453 mg/kgpercentil561,45 mg/kgpercentil5277,9 mg/kgpercentil2444,5 mg/kgpercentil1520,5 mg/kgpercentil6Přírodní radioaktivita a radon
Dávkový příkon gama záření
9,83 ppm93. percentil3,07 ppm85. percentil1,07 %percentil91 204 Bq/m²31. percentilGeofyzikální pole: magnetika a gravitace
Magnetická anomálie
Bouguerova gravitační anomálie
Geotermální potenciál
Teplota horniny s hloubkou
Geotermální útvary podzemní vody pod vodní hladinou
Reliéf, klima a půdy
Geomorfologické jednotky
Geomorfologické oblasti
Klimaticko-geografické typy
Náchylnost půd k acidifikaci
Kontaminace půdy (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa chodby
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavní ionty, mineralizace a pH
Zlato a rudné minerály v říčních sedimentech
Nejbližší vzorky se zlatem
Ochutnat Zlato ve vzorku Z vody 144 1 zrno 710 m Hornotvorné a akcesorické minerály
Podzemní vody: chemie, druhy vod a radioaktivita
Kovy v podzemních vodách
Radon ve vodách
Typ webu Ukázky Nejvyšší radon Medián dobře 3 3,00 Bq/l 2,16 Bq/l volně tekoucí vrt s tepelnou a minerální vodou 1 7,41 Bq/l 7,41 Bq/l volně tekoucí vrt 2 17,9 Bq/l 9,86 Bq/l Důlní díla, ložiska a výskyty rud
Ložiska a dobývací prostory
Vklad Minerální Stav a organizace Z vody Ľuboriečka hnědé uhlí Záloha s očekávaným využitím rezerv – ŠGÚDŠ Bratislava 2,1 km Ľuboriečka hnědé uhlí Záloha s očekávaným využitím rezerv – ŠGÚDŠ Bratislava 2,1 km Veľká nad Ipľom diatomit Vytěžené ložisko – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s. 4,9 km Veľká nad Ipľom diatomit Vytěžené ložisko – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s. 5,0 km Vrty a archivní zprávy Geofondu
Hloubky vrtů
Nejbližší vrty
Lokalita Druh Hloubka Archivní zpráva Z vody JT-126 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701590 m JP-38 inženýrsko-geologické 6,0 m 85701650 m JP-37 inženýrsko-geologické 4,0 m 85701690 m N-17 vklad 144,0 m 1367690 m JT-129 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701760 m JT-125 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701800 m JT-132 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701810 m JT-128 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701850 m JT-127 inženýrsko-geologické 3,0 m 85701990 m N-11 vklad 200,2 m 13671,1 km N-16 vklad 196,0 m 13671,1 km JT-124 inženýrsko-geologické 3,0 m 857011,1 km Geotermální energie a minerální vody
Vrt Teplota Výtěžek Hloubka Chemický typ vody Použití Z vody Dolná Strehová – M-4 35 °C – 510,8 m Na-HCO3 při použití 4,2 km Dolná Strehová – Vieska – HGDS-1 34 °C – 625 m Na-HCO3 při použití 4,5 km Slovenské Kľačany – TSK-1 38 °C 2,0 l/s 600 m Na-HCO3 nepoužitý 5,8 km Hámor – LKŠ-1 33 °C 11,3 l/s 626,2 m Na-HCO3 nepoužitý 8,0 km Muľa – Hámor – S-107 35 °C 5,8 l/s 385 m Na-HCO4 nepoužitý 8,2 km Zdroje geotermálních a minerálních vod
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výtěžnost (l/s) Počítat Nejblíže od vody HGDŠ-1, M-4 geotermální voda 22 – 38 < 5 1 4,9 km TSK-1 geotermální voda 22 – 38 < 5 1 5,0 km kategorie a1 minerální voda < 15 < 5 3 5,0 km kategorie c1 minerální voda 23-38 < 5 3 5,2 km kategorie Dolná Strehová termální koupaliště – – 1 5,3 km LKŠ-1,2 geotermální voda 22 – 38 5 – 15 1 8,4 km kategorie b1 minerální voda 15-22 < 5 1 9,7 km Ekologické zátěže, skládky a antropogenní sedimenty
Skládky odpadu
Skládka Plocha Rok založení Sledování Z vody Závada – Párovka – Závada pri Chrťanoch 50 m² 1980 – 750 m pri ceste na Pravicu – Závada pri Chrťanoch – 1980 – 1,9 km za strediskom – Ľuboriečka 30 m² 1980 – 2,5 km Sesuvy půdy a svahové deformace
Typy deformací
Stupeň aktivity
Současný stav
Jak číst tyto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
10z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Kationty (kladné ionty)
Anionty (záporné ionty)
MěďCuvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 13,5 μg/lmedián 3,00 μg/l5 vzorky20 % pod limitem kvantifikace
KadmiumCdzvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 0,668 μg/lmedián 0,150 μg/l5 vzorky60 % pod limitem kvantifikace
AntimonSbzvýšené (horní 10 %)
nejvyšší 1,84 μg/lmedián 1,84 μg/l1 vzorek
VéstPbmírně zvýšené
nejvyšší 3,05 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzorky80 % pod limitem kvantifikace
ChromCrběžná hodnota
nejvyšší 1,10 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzorky80 % pod limitem kvantifikace
StronciumSrběžná hodnota
nejvyšší 207 μg/lmedián 207 μg/l1 vzorek
SelenSepod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
ArsenAspod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,564 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzorky80 % pod limitem kvantifikace
LithiumLipod polovinou Slovenska
nejvyšší 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l3 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
BaryumBapod polovinou Slovenska
nejvyšší 25,0 μg/lmedián 23,5 μg/l2 vzorky
Oxid křemičitýSiO2vysoké (horní 5 %)
nejvyšší 51,2 mg/lmedián 33,7 mg/l5 vzorky
MěďCuvysoké (horní 5 %)
nejvyšší 11,6 μg/lmedián 1,35 μg/l8 vzorky
SelenSevysoké (horní 5 %)
nejvyšší 4,60 μg/lmedián 0,750 μg/l8 vzorky50 % pod limitem kvantifikace
LithiumLivysoké (horní 5 %)
nejvyšší 79,0 μg/lmedián 1,00 μg/l8 vzorky63 % pod limitem kvantifikace
ArsenAsmírně zvýšené
nejvyšší 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l8 vzorky75 % pod limitem kvantifikace
HliníkAlmírně zvýšené
nejvyšší 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l8 vzorky88 % pod limitem kvantifikace
ZinekZnmírně zvýšené
nejvyšší 228 μg/lmedián 86,5 μg/l8 vzorky
ChromCrmírně zvýšené
nejvyšší 0,800 μg/lmedián 0,250 μg/l8 vzorky75 % pod limitem kvantifikace
VéstPbmírně zvýšené
nejvyšší 1,00 μg/lmedián 0,750 μg/l8 vzorky50 % pod limitem kvantifikace
ŽelezoFeběžná hodnota
nejvyšší 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l5 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
KadmiumCdpod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l8 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
RtuťHgpod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l8 vzorky100 % pod limitem kvantifikace
AntimonSbpod polovinou Slovenska
nejvyšší 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l8 vzorky100 % pod limitem kvantifikace


