Skóre podmínek na lovu, nejlepší okno dne a revíry od nejlepších podmínek Nízká aktivita · průměr z jednoho revíru 06:00–08:00 VN Ľadovo, skóre okna 16. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. Přepočítáno v 13:04. Průběh toku a jeho revíry. Barvu čar přepnete na podmínky dnes, kvalitu nebo libovolný jiný parametr. Podrobné filtrykraj, okres, koryto, hloubka, zástin, satelity, chemie vody, znečištění, ryby, geologie Mapou posouvejte dvěma prsty. V režimu celé obrazovky stačí jeden prst. Skóre je odhad podmínek podle počasí, vody a okolí, nikoli předpověď záběrů. U každého revíru vidíte, z čeho se skládá, jak dobře je podloženo daty a odkud data pocházejí. Výška terénu podél revíru a přibližná hladina. Vodní nádrž Jde o vodní nádrž, proto se zde tok nehodnotí: voda nemá proud, spád ani sklon. Graf ukazuje výšku terénu podél revíru. Zdroj: Open Topo Data (eudem25m), 4. 11. 2026. Výška je orientační (chyba několik metrů). Načítám 3D model terénu… Vývoj okolí a přírody od 2018 do 2024: jak se mění břehy, vegetace a krajina kolem vody. Snímky se samy přepínají, listovat můžeš i ručně. Ortofotomozaika Slovenska © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Rok a den snímkování závisí na poloji, jednotlivé ročníky se proto mohou lišit ročním obdobím i počasím. Kvalita vody podle SHMÚ, čistírny odpadních vod poblíž revírů a podzemní voda v okolí 1 z 1 revírů toku s údaji SHMÚ má v nejbližším místě nesplněnou normu alespoň v jednom ukazateli. 1 z 1 revíru s měřením má v okolí podzemní vodu s hodnotou nad hranicí alespoň v jednom ukazateli. Znečištění vody v povodí – IpeľZnečištěná voda – Slovensko Zdroj: SHMÚ (ročenky kvality povrchových a podzemních vod), registr čistíren odpadních vod VÚVH a EEA. Měřicí místo SHMÚ je k revíru přiřazeno podle shodného názvu toku a podle vzdálenosti; ročenka uvádí místa, která normu nesplnila, takže chybějící místo není důkazem čisté vody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,0modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 382 mg/l, stredne tvrdá voda (12,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 4 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Cín 6,30 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 94. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 57nGy/h dávkový príkon 80. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko (odkalisko), 2,7 km od vody. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 z 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 3,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 83. percentil (Tuhársky potok). 148vrtov do 3 km 90 rozborov vody v okolí Z toho 148 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 38°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Rapovce – GTL-2, výdatnosť 11,2 l/s, 6,9 km od vody. 9lokalít do 3 km 2 záťaže, 7 skládok Najbližšia záťaž: Lučenec – Práčovne a čistiarne pri mestskom parku, 2,0 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 14záznamov do 5 km 8 ložísk, 6 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,01typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 12,4°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,21 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 382mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 57nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -30nT rozsah -30 až -30 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -6mGal reziduálna +2,2 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 58. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 200 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Tuhársky potok, 2012, 200 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,6 km od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 240 m od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 148 vrtov v pásme 3 km, z toho 61 hydrogeologických a 87 ostatných; s číslom archívnej správy 148. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kdo revíry spravuje a kde leží Povodí Hron
Právě u vody
Dnes na toku VN Ľadovo
Průměr revírů toku
Nejlepší časové okno dnes
Mapa a revíry toku
Výškový profil: vodní nádrž
Terén ve 3D
Historické snímky



Znečištění vody na toku VN Ľadovo
Povrchové vody poblíž revírůnejbližší místo monitoringu SHMÚ, 2025
Nejvíce znečištěné revíryvšechny s nesplněnou normou
Podzemní voda: naměřené hodnotytypická hodnota ze stanic do 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Ľadovo
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Bodů kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Tektonické členenie
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kyselost vody
Tvrdost vody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
5,35 mg/l76. percentil15,7 mg/l72. percentil21,9 mg/l71. percentil21,6 mg/l71. percentil0,165 mg/l71. percentil46,3 mg/l57. percentil212 mg/l50. percentil52,5 mg/l38. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,42 mg/l90. percentil0,226 mg/l71. percentil0,305 mg/l69. percentil2,70 mg/l14. percentilKovy
163 μg/l87. percentil0,233 mg/l78. percentil164 μg/l74. percentil8,62 μg/l60. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
6,30 mg/kg94. percentil0,972 mg/kg94. percentil263 mg/kg93. percentil40,4 mg/kg92. percentil12,4 mg/kg88. percentil91,7 mg/kg84. percentil0,373 mg/kg82. percentil99,9 mg/kg81. percentil34,8 mg/kg81. percentil10,1 mg/kg76. percentil0,269 mg/kg67. percentil25,8 mg/kg59. percentil0,616 mg/kg48. percentil0,233 mg/kg46. percentil0,282 mg/kg30. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 346 mg/kg90. percentil5 535 mg/kg80. percentil3,33 %77. percentil6,37 %72. percentil0,997 %72. percentil1 017 mg/kg66. percentil1,48 %44. percentil0,811 %42. percentil1,24 %22. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
81,6 mg/kg92. percentil649 mg/kg90. percentil552 mg/kg88. percentil78,6 mg/kg87. percentil33,0 mg/kg76. percentil167 mg/kg74. percentil98,0 mg/kg73. percentil15,9 mg/kg67. percentil1,60 mg/kg61. percentil26,5 mg/kg32. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
9,72 ppm92. percentil3,14 ppm87. percentil1,13 %14. percentil810 Bq/m²10. percentilGeofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 4 38,6 Bq/l 20,2 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Název Druh Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko odkalisko plavený kaolín 2,7 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Halič – Kopáň žiaruvzdorné ily Ťažené ložisko – LB MINERALS SK, s.r.o. 3,2 km Halič – Kopáň keramické íly Ťažené ložisko – LB MINERALS SK, s.r.o. 3,2 km Halič – Kopáň keramické íly Ťažené ložisko – LB MINERALS SK, s.r.o. 3,3 km Halič – Kopáň žiaruvzdorné ily Ťažené ložisko – LB MINERALS SK, s.r.o. 3,3 km Stará Halič keramické íly Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – WMJ company, s.r.o. 4,0 km Stará Halič keramické íly Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – WMJ company, s.r.o. 4,1 km Lučenec II – Fabianka tehliarske suroviny Ťažené ložisko – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s. 4,7 km Lučenec II – Fabianka tehliarske suroviny Ťažené ložisko – IPEĽSKÉ TEHELNE a.s. 4,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalita Druh Hloubka Archívna správa Od vody KV-4 inžiniersko-geologický 1,5 m 83632440 m LCM-1 inžiniersko-geologický 7,2 m 86564610 m JM-2 inžiniersko-geologický 8,0 m 83632620 m LCM-4 inžiniersko-geologický 7,0 m 86564620 m Ladovo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,4 m 14515 124Cc5.pdf640 m JM-1 inžiniersko-geologický 8,0 m 83632640 m LCC-1006 inžiniersko-geologický 6,0 m 86770650 m LCM-2 inžiniersko-geologický 7,0 m 86564650 m LCM-3 inžiniersko-geologický 7,0 m 86564660 m LCC-1003 inžiniersko-geologický 15,0 m 86770670 m LCC-1007 inžiniersko-geologický 6,0 m 86770670 m LCC-1009 inžiniersko-geologický 6,0 m 86770680 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Teplota Výdatnosť Hloubka Chemický typ vody Využívanie Od vody Rapovce – GTL-2 38 °C 11,2 l/s 1501 m Na-HCO3 využívaný 6,9 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Zdroj Druh Teplota vody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória c1 minerálna voda 23-38 < 5 2 3,1 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 3,8 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 7,1 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalita Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Lučenec – Práčovne a čistiarne pri mestskom parku SK2003100P 2,0 km Lučenec – Marián Šustek – M Fruit SK2003100P 2,3 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Lučenec – mesto – Lučenec – 1980 – 700 m Lučenec – mesto – Lučenec – 1980 – 1,2 km Lučenec bývalý prevádzkovateľ Ipeľské tehelne a.s. LC – Lučenec – 1970 – 1,9 km Lučenec – Podjavorinská – Lučenec – 1960 – 2,1 km Lučenec – 1970 – 2,6 km Lučenec – mesto – Lučenec – 1970 – 2,6 km Lučenec – 1985 – 2,9 km Ako čítať tieto údaje
Organizace a lokalita
Organizace na tokukdo revíry spravuje a jaké podmínky tam dnes jsou
Další toky v okolí
Tato stránka je přeložena jen částečně. Nepřeložené části se zobrazují slovensky, v původním jazyce webu. Otevřít slovenský originál
7z 100
1445revírů
Barva mapy
Načítání mapy…
nižšívyšší
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 3,00 μg/l1 vzorka
MěďCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 2,00 μg/l1 vzorka
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 48,0 μg/lmedián 48,0 μg/l1 vzorka
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
OlovoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l1 vzorka100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 22,4 mg/lmedián 22,4 mg/l1 vzorka
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,6 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 114 μg/lmedián 16,0 μg/l7 vzoriek
ZinekZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 208 μg/lmedián 124 μg/l7 vzoriek
AntimonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
MěďCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,00 μg/l7 vzoriek
OlovoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l7 vzoriek43 % pod medzou stanovenia
HliníkAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0300 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek71 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,700 μg/l7 vzoriek29 % pod medzou stanovenia
ŽelezoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
KadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
RtuťHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
