Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnitt von 4 Fischereireviere Die meisten Fischereireviere haben ihr bestes Zeitfenster um 06:00. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 08:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Messung von Wasserstand, Temperatur und Durchfluss, Wetter durch die Fließgewässer und Zustand durch Satelliten Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Sehr langsames Fließgewässer Ein fast stehender Tieflandabschnitt: ruhiges, oft trüberes Wasser; Der Boden ist meist schlammig und sandig. Typisch für Karpfenfischereireviere. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 4 von 4 der Fischereireviere des Fließgewässers mit SHMÚ-Daten weisen am nächstgelegenen Standort in mindestens einem Indikator einen nicht erfüllten Standard auf. 4 von 4 Fischereireviere mit Messungen haben in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Wasserverschmutzung im Flussgebiet BodrogVerschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 38 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,7modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 389 mg/l, stredne tvrdá voda (11,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 101 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 89. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 64°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 111 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 111 °C (prírastok 47 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 48nGy/h dávkový príkon 29. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 6 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 aus 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 10,1 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 97. percentil (Laborec). 343vrtov do 3 km 674 rozborov vody v okolí Z toho 209 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 85°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Čierne Pole – Stretava-21, 7,9 km od vody. 13lokalít do 3 km 13 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 46záznamov do 5 km 13 ložísk, 33 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 12 z 14 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,75typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,9°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,12 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 389mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 48nGy/h vo vzduchu rozsah 47 až 48 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 64 / 111 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 47 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 111 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Laborec, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Laborec, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Latorica, 2000, 200 m od vody. Porovnanie: 87. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Latorica, 2000, 80 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Beša, slepé rameno Latorice, 700 m JJV od K, 2000, 650 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Laborec, 1999, 40 m od vody. Porovnanie: 81. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ptrukša, mŕtve ramená Latorice, 950 m Z, 140 m od vody. Porovnanie: 68. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Latorica, 2000, 80 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Latorica, 2000, 80 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Lelešký, kanál, 2000, 710 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 100. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,3 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 343 vrtov v pásme 3 km, z toho 107 hydrogeologických a 236 ostatných; s číslom archívnej správy 209. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Latorica
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Wenn das beste Fenster istWie viele Fischereireviere haben in einer bestimmten Stunde ihr bestes Zwei-Stunden-Fenster?
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Wasserstand am Fließgewässer
Wasserstände am Fließgewässer
Station Status Ändern Temperatur Veľké Kapušany 181 cm – Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Latorica
Oberflächengewässer in der Nähe der Fischereirevierenächstgelegene SHMÚ-Überwachungsstelle, 2025
Am stärksten verschmutzte Fischereirevierealle mit einem unerfüllten Standard
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Latorica
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 11× kvartér holocén fluviálno-organické sedimenty: jemnopiesčité, ílovité až hnilokalové humózne hliny mŕtvych ramien a močiarov 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Genetický typ podzemných vôd
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,211 mg/l82. percentil6,25 mg/l82. percentil13,7 mg/l67. percentil18,5 mg/l67. percentil234 mg/l57. percentil63,4 mg/l51. percentil13,0 mg/l42. percentil27,1 mg/l29. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,58 mg/l90. percentil0,683 mg/l90. percentil9,07 mg/l69. percentil0,301 mg/l68. percentilMetalle
1,43 mg/l96. percentil646 μg/l96. percentil506 μg/l95. percentil8,99 μg/l61. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
101 mg/kg89. percentil39,5 mg/kg88. percentil102 mg/kg82. percentil9,90 mg/kg75. percentil0,488 mg/kg68. percentil28,6 mg/kg67. percentil0,257 mg/kg64. percentil2,91 mg/kg60. percentil103 mg/kg56. percentil0,666 mg/kg52. percentil15,3 mg/kg48. percentil8,33 mg/kg48. percentil0,168 mg/kg46. percentil0,225 mg/kg45. percentil0,0634 mg/kg24. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
7,22 %89. percentil3,82 %88. percentil1,76 %83. percentil5.103 mg/kg72. percentil981 mg/kg66. percentil870 mg/kg53. percentil0,822 %43. percentil0,812 %38. percentil1,10 %17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
24,0 mg/kg96. percentil2,82 mg/kg95. percentil45,1 mg/kg94. percentil119 mg/kg93. percentil74,4 mg/kg82. percentil32,8 mg/kg75. percentil63,9 mg/kg66. percentil439 mg/kg51. percentil349 mg/kg32. percentil108 mg/kg22. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
7,18 ppm43. percentil1,28 %41. percentil2,25 ppm18. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián studňa 9 11,6 Bq/l 2,98 Bq/l potok, rieka 2 3,40 Bq/l 2,71 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Ptrukša horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 480 m Ptrukša gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 480 m Ptrukša horľavý zemný plyn Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 480 m Ptrukša gazolín Ťažené ložisko – NAFTA Production s.r.o. 480 m Beša štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,6 km Beša štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 1,8 km Brehov stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 2,9 km Brehov stavebný kameň Ťažené ložisko – EUROVIA – Kameňolomy, s.r.o. 3,0 km Brehov stavebný kameň Ťažené ložisko – RESTA DAKON SK s.r.o. 3,0 km Brehov štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – RESTA DAKON SK s.r.o. 3,0 km Brehov I Pb, Zn, Cu, Au, Ag rudy; keramické íly; živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,4 km Brehov I Pb, Zn, Cu, Au, Ag rudy; keramické íly; živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 3,4 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Zemplín Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Ag, Au mineralogický výskyt 1,9 km Brehov Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn, Au, Ag stredné ložisko 3,3 km Cejkov Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Ag, Au mineralogický výskyt 3,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Cf Kch-71 ložiskový 300,0 m – 30 m Ptrukša-15 ložiskový 2.200,0 m – 30 m Ptrukša-17 ložiskový 2.145,0 m – 110 m Ptrukša-27 ložiskový – – 120 m Cf Kch-70 ložiskový 302,0 m – 140 m Ptrukša-28 ložiskový 2.100,0 m – 170 m Ptrukša-29 ložiskový 2.105,0 m 57098190 m Ptrukša úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 36,5 m 18044 129Cb6.pdf200 m Ptrukša-21 ložiskový 2.105,0 m – 240 m Ptruksa-1 ložiskový 3.300,0 m – 260 m Cf Ck-19 ložiskový 299,0 m – 290 m Boťany širokoprofilový vrt 44,0 m 83058 129Cb29.pdf300 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Beša – Čičarovce-6 39 °C 1,0 l/s 873 m Na-Cl nevyužívaný 1,8 km Čičarovce – Čičarovce-5 49 °C 1,3 l/s 1146 m Na-Cl nevyužívaný 3,6 km Čierne Pole – Stretava-21 85 °C – 3758 m Ca-Cl nevyužívaný 7,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Ptrukša 30 m² 1977 – 1,5 km Ptrukša – 1972 – 1,5 km Zemplín – 1967 monitorovaná 1,7 km Brehov – 1975 – 1,8 km Ptrukša 30 m² 1970 – 2,2 km Brehov I. – Brehov 2 660 m² 1960 monitorovaná 2,3 km Ptrukša 25 m² 1972 – 2,4 km Boťany – 1970 – 2,5 km Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
7aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,1 μg/lmedián 1,50 μg/l13 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,10 μg/lmedián 1,50 μg/l13 vzoriek15 % pod medzou stanovenia
FührenPbmierne zvýšená
najvyššie 3,00 μg/lmedián 2,50 μg/l13 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 428 μg/lmedián 231 μg/l13 vzoriek
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,82 μg/lmedián 1,91 μg/l13 vzoriek
AntimonSbmierne zvýšená
najvyššie 0,890 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdbežná hodnota
najvyššie 0,220 μg/lmedián 0,150 μg/l13 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 27,2 mg/lmedián 9,75 mg/l13 vzoriek
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 30,0 μg/lmedián 0,500 μg/l53 vzoriek51 % pod medzou stanovenia
KupferCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 18,3 μg/lmedián 1,90 μg/l53 vzoriek
ArsenAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 41,0 μg/lmedián 0,500 μg/l53 vzoriek81 % pod medzou stanovenia
ZinkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5 970 μg/lmedián 173 μg/l53 vzoriek
AntimonSbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 5,30 μg/lmedián 0,100 μg/l53 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,00 μg/lmedián 0,500 μg/l53 vzoriek62 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 86,0 μg/lmedián 14,0 μg/l53 vzoriek
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,250 μg/l53 vzoriek96 % pod medzou stanovenia
ChromCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,250 μg/l53 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0200 mg/lmedián 0,00500 mg/l53 vzoriek85 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l37 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l53 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
