Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 Myslavský potok, Fensterpunktzahl 18. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 10:04. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Schnelles Fließgewässer Podhorský potok: schnelles Wasser, steiniger Boden, Gewehre und die Teiche darunter. Typische Forellengewässer. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 19 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % sopečné horniny Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Mineralizácia 288 mg/l, stredne tvrdá voda (8,8 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Meď 57,0 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 85 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 75 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 62nGy/h dávkový príkon 90. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 78objektov do 3 km ťažené: Fe Najbližšie: Halda pri bezmennej štôlni č.4 (halda), 50 m od vody. 1vzorka so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Najviac 3 zrná v jednej vzorke (80 m od vody). Šlichová prospekcia rátala zlaté zrná v preparáte z riečneho sedimentu. 8 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Bárium 450 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Kameničný potok). 1.063vrtov do 3 km 563 rozborov vody v okolí Z toho 1063 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 26°C na ústí vrtu 4 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Košice – Anička/ Ťahanovce – G-4, 6,1 km od vody. 7lokalít do 3 km 2 záťaže, 5 skládok Najbližšia záťaž: Košice – Juh – VSS Košice, 530 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 45záznamov do 5 km 9 ložísk, 36 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 54plôch do 3 km 15 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 7 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,94typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 8,8°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (1,57 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 288mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃–SO₄ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 62nGy/h vo vzduchu rozsah 52 až 83 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. mittel Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -16nT rozsah -40 až 14 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -3mGal reziduálna +10,0 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 75 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 85 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Kameničný potok, 1994, 970 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Košice-Myslava, 500m V od K253, 90 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1993, 730 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ida, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Myslavský potok, 1994, 110 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1000m SV od K333, 1993, 190 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: 1000m SV od K333, 1993, 190 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Hornád, 1996, 120 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Košice-Myslava, 500m V od K253, 1996, 90 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Košice IV, 1800m Z od K287, 1996, 210 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Nižný Klatov, 1000m JZ od K360, 1996, 160 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,3 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 230 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 130 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 680 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 970 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 90 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,4 km od vody. Porovnanie: 89. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 1.063 vrtov v pásme 3 km, z toho 298 hydrogeologických a 765 ostatných; s číslom archívnej správy 1063. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Myslavský potok
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Myslavský potok
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Höchste Nitratwerte
Geológia a geochémia toku Myslavský potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× paleozoikum st. mladší silúr súvrstvie bystrého potoka 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
17,2 mg/l75. percentil24,7 mg/l75. percentil4,97 mg/l73. percentil45,8 mg/l57. percentil0,125 mg/l56. percentil16,6 mg/l55. percentil128 mg/l26. percentil35,5 mg/l23. percentilŽiviny a organické znečistenie
12,8 mg/l81. percentil3,54 mg/l58. percentil0,110 mg/l50. percentil0,116 mg/l46. percentilMetalle
96,8 μg/l79. percentil0,234 mg/l78. percentil13,2 μg/l75. percentil158 μg/l73. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
57,0 mg/kg91. percentil20,7 mg/kg90. percentil4,90 mg/kg89. percentil0,479 mg/kg89. percentil3,02 mg/kg87. percentil27,7 mg/kg85. percentil166 mg/kg85. percentil91,1 mg/kg84. percentil0,444 mg/kg83. percentil0,288 mg/kg82. percentil35,0 mg/kg82. percentil10,3 mg/kg74. percentil86,7 mg/kg70. percentil0,416 mg/kg57. percentil0,182 mg/kg33. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5.839 mg/kg84. percentil3,47 %81. percentil1.237 mg/kg80. percentil1,71 %78. percentil6,41 %74. percentil1,11 %66. percentil0,927 %61. percentil915 mg/kg59. percentil1,32 %25. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
97,4 mg/kg94. percentil40,8 mg/kg94. percentil2,13 mg/kg88. percentil37,8 mg/kg83. percentil104 mg/kg82. percentil515 mg/kg73. percentil15,3 mg/kg62. percentil60,6 mg/kg56. percentil411 mg/kg53. percentil91,1 mg/kg7. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Radonrisiko im Grundgestein
1,76 %93. percentil8,79 ppm81. percentil2,93 ppm79. percentil722 Bq/m²8. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Najbližšie vzorky so zlatom
Vzorka Zlato vo vzorke Od vody 596 3 zrná 80 m Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián potok, rieka 4 0,540 Bq/l 0,370 Bq/l vodná nádrž 1 0,890 Bq/l 0,890 Bq/l Quelle 14 60,2 Bq/l 11,2 Bq/l upravený prameň 1 12,1 Bq/l 12,1 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Name Arten Ťažené Ukončenie Od vody Halda pri bezmennej štôlni č.4 halda siderit 50 m Pinga č.63 pinga, pingový ťah siderit 50 m Bezmenná štôlňa č.4 štôlňa siderit 60 m Pinga č.62 pinga, pingový ťah siderit 100 m Pinga č.61 pinga, pingový ťah siderit 110 m Pinga č.60 pinga, pingový ťah siderit 120 m Pinga č.57 pinga, pingový ťah siderit 130 m Pinga č.59 pinga, pingový ťah siderit 140 m Pinga č.58 pinga, pingový ťah siderit 140 m Pinga č.53 pinga, pingový ťah siderit 200 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Vyšný Klátov I stavebný kameň Ťažené ložisko – RICORSO, s.r.o. 1,1 km Vyšný Klátov I stavebný kameň Ťažené ložisko – RICORSO, s.r.o. 1,3 km Košice – Tiefe magnezit Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 2,0 km Košice magnezit Ťažené ložisko – MEOPTIS, s.r.o. 2,8 km Košice magnezit Ťažené ložisko – MEOPTIS, s.r.o. 2,8 km Košice I uránové rudy Ložisko s predpokladom využívania zásob – Ludovika Energy, s. r. o. 3,8 km Košice I uránové rudy Ložisko s predpokladom využívania zásob – Ludovika Energy s.r.o. 3,9 km Nováčany živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – MASEVA, spol. s r.o. 4,5 km Nováčany živce Ložisko s predpokladom využívania zásob – MASEVA, spol. s r.o. 4,6 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Nižný Klátov, žila Mlynky Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 210 m Hýľov, žila Holica Komplexné železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 240 m Vyšný Klátov, žily Rutenberg, Aristid, Aster a Uhlisko Železné rudy Fe, Cu ložiskový výskyt 480 m Hýľov Železné rudy Fe ložiskový výskyt 1,2 km Vyšný Klátov, chudobné sulfidické zrudnenie v rulách Klátov-Opátka Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn mineralogický výskyt 1,4 km Košická Belá, žily Tokáreň, Plichtov diel, Košariská Fe, Cu mineralogický výskyt 2,7 km Vyšný Klátov, žila Kovalová Komplexné železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 2,9 km Košice Magnezit magnezit veľké ložisko 3,1 km Zlatá Idka, výskyt Javor, Gondárska a Hutno Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn, Ag mineralogický výskyt 3,1 km Košice, Hŕbok pri Košice Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,5 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Myslava úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 23,5 m 18935 115Cd13.pdf30 m Košice-sídl.Krásna širokoprofilový vrt 8,5 m 67601 115Dc307.pdf40 m DPS17-01 inžiniersko-geologický 6,0 m 10013350 m KB-2 inžiniersko-geologický 6,1 m 8325250 m UČS17-22 inžiniersko-geologický 6,0 m 10013350 m DPS17-14 inžiniersko-geologický 6,0 m 10013350 m DPS16-02 inžiniersko-geologický 6,0 m 10013260 m UČS16-11 inžiniersko-geologický 5,0 m 10013260 m Nižný Klátov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 73634 115Cd50.pdf70 m Košice monitorovací vrt 11,5 m 87387 115Dc395.pdf70 m Myslava širokoprofilový vrt 7,3 m 64156 115Cd28.pdf70 m DPS17-03 inžiniersko-geologický 6,0 m 10013370 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Šebastovce – KAH-6 18 °C – 164 m Na-Ca-Cl-HCO3 nevyužívaný 2,9 km Valaliky – KAH-3 21 °C – 190 m Na-Cl nevyužívaný 5,0 km Valaliky – KAH-5 21 °C – 160 m Na-HCO3 nevyužívaný 5,8 km Košice – Anička/ Ťahanovce – G-4 26 °C – 310 m Na-Ca-Mg-HCO3-Cl nevyužívaný 6,1 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 2 4,4 km G-4 geotermálna voda 22 – 38 < 5 1 7,0 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Košice – Juh – VSS Košice SK1001200P 530 m Košice – Juh rušňové depo SK1001200P 2,6 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Košice – Myslava (podľa súradníc skl. patrí do UTJ Košice – Západ – Myslava 3 072 m² 2002 monitorovaná 170 m Nižný Klátov I. – Nižný Klátov – 1980 – 850 m Nižný Klátov II. – Nižný Klátov – 1980 – 1,1 km Baška II. – Baška – 1980 – 1,3 km Vyšný Klatov II. – Vyšný Klátov 600 m² 1970 – 1,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Salmonidengewässer (Forelle)VN Bukovec I.
1 FischereirevierJazero Košice – Priemyselná časť
1 FischereirevierJazero Košice
1 FischereirevierVranie jazero
1 Fischereirevier
Karpfengewässer, Salmonid – ForelleIda
3 FischereireviereŠtrkovisko Krásna nad Hornádom
1 Fischereirevier
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
9aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
BáriumBaextrémna (horný 1 %)
najvyššie 450 μg/lmedián 55,0 μg/l20 vzoriek
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 12,6 μg/lmedián 0,250 μg/l39 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4,10 μg/lmedián 0,500 μg/l37 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 24,0 μg/lmedián 0,590 μg/l39 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
FührenPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 2,50 μg/l39 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,80 μg/lmedián 1,00 μg/l39 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 11,7 μg/lmedián 1,60 μg/l39 vzoriek28 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,20 μg/lmedián 0,570 μg/l39 vzoriek49 % pod medzou stanovenia
LítiumLizvýšená (horných 10 %)
najvyššie 31,0 μg/lmedián 5,00 μg/l39 vzoriek74 % pod medzou stanovenia
StronciumSrmierne zvýšená
najvyššie 320 μg/lmedián 140 μg/l39 vzoriek
Oxid kremičitýSiO2mierne zvýšená
najvyššie 22,9 mg/lmedián 13,1 mg/l39 vzoriek
ZinkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 7 100 μg/lmedián 101 μg/l44 vzoriek9 % pod medzou stanovenia
ArsenAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16,6 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
FührenPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek57 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,200 mg/lmedián 0,00500 mg/l44 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
KupferCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,5 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,80 μg/lmedián 0,100 μg/l44 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,400 μg/lmedián 0,100 μg/l44 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 4,30 μg/lmedián 0,500 μg/l44 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 69,0 μg/lmedián 5,00 μg/l44 vzoriek23 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,700 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,250 μg/l44 vzoriek70 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia