Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 VVN Dobšiná, Fensterpunktzahl 41. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 09:05. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Geländehöhe entlang des Fischereireviers und der ungefähre Wasserstand. Stillgewässer Da es sich hierbei um stehende Gewässer handelt, wird das Fließgewässer hier nicht bewertet: Das Gewässer weist keine Strömung, kein Gefälle und kein Gefälle auf. Die Karte zeigt die Geländehöhe entlang des Fischereireviers. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Die Höhe ist ungefähr (Fehler von einigen Metern). Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 0 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 221 mg/l, mäkká voda (7,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 9 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 80,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 45 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 72nGy/h dávkový príkon 95. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 167objektov do 3 km ťažené: Fe, Cu, Ni, Co, Au Najbližšie: Himmelskorn – jama (šachta), 40 m od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 aus 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 8,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Slaná). 82vrtov do 3 km 124 rozborov vody v okolí Z toho 82 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 25°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Vlachovo – G-Vl-1, výdatnosť 2,0 l/s, 4,5 km od vody. 1lokalít do 3 km 1 skládka V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 52záznamov do 5 km 2 ložiská, 50 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,94typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 7,9°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,41 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 221mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 72nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 25 / 45 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 57. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 930 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Tešnárka, 2012, 910 m od vody. Porovnanie: 41. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 82 vrtov v pásme 3 km, z toho 7 hydrogeologických a 75 ostatných; s číslom archívnej správy 82. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer VVN Dobšiná
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil: stehendes Gewässer
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer VVN Dobšiná
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VVN Dobšiná
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
32,6 mg/l39. percentil10,5 mg/l34. percentil0,0843 mg/l32. percentil39,0 mg/l26. percentil120 mg/l24. percentil3,06 mg/l19. percentil1,17 mg/l13. percentil2,53 mg/l9. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,192 mg/l67. percentil8,21 mg/l64. percentil2,92 mg/l43. percentil0,0840 mg/l40. percentilMetalle
24,2 μg/l23. percentil10,2 μg/l21. percentil2,98 μg/l20. percentil0,0361 mg/l14. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
80,3 mg/kg96. percentil46,2 mg/kg95. percentil0,740 mg/kg95. percentil69,6 mg/kg93. percentil14,3 mg/kg93. percentil0,795 mg/kg92. percentil5,77 mg/kg91. percentil0,818 mg/kg91. percentil126 mg/kg91. percentil203 mg/kg90. percentil4,15 mg/kg83. percentil24,7 mg/kg81. percentil85,5 mg/kg79. percentil0,315 mg/kg73. percentil0,0674 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,28 %96. percentil1.907 mg/kg95. percentil4,21 %92. percentil7,37 %91. percentil1.262 mg/kg86. percentil5.390 mg/kg78. percentil1,38 %77. percentil0,859 %48. percentil1,54 %34. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
49,1 mg/kg96. percentil133 mg/kg96. percentil133 mg/kg96. percentil48,5 mg/kg95. percentil2,42 mg/kg94. percentil660 mg/kg90. percentil17,6 mg/kg79. percentil428 mg/kg59. percentil59,0 mg/kg50. percentil113 mg/kg28. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,96 %95. percentil10,4 ppm95. percentil3,47 ppm95. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián Quelle 3 40,2 Bq/l 21,1 Bq/l upravený prameň 2 29,5 Bq/l 23,2 Bq/l výtok z banského diela 1 20,9 Bq/l 20,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Name Arten Ťažené Ukončenie Od vody Himmelskorn – jama šachta Cu rudy 18.storočie 40 m Halda k štôlni obj.č.2 halda Fe,Cu 180 m Bezmenná štôlňa štôlňa Cu,Fe rudy 200 m Štôlňa č. 2 (kresanica) štôlňa Cu, Au, Ag rudy(?) 460 m Leander štôlňa štôlňa Au – Ag rudy 1720 620 m Halda štôlne obj.č.112 halda Fe,Cu 660 m Halda štôlne č.25 halda Fe,Sb? 670 m Bezmenná štôlňa štôlňa Fe,Sb? 670 m Štôlňa štôlňa Fe,Cu 670 m Halda štôlne č.27 halda Fe,Sb? 680 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Vlachovo zlaté rudy Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 1,2 km Dobšiná – Odvalová halda ostatné suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SILICON, a.s. 2,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metalle Arten Od vody Dobšiná – žilník Barbara Železné rudy Fe, Cu, Sb mineralogický výskyt 920 m Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,4 km Vlachovo – žily Cipová I, II Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,4 km Dobšiná – žilník Irma-Ján Železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 1,8 km Dobšiná, Georgi Železné rudy Fe malé ložisko 2,1 km Vyšná Slaná, žila Neznáma a Tibor Železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 2,1 km Dobšiná, Anna, Skalisko Železné rudy Fe ložiskový výskyt 2,4 km Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,4 km Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,8 km Dobšiná, Rudolf Železné rudy Fe ložiskový výskyt 2,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Dobšiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 22338 113Db7.pdf400 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db9.pdf550 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db8.pdf570 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db10.pdf600 m D-II./2-62 ložiskový 304,0 m 253041,1 km Vlachovo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,0 m 21983 113Db2.pdf1,1 km G-20 ložiskový 300,7 m 42541,2 km D-II./1-62 ložiskový 205,0 m 253041,3 km D-III./2-63 ložiskový 157,1 m 253041,6 km D-VI./2-62 ložiskový 305,9 m 253041,7 km DB-6 špeciálne účely 6,0 m 850261,8 km DB-5 špeciálne účely 5,0 m 850261,9 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Vlachovo – G-Vl-1 25 °C 2,0 l/s 1.201,3 m Na-HCO3 nevyužívaný 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dobšiná – – – 2,7 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
VN Vlčia Dolina
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Dobšinský potok
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)VN Palcmanská Maša
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Lesnica (NP Slowakisches Paradies)
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Biely potok (NP Slowakisches Paradies)
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Železný potok
1 Fischereirevier
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
34aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 3,00 μg/l5 vzoriek
FührenPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
KupferCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 47,0 μg/lmedián 40,0 μg/l5 vzoriek
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,11 mg/lmedián 8,45 mg/l3 vzorky
KupferCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,5 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek
FührenPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,0 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,6 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
AntimonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,200 μg/l9 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,100 mg/lmedián 0,0100 mg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
SelenSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 16,0 μg/lmedián 3,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
QuecksilberHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ZinkZnnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 7,00 μg/lmedián 4,00 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia