Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad media · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 VVN Dobšiná, puntuación de la ventana 43. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 14:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Aguas tranquilas Se trata de agua estancada, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2019 a 2025: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 221 mg/l, mäkká voda (7,9 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 9 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Nikel 80,3 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 45 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 72nGy/h dávkový príkon 95. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 167objektov do 3 km ťažené: Fe, Cu, Ni, Co, Au Najbližšie: Himmelskorn – jama (šachta), 40 m od vody. 0vzoriek so zlatom 12 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 de 9ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 8,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 95. percentil (Slaná). 82vrtov do 3 km 124 rozborov vody v okolí Z toho 82 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 25°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Vlachovo – G-Vl-1, výdatnosť 2,0 l/s, 4,5 km od vody. 1lokalít do 3 km 1 skládka V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 52záznamov do 5 km 2 ložiská, 50 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 2plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 1 z 1 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,94typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 7,9°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (1,41 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 221mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 72nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. medio Radón je prirodzený plyn z hornín. Riziko sa týka budov a pivníc, nie vody v toku; ukazuje, aké je podložie. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapy magnetického poľa a tiaže (ŠGÚDŠ) odhaľujú, čo je pod sedimentmi a pod povrchom: vulkanické telesá, zlomy a hrúbku kôry. Pre rybára sú zaujímavé nepriamo: ukazujú, kde sa mení podložie a s ním aj voda. -35nT rozsah -35 až -35 nT Odchýlka magnetického poľa Zeme od okolia. Kladné a záporné anomálie prezrádzajú horniny s magnetitom (čadiče, bázické vulkanity) a rozhrania v podloží. -25mGal reziduálna +1,7 mGal Záporné hodnoty sú nad hrubými sedimentmi a pod horami (ľahká kôra), kladné nad hustými horninami a tenšou kôrou. Ukazuje stavbu zemskej kôry, nie vodu. Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 25 / 45 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 66. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 57. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 2012, 930 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dobšiná, 1998, 60 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Slaná, 930 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Tešnárka, 2012, 910 m od vody. Porovnanie: 41. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,4 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 78. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: štôlňa, 1992, 2,8 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 600 m od vody. Porovnanie: 26. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 82 vrtov v pásme 3 km, z toho 7 hydrogeologických a 75 ostatných; s číslom archívnej správy 82. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Bodrog y Hornád
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VVN Dobšiná
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: agua estancada
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VVN Dobšiná
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VVN Dobšiná
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
32,6 mg/l39. percentil10,5 mg/l34. percentil0,0843 mg/l32. percentil39,0 mg/l26. percentil120 mg/l24. percentil3,06 mg/l19. percentil1,17 mg/l13. percentil2,53 mg/l9. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,192 mg/l67. percentil8,21 mg/l64. percentil2,92 mg/l43. percentil0,0840 mg/l40. percentilMetales
24,2 μg/l23. percentil10,2 μg/l21. percentil2,98 μg/l20. percentil0,0361 mg/l14. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
80,3 mg/kg96. percentil46,2 mg/kg95. percentil0,740 mg/kg95. percentil69,6 mg/kg93. percentil14,3 mg/kg93. percentil0,795 mg/kg92. percentil5,77 mg/kg91. percentil0,818 mg/kg91. percentil126 mg/kg91. percentil203 mg/kg90. percentil4,15 mg/kg83. percentil24,7 mg/kg81. percentil85,5 mg/kg79. percentil0,315 mg/kg73. percentil0,0674 mg/kg3. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
2,28 %96. percentil1907 mg/kg95. percentil4,21 %92. percentil7,37 %91. percentil1262 mg/kg86. percentil5390 mg/kg78. percentil1,38 %77. percentil0,859 %48. percentil1,54 %34. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
49,1 mg/kg96. percentil133 mg/kg96. percentil133 mg/kg96. percentil48,5 mg/kg95. percentil2,42 mg/kg94. percentil660 mg/kg90. percentil17,6 mg/kg79. percentil428 mg/kg59. percentil59,0 mg/kg50. percentil113 mg/kg28. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
Riesgo de radón del lecho rocoso
1,96 %95. percentil10,4 ppm95. percentil3,47 ppm95. percentil1565 Bq/m²53. percentilRadónové riziko podľa izoplôch
Geofyzikálne polia: magnetika a tiaž
Magnetická anomália
Bouguerova tiažová anomália
Geotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Náchylnosť pôd na okysľovanie
Litogeochemické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián prameň 3 40,2 Bq/l 21,1 Bq/l upravený prameň 2 29,5 Bq/l 23,2 Bq/l výtok z banského diela 1 20,9 Bq/l 20,9 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Himmelskorn – jama šachta Cu rudy 18.storočie 40 m Halda k štôlni obj.č.2 halda Fe,Cu 180 m Bezmenná štôlňa štôlňa Cu,Fe rudy 200 m Štôlňa č. 2 (kresanica) štôlňa Cu, Au, Ag rudy(?) 460 m Leander štôlňa štôlňa Au – Ag rudy 1720 620 m Halda štôlne obj.č.112 halda Fe,Cu 660 m Halda štôlne č.25 halda Fe,Sb? 670 m Bezmenná štôlňa štôlňa Fe,Sb? 670 m Štôlňa štôlňa Fe,Cu 670 m Halda štôlne č.27 halda Fe,Sb? 680 m Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Vlachovo zlaté rudy Ložisko s predpokladom využívania zásob – Organizácia neurčená 1,2 km Dobšiná – Odvalová halda ostatné suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – SILICON, a.s. 2,0 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Dobšiná – žilník Barbara Železné rudy Fe, Cu, Sb mineralogický výskyt 920 m Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,4 km Vlachovo – žily Cipová I, II Železné rudy Fe mineralogický výskyt 1,4 km Dobšiná – žilník Irma-Ján Železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 1,8 km Dobšiná, Georgi Železné rudy Fe malé ložisko 2,1 km Vyšná Slaná, žila Neznáma a Tibor Železné rudy Fe, Cu mineralogický výskyt 2,1 km Dobšiná, Anna, Skalisko Železné rudy Fe ložiskový výskyt 2,4 km Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,4 km Dobšiná, pri Dobšinej Železné rudy Fe mineralogický výskyt 2,8 km Dobšiná, Rudolf Železné rudy Fe ložiskový výskyt 2,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Dobšiná úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 7,0 m 22338 113Db7.pdf400 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db9.pdf550 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db8.pdf570 m Dobšiná monitorovací vrt 7,0 m 78442 113Db10.pdf600 m D-II./2-62 ložiskový 304,0 m 253041,1 km Vlachovo úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,0 m 21983 113Db2.pdf1,1 km G-20 ložiskový 300,7 m 42541,2 km D-II./1-62 ložiskový 205,0 m 253041,3 km D-III./2-63 ložiskový 157,1 m 253041,6 km D-VI./2-62 ložiskový 305,9 m 253041,7 km DB-6 špeciálne účely 6,0 m 850261,8 km DB-5 špeciálne účely 5,0 m 850261,9 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Vlachovo – G-Vl-1 25 °C 2,0 l/s 1201,3 m Na-HCO3 nevyužívaný 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dobšiná – – – 2,7 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
VN Vlčia Dolina
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaDobšinský potok
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaVN Palcmanská Maša
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaLesnica (NP Paraíso Eslovaco)
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaBiely potok (NP Paraíso Eslovaco)
1 coto de pesca
Salmónido – tramo de la truchaŽelezný potok
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
36de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 8,00 μg/lmedián 3,00 μg/l5 vzoriek
PlomoPbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,00 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 10,0 μg/lmedián 5,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
CobreCubežná hodnota
najvyššie 2,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 47,0 μg/lmedián 40,0 μg/l5 vzoriek
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,150 μg/lmedián 0,150 μg/l3 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 9,11 mg/lmedián 8,45 mg/l3 vzorky
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,5 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 14,0 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 13,6 μg/lmedián 1,00 μg/l9 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 2,10 μg/lmedián 0,200 μg/l9 vzoriek44 % pod medzou stanovenia
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,100 mg/lmedián 0,0100 mg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
SelenioSezvýšená (horných 10 %)
najvyššie 1,90 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
CromoCrmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 16,0 μg/lmedián 3,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CincZnnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 7,00 μg/lmedián 4,00 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia