Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 Vydraňka, Fensterpunktzahl 34. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 09:46. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Messung von Wasserstand, Temperatur und Durchfluss, Wetter durch die Fließgewässer und Zustand durch Satelliten Wie das Fließgewässer flussabwärts fällt: Gefälle, Gefälle und Wassergeschwindigkeit. Schnelles Fließgewässer Podhorský potok: schnelles Wasser, steiniger Boden, Gewehre und die Teiche darunter. Typische Forellengewässer. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Steigung und Gefälle sind Richtwerte und beziehen sich nur auf die Abschnitte der Fischereireviere. Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2019 bis 2025: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 13 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek100 % čiary vody Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 349 mg/l, stredne tvrdá voda (11,6 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 3 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Ortuť 0,700 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 92. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 45°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 85 °C (prírastok 40 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 51nGy/h dávkový príkon 54. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 1 aus 8ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Kadmium 2,00 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Palota). 101vrtov do 3 km 382 rozborov vody v okolí Z toho 101 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. – 7 zdrojov geotermálnych a minerálnych vôd do 10 km. 13lokalít do 3 km 13 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 5záznamov do 5 km 5 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 61plôch do 3 km 1 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,22typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,6°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,06 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 349mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu rozsah 49 až 53 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 45 / 85 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 40 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Palota, 700 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Palota, 1996, 700 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 50 m od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Laborec, 2009, 820 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Vydranka, 2009, 20 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 50 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,1 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 84. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 500 m od vody. Porovnanie: 80. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 101 vrtov v pásme 3 km, z toho 26 hydrogeologických a 75 ostatných; s číslom archívnej správy 101. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Bodrog und Hernad
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer Vydraňka
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Wasserstand am Fließgewässer
Wasserstände am Fließgewässer
Station Status Ändern Temperatur Medzilaborce 108 cm – Höhenprofil des Fließgewässers
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer Vydraňka
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Vydraňka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Regionálne geologické členenie
Regionálne geologické členenie (podjednotky)
Inžinierskogeologické rajóny
Inžinierskogeologické formácie
Náchylnosť územia na svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,137 mg/l60. percentil9,80 mg/l53. percentil65,0 mg/l52. percentil213 mg/l50. percentil35,2 mg/l43. percentil2,17 mg/l35. percentil10,7 mg/l34. percentil4,24 mg/l29. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,0508 mg/l26. percentil0,0310 mg/l18. percentil2,79 mg/l14. percentil0,892 mg/l3. percentilMetalle
5,61 μg/l42. percentil0,0679 mg/l33. percentil30,9 μg/l30. percentil11,6 μg/l24. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
0,700 mg/kg92. percentil36,7 mg/kg91. percentil0,809 mg/kg91. percentil40,8 mg/kg85. percentil2,07 mg/kg83. percentil159 mg/kg83. percentil3,90 mg/kg80. percentil34,3 mg/kg80. percentil0,364 mg/kg73. percentil8,52 mg/kg69. percentil77,6 mg/kg69. percentil9,72 mg/kg68. percentil0,261 mg/kg65. percentil76,6 mg/kg57. percentil0,147 mg/kg40. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,75 %82. percentil6,56 %77. percentil3,15 %71. percentil4.483 mg/kg50. percentil1,84 %45. percentil0,761 %35. percentil0,754 %26. percentil646 mg/kg23. percentil633 mg/kg23. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
47,6 mg/kg95. percentil83,9 mg/kg90. percentil19,5 mg/kg89. percentil2,10 mg/kg86. percentil105 mg/kg84. percentil515 mg/kg74. percentil60,5 mg/kg55. percentil129 mg/kg43. percentil377 mg/kg41. percentil25,1 mg/kg35. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,33 %61. percentil7,62 ppm58. percentil2,50 ppm40. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Geomorfologické celky
Geomorfologické oblasti
Klimatickogeografické typy
Kontaminácia pôd (mapa 1:500 000)
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián Quelle 10 35,5 Bq/l 5,65 Bq/l potok, rieka 1 1,14 Bq/l 1,14 Bq/l Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Medzilaborce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 6,5 m 18367 104Bb10.pdf30 m V-35 inžiniersko-geologický 7,2 m 2078950 m V-31 inžiniersko-geologický 7,2 m 2078950 m V-33 inžiniersko-geologický 7,2 m 2078950 m Medzilaborce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 5,6 m 38328 104Bb22.pdf70 m Medzilaborce širokoprofilový vrt 3,2 m 38653 104Bb23.pdf100 m Palota úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 94,0 m 83137 104Bb32.pdf120 m Z34-27.1 mapovací 10,0 m 16530140 m Medzilaborce úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,5 m 5354 104Bb9.pdf390 m V-4 inžiniersko-geologický 9,0 m 69781420 m V-1 inžiniersko-geologický 9,0 m 69781440 m V-5 inžiniersko-geologický 9,0 m 69781470 m Geotermálna energia a minerálne vody
Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 7 1,2 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Medzilaborce – Vydraň 80 m² 1988 – 30 m Medzilaborce 600 m² 1983 – 70 m Medzilaborce 400 m² 1983 – 100 m Medzilaborce 1 500 m² 1988 – 120 m Medzilaborce – Vydraň 500 m² 1980 – 170 m Medzilaborce 175 m² 1985 – 180 m Medzilaborce – 1975 – 840 m Medzilaborce 175 m² 1983 – 1,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
VN Danova
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Sukovský potok
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)VN Zbojné
1 Fischereirevier
Salmonidengewässer (Forelle)Výrava
1 Fischereirevier
Karpfengewässer, Salmonid – ForelleOľka
2 FischereireviereVN Stropkov
1 Fischereirevier
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
26aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CadmiumCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,300 μg/l5 vzoriek40 % pod medzou stanovenia
KupferCumierne zvýšená
najvyššie 4,00 μg/lmedián 1,00 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 83,0 μg/lmedián 80,5 μg/l4 vzorky
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 2,00 μg/lmedián 0,500 μg/l5 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l5 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l4 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2nižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 7,86 mg/lmedián 6,71 mg/l5 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 330 μg/lmedián 17,0 μg/l30 vzoriek
FührenPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
ZinkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 606 μg/lmedián 19,5 μg/l30 vzoriek
QuecksilberHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
KupferCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,50 μg/lmedián 0,700 μg/l30 vzoriek
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 1,80 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek77 % pod medzou stanovenia
SelenSemierne zvýšená
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek97 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlmierne zvýšená
najvyššie 0,0200 mg/lmedián 0,00500 mg/l30 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l20 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsenAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l30 vzoriek100 % pod medzou stanovenia