Angelbedingungen-Score, das beste Fenster des Tages und Fischereireviere aus den besten Bedingungen Geringe Aktivität · Durchschnittlich eines Fischereireviers 06:00–08:00 VN Hričov, Fensterpunktzahl 16. Bei der Bewertung handelt es sich um eine Schätzung der Bedingungen basierend auf Wetter, Wasser und Umgebung, nicht um eine Bissvorhersage. Neu berechnet bei 09:05. Der Verlauf des Fließgewässers und seiner Fischereireviere. Sie können die Linienfarbe an die aktuellen Bedingungen, die Qualität oder jeden anderen Parameter anpassen. DetailfilterRegion, Bezirk, Flussbett, Tiefe, Beschattung, Satelliten, Wasserchemie und Verschmutzung, Fische, Geologie Bewegen Sie die Karte mit zwei Fingern. Im Vollbildmodus genügt ein Finger. Der Score ist eine Einschätzung der Bedingungen anhand von Wetter, Wasser und Umgebung, keine Beißvorhersage. Zu jedem Fischereirevier sehen Sie, woraus er sich zusammensetzt, wie gut er durch Daten belegt ist und woher die Daten stammen. Geländehöhe entlang des Fischereireviers und der ungefähre Wasserstand. Stausee Da es sich um einen Stausee handelt, wird das Fließgewässer hier nicht bewertet: Das Wasser weist keine Strömung, kein Gefälle und kein Gefälle auf. Die Karte zeigt die Geländehöhe entlang des Fischereireviers. Quelle: Open Topo Data (eudem25m), 4. Nov. 2026. Die Höhe ist ungefähr (Fehler von einigen Metern). Das 3D-Geländemodell wird geladen… Veränderungen der Umgebung und der Natur von 2018 bis 2024: wie sich Ufer, Vegetation und Landschaft rund um das Gewässer verändern. Die Bilder wechseln automatisch; Sie können sie auch manuell durchsuchen. Orthofotomosaik der Slowakei © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. Das Jahr und der Tag der Aufnahme hängen vom Standort ab, sodass einzelne Jahre je nach Jahreszeit und Wetter unterschiedlich sein können. Wasserqualität laut SHMÚ, Kläranlagen in der Nähe der Fischereireviere und Grundwasser in der Umgebung 1 von 1 Fischereirevier mit Messungen hat in der Nähe Grundwasser mit einem Wert über dem Grenzwert für mindestens einen Indikator. Verschmutztes Wasser in Slowakei Quelle: SHMÚ (Jahrbücher zur Qualität von Oberflächen- und Grundwasser), das Register der Kläranlagen des VÚVH und die EEA. Eine SHMÚ-Messstelle wird einem Fischereirevier nach gleichem Gewässernamen und nach Entfernung zugeordnet; das Jahrbuch führt die Stellen auf, die die Norm nicht eingehalten haben, daher ist eine fehlende Stelle kein Beweis für sauberes Wasser. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 3 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % mladé sedimenty Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,3modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 489 mg/l, tvrdá voda (16,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 aus 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Olovo 29,2 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 86. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 55 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 55 °C (prírastok 20 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 45nGy/h dávkový príkon 15. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 0 aus 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Stroncium 550 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 92. percentil (Divina, potok). 317vrtov do 3 km 207 rozborov vody v okolí Z toho 317 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Žilina – Chrastie – HŽK-10, výdatnosť 0,0 l/s, 5,2 km od vody. 33lokalít do 3 km 1 záťaž, 32 skládok Najbližšia záťaž: Žilina – Rušňové depo, Cargo a.s., 1,7 km od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 7záznamov do 5 km 3 ložiská, 4 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 93plôch do 3 km 13 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 2 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,26typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 16,4°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,92 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 489mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 45nGy/h vo vzduchu rozsah 44 až 45 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 55 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 20 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 55 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Divina, potok, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Divina, potok, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Divina, potok, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 780 m od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Divina, potok, 1993, 980 m od vody. Porovnanie: 65. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 32. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Žilinská Lehota, záhradkárska oblasť, 550m SZ od K486, 1993, 780 m od vody. Porovnanie: 55. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 790 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,7 km od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 88. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 790 m od vody. Porovnanie: 82. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 77. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 76. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 2,1 km od vody. Porovnanie: 75. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 920 m od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 317 vrtov v pásme 3 km, z toho 98 hydrogeologických a 219 ostatných; s číslom archívnej správy 317. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Wer leitet die Fischereireviere und wo sind sie? Flussgebiet Waag
Jetzt am Wasser
Heute am Gewässer VN Hričov
Durchschnitt der Fischereireviere des Fließgewässers
Bestes Zeitfenster heute
Karte und Fischereireviere des Fließgewässers
Höhenprofil: Stausee
Gelände in 3D
Historische Bilder



Wasserverschmutzung am Gewässer VN Hričov
Grundwasser: Messwertetypischer Wert von Stationen im Umkreis von 10 km, 2025
Höchste Nitratwerte
Fließgewässerprofil von der Quelle bis zur MündungAnzahl der nicht erfüllten Indikatoren in 2025 an SHMÚ-Standorten
Websites in der Tabelle anzeigen (2)
Geológia a geochémia toku VN Hričov
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Punkte kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× kvartér holocén antropogénne sedimenty: navážky, haldy a skládky 1× Kvartérny pokryv
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Typ priepustnosti (základná hydrogeologická mapa 1:50 000)
Hydrogeologická funkcia
Hlavný hydrogeologický región
Chemický typ podzemných vôd
Trieda kvality podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Säuregehalt des Wassers
Wasserhärte
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
305 mg/l78. percentil86,0 mg/l76. percentil12,3 mg/l63. percentil18,8 mg/l62. percentil12,1 mg/l57. percentil0,123 mg/l55. percentil3,26 mg/l54. percentil41,0 mg/l51. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,645 mg/l87. percentil3,82 mg/l64. percentil6,33 mg/l50. percentil0,0955 mg/l45. percentilMetalle
16,3 μg/l81. percentil186 μg/l77. percentil68,0 μg/l71. percentil0,168 mg/l70. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
29,2 mg/kg86. percentil0,465 mg/kg84. percentil163 mg/kg84. percentil37,1 mg/kg81. percentil30,9 mg/kg73. percentil0,187 mg/kg72. percentil86,6 mg/kg70. percentil0,284 mg/kg69. percentil9,25 mg/kg62. percentil7,52 mg/kg60. percentil0,646 mg/kg51. percentil64,3 mg/kg41. percentil0,301 mg/kg34. percentil0,178 mg/kg34. percentil2,26 mg/kg33. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
6,16 %86. percentil1,47 %80. percentil1.046 mg/kg72. percentil899 mg/kg56. percentil2,46 %37. percentil1,38 %29. percentil4,86 %21. percentil3.666 mg/kg20. percentil0,682 %16. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
170 mg/kg75. percentil32,7 mg/kg66. percentil65,1 mg/kg63. percentil454 mg/kg56. percentil53,1 mg/kg28. percentil21,3 mg/kg19. percentil286 mg/kg18. percentil0,732 mg/kg15. percentil71,4 mg/kg13. percentil8,56 mg/kg12. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,45 ppm33. percentil6,61 ppm22. percentil1,08 %9. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián Quelle 2 4,22 Bq/l 3,21 Bq/l vodný zdroj pre individuálne zásobovanie 1 20,0 Bq/l 20,0 Bq/l upravený prameň 1 28,9 Bq/l 28,9 Bq/l studňa 1 6,89 Bq/l 6,89 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 970 m Divinka dekoračný kameň Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava 1,1 km Kotešová – Sihoť – Oblazov štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – OBCHOD S PALIVAMI, s.r.o. 3,7 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Standort Arten Tiefe Archívna správa Od vody Strážov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,9 m 2847 98Ad61.pdf110 m Horný Hričov vrt pre vodné dielo 5,9 m 1806 98Ab5.pdf110 m Považský Chlmec monitorovací vrt 12,0 m 61372 98Ad118.pdf160 m Horný Hričov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 9,0 m 22211 98Ad3.pdf200 m Horný Hričov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 11,5 m 22063 98Ab1.pdf210 m Považský Chlmec monitorovací vrt 12,0 m 61372 98Ad117.pdf300 m PCH-1 hydrogeologický 15,0 m 87437390 m JD-2 inžiniersko-geologický 10,0 m 87151580 m JD-1 inžiniersko-geologický 10,0 m 87151590 m 3 inžiniersko-geologický 7,2 m 87151610 m JD-10 inžiniersko-geologický 10,0 m 87151610 m JD-4 inžiniersko-geologický 10,0 m 87151630 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatur Výdatnosť Tiefe Chemický typ vody Využívanie Od vody Žilina – Chrastie – HŽK-10 33 °C 0,0 l/s 2258 m Na-Cl nevyužívaný 5,2 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Quelle Arten Wassertemperatur (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 4 5,8 km kategória a5 minerálna voda < 15 > 50 1 6,9 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Standort Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Žilina – Rušňové depo, Cargo a.s. SK1000500P 1,7 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Strážov 2 – Strážov – – – 90 m Považský Chlmec 1 – Považský Chlmec 112 808 m² 1992 monitorovaná 370 m Svederník 1 – Svederník – – – 490 m Považský Chlmec 5 – Považský Chlmec – 1970 monitorovaná 520 m Strážov 1 – Strážov – – – 540 m Divinka 2 – Divinka – – – 610 m Divinka 1 – Divinka – – – 650 m Žilinská Lehota 1 – Žilinská Lehota – – – 1,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organisationen und Standort
Organisationen am FließgewässerWer leitet die Fischereireviere und wie sind die Bedingungen dort heute?
Weitere Fließgewässer in der Nähe
Diese Seite ist nur teilweise übersetzt. Nicht übersetzte Teile werden auf Slowakisch angezeigt, der Originalsprache der Website. Slowakisches Original öffnen
10aus 100
1445Fischereireviere
Kartenfarbe
Karte wird geladen…
niedrigerhöher
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 550 μg/lmedián 425 μg/l2 vzorky
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 80,0 μg/l2 vzorky
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 15,0 μg/lmedián 10,0 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdmierne zvýšená
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l2 vzorky
ArsenAsbežná hodnota
najvyššie 1,60 μg/lmedián 1,05 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
KupferCunižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,10 μg/lmedián 1,05 μg/l2 vzorky50 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
FührenPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
ChromCrnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 1,00 μg/lmedián 1,00 μg/l2 vzorky100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2bežná hodnota
najvyššie 11,9 mg/lmedián 8,87 mg/l2 vzorky
ZinkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 16 100 μg/lmedián 70,0 μg/l15 vzoriek
QuecksilberHgextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,600 μg/lmedián 0,100 μg/l15 vzoriek80 % pod medzou stanovenia
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,110 mg/lmedián 0,00500 mg/l15 vzoriek87 % pod medzou stanovenia
KupferCumierne zvýšená
najvyššie 3,60 μg/lmedián 1,00 μg/l15 vzoriek
ArsenAsmierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 18,0 μg/lmedián 7,00 μg/l15 vzoriek
ChromCrmierne zvýšená
najvyššie 0,900 μg/lmedián 0,250 μg/l15 vzoriek93 % pod medzou stanovenia
FührenPbmierne zvýšená
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
EisenFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l15 vzoriek100 % pod medzou stanovenia

