Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Selecký potok, puntuación de la ventana 32. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 06:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 11 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 340 mg/l, stredne tvrdá voda (11,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 134 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 54nGy/h dávkový príkon 68. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 8objektov do 3 km ťažené: Fe, U Najbližšie: Halda (halda), 90 m od vody. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,89 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Selecký potok). 301vrtov do 3 km 293 rozborov vody v okolí Z toho 301 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 19°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1, výdatnosť 10,0 l/s, 9,8 km od vody. 8lokalít do 3 km 8 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 28záznamov do 5 km 7 ložísk, 21 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,85typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,4°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,03 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 340mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 50 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 80 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 30 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 80 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 30 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 20 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 20 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Selec – ľavostranný prítok Seleckéhop., 1600 m SV od k-545 L, 2001, 300 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 150 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 620 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 301 vrtov v pásme 3 km, z toho 19 hydrogeologických a 282 ostatných; s číslom archívnej správy 301. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Selecký potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Selecký potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku Selecký potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kryštalinikum staršie paleozoikum? muskoviticko-chloritické svory a svorové ruly 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,120 mg/l53. percentil222 mg/l53. percentil15,2 mg/l50. percentil56,2 mg/l42. percentil4,98 mg/l34. percentil5,25 mg/l29. percentil24,3 mg/l24. percentil1,49 mg/l20. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,120 mg/l47. percentil5,73 mg/l45. percentil0,0835 mg/l40. percentil2,61 mg/l36. percentilMetales
0,206 mg/l76. percentil127 μg/l67. percentil48,2 μg/l61. percentil4,14 μg/l30. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
134 mg/kg96. percentil0,715 mg/kg87. percentil10,3 mg/kg75. percentil0,320 mg/kg66. percentil0,223 mg/kg53. percentil23,9 mg/kg47. percentil69,6 mg/kg46. percentil0,149 mg/kg41. percentil14,0 mg/kg40. percentil61,5 mg/kg33. percentil18,9 mg/kg28. percentil2,10 mg/kg26. percentil0,409 mg/kg25. percentil0,0613 mg/kg22. percentil64,5 mg/kg13. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,93 %91. percentil4889 mg/kg66. percentil5,94 %60. percentil0,885 %54. percentil2,70 %50. percentil823 mg/kg48. percentil0,861 %47. percentil804 mg/kg45. percentil1,37 %28. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
23,1 mg/kg95. percentil99,7 mg/kg95. percentil584 mg/kg92. percentil35,8 mg/kg85. percentil2,07 mg/kg85. percentil105 mg/kg83. percentil564 mg/kg82. percentil72,0 mg/kg79. percentil25,9 mg/kg28. percentil98,4 mg/kg11. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,95 ppm80. percentil1,36 %66. percentil7,59 ppm58. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 51,6 Bq/l 32,7 Bq/l minerálny prameň 1 12,4 Bq/l 12,4 Bq/l studňa 1 9,22 Bq/l 9,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Halda halda Fe rudy (limonit) 90 m Bezmenná štôlňa štôlňa Fe ruda (hematit) 1,7 km Bezmenná štôlňa štôlňa Fe ruda (hematit) 1,8 km Štôlňa č. 61 štôlňa U rudy 1981 2,2 km 9.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy 2,9 km 8.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy 2,9 km Stará huta iný druh objektu Fe, resp. polymetal. rudy 3,0 km 2.bezmenná štôlňa štôlňa polymetal.rudy (Pb,Cu) 3,0 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Rozvadze štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – STAVCEST, s. r. o. 2,2 km Opatovce – Juh 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 2,2 km Opatovce – Juh 1 štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LIM PLUS, s. r. o. 2,5 km Trenčianska Turná tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 km Trenčianska Turná tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 km Nozdrkovce štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 3,9 km Zemník Krivosúd – Bodovka štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Združenie urbárskej a pasienkovej spoločnosti, pozemkové spoločenstvo 4,3 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metales Especie Od vody Selec Uránové rudy U, Mo, Cu mineralogický výskyt 300 m Inovec Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,0 km Trenčianská Turná Polymetalické rudy Cu, Pb, Zn mineralogický výskyt 3,1 km Trenčianske Jastrabie – Železník Železné rudy Fe mineralogický výskyt 3,9 km Kálnica Uránové rudy U, Mo, Cu ložiskový výskyt 4,9 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody S51 inžiniersko-geologický 2,8 m 9983950 m 831 ložiskový 380,2 m 7776750 m 944 ložiskový 331,6 m 7776760 m 736 ložiskový 335,0 m 7776770 m 969 ložiskový 443,2 m 7776790 m 952 ložiskový 327,6 m 7776790 m 963 ložiskový 303,0 m 7776790 m 980 ložiskový 330,0 m 77767100 m 973 ložiskový 556,0 m 77767100 m 962 ložiskový 326,3 m 77767100 m 820 ložiskový 307,2 m 77767110 m 830 ložiskový 294,2 m 77767110 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1 19 °C 10,0 l/s 1206 m Mg-Ca-SO4 nevyužívaný 9,8 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 34 1,0 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Selec 1 500 m² 1980 – 60 m Veľké Stankovce – Fúkalový jarok – Veľké Stankovce 63 006 m² 1972 monitorovaná 270 m Selec – 1980 – 310 m Trenčianske Stankovce – Veľké Stankovce 240 m² 1980 – 320 m Selec – 1980 – 400 m Sedličná 200 m² 1972 – 1,2 km Veľké Bierovce 150 m² 1975 – 1,5 km Trenčianska Turná 500 m² 1965 – 2,6 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
32de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,89 μg/lmedián 0,620 μg/l11 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
CadmioCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,420 μg/lmedián 0,150 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,50 μg/lmedián 1,10 μg/l11 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
BáriumBamierne zvýšená
najvyššie 81,0 μg/lmedián 48,0 μg/l4 vzorky
StronciumSrbežná hodnota
najvyššie 221 μg/lmedián 141 μg/l7 vzoriek
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2vysoká (horných 5 %)
najvyššie 40,5 mg/lmedián 10,2 mg/l11 vzoriek
CobreCuextrémna (horný 1 %)
najvyššie 35,5 μg/lmedián 1,45 μg/l24 vzoriek
ArsénicoAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 14,2 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,70 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 360 μg/lmedián 22,5 μg/l24 vzoriek13 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0400 mg/lmedián 0,00750 mg/l24 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 28,0 μg/lmedián 3,00 μg/l24 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



