Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Селецки поток, оцінка вікна 34. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 11 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 33 % metamorfity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,9modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 340 mg/l, stredne tvrdá voda (11,4 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 134 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 96. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 35°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 75 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 65 °C (prírastok 30 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 54nGy/h dávkový príkon 68. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 8objektov do 3 km ťažené: Fe, U Najbližšie: Halda (halda), 90 m od vody. 0vzoriek so zlatom 10 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 2 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Selén 1,89 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 98. percentil (Selecký potok). 301vrtov do 3 km 293 rozborov vody v okolí Z toho 301 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 19°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Nové Mesto nad Váhom – Zelená Voda – GZV-1, výdatnosť 10,0 l/s, 9,8 km od vody. 8lokalít do 3 km 8 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 28záznamov do 5 km 7 ložísk, 21 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 3 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,85typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 11,4°dH, stredne tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,03 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 340mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 54nGy/h vo vzduchu rozsah 50 až 62 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 35 / 65 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 30 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 75 mW/m². značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 80 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 70 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 30 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 80 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 30 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 83. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 20 m od vody. Porovnanie: 59. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2001, 20 m od vody. Porovnanie: 37. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Selecký potok, 2009, 40 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Selec – ľavostranný prítok Seleckéhop., 1600 m SV od k-545 L, 2001, 300 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 150 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 130 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,9 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 60 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,2 km od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 620 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 110 m od vody. Porovnanie: 86. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 1,8 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 301 vrtov v pásme 3 km, z toho 19 hydrogeologických a 282 ostatných; s číslom archívnej správy 301. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Селецки поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Селецки поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Geológia a geochémia toku Selecký potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 2× kryštalinikum staršie paleozoikum? muskoviticko-chloritické svory a svorové ruly 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
0,120 мг/л53. percentil222 мг/л53. percentil15,2 мг/л50. percentil56,2 мг/л42. percentil4,98 мг/л34. percentil5,25 мг/л29. percentil24,3 мг/л24. percentil1,49 мг/л20. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,120 мг/л47. percentil5,73 мг/л45. percentil0,0835 мг/л40. percentil2,61 мг/л36. percentilМетали
0,206 мг/л76. percentil127 μg/l67. percentil48,2 μg/l61. percentil4,14 μg/l30. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
134 мг/кг96. percentil0,715 мг/кг87. percentil10,3 мг/кг75. percentil0,320 мг/кг66. percentil0,223 мг/кг53. percentil23,9 мг/кг47. percentil69,6 мг/кг46. percentil0,149 мг/кг41. percentil14,0 мг/кг40. percentil61,5 мг/кг33. percentil18,9 мг/кг28. percentil2,10 мг/кг26. percentil0,409 мг/кг25. percentil0,0613 мг/кг22. percentil64,5 мг/кг13. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1,93 %91. percentil4 889 мг/кг66. percentil5,94 %60. percentil0,885 %54. percentil2,70 %50. percentil823 мг/кг48. percentil0,861 %47. percentil804 мг/кг45. percentil1,37 %28. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
23,1 мг/кг95. percentil99,7 мг/кг95. percentil584 мг/кг92. percentil35,8 мг/кг85. percentil2,07 мг/кг85. percentil105 мг/кг83. percentil564 мг/кг82. percentil72,0 мг/кг79. percentil25,9 мг/кг28. percentil98,4 мг/кг11. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,95 ppm80. percentil1,36 %66. percentil7,59 ppm58. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 3 51,6 Bq/l 32,7 Bq/l minerálny prameň 1 12,4 Bq/l 12,4 Bq/l studňa 1 9,22 Bq/l 9,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Čo sa tu ťažilo (podľa registra starých banských diel)
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Галда halda Fe rudy (limonit) 90 м Bezmenná štôlňa štôlňa Fe ruda (hematit) 1,7 км Bezmenná štôlňa štôlňa Fe ruda (hematit) 1,8 км Štôlňa č. 61 štôlňa U rudy 1981 2,2 км 9.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy 2,9 км 8.pinga pinga, pingový ťah polymetal.rudy 2,9 км Stará huta iný druh objektu Fe, resp. polymetal. rudy 3,0 км 2.bezmenná štôlňa štôlňa polymetal.rudy (Pb,Cu) 3,0 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Розвадзе štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – STAVCEST, s. r. o. 2,2 км Опатовце – Юг 2 štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – LIM PLUS, s. r. o. 2,2 км Опатовце – Юг 1 štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – LIM PLUS, s. r. o. 2,5 км Тренчіанска Турна tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 км Тренчіанска Турна tehliarske suroviny Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – Organizácia neurčená 3,4 км Ноздрковце štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 3,9 км Земнік Крівосуд – Бодовка štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – Združenie urbárskej a pasienkovej spoločnosti, pozemkové spoločenstvo 4,3 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Селец Uránové rudy У, Мо, Цу mineralogický výskyt 300 м Іновец Železné rudy Фе mineralogický výskyt 3,0 км Тренчіанска Турна Polymetalické rudy Цу, Пб, Зн mineralogický výskyt 3,1 км Тренчіанске Ястрабіе – Железнік Železné rudy Фе mineralogický výskyt 3,9 км Калніца Uránové rudy У, Мо, Цу ložiskový výskyt 4,9 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody S51 inžiniersko-geologický 2,8 м 9983950 м 831 ložiskový 380,2 м 7776750 м 944 ložiskový 331,6 м 7776760 м 736 ložiskový 335,0 м 7776770 м 969 ložiskový 443,2 м 7776790 м 952 ložiskový 327,6 м 7776790 м 963 ložiskový 303,0 м 7776790 м 980 ložiskový 330,0 м 77767100 м 973 ložiskový 556,0 м 77767100 м 962 ložiskový 326,3 м 77767100 м 820 ložiskový 307,2 м 77767110 м 830 ložiskový 294,2 м 77767110 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Нове Место-над-Вагом – Зелена Вода – GZV-1 19 °C 10,0 л/с 1206 м Мґ-Ца-SO4 nevyužívaný 9,8 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 34 1,0 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Селец 1 500 м² 1980 – 60 м Veľké Stankovce – Fúkalový jarok – Veľké Stankovce 63 006 м² 1972 monitorovaná 270 м Селец – 1980 – 310 м Тренчіанске Станковце – Вельке Станковце 240 м² 1980 – 320 м Селец – 1980 – 400 м Седлічна 200 м² 1972 – 1,2 км Вельке Біеровце 150 м² 1975 – 1,5 км Тренчіанска Турна 500 м² 1965 – 2,6 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
32з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,89 μg/lmedián 0,620 μg/l11 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,0 μg/lmedián 0,500 μg/l11 vzoriek55 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 7,00 μg/lmedián 1,00 μg/l11 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,420 μg/lmedián 0,150 μg/l11 vzoriek73 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,50 μg/lmedián 1,10 μg/l11 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
БаріумБаmierne zvýšená
najvyššie 81,0 μg/lmedián 48,0 μg/l4 vzorky
СтронціумСрbežná hodnota
najvyššie 221 μg/lmedián 141 μg/l7 vzoriek
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l11 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2vysoká (horných 5 %)
najvyššie 40,5 мг/лmedián 10,2 мг/л11 vzoriek
МідьЦуextrémna (horný 1 %)
najvyššie 35,5 μg/lmedián 1,45 μg/l24 vzoriek
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 14,2 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek54 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,70 μg/lmedián 0,500 μg/l24 vzoriek58 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 360 μg/lmedián 22,5 μg/l24 vzoriek13 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 1,00 μg/l24 vzoriek46 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,800 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek88 % pod medzou stanovenia
ХромЦрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 2,50 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek83 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0400 мг/лmedián 0,00750 мг/л24 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 28,0 μg/lmedián 3,00 μg/l24 vzoriek38 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л13 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
РтутьГґnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l24 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



