Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 15:00–17:00 VN Duchonka, puntuación de la ventana 20. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 02:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Altura del terreno a lo largo del coto de pesca y nivel del agua aproximado. Embalse Es un embalse, por lo que el curso de agua no se evalúa aquí: el agua no tiene corriente, caída ni pendiente. El gráfico muestra la altura del terreno a lo largo del coto de pesca. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La altura es aproximada (error de unos pocos metros). Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 0 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 185 mg/l, mäkká voda (5,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 12objektov do 3 km Najbližšie: Stará dobývka – Duchonka (iný druh objektu), 150 m od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. – Do 1 km od vody nie je vo vzorkách atlasu povrchových vôd žiadne meranie. 19vrtov do 3 km 121 rozborov vody v okolí Z toho 19 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Libichava – J-2, výdatnosť 0,2 l/s, 5,5 km od vody. 4lokalít do 3 km 4 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 7záznamov do 5 km 3 ložiská, 4 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,75typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,5°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,98 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 185mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 19 vrtov v pásme 3 km, z toho 18 hydrogeologických a 1 ostatných; s číslom archívnej správy 19. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua VN Duchonka
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación: embalse
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua VN Duchonka
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Duchonka
Voda podľa atlasu
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,65 mg/l44. percentil6,87 mg/l39. percentil5,32 mg/l36. percentil0,0850 mg/l33. percentil8,81 mg/l27. percentil105 mg/l20. percentil24,9 mg/l15. percentil19,3 mg/l14. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,71 mg/l91. percentil0,560 mg/l87. percentil0,254 mg/l65. percentil3,15 mg/l18. percentilMetales
0,289 mg/l83. percentil72,8 μg/l72. percentil67,4 μg/l51. percentil3,11 μg/l21. percentilMapa pásma
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 316 Bq/l 136 Bq/l studňa 1 10,5 Bq/l 10,5 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Stará dobývka – Duchonka iný druh objektu drahé kovy (zlato) 150 m Star dobývka – Duchonka iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 180 m Star dobývka – železnica iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,1 km Stará dobývka – Železnica iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,2 km Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,9 km Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,9 km Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,9 km Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 2,0 km Star dobývka – Vr belka I. iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 2,3 km Stará dobývka – Vrábelka II. iný druh objektu drahé kovy (zlato) 2,7 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 3,1 km Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 3,1 km Závada štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – PREFA – STAV, spol. s r.o. 3,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Prašice – Duchonka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 32,0 m 15384 109Cc2.pdf770 m Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc10.pdf1,8 km Nemečky vrt pre vodné dielo 13,0 m 26483 109Cc6.pdf1,8 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc11.pdf1,8 km Nemečky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 m 10396 109Cc1.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc12.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc7.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc8.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc13.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,5 m 26483 109Cc9.pdf2,0 km Závada úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 118,0 m 64063 121Aa11.pdf2,4 km Závada úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 27,0 m 67469 121Aa15.pdf2,5 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Libichava – J-2 33 °C 0,2 l/s 400 m nevyužívaný 5,5 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 12 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Duchonka – Prašice 20 000 m² 1970 – 540 m Duchonka – Prašice 1 000 m² 1970 – 1,5 km Prašice 15 000 m² 1965 – 1,8 km Podhradie 1 500 m² 1975 – 2,8 km Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
12de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 890 μg/lmedián 18,0 μg/l9 vzoriek
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 82,0 μg/lmedián 9,00 μg/l9 vzoriek
AluminioAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,130 mg/lmedián 0,00500 mg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 1,60 μg/l9 vzoriek
CromoCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsmierne zvýšená
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
SelenioSemierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmioCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercurioHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlomoPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





