Score des conditions de pêche, meilleur créneau de la journée et parcours de pêche selon les meilleures conditions Activité faible · moyenne d'un parcours de pêche 15:00–17:00 VN Duchonka, score de la fenêtre 20. Le score est une estimation des conditions en fonction de la météo, de l'eau et de l'environnement, et non une prévision de touches. Recalculé à 03:04. Tracé du cours d'eau et de ses parcours de pêche. Vous pouvez colorer la ligne selon les conditions du jour, la qualité ou tout autre paramètre. Filtres détaillésrégion, district, lit, profondeur, ombrage, satellites, chimie de l’eau, pollution, poissons, géologie Déplacez la carte avec deux doigts. En plein écran, un doigt suffit. Le score est une estimation des conditions d’après la météo, l’eau et l’environnement, et non une prévision de touches. Pour chaque parcours de pêche, vous voyez de quoi il se compose, dans quelle mesure il est étayé par des données et d’où viennent ces données. Hauteur du terrain le long du parcours de pêche et niveau d'eau approximatif. Réservoir C'est un réservoir, le cours d'eau n'est donc pas évalué ici : l'eau n'a ni courant, ni chute, ni pente. Le graphique montre la hauteur du terrain le long du parcours de pêche. Source : Open Topo Data (eudem25m), 4 nov. 2026. La hauteur est approximative (erreur de quelques mètres). Chargement du modèle de terrain en 3D… Évolution de l'environnement et de la nature de 2017 à 2023 : comment changent les berges, la végétation et le paysage autour de l'eau. Les images basculent automatiquement ; vous pouvez également les parcourir manuellement. Mosaïque orthophotographique de la Slovaquie © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. L'année et le jour de la prise de vue dépendent de l'emplacement, de sorte que les différentes années peuvent différer selon la saison et la météo. Qualité de l’eau selon le SHMÚ, stations d’épuration près des parcours de pêche et eaux souterraines environnantes 0 sur 1 parcours de pêche avec mesures présente à proximité une eau souterraine dépassant la limite pour au moins un indicateur. Source : SHMÚ (annuaires de la qualité des eaux de surface et souterraines), registre des stations d’épuration du VÚVH et EEA. Un point de mesure du SHMÚ est rattaché à un parcours de pêche d’après le nom identique du cours d’eau et la distance ; l’annuaire énumère les points qui n’ont pas respecté la norme, de sorte qu’un point absent ne prouve pas que l’eau soit propre. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 1 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–Mg–HCO₃ Mineralizácia 185 mg/l, mäkká voda (5,5 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 1 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Arzén 21,6 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 91. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 51nGy/h dávkový príkon 57. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 12objektov do 3 km Najbližšie: Stará dobývka – Duchonka (iný druh objektu), 150 m od vody. 0vzoriek so zlatom 8 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. – Do 1 km od vody nie je vo vzorkách atlasu povrchových vôd žiadne meranie. 19vrtov do 3 km 121 rozborov vody v okolí Z toho 19 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 33°C na ústí vrtu 1 geotermálny vrt do 10 km Najteplejší: Libichava – J-2, výdatnosť 0,2 l/s, 5,5 km od vody. 4lokalít do 3 km 4 skládky V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 7záznamov do 5 km 3 ložiská, 4 rudné výskyty Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 0plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,75typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 5,5°dH, mäkká Súčet vápnika a horčíka (0,98 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 185mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–Mg–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 51nGy/h vo vzduchu Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 1,7 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,2 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 2,6 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,2 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 47. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 40. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1992, 2,9 km od vody. Porovnanie: 30. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 19 vrtov v pásme 3 km, z toho 18 hydrogeologických a 1 ostatných; s číslom archívnej správy 19. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Qui gère les parcours de pêche et où ils se trouvent Bassin versant : Váh
Au bord de l’eau en ce moment
Aujourd'hui sur le cours d'eau VN Duchonka
Moyenne des parcours de pêche du cours d'eau
Meilleure plage horaire du jour
Carte et parcours de pêche du cours d'eau
Profil d'élévation : réservoir
Terrain en 3D
Images historiques



Pollution de l'eau sur le cours d'eau VN Duchonka
Eaux souterraines : valeurs mesuréesvaleur typique des stations à moins de 10 km, 2025
Geológia a geochémia toku VN Duchonka
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidité de l'eau
Dureté de l'eau
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
2,65 mg/l44. percentil6,87 mg/l39. percentil5,32 mg/l36. percentil0,0850 mg/l33. percentil8,81 mg/l27. percentil105 mg/l20. percentil24,9 mg/l15. percentil19,3 mg/l14. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,71 mg/l91. percentil0,560 mg/l87. percentil0,254 mg/l65. percentil3,15 mg/l18. percentilMétaux
0,289 mg/l83. percentil72,8 μg/l72. percentil67,4 μg/l51. percentil3,11 μg/l21. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
21,6 mg/kg91. percentil0,405 mg/kg81. percentil8,98 mg/kg58. percentil0,402 mg/kg55. percentil0,203 mg/kg44. percentil21,1 mg/kg38. percentil86,1 mg/kg38. percentil0,0785 mg/kg35. percentil62,0 mg/kg34. percentil60,8 mg/kg31. percentil20,7 mg/kg31. percentil12,3 mg/kg29. percentil2,01 mg/kg21. percentil0,123 mg/kg16. percentil0,239 mg/kg5. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
1 664 mg/kg95. percentil5 289 mg/kg76. percentil1,65 %71. percentil3,14 %71. percentil0,899 %57. percentil903 mg/kg56. percentil5,67 %51. percentil0,761 %35. percentil1,10 %17. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
19,8 mg/kg90. percentil548 mg/kg87. percentil35,0 mg/kg83. percentil67,4 mg/kg74. percentil487 mg/kg66. percentil1,63 mg/kg64. percentil89,7 mg/kg53. percentil61,1 mg/kg52. percentil24,6 mg/kg22. percentil106 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,64 ppm59. percentil7,64 ppm59. percentil1,29 %45. percentilMapa pásma
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 316 Bq/l 136 Bq/l studňa 1 10,5 Bq/l 10,5 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nom Espèce Ťažené Ukončenie Od vody Stará dobývka – Duchonka iný druh objektu drahé kovy (zlato) 150 m Star dobývka – Duchonka iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 180 m Star dobývka – železnica iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,1 km Stará dobývka – Železnica iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,2 km Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,9 km Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 1,9 km Star dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 1,9 km Stará dobývka – Nad jazerom iný druh objektu drahé kovy (zlato) 2,0 km Star dobývka – Vr belka I. iný druh objektu drah‚ kovy (zlato) 2,3 km Stará dobývka – Vrábelka II. iný druh objektu drahé kovy (zlato) 2,7 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 3,1 km Závada stavebný kameň Ťažené ložisko – Roľnícke podielnické družstvo Závada 3,1 km Závada štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – PREFA – STAV, spol. s r.o. 3,6 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lieu Espèce Profondeur Archívna správa Od vody Prašice – Duchonka úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 32,0 m 15384 109Cc2.pdf770 m Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc10.pdf1,8 km Nemečky vrt pre vodné dielo 13,0 m 26483 109Cc6.pdf1,8 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc11.pdf1,8 km Nemečky úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 40,0 m 10396 109Cc1.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc12.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc7.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,0 m 26483 109Cc8.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 12,0 m 26483 109Cc13.pdf1,9 km Nemečky vrt pre vodné dielo 14,5 m 26483 109Cc9.pdf2,0 km Závada úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 118,0 m 64063 121Aa11.pdf2,4 km Závada úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 27,0 m 67469 121Aa15.pdf2,5 km Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Température Výdatnosť Profondeur Chemický typ vody Využívanie Od vody Libichava – J-2 33 °C 0,2 l/s 400 m nevyužívaný 5,5 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Source Espèce Température de l’eau (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 12 4,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Duchonka – Prašice 20 000 m² 1970 – 540 m Duchonka – Prašice 1 000 m² 1970 – 1,5 km Prašice 15 000 m² 1965 – 1,8 km Podhradie 1 500 m² 1975 – 2,8 km Ako čítať tieto údaje
Organisations et lieu
Organisations sur le cours d'eauqui gère les parcours de pêche et quelles y sont les conditions aujourd'hui
Autres cours d'eau à proximité
Cette page n'est traduite que partiellement. Les parties non traduites s'affichent en slovaque, la langue d'origine du site. Ouvrir l'original slovaque
12de 100
1445parcours de pêche
Couleur de la carte
Chargement de la carte…
plus basplus élevé
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ZincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3 890 μg/lmedián 18,0 μg/l9 vzoriek
LítiumLivysoká (horných 5 %)
najvyššie 82,0 μg/lmedián 9,00 μg/l9 vzoriek
AluminiumAlvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,130 mg/lmedián 0,00500 mg/l9 vzoriek67 % pod medzou stanovenia
CuivreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,60 μg/lmedián 1,60 μg/l9 vzoriek
ChromeCrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,50 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
ArsenicAsmierne zvýšená
najvyššie 1,60 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
SéléniumSemierne zvýšená
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek89 % pod medzou stanovenia
FerFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l7 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
CadmiumCdnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,250 μg/lmedián 0,250 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
MercureHgnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
AntimoineSbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,100 μg/lmedián 0,100 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
PlombPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek100 % pod medzou stanovenia





