Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z 2 łowisk 06:00–08:00 Trnávka č. 1, wynik okna 16. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 05:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Pomiary poziomu wody, temperatury i przepływu, pogoda przy cieku i stan z satelitów Jak ciek opada z biegiem wody: spadek, nachylenie i prędkość wody. Wartki ciek Rzeka podgórska ze żwirowym dnem i szybkim nurtem. Tu dobrze czują się już lipień i pstrąg. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Nachylenie i spadek są orientacyjne, obejmują tylko odcinki łowisk. Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2019 do 2025: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 2 z 2 łowisk z danymi SHMÚ na cieku ma na najbliższym stanowisku niespełnioną normę w co najmniej jednym wskaźniku. 2 z 2 łowisk z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczenie wody w dorzeczu: BodrogZanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 54 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 20 % mladé sedimenty, 13 % sopečné horniny Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 451 mg/l, tvrdá voda (14,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 101 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 89. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 64°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 113 mW/m² V hĺbke 2 000 m okolo 107 °C (prírastok 42 °C na kilometer). Atlas geotermálnej energie SR. 52nGy/h dávkový príkon 63. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 z 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 72,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Ondava). 864vrtov do 3 km 1379 rozborov vody v okolí Z toho 247 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 129°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Ďurkov – GTD-2, výdatnosť 50,0 l/s, 7,6 km od vody. 23lokalít do 3 km 23 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 52záznamov do 5 km 19 ložísk, 33 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 44plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 15 z 19 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,76typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,50 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 451mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 31 až 83 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. 64 / 107 °Cv hĺbke 1 000 a 2 000 m prírastok 42 °C na km Čiara ukazuje teplotu hornín; bodkovaná časť je len predĺženie k povrchu. Tepelný tok 113 mW/m². Povodie nie je len voda: sklon a výška určujú rýchlosť odtoku, klíma teplotu a množstvo vody a pôdy to, čo sa do toku splavuje. Údaje sú z geomorfologického členenia, klimatickogeografických typov a pôdnych máp ŠGÚDŠ. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cepliny, potok, 1999, 250 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Manovský, kanál, 1999, 840 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 60 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trnávka, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 280 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 140 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 230 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 170 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 864 vrtov v pásme 3 km, z toho 230 hydrogeologických a 634 ostatných; s číslom archívnej správy 247. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Bodrog i Hornad
Teraz nad wodą
Dziś na cieku Trnávka
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Stan wody na cieku
Stany wody na cieku
Stacja Status Zmiana Temperatura Bohdanovce nad Trnavou 8 cm – Buková 116 cm – Profil wysokościowy cieku
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku Trnávka
Woda powierzchniowa przy łowiskachnajbliższe stanowisko monitoringu SHMÚ, 2025
Najbardziej zanieczyszczone łowiskawszystkie z niespełnioną normą
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Najwyższe azotany
Profil cieku od źródła do ujścialiczba niespełnionych wskaźników w roku 2025 na stanowiskach SHMÚ
Pokaż stanowiska w tabeli (8)
Geológia a geochémia toku Trnávka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pkt kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 7× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky a piesčité štrky stredných terás s pokryvom spraší a deluviálnych splachov 2× neovulkanity stredný miocén formácie (vulkány): Šebastovka, Šťavica, Zlatá Baňa, Vechec, Makovica, Rankovské skaly, Strechový vrch, Bogota, Bradlo,… 2× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité a piesčité štrky s úlomkami hornín v nízkych náplavových kužeľoch 2× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 1× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité až piesčito-hlinité štrky s úlomkami hornín v stredných náplavových kužeľoch s 1× Kvartérny pokryv
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
7,00 mg/l85. percentil19,6 mg/l79. percentil29,0 mg/l79. percentil61,6 mg/l70. percentil0,160 mg/l69. percentil71,5 mg/l60. percentil17,4 mg/l58. percentil233 mg/l57. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,817 mg/l91. percentil4,30 mg/l72. percentil8,98 mg/l69. percentil0,280 mg/l67. percentilMetale
325 μg/l94. percentil368 μg/l91. percentil0,425 mg/l90. percentil9,91 μg/l64. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
101 mg/kg89. percentil0,574 mg/kg78. percentil10,5 mg/kg76. percentil81,6 mg/kg64. percentil2,94 mg/kg61. percentil101 mg/kg55. percentil0,263 mg/kg53. percentil24,7 mg/kg51. percentil21,3 mg/kg39. percentil0,0825 mg/kg38. percentil0,187 mg/kg37. percentil0,136 mg/kg37. percentil5,52 mg/kg34. percentil0,464 mg/kg32. percentil12,6 mg/kg31. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5 884 mg/kg85. percentil3,52 %82. percentil1 205 mg/kg79. percentil6,36 %72. percentil0,979 %58. percentil852 mg/kg51. percentil1,92 %47. percentil0,804 %36. percentil1,40 %32. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
30,7 mg/kg66. percentil1,53 mg/kg57. percentil14,5 mg/kg54. percentil87,0 mg/kg46. percentil382 mg/kg43. percentil405 mg/kg38. percentil119 mg/kg35. percentil50,2 mg/kg24. percentil51,3 mg/kg22. percentil24,2 mg/kg19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,37 %68. percentil7,93 ppm67. percentil2,56 ppm46. percentilGeotermálny potenciál
Teplota hornín s hĺbkou
Reliéf, klíma a pôdy
Klimatickogeografické typy
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián upravený prameň 3 30,0 Bq/l 1,36 Bq/l studňa 13 30,7 Bq/l 5,97 Bq/l potok, rieka 2 0,610 Bq/l 0,395 Bq/l źródło 15 32,8 Bq/l 5,26 Bq/l vrt s prelivom 3 34,7 Bq/l 10,3 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 19,4 Bq/l 1,51 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Dargov – Barvínkov stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 210 m Trebišov horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 720 m Trebišov horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 720 m Trebišov gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 730 m Trebišov gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 730 m Višňov horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 940 m Kravany horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 940 m Bačkov stavebný kameň Ťažené ložisko – TOP – KAMEŇ s.r.o. 1,4 km Banské drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,7 km Banské drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,7 km Banské drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,9 km Rakovec nad Ondavou horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 3,1 km Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Výskyt Typ rudy Metale Gatunek Od vody Strechový vrch Polymetalické rudy Pb, Zn mineralogický výskyt 120 m Dargov Železné rudy Fe mineralogický výskyt 200 m Bogota Polymetalicko-drahokovové rudy Pb, Zn, Ag mineralogický výskyt 3,2 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody Cf Tr-82 ložiskový 315,0 m – 10 m Drahov úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 35,0 m 9818 116Cc1.pdf30 m STR-1 ložiskový 1 200,6 m 7442630 m V-4 inžiniersko-geologický 1,5 m 8661730 m Dargov štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 200,0 m 58217 116Cc12.pdf40 m Cf Sč-10 ložiskový – – 40 m Cf Sč-390 ložiskový 328,0 m – 40 m Cf Sč-301 ložiskový 325,0 m – 40 m SHJ-29 hydrogeologický 200,0 m 5821740 m Cf Sč-142 ložiskový – – 40 m Cf Tr-55 ložiskový 405,0 m – 50 m Cf Sč-138 ložiskový – – 50 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Głębokość Chemický typ vody Využívanie Od vody Ďurkov – GTD-3 123 °C 65,0 l/s 2252 m Na-Cl nevyužívaný 7,6 km Ďurkov – GTD-2 129 °C 50,0 l/s 3151 m Na-Cl nevyužívaný 7,6 km Ďurkov – GTD-1 125 °C 56,0 l/s 3210 m Na-Cl nevyužívaný 7,6 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 4,8 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,2 km GTD-1,2,3 geotermálna voda > 100 > 50 1 8,5 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Trebišov – 1960 – 90 m Hraň – 1972 – 130 m Trnávka 200 m² 1967 – 130 m Hraň – 1972 – 150 m Sečovce – 1982 – 170 m Trnávka – 1967 – 230 m Dargov – 1987 – 240 m Trebišov – 1940 – 240 m Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
11z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ArsenAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 72,0 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
StronciumSrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 989 μg/lmedián 250 μg/l33 vzoriek
ChromCrvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,50 μg/lmedián 1,20 μg/l33 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,70 μg/lmedián 1,50 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
KadmCdzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l32 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
AntymonSbmierne zvýšená
najvyššie 1,18 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
LítiumLimierne zvýšená
najvyššie 15,0 μg/lmedián 5,00 μg/l33 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
BáriumBabežná hodnota
najvyššie 50,0 μg/lmedián 15,0 μg/l12 vzoriek
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
OłówPbnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2extrémna (horný 1 %)
najvyššie 62,4 mg/lmedián 20,0 mg/l33 vzoriek
LítiumLiextrémna (horný 1 %)
najvyššie 317 μg/lmedián 12,0 μg/l112 vzoriek12 % pod medzou stanovenia
SelenSeextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,90 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,8 μg/lmedián 0,600 μg/l112 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
GlinAlextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,340 mg/lmedián 0,00500 mg/l112 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
CynkZnextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 150 μg/lmedián 121 μg/l112 vzoriek6 % pod medzou stanovenia
AntymonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,100 μg/l112 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
RtęćHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,400 μg/lmedián 0,100 μg/l112 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
KadmCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,250 μg/l112 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
ArsenAsvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,60 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
MiedźCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,1 μg/lmedián 1,60 μg/l112 vzoriek
OłówPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l60 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



