Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє з 2 рибальських ділянок 06:00–08:00 Trnávka č. 1, оцінка вікна 16. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 02:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 2 з 2 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ мають невиконану норму в найближчій точці принаймні за одним показником. 2 з 2 рибальських ділянок із вимірюваннями мають поблизу підземну воду зі значенням понад ліміт принаймні за одним показником. Забруднення води в басейні – БодрогЗабруднена вода – Словаччина Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 54 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek67 % čiary vody 20 % mladé sedimenty, 13 % sopečné horniny Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 7,8modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 451 mg/l, tvrdá voda (14,0 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 0 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Vanád 101 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 89. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 52nGy/h dávkový príkon 63. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 0objektov do 3 km V pásme 3 km okolo vody nie je zaznamenané žiadne staré banské dielo. 0vzoriek so zlatom 13 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 3 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Arzén 72,0 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Ondava). 864vrtov do 3 km 1379 rozborov vody v okolí Z toho 247 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 129°C na ústí vrtu 3 geotermálne vrty do 10 km Najteplejší: Ďurkov – GTD-2, výdatnosť 50,0 l/s, 7,6 km od vody. 23lokalít do 3 km 23 skládok V pásme 3 km nie je registrovaná environmentálna záťaž; skládky sú len evidované. 52záznamov do 5 km 19 ložísk, 33 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 44plôch do 3 km 2 aktívnych Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 15 z 19 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 7,76typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 14,0°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,50 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 451mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 52nGy/h vo vzduchu rozsah 31 až 83 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Cepliny, potok, 1999, 250 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Manovský, kanál, 1999, 840 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 93. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 60 m od vody. Porovnanie: 92. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Trnávka, potok, 1999, 90 m od vody. Porovnanie: 85. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 79. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 60. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 46. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Ondava, 1999, 340 m od vody. Porovnanie: 43. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: v obci Dargov, 1992, 60 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 280 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 1,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,9 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 140 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1992, 1,5 km od vody. Porovnanie: 98. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 230 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 170 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1992, 1,6 km od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 630 m od vody. Porovnanie: 97. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 864 vrtov v pásme 3 km, z toho 230 hydrogeologických a 634 ostatných; s číslom archívnej správy 247. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Бодрог та Горнад
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Трнавка
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Стан води на водотоці
Рівні води на водотоці
Станція Статус Зміна Температура Богдановце над Трнавоу 8 см – Букова 115 см – Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Трнавка
Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025
Найбільш забруднені ділянкиусі з невиконаною нормою
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Найвищі нітрати
Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ
Показати станції в таблиці (8)
Geológia a geochémia toku Trnávka
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 7× kvartér pleistocén fluviálne sedimenty: štrky a piesčité štrky stredných terás s pokryvom spraší a deluviálnych splachov 2× neovulkanity stredný miocén formácie (vulkány): Šebastovka, Šťavica, Zlatá Baňa, Vechec, Makovica, Rankovské skaly, Strechový vrch, Bogota, Bradlo,… 2× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité a piesčité štrky s úlomkami hornín v nízkych náplavových kužeľoch 2× kvartér holocén fluviálne sedimenty: resedimentované nivné jemnozrnné piesky 1× kvartér pleistocén proluviálne sedimenty: hlinité až piesčito-hlinité štrky s úlomkami hornín v stredných náplavových kužeľoch s 1× Kvartérny pokryv
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
7,00 мг/л85. percentil19,6 мг/л79. percentil29,0 мг/л79. percentil61,6 мг/л70. percentil0,160 мг/л69. percentil71,5 мг/л60. percentil17,4 мг/л58. percentil233 мг/л57. percentilŽiviny a organické znečistenie
0,817 мг/л91. percentil4,30 мг/л72. percentil8,98 мг/л69. percentil0,280 мг/л67. percentilМетали
325 μg/l94. percentil368 μg/l91. percentil0,425 мг/л90. percentil9,91 μg/l64. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
101 мг/кг89. percentil0,574 мг/кг78. percentil10,5 мг/кг76. percentil81,6 мг/кг64. percentil2,94 мг/кг61. percentil101 мг/кг55. percentil0,263 мг/кг53. percentil24,7 мг/кг51. percentil21,3 мг/кг39. percentil0,0825 мг/кг38. percentil0,187 мг/кг37. percentil0,136 мг/кг37. percentil5,52 мг/кг34. percentil0,464 мг/кг32. percentil12,6 мг/кг31. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
5 884 мг/кг85. percentil3,52 %82. percentil1 205 мг/кг79. percentil6,36 %72. percentil0,979 %58. percentil852 мг/кг51. percentil1,92 %47. percentil0,804 %36. percentil1,40 %32. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
30,7 мг/кг66. percentil1,53 мг/кг57. percentil14,5 мг/кг54. percentil87,0 мг/кг46. percentil382 мг/кг43. percentil405 мг/кг38. percentil119 мг/кг35. percentil50,2 мг/кг24. percentil51,3 мг/кг22. percentil24,2 мг/кг19. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
1,37 %68. percentil7,93 ppm67. percentil2,56 ppm46. percentilMapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан upravený prameň 3 30,0 Bq/l 1,36 Bq/l studňa 13 30,7 Bq/l 5,97 Bq/l potok, rieka 2 0,610 Bq/l 0,395 Bq/l джерело 15 32,8 Bq/l 5,26 Bq/l vrt s prelivom 3 34,7 Bq/l 10,3 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 3 19,4 Bq/l 1,51 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Дарґов – Барвінков stavebný kameň Ťažené ložisko – VSK MINERAL s.r.o. 210 м Требішов horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 720 м Требішов horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 720 м Требішов gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 730 м Требішов gazolín Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 730 м Вішньов horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 940 м Кравани horľavý zemný plyn Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – NAFTA a.s. 940 м Бачков stavebný kameň Ťažené ložisko – TOP – KAMEŇ s.r.o. 1,4 км Банске drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,7 км Банске drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,7 км Банске drahé kamene Ložisko s predpokladom využívania zásob – OPAL SLOVAKIA s.r.o. 2,9 км Раковец над Ондавоу horľavý zemný plyn Ložisko, na ktorom prebieha geologický prieskum – NAFTA a.s. 3,1 км Rudné výskyty v metalogenetickej mape
Вискит Typ rudy Метали Вид Od vody Strechový vrch Polymetalické rudy Пб, Зн mineralogický výskyt 120 м Дарґов Železné rudy Фе mineralogický výskyt 200 м Боґота Polymetalicko-drahokovové rudy Пб, Зн, Аґ mineralogický výskyt 3,2 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Цф Тр-82 ložiskový 315,0 м – 10 м Драгов úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 35,0 м 9818 116Cc1.pdf30 м STR-1 ložiskový 1 200,6 м 7442630 м V-4 inžiniersko-geologický 1,5 м 8661730 м Дарґов štruktúrny vrt s obyčajnou vodou 200,0 м 58217 116Cc12.pdf40 м Цф Сч-10 ložiskový – – 40 м Цф Сч-390 ložiskový 328,0 м – 40 м Цф Сч-301 ložiskový 325,0 м – 40 м SHJ-29 hydrogeologický 200,0 м 5821740 м Цф Сч-142 ložiskový – – 40 м Цф Тр-55 ložiskový 405,0 м – 50 м Цф Сч-138 ložiskový – – 50 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Дюрков – GTD-3 123 °C 65,0 л/с 2252 м На-Цл nevyužívaný 7,6 км Дюрков – GTD-2 129 °C 50,0 л/с 3151 м На-Цл nevyužívaný 7,6 км Дюрков – GTD-1 125 °C 56,0 л/с 3210 м На-Цл nevyužívaný 7,6 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 4,8 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 3 5,2 км GTD-1,2,3 geotermálna voda > 100 > 50 1 8,5 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Требішов – 1960 – 90 м Грань – 1972 – 130 м Трнавка 200 м² 1967 – 130 м Грань – 1972 – 150 м Сечовце – 1982 – 170 м Трнавка – 1967 – 230 м Дарґов – 1987 – 240 м Требішов – 1940 – 240 м Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
10з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 72,0 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek52 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 989 μg/lmedián 250 μg/l33 vzoriek
ХромЦрvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,50 μg/lmedián 1,20 μg/l33 vzoriek45 % pod medzou stanovenia
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 6,70 μg/lmedián 1,50 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,150 μg/l32 vzoriek53 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбmierne zvýšená
najvyššie 1,18 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіmierne zvýšená
najvyššie 15,0 μg/lmedián 5,00 μg/l33 vzoriek82 % pod medzou stanovenia
БаріумБаbežná hodnota
najvyššie 50,0 μg/lmedián 15,0 μg/l12 vzoriek
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ОловоПбnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 2,50 μg/lmedián 2,50 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2extrémna (horný 1 %)
najvyššie 62,4 мг/лmedián 20,0 мг/л33 vzoriek
ЛітіумЛіextrémna (horný 1 %)
najvyššie 317 μg/lmedián 12,0 μg/l112 vzoriek12 % pod medzou stanovenia
СеленСеextrémna (horný 1 %)
najvyššie 8,90 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek66 % pod medzou stanovenia
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,8 μg/lmedián 0,600 μg/l112 vzoriek36 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлextrémna (horný 1 %)
najvyššie 0,340 мг/лmedián 0,00500 мг/л112 vzoriek68 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнextrémna (horný 1 %)
najvyššie 4 150 μg/lmedián 121 μg/l112 vzoriek6 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,20 μg/lmedián 0,100 μg/l112 vzoriek95 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,400 μg/lmedián 0,100 μg/l112 vzoriek90 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,20 μg/lmedián 0,250 μg/l112 vzoriek92 % pod medzou stanovenia
АрсенАсvysoká (horných 5 %)
najvyššie 9,60 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek75 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 10,1 μg/lmedián 1,60 μg/l112 vzoriek
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 5,00 μg/lmedián 0,500 μg/l112 vzoriek60 % pod medzou stanovenia
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л60 vzoriek100 % pod medzou stanovenia



