Wskaźnik warunków połowu, najlepsze okno dnia i łowiska od najlepszych warunków Niska aktywność · średnia z jednego łowiska 06:00–08:00 Dubnický potok, wynik okna 32. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przeliczono o 05:04. Przebieg cieku i jego łowiska. Kolor linii przełączysz na warunki dziś, jakość lub dowolny inny parametr. Filtry szczegółoweregion, powiat, dno, głębokość, zacienienie, satelity, chemia i zanieczyszczenie wody, ryby, geologia Mapę przesuwasz dwoma palcami. Jednym palcem przewijasz stronę na całym ekranie. Wskaźnik to oszacowanie warunków na podstawie pogody, wody i otoczenia, a nie prognoza brań. Przy każdym łowisku widzisz, z czego się składa, jak jest uzasadniony i skąd pochodzą dane. Jak ciek opada z biegiem wody: spadek, nachylenie i prędkość wody. Bystrina Górski potok o dużym spadku, z kaskadami i skalistym dnem. Woda jest czysta i zimna, połów wymaga ostrożnego podejścia. Źródło: Open Topo Data (eudem25m), 4 lis 2026. Nachylenie i spadek są orientacyjne, obejmują tylko odcinki łowisk. Ładowanie modelu terenu 3D… Zmiany otoczenia i przyrody od 2017 do 2023: jak zmieniają się brzegi, roślinność i krajobraz wokół wody. Zdjęcia przełączają się same, możesz też przeglądać je ręcznie. Ortofotomapa Słowacji © GKÚ Bratysława, NLC Zvolen. Rok i dzień wykonania zdjęć zależą od położenia, dlatego poszczególne roczniki mogą różnić się porą roku i pogodą. Jakość wody według SHMÚ, oczyszczalnie przy łowiskach i woda podziemna w okolicy 1 z 1 łowiska z pomiarem ma w okolicy wodę podziemną o wartości powyżej progu w co najmniej jednym wskaźniku. Zanieczyszczona woda – Słowacja Źródło: SHMÚ (roczniki jakości wód powierzchniowych i podziemnych), rejestr oczyszczalni z VÚVH i EEA. Stanowisko SHMÚ jest przypisywane do łowiska według tej samej nazwy cieku i odległości; rocznik podaje stanowiska, które nie spełniły normy, dlatego brak stanowiska nie jest dowodem czystej wody. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % vápence a dolomity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 461 mg/l, tvrdá voda (15,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 z 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 3,63 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 24. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Dubnica nad Váhom (odkalisko), 1,1 km od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 5 z 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 20,4 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lieskovec, potok). 348vrtov do 3 km 431 rozborov vody v okolí Z toho 347 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Trenčianske Teplice – V-3, výdatnosť 12,9 l/s, 4,5 km od vody. 15lokalít do 3 km 3 záťaže, 12 skládok Najbližšia záťaž: Dubnica nad Váhom – ZVS, 70 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 20záznamov do 5 km 12 ložísk, 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,23typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,81 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 461mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 42 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 120 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Duvovský potok, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – sútok, 1000 m J od K505, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnický, potok, 40 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – pred vojenským objekom, 1000m SSZ od k613, 1995, 40 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 770 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 850 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 67. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 348 vrtov v pásme 3 km, z toho 150 hydrogeologických a 198 ostatných; s číslom archívnej správy 347. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Kto zarządza łowiskami i gdzie leżą Dorzecze: Wag
Teraz nad wodą
Dziś na cieku Dubnický potok
Średnia łowisk na cieku
Najlepsze okno dziś
Mapa i łowiska cieku
Profil wysokościowy cieku
Teren w 3D
Zdjęcia historyczne



Zanieczyszczenie wody na cieku Dubnický potok
Wody podziemne: zmierzone wartościtypowa wartość ze stacji w promieniu 10 km, 2025
Najwyższe azotany
Geológia a geochémia toku Dubnický potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Pkt kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× trias stredný trias ramsauské dolomity: sivé vrstevnaté dolomity 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Kwasowość wody
Twardość wody
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
85,8 mg/l76. percentil290 mg/l74. percentil16,3 mg/l54. percentil42,4 mg/l53. percentil0,118 mg/l52. percentil6,87 mg/l43. percentil5,51 mg/l31. percentil1,72 mg/l26. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,39 mg/l51. percentil0,0825 mg/l39. percentil0,0408 mg/l20. percentil1,88 mg/l17. percentilMetale
130 μg/l68. percentil10,8 μg/l67. percentil17,6 μg/l35. percentil0,0458 mg/l20. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
3,63 mg/kg95. percentil214 mg/kg95. percentil33,6 mg/kg79. percentil23,1 mg/kg78. percentil138 mg/kg77. percentil0,388 mg/kg76. percentil30,4 mg/kg72. percentil0,180 mg/kg71. percentil3,02 mg/kg63. percentil0,373 mg/kg49. percentil0,212 mg/kg48. percentil7,72 mg/kg38. percentil5,23 mg/kg29. percentil0,408 mg/kg25. percentil48,3 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
13,1 %97. percentil1,71 %85. percentil652 mg/kg24. percentil505 mg/kg8. percentil1,09 %5. percentil1,75 %5. percentil0,515 %5. percentil2 757 mg/kg5. percentil3,48 %4. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
139 mg/kg52. percentil57,8 mg/kg42. percentil22,1 mg/kg11. percentil214 mg/kg9. percentil0,544 mg/kg8. percentil309 mg/kg7. percentil58,7 mg/kg5. percentil13,7 mg/kg5. percentil35,0 mg/kg4. percentil4,78 mg/kg3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,46 ppm35. percentil1,24 %27. percentil6,68 ppm24. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián źródło 7 26,4 Bq/l 4,19 Bq/l upravený prameň 2 8,34 Bq/l 7,44 Bq/l studňa 9 19,6 Bq/l 9,58 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 4,17 Bq/l 3,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nazwa Gatunek Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Dubnica nad Váhom odkalisko štrkopiesky 1,1 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Dubnica n/Váhom – Pažite štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ÚTES spol. s r. o. 340 m Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 m Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 m Malý Kolačín stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,5 km Bolešov – Objekt 2 (odhadom – preskúmanosť) štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DARJA spol. s r.o. 2,1 km Prejta štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – DARJA spol. s r.o. 3,5 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Lokalizacja Gatunek Głębokość Archívna správa Od vody Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 16,0 m 79154 109Ab121.pdf30 m VO-35/7 inžiniersko-geologický 6,0 m 8536030 m VP-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536030 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 11,0 m 77221 109Ab90.pdf40 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 12,9 m 79154 109Ab120.pdf60 m VM-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536060 m VP-35/2 inžiniersko-geologický 10,0 m 8536060 m VM-35/2 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536070 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 14,9 m 79154 109Ab123.pdf80 m Dubnica nad Váhom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 64901 109Ab68.pdf80 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 12,3 m 79154 109Ab119.pdf80 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 18,0 m 79154 109Ab122.pdf80 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Głębokość Chemický typ vody Využívanie Od vody Trenčianske Teplice – V-3 40 °C 12,9 l/s 38,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – V-2 40 °C 1,0 l/s 39,15 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-3 38 °C – 60 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-1A 37 °C 2,1 l/s 130 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – TT-2 39 °C – 81,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-1 – 2,0 l/s 122,43 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – SB-4A 32 °C 6,0 l/s 55,4 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – P-1 38 °C 4,8 l/s 29,7 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – SB-5A 21 °C 2,0 l/s 90 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,7 km Trenčianske Teplice – SB-5 38 °C 1,5 l/s 200 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,7 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Źródło Gatunek Temperatura wody (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 4,7 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 4,9 km kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 5,2 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 5,3 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 6,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Lokalizacja Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Dubnica nad Váhom – ZVS SK200140KF 70 m Dubnica nad Váhom – ZŤS SK1000500P 1,1 km Nemšová – vojenský útvar SK1000500P 2,3 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dubnica nad Váhom – Pri Wag – Dubnica nad Váhom – 1975 – 430 m Bolešov – Za ihriskom – Bolešov – 1975 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Za družstvom – Dubnica nad Váhom – 1975 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Lúštek 1 – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Lúštek – Dubnica nad Váhom 55 100 m² 1997 monitorovaná 1,5 km Dubnica nad Váhom – Lúštek 2 – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,5 km Dubnica nad Váhom – Lúštek – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,7 km Bolešov – Pri trati – Bolešov – 1975 – 2,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizacje i lokalizacja
Organizacje na ciekukto zarządza łowiskami i jakie warunki panują tam dziś
Inne cieki w okolicy
Ta strona jest przetłumaczona tylko częściowo. Nieprzetłumaczone fragmenty są wyświetlane po słowacku, w języku oryginału. Otwórz oryginał po słowacku
26z 100
1445łowisk
Kolor na mapie
Wczytywanie mapy…
niżejwyżej
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,4 μg/lmedián 2,00 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
OłówPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,0 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsenAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,9 μg/lmedián 0,760 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
KadmCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,150 μg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
SelenSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
AntymonSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,600 μg/l8 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 590 μg/lmedián 420 μg/l8 vzoriek
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
MiedźCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 3,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 31,6 mg/lmedián 6,02 mg/l9 vzoriek
ChromCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 39,6 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
KadmCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
RtęćHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
MiedźCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,90 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek
AntymonSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CynkZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 248 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
OłówPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek42 % pod medzou stanovenia
GlinAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 mg/lmedián 0,00500 mg/l33 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 13,0 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek
ŻelazoFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsenAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia