Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці 06:00–08:00 Дубніцки поток, оцінка вікна 33. Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 07:04. Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр. Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця. Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані. Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води. Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу. Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок. Завантаження 3D моделі рельєфу… Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну. Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою. Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях 1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником. Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 км čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % vápence a dolomity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 461 mg/l, tvrdá voda (15,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 з 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 3,63 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 24. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Dubnica nad Váhom (odkalisko), 1,1 km od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 5 з 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 20,4 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lieskovec, potok). 348vrtov do 3 km 431 rozborov vody v okolí Z toho 347 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Trenčianske Teplice – V-3, výdatnosť 12,9 l/s, 4,5 km od vody. 15lokalít do 3 km 3 záťaže, 12 skládok Najbližšia záťaž: Dubnica nad Váhom – ZVS, 70 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 20záznamov do 5 km 12 ložísk, 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,23typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,81 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 461mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 42 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 120 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Duvovský potok, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – sútok, 1000 m J od K505, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnický, potok, 40 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – pred vojenským objekom, 1000m SSZ od k613, 1995, 40 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 770 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 850 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 67. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 348 vrtov v pásme 3 km, z toho 150 hydrogeologických a 198 ostatných; s číslom archívnej správy 347. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Методіке. Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані Басейн: Ваг
Зараз біля води
Сьогодні на водотоці Дубніцки поток
Середнє по рибальських ділянках водотоку
Найкраще вікно сьогодні
Карта та рибальські ділянки водотоку
Висотний профіль водотоку
Рельєф у 3D
Історичні знімки



Забруднення води на водотоці Дубніцки поток
Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025
Найвищі нітрати
Geológia a geochémia toku Dubnický potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Утвар Век Єднотка Балів kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× trias stredný trias ramsauské dolomity: sivé vrstevnaté dolomity 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Кислотність води
Жорсткість води
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
85,8 мг/л76. percentil290 мг/л74. percentil16,3 мг/л54. percentil42,4 мг/л53. percentil0,118 мг/л52. percentil6,87 мг/л43. percentil5,51 мг/л31. percentil1,72 мг/л26. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,39 мг/л51. percentil0,0825 мг/л39. percentil0,0408 мг/л20. percentil1,88 мг/л17. percentilМетали
130 μg/l68. percentil10,8 μg/l67. percentil17,6 μg/l35. percentil0,0458 мг/л20. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
3,63 мг/кг95. percentil214 мг/кг95. percentil33,6 мг/кг79. percentil23,1 мг/кг78. percentil138 мг/кг77. percentil0,388 мг/кг76. percentil30,4 мг/кг72. percentil0,180 мг/кг71. percentil3,02 мг/кг63. percentil0,373 мг/кг49. percentil0,212 мг/кг48. percentil7,72 мг/кг38. percentil5,23 мг/кг29. percentil0,408 мг/кг25. percentil48,3 мг/кг8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
13,1 %97. percentil1,71 %85. percentil652 мг/кг24. percentil505 мг/кг8. percentil1,09 %5. percentil1,75 %5. percentil0,515 %5. percentil2 757 мг/кг5. percentil3,48 %4. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
139 мг/кг52. percentil57,8 мг/кг42. percentil22,1 мг/кг11. percentil214 мг/кг9. percentil0,544 мг/кг8. percentil309 мг/кг7. percentil58,7 мг/кг5. percentil13,7 мг/кг5. percentil35,0 мг/кг4. percentil4,78 мг/кг3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,46 ppm35. percentil1,24 %27. percentil6,68 ppm24. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Взоріек Najvyšší radón Медіан джерело 7 26,4 Bq/l 4,19 Bq/l upravený prameň 2 8,34 Bq/l 7,44 Bq/l studňa 9 19,6 Bq/l 9,58 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 4,17 Bq/l 3,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Назва Вид Тяжене Уконченіе Od vody Одкаліско Дубниця-над-Вагом odkalisko štrkopiesky 1,1 км Ložiská a dobývacie priestory
Ложіско Нераст Stav a organizácia Od vody Дубніца н/Вагом – Пажіте štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ÚTES spol. s r. o. 340 м Дубниця-над-Вагом štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 м Дубниця-над-Вагом štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 м Мали Колачін stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,5 км Bolešov – Objekt 2 (odhadom – preskúmanosť) štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DARJA spol. s r.o. 2,1 км Прейта štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – DARJA spol. s r.o. 3,5 км Горне Срніе vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Горне Срніе sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Горне Срніе vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Горне Срніе sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Горне Срніе vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Горне Срніе vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 км Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Локація Вид Глибина Archívna správa Od vody Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 16,0 м 79154 109Ab121.pdf30 м VO-35/7 inžiniersko-geologický 6,0 м 8536030 м VP-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 м 8536030 м Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 11,0 м 77221 109Ab90.pdf40 м Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 12,9 м 79154 109Ab120.pdf60 м VM-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 м 8536060 м VP-35/2 inžiniersko-geologický 10,0 м 8536060 м VM-35/2 inžiniersko-geologický 12,0 м 8536070 м Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 14,9 м 79154 109Ab123.pdf80 м Дубниця-над-Вагом úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 м 64901 109Ab68.pdf80 м Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 12,3 м 79154 109Ab119.pdf80 м Дубниця-над-Вагом monitorovací vrt 18,0 м 79154 109Ab122.pdf80 м Geotermálna energia a minerálne vody
Врт Температура Видатность Глибина Chemický typ vody Виужіваніе Od vody Тренчіанске Тепліце – V-3 40 °C 12,9 л/с 38,4 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,5 км Тренчіанске Тепліце – V-2 40 °C 1,0 л/с 39,15 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,5 км Тренчіанске Тепліце – SB-3 38 °C – 60 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,5 км Тренчіанске Тепліце – SB-1A 37 °C 2,1 л/с 130 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 4,5 км Тренчіанске Тепліце – TT-2 39 °C – 81,4 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,5 км Тренчіанске Тепліце – SB-1 – 2,0 л/с 122,43 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 4,6 км Тренчіанске Тепліце – SB-4A 32 °C 6,0 л/с 55,4 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 4,6 км Тренчіанске Тепліце – P-1 38 °C 4,8 л/с 29,7 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,6 км Тренчіанске Тепліце – SB-5A 21 °C 2,0 л/с 90 м Ца-Мґ-SO4 využívaný 4,7 км Тренчіанске Тепліце – SB-5 38 °C 1,5 л/с 200 м Ца-Мґ-SO4 nevyužívaný 4,7 км Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Джерело Вид Температура води (°C) Видатность (л/с) Почет Najbližší od vody kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 4,7 км kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 4,9 км kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 5,2 км kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 5,3 км kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 6,6 км Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Локація Чінность Латка Класіфікаціа Od vody Дубниця-над-Вагом – ZVS SK200140KF 70 м Дубниця-над-Вагом – ZŤS SK1000500P 1,1 км Немшова – воєнски утвар SK1000500P 2,3 км Skládky odpadov
Складка Плоха Rok vzniku Моніторованіе Od vody Дубниця-над-Вагом – Прі Ваг – Дубниця-над-Вагом – 1975 – 430 м Bolešov – Za ihriskom – Bolešov – 1975 – 1,2 км Dubnica nad Váhom – Za družstvom – Dubnica nad Váhom – 1975 – 1,2 км Дубниця-над-Вагом – Луштек 1 – Дубниця-над-Вагом – 1970 – 1,2 км Дубниця-над-Вагом – Луштек – Дубниця-над-Вагом 55 100 м² 1997 monitorovaná 1,5 км Дубниця-над-Вагом – Луштек 2 – Дубниця-над-Вагом – 1970 – 1,5 км Дубниця-над-Вагом – Луштек – Дубниця-над-Вагом – 1970 – 1,7 км Bolešov – Pri trati – Bolešov – 1975 – 2,0 км Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Організації та локація
Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови
Інші водотоки поблизу
Прейтіански поток
1 рибальська ділянкаOR Štrková – Dulovské č. 1 та 2
1 рибальська ділянкаІлавка
1 рибальська ділянкаШтрк. Горовце – Под Дротамі
1 рибальська ділянкаРибнік Прейта – Вистрков ч. 1,2,3
1 рибальська ділянкаВН Прейта – долна
1 рибальська ділянка
Цю сторінку перекладено лише частково. Неперекладені частини показано словацькою — мовою оригіналу сайту. Відкрити словацький оригінал
32з 100
1445ділянок
Колір мапи
Завантаження мапи…
нижчевище
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,4 μg/lmedián 2,00 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
ОловоПбextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,0 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
АрсенАсextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,9 μg/lmedián 0,760 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,150 μg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
СеленСеvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
АнтимонСбzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,600 μg/l8 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
СтронціумСрzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 590 μg/lmedián 420 μg/l8 vzoriek
БаріумБаzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
МідьЦуzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 3,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 31,6 мг/лmedián 6,02 мг/л9 vzoriek
ХромЦрextrémna (horný 1 %)
najvyššie 39,6 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
КадмійЦдextrémna (horný 1 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
РтутьГґvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
МідьЦуvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,90 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek
АнтимонСбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
ЦинкЗнvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 248 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
ОловоПбvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek42 % pod medzou stanovenia
АлюмінійАлzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 мг/лmedián 0,00500 мг/л33 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
ЛітіумЛіbežná hodnota
najvyššie 13,0 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek
ЗалізоФеbežná hodnota
najvyššie 0,00500 мг/лmedián 0,00500 мг/л19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
СеленСеnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
АрсенАсnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia