Puntuación de condiciones de pesca, la mejor ventana del día y cotos de pesca desde las mejores condiciones Actividad baja · promedio de un coto de pesca 06:00–08:00 Dubnický potok, puntuación de la ventana 32. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una previsión de picadas. Recalculado a las 06:04. Trazado del curso de agua y sus cotos de pesca. Puedes cambiar el color de la línea a las condiciones de hoy, la calidad o cualquier otro parámetro. Filtros detalladosregión, distrito, lecho, profundidad, sombra, satélites, química del agua, contaminación, peces, geología Mueve el mapa con dos dedos. En pantalla completa basta con uno. La puntuación es una estimación de las condiciones según el tiempo, el agua y el entorno, no una predicción de picadas. De cada coto de pesca ves de qué se compone, cuán respaldada está por los datos y de dónde proceden. Cómo desciende el curso de agua aguas abajo: caída, pendiente y velocidad del agua. Bystrina Un arroyo de montaña con pendiente pronunciada, cascadas y fondo rocoso. El agua está clara y fría; la pesca requiere un enfoque cuidadoso. Fuente: Open Topo Data (eudem25m), 4 nov 2026. La pendiente y la caída son aproximadas y solo incluyen los tramos de los cotos de pesca. Cargando el modelo de terreno 3D… Evolución del entorno y la naturaleza de 2017 a 2023: cómo cambian las orillas, la vegetación y el paisaje alrededor del agua. Las imágenes cambian automáticamente; también puedes explorarlas manualmente. Ortofotomosaico de Eslovaquia © GKÚ Bratislava, NLC Zvolen. El año y el día de las imágenes dependen de la ubicación, por lo que los distintos años pueden diferir en la estación y el clima. Calidad del agua según el SHMÚ, depuradoras cerca de los cotos de pesca y aguas subterráneas del entorno 1 de 1 coto de pesca con mediciones tiene agua subterránea cercana con un valor superior al límite en al menos un indicador. Agua contaminada en Eslovaquia Fuente: SHMÚ (anuarios de calidad de las aguas superficiales y subterráneas), registro de depuradoras del VÚVH y EEA. Un punto de medición del SHMÚ se asigna a un coto de pesca por el mismo nombre del curso de agua y por distancia; el anuario enumera los puntos que no cumplieron la norma, por lo que la ausencia de un punto no prueba que el agua esté limpia. Kovy a zlato v riečnych sedimentoch a vode, staré banské diela a ložiská, vrty s archívnymi správami, geotermálna energia, záťaže a zosuvy v okolí toku Prehľad vychádza z verejných registrov a atlasov Štátneho geologického ústavu Dionýza Štúra. Hľadá sa v pásme okolo vody všetkých revírov toku (spolu 12 km čiary): vzorky z potokov do 1 km, vrty, banské diela a záťaže do 3 km, rudné výskyty do 5 km, geotermálne zdroje do 10 km. Náplavy riek50 % čiary vody 50 % vápence a dolomity Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. Geologická mapa SR 1:50 000. pH 8,2modelový odhad typ vody Ca–HCO₃ Mineralizácia 461 mg/l, tvrdá voda (15,7 °dH). Interpolácia meraní Geochemického atlasu SR, nie meranie v toku. 2 de 15prvkov v horných 10 % najvyššie: Kadmium 3,63 mg/kg Poloha najvyššie postaveného prvku medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku: 95. percentil. Interpolácia Geochemického atlasu riečnych sedimentov. 25°C v hĺbke 1 000 m tepelný tok 65 mW/m² Atlas geotermálnej energie SR. 47nGy/h dávkový príkon 24. percentil na Slovensku Prirodzené pozadie z hornín a pôdy (draslík, urán, tórium), nie hodnota z merania pri vode. Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ. 1objekt do 3 km Najbližšie: Odkalisko Dubnica nad Váhom (odkalisko), 1,1 km od vody. 0vzoriek so zlatom 9 rudných minerálov v sedimente Vo vzorkách riečneho sedimentu do 1 km od vody sa zlato nenašlo. Vzorky nepokrývajú každý potok, preto to neznamená, že tu zlato nie je. 5 de 10ukazovateľov v horných 5 % najvyššie: Chróm 20,4 μg/l Poloha najvyššej namerenej hodnoty v rozdelení všetkých vzoriek povrchových vôd na Slovensku: 99. percentil (Lieskovec, potok). 348vrtov do 3 km 431 rozborov vody v okolí Z toho 347 s archívnou správou Geofondu. Vrty sú hydrogeologické, geologické, inžinierskogeologické a iné. 40°C na ústí vrtu 11 geotermálnych vrtov do 10 km Najteplejší: Trenčianske Teplice – V-3, výdatnosť 12,9 l/s, 4,5 km od vody. 15lokalít do 3 km 3 záťaže, 12 skládok Najbližšia záťaž: Dubnica nad Váhom – ZVS, 70 m od vody. Blízkosť neznamená, že látky z lokality do vody unikajú. 20záznamov do 5 km 12 ložísk, 8 rudných výskytov Registre Geofondu, metalogenetická mapa a mapa nerastných surovín. 5plôch do 3 km Zdokumentované zosuvy v registri Geofondu. Zosuv do toku môže zakaliť vodu a zmeniť dno. Aká hornina leží pod čiarou vody (Geologická mapa SR 1:50 000), aký je jej vek, ako hrubý je kvartérny pokryv a v akej tektonickej jednotke voda tečie. Horninové podložie rozhoduje o tvrdosti vody, o dne, o zákale po dažďoch aj o pramenitosti. Poradie bodov ide po čiare vody (pri toku a povodí revír za revírom). Pruh je rez vzdialenosťou, nie mapou; šírka úseku zodpovedá počtu bodov. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Náplavy riek: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Mapa pokrýva 2 z 5 bodov čiary vody. Potoky a rieky živí podzemná voda. Hydrogeologické mapy ukazujú, v akých horninách sa voda zachytáva, ako priepustné sú a aká je v nich voda. Údaje sú z máp ŠGÚDŠ, nie z merania pri konkrétnej vode. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Modelované zloženie vody v území, ktorým tečie čiara revíru. Rastre Geochemického atlasu SR (povrchové vody) sú interpoláciou meraní vo vzorkovaných tokoch, preto ukazujú typické pozadie v území, nie meranie v konkrétnom potoku. pH 8,23typické pásmo Väčšina riek a potokov na Slovensku má pH 6,5 až 8,5. Kyslejšia voda býva v tokoch na kyslých horninách (granity, kremence), zásaditejšia pri vápencoch. 15,7°dH, tvrdá Súčet vápnika a horčíka (2,81 mmol/l). Tvrdá voda je pufrovaná, pH sa v nej mení pomalšie; mäkká voda je citlivejšia na kyslé dažde. 461mg/l mineralizácia Celkové množstvo rozpustených minerálov. Čistá horská voda má desiatky mg/l, vody v nížinách a na vápencoch stovky. Typ vody podľa prevládajúcich iónov: Ca–HCO₃ Podiely sú v ekvivalentoch, čo je bežný spôsob, ako sa porovnáva zloženie vôd. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Geochemický atlas SR (riečne sedimenty) opisuje, čo nesie rieka v jemnom materiáli na dne. Sediment zachytáva kovy z hornín, rudných výskytov aj z minulej ťažby a priemyslu. Nie je to zákonný limit ani hodnotenie zdravotného rizika: ukazuje, ako sa prvok na tomto toku radí medzi tokmi na Slovensku. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Letecká gama spektrometria ŠGÚDŠ meria žiarenie z draslíka, uránu a tória v horninách a pôde. Najvyššie hodnoty majú granity a niektoré kyslé vulkanity, najnižšie vápence a nivy. Cézium-137 je pozostatok spadu po havárii v Černobyle a po testoch jadrových zbraní. 47nGy/h vo vzduchu rozsah 42 až 58 nGy/h Prirodzené pozadie z hornín a pôdy; bývajú vyššie nad granitmi a niektorými kyslými vulkanitmi, nižšie nad vápencami a nivami. bod: priemer pozdĺž čiary vody, úsečka: od najnižšej po najvyššiu hodnotu, mierka: poloha medzi vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku (0 až 100. percentil) Atlas geotermálnej energie SR zachytáva teplotu hornín a tepelný tok z vnútra Zeme. Je to potenciál územia, nie skutočné teplo vody v toku. Konkrétne geotermálne vrty a pramene pri tejto vode sú v sekcii o geotermálnej energii nižšie. značka na pruhu: podiel medzi všetkými vzorkovými bodmi na tokoch na Slovensku Kde sa nachádzajú najbližšie banské diela, ložiská, záťaže, geotermálne vrty a nálezy zlata. Skupiny sa dajú vypínať. Čiara je voda revíru, svetlý pás je pásmo 3 km, v ktorom sa hľadali vrty, banské diela a záťaže. Mapa ukazuje najbližšie objekty (najviac niekoľko desiatok z každého registra), nie všetky. Body zodpovedajú polohe v registri; plošné objekty sú vyznačené stredom. Arzén, antimón, kadmium, olovo, meď, zinok a ďalšie prvky vo vzorkách riek a potokov (Geochemický atlas SR, povrchové vody, 2015). Pruh ukazuje, kde najvyššia hodnota leží medzi všetkými vzorkami na Slovensku; svetlá značka je medián vzoriek pri tejto vode. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 120 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Duvovský potok, 1993, 80 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Bolešov pri moste, 200 m S od K228, 1995, 200 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica pred derivačným kanálom, 750 m JV od K228, 1995, 120 m od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – sútok, 1000 m J od K505, 1995, 60 m od vody. Porovnanie: 91. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnický, potok, 40 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: Dubnica ZŤS – pred vojenským objekom, 1000m SSZ od k613, 1995, 40 m od vody. Porovnanie: 34. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Základný chemizmus vody: z akých hornín sa do nej dostávajú minerály. Najvyššia hodnota: Lieskovec, potok, 670 m od vody. Porovnanie: 90. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Regionálna šlichová prospekcia: z riečneho štrku sa vymyl ťažký podiel a spočítali sa v ňom zrná minerálov. Mapa nálezov je pozitívna: vzorka bez zlata sa v atlase neuvádza, preto absencia nálezu nie je dôkaz, že zlato nie je. Hydrogeochemické objekty (rozbory prameňov a vrtov), geochemický atlas podzemných vôd (1996) a rádiohydrochemické vzorkovanie. Podzemná voda živí potoky, preto jej zloženie ovplyvňuje aj vodu v toku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 840 m od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,4 km od vody. Porovnanie: 99. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 770 m od vody. Porovnanie: 96. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: vrt, 1993, 2,0 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1994, 850 m od vody. Porovnanie: 95. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: prameň, 1993, 2,7 km od vody. Porovnanie: 94. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,8 km od vody. Porovnanie: 67. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 50. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 39. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Najvyššia hodnota: studňa, 1993, 2,6 km od vody. Porovnanie: 38. percentil všetkých vzoriek na Slovensku. Staré banské diela mimo dobývacích priestorov (register Geofondu), ložiská a dobývacie priestory a metalogenetická mapa. Zlato, striebro a ďalšie kovy sa v blízkosti tokov môžu dostávať do sedimentov a vody. Register hydrogeologických vrtov, ostatných vrtov a geotermálnych vrtov. Ku každému vrtu patrí správa v archíve Geofondu (geologické profily, čerpacie skúšky, chemické rozbory vody); číslo správy je v tabuľke. 348 vrtov v pásme 3 km, z toho 150 hydrogeologických a 198 ostatných; s číslom archívnej správy 347. Geotermálne vrty (teplota vody na ústí, výdatnosť, chemický typ) a zdroje geotermálnych a minerálnych vôd v okruhu 10 km. Údaje o využívaní a existencii vrtu sú z registra Geofondu. Evidované environmentálne záťaže (priemyselné areály, skládky, ťažba), register skládok odpadov a monitorovanie antropogénnych sedimentov (kaly z priemyslu). Je to zoznam miest, nie meranie znečistenia vody. Register zdokumentovaných svahových deformácií (Geofond). Zosuvy pri toku môžu priniesť do vody jemný materiál, zmeniť dno a prehradiť koryto. Dáta: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), stiahnuté 8. 11. 2026. Podrobnosti v Metodike. Quién gestiona los cotos de pesca y dónde están Cuenca: Váh
Ahora junto al agua
Hoy en el curso de agua Dubnický potok
Promedio de los cotos de pesca del curso de agua
Mejor franja horaria de hoy
Mapa y cotos de pesca del curso de agua
Perfil de elevación del curso de agua
Terreno en 3D
Imágenes históricas



Contaminación del agua en el curso de agua Dubnický potok
Aguas subterráneas: valores medidosvalor típico de estaciones a menos de 10 km, 2025
Nitratos más altos
Geológia a geochémia toku Dubnický potok
Hornina pod vodou
Voda podľa atlasu
Prvky v riečnom sedimente
Teplo pod nohami
Prirodzené gama žiarenie
Staré banské diela
Zlato v riečnom sedimente
Stopové prvky vo vode toku
Vrty a rozbory podzemnej vody
Geotermálna energia
Environmentálne záťaže a skládky
Ložiská a rudné výskyty
Zosuvy a svahové deformácie
Geologická stavba pod vodou
Geologický vek hornín
Najčastejšie horninové jednotky
Útvar Vek Jednotka Puntos kvartér holocén fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív 1× trias stredný trias ramsauské dolomity: sivé vrstevnaté dolomity 1× Kvartérny pokryv
Tektonické jednotky
Tektonické členenie
Neotektonické jednotky
Smer neotektonických pohybov
Hydrogeológia: kolektory a podzemná voda
Horniny kolektora (hydrogeologická mapa 1:200 000)
Typ zvodnenca
Hlavný hydrogeologický región
Geotermálne útvary podzemných vôd
Chémia povrchových vôd podľa atlasu
Acidez del agua
Dureza del agua
Rozpustené látky
Iónové zloženie vody
Hlavné ióny
85,8 mg/l76. percentil290 mg/l74. percentil16,3 mg/l54. percentil42,4 mg/l53. percentil0,118 mg/l52. percentil6,87 mg/l43. percentil5,51 mg/l31. percentil1,72 mg/l26. percentilŽiviny a organické znečistenie
6,39 mg/l51. percentil0,0825 mg/l39. percentil0,0408 mg/l20. percentil1,88 mg/l17. percentilMetales
130 μg/l68. percentil10,8 μg/l67. percentil17,6 μg/l35. percentil0,0458 mg/l20. percentilPrvky v riečnych sedimentoch
Potenciálne toxické a stopové prvky
3,63 mg/kg95. percentil214 mg/kg95. percentil33,6 mg/kg79. percentil23,1 mg/kg78. percentil138 mg/kg77. percentil0,388 mg/kg76. percentil30,4 mg/kg72. percentil0,180 mg/kg71. percentil3,02 mg/kg63. percentil0,373 mg/kg49. percentil0,212 mg/kg48. percentil7,72 mg/kg38. percentil5,23 mg/kg29. percentil0,408 mg/kg25. percentil48,3 mg/kg8. percentilHlavné prvky (železo, hliník, vápnik, horčík, draslík, sodík, titán, mangán, fosfor)
13,1 %97. percentil1,71 %85. percentil652 mg/kg24. percentil505 mg/kg8. percentil1,09 %5. percentil1,75 %5. percentil0,515 %5. percentil2757 mg/kg5. percentil3,48 %4. percentilĎalšie prvky (bárium, stroncium, lítium, rubídium, zirkón, ytrium, cér, bór, berýlium, gálium)
139 mg/kg52. percentil57,8 mg/kg42. percentil22,1 mg/kg11. percentil214 mg/kg9. percentil0,544 mg/kg8. percentil309 mg/kg7. percentil58,7 mg/kg5. percentil13,7 mg/kg5. percentil35,0 mg/kg4. percentil4,78 mg/kg3. percentilPrirodzená rádioaktivita a radón
Dávkový príkon gama žiarenia
2,46 ppm35. percentil1,24 %27. percentil6,68 ppm24. percentilGeotermálny potenciál
Geotermálne útvary podzemných vôd pod čiarou vody
Mapa pásma
Stopové prvky v povrchových vodách
Hlavné ióny, mineralizácia a pH
Zlato a rudné minerály v riečnych sedimentoch
Horninotvorné a doprovodné minerály
Podzemná voda: chemizmus, typy vôd a rádioaktivita
Chemické typy vôd v okolí
Trieda kvality vody podľa hydrogeochemickej mapy
Kovy v podzemnej vode
Radón vo vodách
Druh miesta Vzoriek Najvyšší radón Medián fuente 7 26,4 Bq/l 4,19 Bq/l upravený prameň 2 8,34 Bq/l 7,44 Bq/l studňa 9 19,6 Bq/l 9,58 Bq/l vodný zdroj pre hromadné zásobovanie 2 4,17 Bq/l 3,22 Bq/l Banské diela, ložiská a rudné výskyty
Druhy banských objektov
Najbližšie staré banské diela
Nombre Especie Ťažené Ukončenie Od vody Odkalisko Dubnica nad Váhom odkalisko štrkopiesky 1,1 km Ložiská a dobývacie priestory
Ložisko Nerast Stav a organizácia Od vody Dubnica n/Váhom – Pažite štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – ÚTES spol. s r. o. 340 m Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 m Dubnica nad Váhom štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – SLOVENSKÉ ŠTRKOPIESKY, s.r.o. 650 m Malý Kolačín stavebný kameň Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – bez organizácie 1,5 km Bolešov – Objekt 2 (odhadom – preskúmanosť) štrkopiesky a piesky Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – DARJA spol. s r.o. 2,1 km Prejta štrkopiesky a piesky Ťažené ložisko – DARJA spol. s r.o. 3,5 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie sialitická surovina Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápenec ostatný Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Horné Srnie vápnitý slieň Ťažené ložisko – CEMMAC a.s. 3,8 km Vrty a archívne správy Geofondu
Hĺbky vrtov
Najbližšie vrty
Ubicación Especie Profundidad Archívna správa Od vody Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 16,0 m 79154 109Ab121.pdf30 m VO-35/7 inžiniersko-geologický 6,0 m 8536030 m VP-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536030 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 11,0 m 77221 109Ab90.pdf40 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 12,9 m 79154 109Ab120.pdf60 m VM-35/1 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536060 m VP-35/2 inžiniersko-geologický 10,0 m 8536060 m VM-35/2 inžiniersko-geologický 12,0 m 8536070 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 14,9 m 79154 109Ab123.pdf80 m Dubnica nad Váhom úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou 8,0 m 64901 109Ab68.pdf80 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 12,3 m 79154 109Ab119.pdf80 m Dubnica nad Váhom monitorovací vrt 18,0 m 79154 109Ab122.pdf80 m Geotermálna energia a minerálne vody
Vrt Temperatura Výdatnosť Profundidad Chemický typ vody Využívanie Od vody Trenčianske Teplice – V-3 40 °C 12,9 l/s 38,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – V-2 40 °C 1,0 l/s 39,15 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-3 38 °C – 60 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-1A 37 °C 2,1 l/s 130 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – TT-2 39 °C – 81,4 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,5 km Trenčianske Teplice – SB-1 – 2,0 l/s 122,43 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – SB-4A 32 °C 6,0 l/s 55,4 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – P-1 38 °C 4,8 l/s 29,7 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,6 km Trenčianske Teplice – SB-5A 21 °C 2,0 l/s 90 m Ca-Mg-SO4 využívaný 4,7 km Trenčianske Teplice – SB-5 38 °C 1,5 l/s 200 m Ca-Mg-SO4 nevyužívaný 4,7 km Zdroje geotermálnych a minerálnych vôd
Fuente Especie Temperatura del agua (°C) Výdatnosť (l/s) Počet Najbližší od vody kategória d1 minerálna voda 39-55 < 5 3 4,7 km kategória d2 minerálna voda 39-55 5-15 2 4,9 km kategória Trenčianske Teplice termálne kúpalisko – – 1 5,2 km kategória b1 minerálna voda 15-22 < 5 1 5,3 km kategória a1 minerálna voda < 15 < 5 5 6,6 km Environmentálne záťaže, skládky a antropogénne sedimenty
Environmentálne záťaže
Ubicación Činnosť Látka Klasifikácia Od vody Dubnica nad Váhom – ZVS SK200140KF 70 m Dubnica nad Váhom – ZŤS SK1000500P 1,1 km Nemšová – vojenský útvar SK1000500P 2,3 km Skládky odpadov
Skládka Plocha Rok vzniku Monitorovanie Od vody Dubnica nad Váhom – Pri Váh – Dubnica nad Váhom – 1975 – 430 m Bolešov – Za ihriskom – Bolešov – 1975 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Za družstvom – Dubnica nad Váhom – 1975 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Lúštek 1 – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,2 km Dubnica nad Váhom – Lúštek – Dubnica nad Váhom 55 100 m² 1997 monitorovaná 1,5 km Dubnica nad Váhom – Lúštek 2 – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,5 km Dubnica nad Váhom – Lúštek – Dubnica nad Váhom – 1970 – 1,7 km Bolešov – Pri trati – Bolešov – 1975 – 2,0 km Zosuvy a svahové deformácie
Druhy deformácií
Stupeň aktivity
Súčasný stav
Ako čítať tieto údaje
Organizaciones y ubicación
Organizaciones en el curso de aguaquién gestiona los cotos de pesca y qué condiciones hay allí hoy
Más cursos de agua cercanos
Prejtiansky potok
1 coto de pescaOR Štrková – Dulovské č. 1 y 2
1 coto de pescaIlavka
1 coto de pescaŠtrk. Horovce – Pod Drotami
1 coto de pescaRybník Prejta – Vystrkov č. 1,2,3
1 coto de pescaVN Prejta – dolná
1 coto de pesca
Esta página solo está traducida en parte. Las partes sin traducir se muestran en eslovaco, el idioma original del sitio. Abrir el original en eslovaco
31de 100
1445cotos de pesca
Color del mapa
Cargando el mapa…
inferiorsuperior
Katióny (kladné ióny)
Anióny (záporné ióny)
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 20,4 μg/lmedián 2,00 μg/l9 vzoriek22 % pod medzou stanovenia
PlomoPbextrémna (horný 1 %)
najvyššie 17,0 μg/lmedián 2,50 μg/l9 vzoriek56 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsextrémna (horný 1 %)
najvyššie 26,9 μg/lmedián 0,760 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
CadmioCdvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,10 μg/lmedián 0,150 μg/l8 vzoriek63 % pod medzou stanovenia
SelenioSevysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,500 μg/l9 vzoriek78 % pod medzou stanovenia
AntimonioSbzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 3,60 μg/lmedián 0,600 μg/l8 vzoriek50 % pod medzou stanovenia
StronciumSrzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 590 μg/lmedián 420 μg/l8 vzoriek
BáriumBazvýšená (horných 10 %)
najvyššie 100 μg/lmedián 79,0 μg/l7 vzoriek
CobreCuzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 4,70 μg/lmedián 3,00 μg/l9 vzoriek33 % pod medzou stanovenia
LítiumLinižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 5,00 μg/lmedián 5,00 μg/l8 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
Oxid kremičitýSiO2zvýšená (horných 10 %)
najvyššie 31,6 mg/lmedián 6,02 mg/l9 vzoriek
CromoCrextrémna (horný 1 %)
najvyššie 39,6 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek64 % pod medzou stanovenia
CadmioCdextrémna (horný 1 %)
najvyššie 44,0 μg/lmedián 0,250 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
MercurioHgvysoká (horných 5 %)
najvyššie 0,300 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek94 % pod medzou stanovenia
CobreCuvysoká (horných 5 %)
najvyššie 6,90 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek
AntimonioSbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1,00 μg/lmedián 0,100 μg/l33 vzoriek91 % pod medzou stanovenia
CincZnvysoká (horných 5 %)
najvyššie 1 248 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek39 % pod medzou stanovenia
PlomoPbvysoká (horných 5 %)
najvyššie 3,00 μg/lmedián 1,00 μg/l33 vzoriek42 % pod medzou stanovenia
AluminioAlzvýšená (horných 10 %)
najvyššie 0,0700 mg/lmedián 0,00500 mg/l33 vzoriek79 % pod medzou stanovenia
LítiumLibežná hodnota
najvyššie 13,0 μg/lmedián 6,00 μg/l33 vzoriek
HierroFebežná hodnota
najvyššie 0,00500 mg/lmedián 0,00500 mg/l19 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
SelenioSenižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia
ArsénicoAsnižšie ako polovica Slovenska
najvyššie 0,500 μg/lmedián 0,500 μg/l33 vzoriek100 % pod medzou stanovenia