Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
27з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
06:00–08:00
Койшовски поток, оцінка вікна 35.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
БистрінаГірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.
Висотний профіль водотоку: від 1 007 до 346 м н. р. м. на 16,0 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
1 007 м н. р. м.
Найнижча точка
302 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
705 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
44 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,43
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Койшовски поток
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 16 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій60% водопроводу
20% Метаморфічні породи, 20% вулканічні породи
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,0Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 125 мг/л, м'яка води (4,2 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
7 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Миш'як 41,3 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
35°C на глибині 1000 м
На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
66Потужність дози Ngy/H
Процентиль 95 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
1 382об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Fe, Sb, Cu, Hg, Pb
Найближчий: Halda pri štôlni č.1 (псувати купу), 320 м від води.
Золото в річкових осадах
4зразки із золотом
14 рудних мінералів в осаді
Найбільше 135 зерен в одному зразку (240 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
4 з 10Показники в 5%
Найвищий: Селен 3,70 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (stred obce Kojšov).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
169свердловин у радіусі 3 км
607 аналізів води поблизу
З них 169 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
–
4 джерела геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.
Екологічні тягарі та полігони
10Ділянки в межах 3 км
1 екологічне навантаження, 9 сміттєзвалищ
Найближчий тягар: Margecany – Rušňové depo, Cargo a.s., 2,2 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
82записів у радіусі 5 км
8 родовищ, 74 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
9площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій60%SR 72 %
Метаморфічні породи20%SR 1,4 %
Вулканічні гірські породи20%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний60%
старіший палеозой40%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
3×
старіший палеозой
ранній девон
Дрнава формування
1×
старіший палеозой
пізній силурій
Формування Бистрі Поток
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав100%SR 68 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву3,5m
2 – 5100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
GEMERIKUM100%SR 13 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічний поділ
Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат100%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
велике піднесення100%SR 26 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Гемер пояс100%SR 5,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Спіш–Гемерські гори80%SR 2,9 %
Ґалмус20%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
область низького сорту метаморфічних порід67%SR 1,7 %
регіон відкладень гірських потоків33%SR 21 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
утворення епіметаморфних порід67%SR 2,2 %
формування четвертинних відкладень33%SR 71 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ83%SR 95 %
Регіон потенційно нестабільних ділянок17%SR 4,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 5 з 6 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Основні вулканічні породи100%SR 6,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody100%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Палеозой Словацької Рудської гори в басейні Горнад100%SR 2,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
флювіогенний100%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-На-HCO3-SO4100%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
E100%SR 6,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,00Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
4,2°dH, м'яка
Сума кальцію і магнію (0,75 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
125Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 54Мґ 36Na+K 10
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 59SO₄ 34
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
ФторидиF0,0773 мг/лпроцентиль 28
ХлоридиЦл3,94 мг/лпроцентиль 27
СульфатиSO425,4 мг/лпроцентиль 26
МагнійМґ7,25 мг/лпроцентиль 21
НатрійНа3,16 мг/лпроцентиль 13
КалійK1,05 мг/лпроцентиль 11
КальційЦа18,2 мг/лпроцентиль 9
БікарбонатиHCO356,6 мг/лпроцентиль 8
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
НітратиNO38,72 мг/лпроцентиль 67
ФосфатиPO40,0753 мг/лпроцентиль 37
Хімічне споживання киснюChSK2,18 мг/лпроцентиль 24
АмонійNH40,0367 мг/лпроцентиль 17
Метали
АлюмінійАл193 мкг/лпроцентиль 78
ПраскаФе0,114 мг/лпроцентиль 54
ЦинкЗн5,08 мкг/лпроцентиль 38
МарганецьМн13,7 мкг/лпроцентиль 29
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
Миш'якАс41,3 мг/кгпроцентиль 95
ЖерстьСн11,4 мг/кгпроцентиль 95
МідьЦу110 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб17,6 мг/кгпроцентиль 95
ВісмутБі0,661 мг/кгпроцентиль 94
НікеельНі43,4 мг/кгпроцентиль 92
РтутьГґ0,576 мг/кгпроцентиль 91
ВестиПб33,6 мг/кгпроцентиль 90
КадмійЦд0,564 мг/кгпроцентиль 88
ЦинкЗн183 мг/кгпроцентиль 87
МолібденМо0,630 мг/кгпроцентиль 82
КобальтЦо10,3 мг/кгпроцентиль 75
ХромЦр88,2 мг/кгпроцентиль 72
ВанадійV75,3 мг/кгпроцентиль 65
СеленСе0,254 мг/кгпроцентиль 52
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
66Ngy/год в повітрі
Діапазон від 57 до 77 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-24нТл
Діапазон від -39 до -4 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-13mGal
Залишковий +6,5 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 30 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік –.
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)226–1 247m н. р. м.
Середня висота одиниць633m н. р. м.
Середній ухил16,6°
Середня температура січня-5,5°C
Середня температура липня15,2°C
Річні опади967mm
Геоморфологічні одиниці
Гори Воловець83%SR 2,8 %
Чайєрна Гора17%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі гори100%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
гірський клімат100%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
помірно чутливі до підкислення грунти50%SR 25 %
природні кислі ґрунти50%SR 8,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення C83%SR 0,9 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a17%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 3,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л18 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: stred obce Kojšov1993, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 7,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л20 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kojšovský potok1993, 100 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрВисокий (5%)
Найвища 8,20 мкг/лМедіана 4,90 мкг/л20 зразки25% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 2250m Z od K618 Hola1993, 230 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбВисокий (5%)
Найвища 6,30 мкг/лМедіана 0,950 мкг/л20 зразки35% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec1993, 210 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсПідвищений (10 %)
Найвища 4,50 мкг/лМедіана 1,30 мкг/л20 зразки20% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: stred obce Kojšov1993, 160 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБаПідвищений (10 %)
Найвища 100 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л20 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 2250m Z od K618 Hola1993, 230 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуПідвищений (10 %)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 1,90 мкг/л20 зразки20% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kojšov2002, 130 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдТрохи піднесений
Найвища 0,250 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л20 зразки10% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kojšovský potok, 60 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛінижче половини Словаччини
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л20 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Kojšov2002, 60 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрнижче половини Словаччини
Найвища 80,0 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л20 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 900m Z od K712 Predlipový vrch1993, 460 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2нижче половини Словаччини
Найвища 10,0 мг/лМедіана 8,19 мг/л20 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 2250m Z od K618 Hola1993, 230 м від води. Порівняння: процентиль 47 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Барит (BaSO₄)34 зразків, не більше 1815 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)29 зразків, не більше 4115 зерен
Пірит (FeS₂)28 зразків, не більше 815 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)27 зразків, не більше 815 зерен
Анатас (TiO₂)25 зразків, не більше 315 зерен
Рутіл (TiO₂)25 зразків, не більше 315 зерен
Гематит (Fe₂O₃)24 зразків, не більше 4115 зерен
Схееліт (CaWO₄)23 зразків, не більше 400 зерен
Магнетит (Fe₃O₄)17 зразків, не більше 4115 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)7 зразків, не більше 55 зерен
Цінабаріт (HgS)5 зразків, не більше 5 зерен
Золото (Ау)4 зразків, не більше 135 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)3 зразків, не більше 175 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
412
3 зерна
60 м
427
135 зерен
240 м
453
110 зерен
320 м
117
8 зерен
990 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Турмаліни (складний боросилікат)39 зразків, не більше 55 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))29 зразків, не більше 815 зерен
Цирконій (ZrSiO₄)29 зразків, не більше 815 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)19 зразків, не більше 815 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)8 зразків, не більше 4115 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)5 зразків, не більше 315 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)4 зразків, не більше 5 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))1 зразків, не більше 5 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 16 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO39×
Мґ-Ца-SO4-HCO34×
Мґ-Ца-HCO32×
Ца-Мґ-SO4-HCO32×
Ца-На-Мґ-NO3-HCO31×
Ца-SO4-HCO31×
Мґ-SO4-HCO31×
Мґ-Ца-HCO3-SO41×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас B10×
клас A6×
клас F2×
клас C1×
клас E1×
клас H1×
Метали в підземних водах
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 12,3 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л45 зразки69% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1992, 970 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 52,5 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки62% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 110 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 12,4 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки24% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 550 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,310 мг/лМедіана 0,0100 мг/л45 зразки47% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 420 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л45 зразки76% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуВисокий (5%)
Найвища 12,3 мкг/лМедіана 0,600 мкг/л45 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 550 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 6,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки56% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1993, 850 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,700 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л45 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1993, 850 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л45 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 1 362 мкг/лМедіана 3,00 мкг/л45 зразки29% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 680 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛізвичайне значення
Найвища 12,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л45 зразки40% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 420 м від води. Порівняння: процентиль 64 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л22 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 360 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело води для індивідуального постачання
3
12,2 Bq/l
0,730 Bq/l
джерело води для громадського постачання
2
12,7 Bq/l
8,03 Bq/l
джерело
17
46,4 Bq/l
12,4 Bq/l
developed spring
5
4,97 Bq/l
3,17 Bq/l
відтік з шахти працює
3
10,1 Bq/l
4,73 Bq/l
потік, річка
1
1,49 Bq/l
1,49 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Фе1035×
Сб272×
Цу16×
Гґ3×
Пб2×
Зн2×
Аґ2×
Сн2×
Види об'єктів майнінгу
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів584×
псувати купу523×
вставати264×
інший тип об'єкта10×
стовбур1×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Halda pri štôlni č.1
псувати купу
Fe руди
320 м
Bezmenná štôlňa č.1
вставати
Fe руди
330 м
Pinga č.1
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Fe руди
370 м
Pinga č.4
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Fe руди
390 м
Pinga č.2
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Fe руди
390 м
Halda pri štôlni č.2
псувати купу
Fe руди
400 м
Pinga č.3
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Fe руди
400 м
Halda pri štôlni č.5
псувати купу
Fe руди
400 м
Halda pri štôlni č.3
псувати купу
Fe руди
410 м
Bezmenná štôlňa č.5
вставати
Fe руди
410 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Якловце
азбест + азбестова порода
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава
580 м
Вельки Фолкмар – Фолкмарска Скала
вапняк, інше
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,2 км
Якловце І
барит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,2 км
Якловце І
барит
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,3 км
Злата Ідка
технічно придатні мінеральні кристали
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,9 км
Злата Ідка
технічно придатні мінеральні кристали
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,9 км
Якловце – Куртова Скала
високоякісний вапняк
Видобутий депозит – Цалміт, spol. s r.o. – závod Margecany
2,3 км
Якловце – Куртова Скала
високоякісний вапняк
Видобутий депозит – Цалміт, spol. s r.o. – závod Margecany
2,4 км
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Койшов, lokalita Guľová baňa
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
160 м
Койшов, žila Mostická
Сурма руди
Сб
мінерологічне явище
270 м
Койшов, výskyt Kojšov-Suchý vrch
Поліметалічні руди
Цу, Пб, Зн, Аґ
мінерологічне явище
350 м
Вельки Фолкмар, Folkmárska skala
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
520 м
Folkmárska skala
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
730 м
Койшов, žily Zdar Boh, Na potoku, Гармоншак, Богуміла та Божідара
Складні залізні руди
Фе, Цу
deposit occurrence
740 м
Койшов, žilník Terézia
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
840 м
Злата Ідка, Партізан, Студена та Ґодарска
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
880 м
Злата Ідка, žila Bertalan
Антимоніто-золотий руди
Сб, Ау
small deposit
900 м
Злата Ідка, žily Trojičná, Александер та Ксавер
Антимоніто-золотий руди
Сб, Ау
small deposit
1,1 км
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
169 свердловин у смузі 3 км, з них 13 гідрогеологічних і 156 інших; з номером архівного звіту 169.
Глибина свердловини
до 10 м126×
10–30 м9×
30–100 м20×
100–300 м7×
понад 300 м1×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
DP-2
інженерно-геологічний
3,6 м
99829
110 м
JV-1
інженерно-геологічний
6,0 м
99829
110 м
JV-3
інженерно-геологічний
6,0 м
99829
120 м
DP-1
інженерно-геологічний
2,5 м
99829
140 м
JV-2
інженерно-геологічний
6,0 м
99829
140 м
DP3
інженерно-геологічний
3,1 м
99829
150 м
JF-2
інженерно-геологічний
4,0 м
87492
180 м
JF-1
інженерно-геологічний
12,5 м
87492
200 м
R-49
інженерно-геологічний
12,0 м
80782
210 м
R-67
інженерно-геологічний
15,0 м
80782
350 м
Якловце
широкий діаметр свердловини
–
48728 114Bd14.pdf
480 м
V-4
інженерно-геологічний
5,0 м
87208
570 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
4
8,0 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Марґецани – Rušňové depo, Cargo a.s.
SK200510KF
2,2 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Вельки Фолкмар
250 м²
1992
–
100 м
Вельки Фолкмар
700 м²
1992
–
150 м
Якловце
1 500 м²
1989
–
440 м
Койшов
120 м²
1992
–
580 м
Койшов
50 м²
1992
–
790 м
Марґецани
900 м²
1990
–
1,4 км
Якловце
100 м²
1997
–
1,7 км
Марґецани
300 м²
1991
–
1,9 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви8×
Камені1×
Ступінь активності
Потенціални7×
Стабілізовани2×
Поточний стан
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S5×
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova3×
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0001×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.