Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
26з 100
Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Найкраще вікно сьогодні
06:00–08:00
Словінски поток, оцінка вікна 33.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 17:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Кромпахи
13 см
–
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
БистрінаГірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.
Висотний профіль водотоку: від 875 до 374 м н. р. м. на 15,9 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
875 м н. р. м.
Найнижча точка
339 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
536 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
34 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,21
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Словінски поток
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 27 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій71% водопроводу
14% фліш, 14% вулканічні породи
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,2Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 295 мг/л, помірно жорстка води (10,5 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
8 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Молібден 3,39 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 96. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
26°C на глибині 1000 м
тепловий потік 55 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 55 °C (збільшення 29 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
51Потужність дози Ngy/H
Процентиль 54 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
840об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Cu, Fe, Ag, Au, Hg
Найближчий: Štôlňa (вставати), 20 м від води.
Золото в річкових осадах
4зразки із золотом
17 рудних мінералів в осаді
Найбільше 1 зерно в одному зразку (960 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
6 з 10Показники в 5%
Найвищий: Антимон 83,0 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 99 (1000m S od K567).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
249свердловин у радіусі 3 км
738 аналізів води поблизу
З них 241 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
–
8 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.
Найближчий тягар: Slovinky – ťažba a úprava rúd, 100 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
128записів у радіусі 5 км
38 родовищ, 90 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
6площ у радіусі 3 км
1 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій71%SR 72 %
Фліш14%SR 4,7 %
Вулканічні гірські породи14%SR 3,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний71%
старіший палеозой29%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
5×
старіший палеозой
ордовік – девон
пісковики Фліш
1×
старіший палеозой
середній? – Пізній Девон
Формування Сикава
1×
Четвертинний покрив
рівні відкладення заплав100%SR 68 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву3,5m
2 – 5100%SR 48 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
GEMERIKUM78%SR 13 %
SILICIKUM22%SR 3,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічний поділ
Палео-альпійські тектонічні одиниці Внутрішніх Західних Карпат100%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
велике піднесення91%SR 26 %
дуже маленьке піднесення9,1%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
Гемер пояс100%SR 5,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Спіш–Гемерські гори73%SR 2,9 %
Ґалмус27%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон відкладень гірських потоків100%SR 21 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень100%SR 71 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 7 з 11 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Метаморфічні породи60%SR 2,4 %
Гравій20%SR 52 %
Основні вулканічні породи20%SR 6,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Метаморфічні породи)60%SR 2,3 %
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)20%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody20%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
Палеозой Словацької Рудської гори в басейні Горнад64%SR 2,1 %
Мезозой з прилеглого палеозою36%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
флювіогенний83%SR 6,4 %
силікат, менше силікатно-сульфідогенних17%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
B71%SR 18 %
A29%SR 36 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 8,19Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
10,5°dH, помірно жорстка
Сума кальцію і магнію (1,87 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
295Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 47Мґ 46
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 63SO₄ 33
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
МагнійМґ22,4 мг/лпроцентиль 72
СульфатиSO463,1 мг/лпроцентиль 71
ХлоридиЦл6,35 мг/лпроцентиль 41
НатрійНа5,79 мг/лпроцентиль 33
БікарбонатиHCO3152 мг/лпроцентиль 32
КалійK1,96 мг/лпроцентиль 31
ФторидиF0,0732 мг/лпроцентиль 26
КальційЦа37,9 мг/лпроцентиль 25
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
ФосфатиPO40,136 мг/лпроцентиль 50
Хімічне споживання киснюChSK2,73 мг/лпроцентиль 39
НітратиNO34,95 мг/лпроцентиль 37
АмонійNH40,0661 мг/лпроцентиль 33
Метали
АлюмінійАл163 мкг/лпроцентиль 74
МарганецьМн39,6 мкг/лпроцентиль 56
ЦинкЗн7,74 мкг/лпроцентиль 56
ПраскаФе0,0313 мг/лпроцентиль 11
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
МолібденМо3,39 мг/кгпроцентиль 96
Миш'якАс92,1 мг/кгпроцентиль 95
ЖерстьСн25,8 мг/кгпроцентиль 95
МідьЦу227 мг/кгпроцентиль 95
ВісмутБі2,68 мг/кгпроцентиль 95
РтутьГґ3,72 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб17,0 мг/кгпроцентиль 95
КобальтЦо14,0 мг/кгпроцентиль 92
ВанадійV97,9 мг/кгпроцентиль 87
ЦинкЗн185 мг/кгпроцентиль 87
ХромЦр103 мг/кгпроцентиль 83
ВестиПб25,4 мг/кгпроцентиль 82
НікеельНі32,8 мг/кгпроцентиль 77
КадмійЦд0,320 мг/кгпроцентиль 73
СеленСе0,318 мг/кгпроцентиль 66
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
51Ngy/год в повітрі
Діапазон від 28 до 76 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-20нТл
Діапазон від -44 до 13 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-15mGal
Залишковий +10,0 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
26 / 55 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 29 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)308–1 127m н. р. м.
Середня висота одиниць667m н. р. м.
Середній ухил16,8°
Середня температура січня-5,3°C
Середня температура липня15,7°C
Річні опади889mm
Геоморфологічні одиниці
Гори Воловець100%SR 2,8 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі гори100%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
гірський клімат89%SR 33 %
клімат басейну11%SR 29 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
помірно чутливі до підкислення грунти80%SR 25 %
грунти, не схильні до підкислення20%SR 27 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення C100%SR 0,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат40%SR 10 %
Ранній палеозой гемерикум20%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 83,0 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л40 зразки43% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1000m S od K5671992, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 82,6 мкг/лМедіана 2,10 мкг/л40 зразки28% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 750 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л40 зразки15% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 50m ZSZ od K808 Suchý vrch, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 56,5 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л40 зразки48% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Slovinský potok1992, 70 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 14,2 мкг/лМедіана 3,65 мкг/л40 зразки15% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Krompachy – pri MSU1993, 280 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
БарійБаВисокий (5%)
Найвища 140 мкг/лМедіана 40,0 мкг/л40 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 300m JV od obce Povac1992, 750 м від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіПідвищений (10 %)
Найвища 31,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л40 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 2000m JV od K926 Biela skala1993, 170 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбТрохи піднесений
Найвища 3,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л40 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 300m JV od obce Povac1992, 750 м від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрТрохи піднесений
Найвища 380 мкг/лМедіана 90,0 мкг/л40 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hornád1992, 440 м від води. Порівняння: процентиль 81 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСенижче половини Словаччини
Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л40 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Slovinský potok1992, 40 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2звичайне значення
Найвища 12,4 мг/лМедіана 7,72 мг/л40 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Slovinský potok1992, 300 м від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Магнетит (Fe₃O₄)73 зразків, не більше 2815 зерен
Барит (BaSO₄)72 зразків, не більше 1815 зерен
Гематит (Fe₂O₃)72 зразків, не більше 4115 зерен
Пірит (FeS₂)71 зразків, не більше 1115 зерен
Рутіл (TiO₂)70 зразків, не більше 315 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)60 зразків, не більше 815 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)51 зразків, не більше 2815 зерен
Анатас (TiO₂)42 зразків, не більше 55 зерен
Цінабаріт (HgS)40 зразків, не більше 175 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)23 зразків, не більше 50 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)11 зразків, не більше 500 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)10 зразків, не більше 55 зерен
Золото (Ау)4 зразків, не більше 1 зерен
Схееліт (CaWO₄)4 зразків, не більше 6 зерен
Касітеріт (SnO₂)3 зразків, не більше 2 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)2 зразків, не більше 5 зерен
Реалґар (AsS)1 зразків, не більше 5 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
107
1 зерно
40 м
134
1 зерно
260 м
78
1 зерно
430 м
102
1 зерно
960 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Цирконій (ZrSiO₄)72 зразків, не більше 815 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))67 зразків, не більше 1115 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)58 зразків, не більше 315 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)45 зразків, не більше 315 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)34 зразків, не більше 55 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)25 зразків, не більше 5 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))7 зразків, не більше 15 зерен
Корунд (Al₂O₃)7 зразків, не більше 5 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))6 зразків, не більше 5 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)4 зразків, не більше 15 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO337×
Ца-Мґ-SO4-HCO324×
Ца-HCO312×
Мґ-Ца-SO4-HCO310×
Мґ-Ца-HCO37×
Ца-Мґ-HCO3-SO45×
Мґ-HCO32×
Ца-SO4-HCO32×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас A49×
клас B23×
клас E8×
клас F7×
клас H5×
клас C5×
клас D4×
клас G3×
Метали в підземних водах
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 17,4 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л51 зразки57% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: drenáž1992, 2,2 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 42,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки20% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 110 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 19,5 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л51 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л51 зразки84% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,4 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,360 мг/лМедіана 0,0300 мг/л51 зразки24% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 11,6 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки55% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 110 м від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 1,10 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л51 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнВисокий (5%)
Найвища 2 425 мкг/лМедіана 9,00 мкг/л51 зразки12% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 100 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л51 зразки49% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 130 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 2,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л51 зразки94% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 2,5 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛізвичайне значення
Найвища 9,00 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л51 зразки43% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: vrt1992, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 56 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
джерело
22
38,4 Bq/l
8,13 Bq/l
developed spring
2
2,00 Bq/l
1,61 Bq/l
відтік з шахти працює
1
7,80 Bq/l
7,80 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
5
23,6 Bq/l
3,62 Bq/l
джерело води для громадського постачання
2
2,20 Bq/l
2,08 Bq/l
вільний свердловина
1
1,95 Bq/l
1,95 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Цу646×
Фе233×
Аґ3×
Ау2×
Гґ2×
Цп1×
Види об'єктів майнінгу
вставати394×
псувати купу329×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів80×
стовбур30×
інший тип об'єкта4×
хвостосховище3×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Вставати
вставати
Fe руди
20 м
без назви
псувати купу
невизначений
20 м
псувати купу
псувати купу
Цу
20 м
вставати
вставати
Цу
20 м
псувати купу
псувати купу
Цу
30 м
псувати купу
псувати купу
Цу
30 м
без назви
вставати
невизначений
40 м
псувати купу
псувати купу
Цу
40 м
Eger štôlňa
вставати
50 м
вставати
вставати
Цу
50 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Словінки – hlušinová halda
інша сировина
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Інґ. Смік Отто
110 м
Рудняни
барит
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – RIS, a.s.
1,1 км
Словінки
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Rudné bane, štátny podnik
1,3 км
Гельниця – Надложна жіла
мідні руди
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,3 км
Гельниця – Ґелніцка жіла
мідні руди
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,3 км
Словінки
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Rudné bane, štátny podnik
1,5 км
Гельниця – Надложна жіла
мідні руди
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,5 км
Гельниця – Ґелніцка жіла
мідні руди
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
1,5 км
Гелцмановце – Zlatá žila
мідні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – ШҐУДШ Братислава
1,8 км
Рудняни
барит
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – RIS, a.s.
2,0 км
Рудняни, časť Rudňany
барит
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,0 км
Рудняни, časť Rudňany
залізні руди
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
2,0 км
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Порач, žily Fajfeného hrbu
Барит
барит
deposit occurrence
90 м
Порач, žily Fajfeného hrbu
Барит
барит
deposit occurrence
220 м
Шведлар, Буковец
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
300 м
Кромпахи – жіла Доліна
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
460 м
Словінки, Lacemberská dolina a Machov potok
Поліметалічні руди
Цу, Пб, Зн, Аґ
мінерологічне явище
460 м
Словінки, жіли Груба та Северна
Мідні руди
Цу
small deposit
570 м
Порач – žila Pod Drobniakmi
Мідні руди
Цу
мінерологічне явище
610 м
Порач – žily Lefkovej I., II., III., IV., V.
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
700 м
Словінки, Strieborná žila
Складні залізні руди
Фе, Цу
deposit occurrence
740 м
Словінки, žila Jozef
Складні залізні руди
Фе, Цу
мінерологічне явище
790 м
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
249 свердловин у смузі 3 км, з них 68 гідрогеологічних і 181 інших; з номером архівного звіту 241.
Глибина свердловини
до 10 м92×
10–30 м9×
30–100 м31×
100–300 м43×
понад 300 м66×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Ри-4
депозит
319,5 м
8841
10 м
JV 16-22
інженерно-геологічний
5,0 м
87654
20 м
JV 16-21
інженерно-геологічний
5,0 м
87654
20 м
V-Слз-11
депозит
250,0 м
–
30 м
V-SN-10
депозит
500,2 м
76108
40 м
Ри-21
депозит
574,7 м
8841
40 м
Словінки
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
60,0 м
83572 114Bc10.pdf
60 м
Словінки
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
47,2 м
83572 114Bc11.pdf
60 м
1174
депозит
416,2 м
79340
60 м
Ри-47
депозит
922,3 м
15223
70 м
V-Слз-9
депозит
252,1 м
–
70 м
SGR-V-1/69
депозит
107,5 м
51124
70 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
8
1,7 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Словінки – ťažba a úprava rúd
SK200500FK
100 м
Кромпахи – Ковогути
SK200500FK
810 м
Рудняни – ťažba a úprava rúd
SK200460KF
2,8 км
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
Кромпахи
560 м²
–
–
60 м
Кромпахи
100 м²
1970
–
140 м
Порач
150 м²
1989
–
1,2 км
Калява
800 м²
1990
–
1,6 км
сміттєзвалище Halňa – skládka KO v Krompachoch – Krompachy
14 000 м²
1960
контрольований
1,9 км
Антропогенні відкладення
Локація
Відкладені відходи
З води
Кромпахи-Гальня – KH-3
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
1,7 км
Кромпахи-Гальня – HC-2
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
1,8 км
Кромпахи-Гальня – KH-4
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
1,8 км
Кромпахи-Гальня – HO_LAVKA
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
1,8 км
Кромпахи-Гальня – HC-6
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
1,9 км
Кромпахи-Гальня – KH-2
осад від виробництва марганцю, цинку, міді та сірчаної кислоти. Тверді відходи також містять свинець, миш'як і кадмій. Рідкі відходи, що містять ціанід, зберігаються
2,1 км
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви5×
Підірвані блоки1×
Ступінь активності
Стабілізовани3×
Потенціални2×
Актівни1×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova4×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.