Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами
Середнє по рибальських ділянках водотоку
29з 100
Низька активність · середнє з 4 рибальських ділянок
Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.
Дуже висока0
Висока0
Середня1
Низька3
Коли найкраще вікноскільки рибальських ділянок мають своє найкраще двогодинне вікно в задану годину
00
06
12
18
Найбільше рибальських ділянок мають найкраще вікно близько 06:00.
Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.
Карта та рибальські ділянки водотоку
Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Стан води на водотоці
Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників
Рівні води на водотоці
Станція
Статус
Зміна
Температура
Якловце
148 см
–
Стратена
69 см
–
Шведлар
174 см
–
Висотний профіль водотоку
Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.
Швидкий водотікПередгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.
Висотний профіль водотоку: від 779 до 329 м н. р. м. на 65,2 км.Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
Найвища точка
787 м н. р. м.
Найнижча точка
329 м н. р. м.
Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
458 м
Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
7,0 ‰
ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
1,35
Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.
Рельєф у 3D
Завантаження 3D моделі рельєфу…
Історичні знімки
Зміни навколишнього середовища та природи з 2019 по 2025 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія водотоку Hnilec
Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 64 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
річковий алювій87% водопроводу
7% вулканічні породи, 7% Метаморфічні породи
гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 8,0Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Мінералізація 158 мг/л, м'яка води (5,6 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
7 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: мідь 286 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
31°C на глибині 1000 м
тепловий потік 55 мВт/м²
на глибині 2 000 м близько 57 °C (збільшення 26 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
62Потужність дози Ngy/H
Процентиль 90 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
2 744об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Fe, Cu, Ni, Co, Sb
Найближчий: Halda pri bezmennej štôlni č.1 (halda), 10 м від води.
Золото в річкових осадах
7зразків із золотом
17 рудних мінералів в осаді
Найбільше 9 зерен в одному зразку (510 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
7 з 10Показники в 5%
Найвищий: Антимон 413 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 100 (Štofova dolina).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
694свердловин у радіусі 3 км
2202 аналізів води поблизу
З них 694 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
25°C на гирлі свердловини
1 геотермальна свердловина у радіусі 10 км
Найтепліший: Vlachovo – G-Vl-1, вихід 2,0 л/с, 7,4 км від води.
Найближчий тягар: Prakovce II. – H_nad, 70 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
302записів у радіусі 5 км
33 родовищ, 269 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
12площ у радіусі 3 км
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
річковий алювій87%SR 72 %
Вулканічні гірські породи6,7%SR 3,2 %
Метаморфічні породи6,7%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
річковий алювій:Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.
Геологічний вік гірських порід
kvartér87%
paleozoikum st.13%
Найпоширеніші породи
система
старість
одиниця
пункти
kvartér
holocén
fluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív
13×
paleozoikum st.
starší – stredný silúr
vlachovské súvrstvie
2×
четвертинний покрив
fluviálne sedimenty nív75%SR 68 %
deluviálne sedimenty25%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Типова товщина четвертинного покриву3,3m
2 – 591%SR 48 %
0 – 29,1%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічні одиниці
GEMERIKUM100%SR 13 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тектонічний поділ
PALEOALPÍNSKE TEKTONICKÉ JEDNOTKY VNÚTORNÝCH ZÁPADNÝCH KARPÁT100%SR 16 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Неотектонічні одиниці
pozitívna jednotka (pohorie)100%SR 60 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Напрямок неотектонічних рухів
veľký zdvih100%SR 26 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ
gemerské pásmo100%SR 5,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Регіональний геологічний відділ (субодиниці)
Spišsko-gemerské rudohorie91%SR 2,9 %
Ґалмус4,3%SR 0,0 %
Словацький рай4,3%SR 0,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
rajón náplavov horských tokov75%SR 21 %
rajón nízkometamorfovaných hornín25%SR 1,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
formácia kvartérnych sedimentov75%SR 71 %
formácia epimetamorfovaných hornín25%SR 2,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Rajón stabilných území100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 15 з 23 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій75%SR 52 %
Метаморфічні породи20%SR 2,4 %
Bázické vulkanity5,0%SR 6,6 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Štrky; Fluviál)75%SR 22 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Metamorfity; N)20%SR 2,3 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepust… (Bázické vulka)5,0%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
medzizrnová100%SR 86 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
kolektor100%SR 95 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
paleozoikum slovenského rudohoria v povodí Hornádu100%SR 2,1 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Генетичний тип підземних вод
fluviogénne100%SR 6,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-На-HCO3-SO4100%SR 4,5 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
B83%SR 18 %
H8,7%SR 8,8 %
E4,3%SR 6,5 %
A4,3%SR 36 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,99Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
5,6°dH, м'яка
сума кальцію і магнію (0,99 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
розчинені речовини
158Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
катіони (позитивні іони)
Ца 59Мґ 34
аніони (негативні іони)
HCO₃ 56SO₄ 38
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃–SO₄
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
сульфатиSO437,8 мг/лпроцентиль 47
фторидиF0,0882 мг/лпроцентиль 35
хлоридиЦл4,30 мг/лпроцентиль 29
МагнійМґ8,82 мг/лпроцентиль 27
кальційЦа25,3 мг/лпроцентиль 15
калійK1,10 мг/лпроцентиль 12
НатрійНа2,98 мг/лпроцентиль 12
бікарбонатиHCO369,8 мг/лпроцентиль 11
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
нітратиNO37,22 мг/лпроцентиль 58
фосфатиPO40,0777 мг/лпроцентиль 38
амонійNH40,0633 мг/лпроцентиль 32
Хімічне споживання киснюChSK2,10 мг/лпроцентиль 22
Метали
АлюмінійАл240 мкг/лпроцентиль 84
цинкЗн11,9 мкг/лпроцентиль 71
марганецьМн40,5 мкг/лпроцентиль 57
праскаФе0,116 мг/лпроцентиль 55
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
мідьЦу286 мг/кгпроцентиль 95
вісмутБі2,07 мг/кгпроцентиль 95
жерстьСн13,3 мг/кгпроцентиль 95
миш'якАс38,9 мг/кгпроцентиль 95
АнтимонСб18,3 мг/кгпроцентиль 95
ртутьГґ1,42 мг/кгпроцентиль 95
КобальтЦо14,1 мг/кгпроцентиль 93
цинкЗн191 мг/кгпроцентиль 88
ВестиПб31,5 мг/кгпроцентиль 88
МолібденМо0,717 мг/кгпроцентиль 87
кадмійЦд0,555 мг/кгпроцентиль 87
нікеельНі36,1 мг/кгпроцентиль 84
ВанадійV80,8 мг/кгпроцентиль 73
хромЦр86,2 мг/кгпроцентиль 70
СеленСе0,204 мг/кгпроцентиль 39
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
62Ngy/год в повітрі
Діапазон від 32 до 76 нГр/год
природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-16нТл
Діапазон від -127 до 85 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-21mGal
Залишковий +3,3 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
31 / 57 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 26 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)226–1 319m н. р. м.
Середня висота одиниць652m н. р. м.
Середній ухил14,0°
Середня температура січня-5,1°C
Середня температура липня16,2°C
Річні опади869mm
Геоморфологічні одиниці
Volovské vrchy94%SR 2,8 %
Čierna hora5,6%SR 0,0 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Slovenské rudohorie100%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
horská klíma100%SR 33 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
pôdy stredne náchylné na acidifikáciu70%SR 25 %
prirodzene kyslé pôdy26%SR 8,5 %
pôdy slabo náchylné na acidifikáciu4,3%SR 5,2 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
kontaminovaná pôda, obsah rizikových prvkov je vyšší ako limitné hodnoty C56%SR 0,9 %
nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A44%SR 45 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Staršie paleozoikum gemerika62%SR 1,7 %
Mladšie paleozoikum centrálnych Západných Karpát23%SR 1,9 %
Mezozoikum bradlového pásma a centrálnych Západných Karpát15%SR 10 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 413 мкг/лМедіана 1,85 мкг/л90 зразки21% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Štofova dolina, 2000, 520 м від води. Порівняння: процентиль 100 усіх вибірок у Словаччина.
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 56,2 мкг/лМедіана 2,80 мкг/л90 зразки17% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1000m JZ od K Veľká Knala, 1992, 960 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
хромЦрекстремальний (1%)
Найвища 27,6 мкг/лМедіана 3,60 мкг/л90 зразки24% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Grajnar, potok, 1992, 580 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 2,90 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л89 зразки96% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec, 1993, 50 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
миш'якАсВисокий (5%)
Найвища 16,0 мкг/лМедіана 1,50 мкг/л90 зразки27% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: V okraj obce Prakovce, 1992, 330 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.
ВестиПбВисокий (5%)
Найвища 8,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л90 зразки93% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec, 1992, 30 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.
кадмійЦдВисокий (5%)
Найвища 0,800 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л89 зразки24% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hnilec, 80 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.
стронційСрПідвищений (10 %)
Найвища 610 мкг/лМедіана 60,0 мкг/л89 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: S okraj obce Mlynky, 1992, 370 м від води. Порівняння: процентиль 94 усіх вибірок у Словаччина.
барійБаПідвищений (10 %)
Найвища 100 мкг/лМедіана 20,0 мкг/л90 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: 1300 km JV od K791 Kurtova skala, 1992, 620 м від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.
літійЛіТрохи піднесений
Найвища 10,0 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л89 зразки98% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Mníšek nad Hnilcom, 2000, 780 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
Найвища 18,2 мг/лМедіана 7,37 мг/л89 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Mníšek nad Hnilcom, 2000, 90 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Баріт (BaSO₄)52 зразків, не більше 4115 зерен
Маґнетіт (Fe₃O₄)42 зразків, не більше 1815 зерен
Лімоніт (FeO(OH)·nH₂O)39 зразків, не більше 815 зерен
Пиріт (FeS₂)38 зразків, не більше 2815 зерен
Гематіт (Fe₂O₃)37 зразків, не більше 4115 зерен
Рутіл (TiO₂)34 зразків, не більше 555 зерен
Цінабаріт (HgS)31 зразків, не більше 315 зерен
Анатас (TiO₂)31 зразків, не більше 55 зерен
Схееліт (CaWO₄)19 зразків, не більше 55 зерен
Касітеріт (SnO₂)16 зразків, не більше 500 зерен
Халкопиріт (CuFeS₂)11 зразків, не більше 500 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)10 зразків, не більше 55 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)9 зразків, не більше 815 зерен
Золото (Ау)7 зразків, не більше 9 зерен
Арзенопиріт (FeAsS)4 зразків, не більше 50 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)4 зразків, не більше 5 зерен
Реалґар (AsS)1 зразків, не більше 5 зерен
Найближчі зразки з золотом
зразок
Золото в зразку
З води
N79
1 зерно
330 м
M117
1 зерно
450 м
351
2 зерна
450 м
348
9 зерен
510 м
600
3 зерна
730 м
288
1 зерно
780 м
800
1 зерно
990 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Turmalíny (komplexný borosilikát)44 зразків, не більше 4115 зерен
цирконій (ZrSiO₄)41 зразків, не більше 815 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)38 зразків, не більше 4115 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))36 зразків, не більше 4115 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)18 зразків, не більше 315 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)14 зразків, не більше 315 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))11 зразків, не більше 55 зерен
Корунд (Al₂O₃)7 зразків, не більше 15 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)4 зразків, не більше 789 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)3 зразків, не більше 5 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 5 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-SO4-HCO342×
Ца-Мґ-HCO333×
Ца-SO4-HCO322×
Мґ-Ца-SO4-HCO317×
Ца-Мґ-HCO3-SO414×
Мґ-Ца-HCO3-SO410×
Ца-HCO39×
Ца-HCO3-SO45×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
trieda B110×
trieda F32×
trieda A24×
trieda E12×
trieda H10×
trieda D6×
trieda G3×
trieda C1×
Метали в підземних водах
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 513 мкг/лМедіана 0,200 мкг/л155 зразки43% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 22,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л155 зразки59% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
мідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 27,2 мкг/лМедіана 0,700 мкг/л155 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
кадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 80,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л155 зразки96% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 960 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
хромЦрекстремальний (1%)
Найвища 14,0 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л155 зразки59% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1993, 1,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 42,5 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л155 зразки62% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
цинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 5 200 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л155 зразки30% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1992, 960 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
ртутьГґекстремальний (1%)
Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л155 зразки89% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 0,290 мг/лМедіана 0,0100 мг/л155 зразки48% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1993, 80 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.
СеленСеВисокий (5%)
Найвища 3,60 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л155 зразки97% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1993, 260 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.
літійЛіТрохи піднесений
Найвища 24,0 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л155 зразки50% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa, 1993, 260 м від води. Порівняння: процентиль 82 усіх вибірок у Словаччина.
праскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л72 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň, 1992, 2,3 км від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.
Радон у водах
Тип сайту
зразки
Найвищий радон
медіана
prameň
50
519 Bq/l
7,24 Bq/l
vodný zdroj pre hromadné zásobovanie
4
9,91 Bq/l
3,90 Bq/l
výtok z banského diela
9
22,0 Bq/l
6,55 Bq/l
upravený prameň
7
71,4 Bq/l
11,2 Bq/l
vrt s prelivom
1
134 Bq/l
134 Bq/l
potok, rieka
2
1,65 Bq/l
1,40 Bq/l
vodný zdroj pre individuálne zásobovanie
3
6,41 Bq/l
4,61 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Фе1843×
Цу1125×
Ні93×
Цо92×
Сб57×
Гґ51×
Ау13×
Аґ12×
Сн5×
Мо5×
Сґ2×
Сі2×
Види об'єктів майнінгу
štôlňa1106×
halda1035×
pinga, pingový ťah471×
iný druh objektu78×
šachta54×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
видобутий
закінчений
З води
Halda pri bezmennej štôlni č.1
halda
Sb rudy,Fe,Cu
10 м
Bezmenná štôlňa č.1
štôlňa
Sb rudy,Fe,Cu
20 м
Štôlňa
štôlňa
Фе,Цу
30 м
Halda
halda
Фе,Цу
30 м
Halda
halda
Cu ruda
50 м
Bezmenná štôlňa č.2
štôlňa
polymetalické stratiformné rudy
50 м
Štôlňa
štôlňa
Cu ruda
50 м
Halda Starej štôlne Filip
halda
Fe,Cu rudy
1950
50 м
žila SiO2, Py, Sb
iný druh objektu
50 м
Halda Novej štôlne Filip
halda
Fe,Cu rudy
1964
60 м
Депозити та гірничодобувні зони
депозит
мінерал
Статус і організація
З води
Švedlár
kremeň
Ložisko s predpokladom využívania zásob – DORO Slovakia s.r.o.
670 м
Švedlár
kremeň
Ložisko s predpokladom využívania zásob – DORO Slovakia s.r.o.
670 м
Mníšek nad Hnilcom I
kremeň
Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
820 м
Mníšek nad Hnilcom I
kremeň
Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
820 м
Jaklovce
azbest + azbestová hornina
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
840 м
Jaklovce I
barit
Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
1,2 км
Mlynky
medené rudy
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
1,4 км
Jaklovce I
barit
Ložisko s predpokladom využívania zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
1,4 км
Mníšek nad Hnilcom
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
1,4 км
Prakovce
olovené a zinkové (polymetalické) rudy
Ložisko so zastavenou ťažbou alebo na ktorom sa nepredpokladá využívanie zásob – ŠGÚDŠ Bratislava
1,8 км
Jaklovce – Kurtova Skala
vápenec vysokopercentný
Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany
1,9 км
Jaklovce – Kurtova Skala
vápenec vysokopercentný
Ťažené ložisko – Calmit, spol. s r.o. – závod Margecany
1,9 км
Випадки руди на металогенній карті
поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Hnilec – žila Cézar
Kremeň žilný
kremeň
mineralogický výskyt
150 м
Hnilec, žily Koriolán a Kolumbán
Kremeň žilný
kremeň
ložiskový výskyt
230 м
Gelnica, žily Palmarum, František a Jozef
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
mineralogický výskyt
250 м
Hnilec, žila Filip
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
ložiskový výskyt
300 м
Prakovce, výskyt Prakovce-Šibeň
Polymetalické rudy
Цу, Пб, Зн, Аґ
mineralogický výskyt
350 м
Mníšek nad Hnilcom – žila Šajby
Železné rudy
Фе
mineralogický výskyt
400 м
Švedlár – žila Kremeň
Kremeň žilný
kremeň
mineralogický výskyt
430 м
Gelnica, žily Mäsiarka
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
mineralogický výskyt
440 м
Hnilec, žily Karin a Šajby
Kremeň žilný
kremeň
ložiskový výskyt
460 м
Gelnica, žily Gregori, Roberti a Fridrich
Komplexné železné rudy
Фе, Цу
ložiskový výskyt
470 м
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
694 свердловин у смузі 3 км, з них 85 гідрогеологічних і 609 інших; з номером архівного звіту 694.
Глибина свердловини
до 10 м167×
10–30 м137×
30–100 м151×
100–300 м143×
nad 300 m49×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Jaklovce
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
7,0 м
8092 114Bd8.pdf
20 м
HJ-5
hydrogeologický
7,0 м
8092
20 м
SPR-5
špeciálne účely
1,5 м
86016
20 м
Vyšné Jaklovce
úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou
5,2 м
8092 114Bd4.pdf
30 м
R-150
inžiniersko-geologický
5,0 м
80782
30 м
HJ-1
hydrogeologický
5,2 м
8092
30 м
R-103
inžiniersko-geologický
5,0 м
80782
30 м
R-104
inžiniersko-geologický
5,0 м
80782
30 м
V-2
inžiniersko-geologický
5,0 м
87208
30 м
SPR-6
špeciálne účely
1,2 м
86016
30 м
SPR-3
špeciálne účely
2,3 м
86016
40 м
V-1
inžiniersko-geologický
5,0 м
87208
40 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
свердловина
Температура
урожай
Глибина
Хімічний тип води
оперувати
З води
Vlachovo – G-Vl-1
25 °C
2,0 л/с
1 201,3 м
Na-HCO3
nevyužívaný
7,4 км
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
kategória a1
minerálna voda
< 15
< 5
6
4,0 км
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
діяльність
субстанція
класифікація
З води
Dobšiná – skládka odpadov Bingarten
SK200280FK
1,8 км
Margecany – Rušňové depo, Cargo a.s.
SK200510KF
2,2 км
Відходи сміттєзвалища
полігон
площа
Рік встановлений
моніторинг
З води
Gelnica
1 600 м²
1987
–
30 м
Gelnica
100 м²
1992
–
40 м
Švedlár
100 м²
1990
–
50 м
Suchá Dolina – skládka TDO – Mníšek nad Hnilcom
2 560 м²
1980
–
50 м
Jaklovce
100 м²
1997
–
50 м
Mlynky
125 м²
1990
–
60 м
Nálepkovo
600 м²
1989
–
60 м
Prakovce
200 м²
1990
–
70 м
Антропогенні відкладення
Локація
відкладені відходи
З води
Prakovce II. – H_nad
70 м
Prakovce II. – H_pod
70 м
Prakovce II. – P-7
160 м
Prakovce II. – P-4
180 м
Prakovce II. – P-2
210 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зосуви11×
Skalné zrútenia1×
ступінь активності
Потенціални9×
Стабілізовани3×
Поточний стан
SD preberaná z archívnych materiálov, ktorá bola konfrontova8×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S2×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick1×
Spracované len v rozsahu registrácie v mierke 1:25 0001×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.