Водотік

Брезовски поток (Сеніца)

Басейн: ДунайЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
20,1km
край
Тренчинський край
Аерофотознімок водотоку Brezovský potok (Сеніца) з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Брезовски поток (Сеніца)

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Середня активність · середнє з однієї рибальської ділянки

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Брезовски поток (Сеніца), оцінка вікна 56.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 19:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Стан води на водотоці

    Вимірювання рівня води, температури та потоку, погоди біля водотоку та стану з супутників

    Рівні води на водотоці

    СтанціяСтатусЗмінаТемпература
    Брезова под Брадлом-5 см5,4 °C
    Джерело: SHMÚОновлено 8 лист. 2026 18:58

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Швидкий водотік Передгірна річка з гравійним дном та швидкою течією. Тут харіус та форель вже почуваються добре.

    1502002503003504000 км5 км10 км15 км20 км
    Висотний профіль водотоку: від 384 до 210 м н. р. м. на 20,0 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    384 м н. р. м.
    Найнижча точка
    199 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    186 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    9,3 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,27

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Brezovský potok (Сеніца) за 2017 рік
    2017знято 19 трав. 2017
    Аерофотознімок водотоку Brezovský potok (Сеніца) за 2020 рік
    2020знято 22 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Brezovský potok (Сеніца) за 2023 рік
    2023знято 27 трав. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Брезовски поток (Сеніца)

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Поверхневі води поблизу ділянокнайближче місце моніторингу SHMÚ, 2025

    У 1 з 1 рибальських ділянок водотоку з даними SHMÚ на найближчій станції не виконується норма принаймні за одним показником.

    • 1 до 2 показники1

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1

    Профіль водотоку від витоку до гирлакількість недотриманих показників у 2025 році на пунктах SHMÚ

    01234очисні споруди Брезова под Брадлом, нижче, ркм 6,8: 2 показники (2024)Осуске, ркм 1,7: без невиконаної норми (2025)ркм 7 (верхня течія)ркм 2 (у напрямку гирла)
    Показати станції в таблиці (2)
    • очисні споруди Брезова под Брадлом, нижчеркм 6,82 показники
    • Осускеркм 1,7жодної невиконаної норми
    • норма не виконана
    • жодної невиконаної норми
    • пункту немає в щорічнику

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Брезовски поток (Сеніца)

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 20 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій67% водопроводу

    33% Молоді відкладення

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 8,0Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 648 мг/л, дуже тяжко води (22,4 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Нікеель 43,0 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 91. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Тепло під ногами

    35°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 55 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 65 °C (збільшення 30 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    58Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 81 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    1об'єкт у радіусі 3 км

    Найближчий: Halda v Jablonici (псувати купу), 2,3 км від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    11 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    3 з 10Показники в 5%

    Найвищий: Стронцій 983 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 97 (Polianka – Siváčkovia, 400 m SV od k-399).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    214свердловин у радіусі 3 км

    625 аналізів води поблизу

    З них 214 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    4 джерела геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    53Ділянки в межах 3 км

    2 екологічні навантаження, 22 сміттєзвалищ, 29 осадів

    Найближчий тягар: Myjava-Surovín – HGM-1, 1,4 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    25записів у радіусі 5 км

    7 родовищ, 18 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    3площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій67%SR 72 %
    • Молоді відкладення33%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав4×
    четвернийголоценорганічні відкладення: торф (Fens і підняті болота), гумінові торф'яні суглинки1×
    четвернийплейстоцен – голоценделювіальні відкладення: переважно суглинисто-кам'яні (підлеглі піщані) схили та щебінь1×

    Четвертинний покрив

    • делювіальні відкладення100%SR 16 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву13m
    • 10 – 15100%SR 7,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (низькі пагорби)75%SR 14 %
    • позитивний блок (гірський хребет)25%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • дуже велике піднесення75%SR 2,3 %
    • середнє піднесення25%SR 32 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • Пояс Кліппена та прилегла зона Пері-Кліппен57%SR 2,2 %
    • основні гори29%SR 11 %
    • інтрамонтані басейни14%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • Пагорби Міджава57%SR 0,0 %
    • Мале Карпати29%SR 1,4 %
    • Віденський басейн14%SR 4,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • регіон відкладень гірських потоків50%SR 21 %
    • регіон низовинних родовищ25%SR 20 %
    • область глинисто-вапнякових порід25%SR 1,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • формування четвертинних відкладень75%SR 71 %
    • формування Фліша25%SR 13 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 6 з 8 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій33%SR 52 %
    • Іловце33%SR 2,9 %
    • Злепенце33%SR 0,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)33%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Іловце)33%SR 2,8 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Злепенце)33%SR 0,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • міжзерновий100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • водоносний горизонт100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • Неоген до крейдяних пагорбів Міджави на південний захід від зони Бредль83%SR 0,0 %
    • Четвертинний період17%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Віденський басейн100%SR 3,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,99Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    22,4°dH, дуже тяжко

    Сума кальцію і магнію (4,00 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    648Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • КальційЦа107 мг/лпроцентиль 91
    • БікарбонатиHCO3381 мг/лпроцентиль 90
    • МагнійМґ32,1 мг/лпроцентиль 86
    • СульфатиSO465,4 мг/лпроцентиль 73
    • ХлоридиЦл22,2 мг/лпроцентиль 72
    • ФторидиF0,156 мг/лпроцентиль 68
    • КалійK3,65 мг/лпроцентиль 60
    • НатрійНа11,1 мг/лпроцентиль 58

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • НітратиNO317,9 мг/лпроцентиль 90
    • АмонійNH40,202 мг/лпроцентиль 68
    • ФосфатиPO40,289 мг/лпроцентиль 67
    • Хімічне споживання киснюChSK3,34 мг/лпроцентиль 54

    Метали

    • МарганецьМн37,1 мкг/лпроцентиль 54
    • ПраскаФе0,104 мг/лпроцентиль 51
    • АлюмінійАл60,1 мкг/лпроцентиль 48
    • ЦинкЗн6,39 мкг/лпроцентиль 48

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • НікеельНі43,0 мг/кгпроцентиль 91
    • ХромЦр101 мг/кгпроцентиль 82
    • ЦинкЗн127 мг/кгпроцентиль 72
    • МідьЦу28,0 мг/кгпроцентиль 66
    • АнтимонСб0,864 мг/кгпроцентиль 65
    • ВісмутБі0,249 мг/кгпроцентиль 61
    • Миш'якАс6,73 мг/кгпроцентиль 52
    • ВестиПб14,3 мг/кгпроцентиль 42
    • КобальтЦо7,84 мг/кгпроцентиль 40
    • ВанадійV63,9 мг/кгпроцентиль 40
    • КадмійЦд0,126 мг/кгпроцентиль 34
    • РтутьГґ0,0710 мг/кгпроцентиль 29
    • СеленСе0,161 мг/кгпроцентиль 27
    • ЖерстьСн1,99 мг/кгпроцентиль 20
    • МолібденМо0,169 мг/кгпроцентиль 11

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • КалійK1,84 %Процентиль 88
    • МагнійМґ1,18 %Процентиль 70
    • КальційЦа2,87 %Процентиль 64
    • ТитанТі4 391 мг/кгпроцентиль 47
    • ФосфорP741 мг/кгпроцентиль 35
    • АлюмінійАл5,19 %Процентиль 34
    • МарганецьМн676 мг/кгпроцентиль 29
    • НатрійНа0,763 %Процентиль 28
    • ПраскаФе2,32 %Процентиль 28
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • БорB77,0 мг/кгпроцентиль 85
    • РубідійРб93,2 мг/кгпроцентиль 62
    • ЦерійЦе62,3 мг/кгпроцентиль 61
    • ЛітійЛі31,5 мг/кгпроцентиль 61
    • ГалійҐа14,6 мг/кгпроцентиль 55
    • ЦирконійЗр373 мг/кгпроцентиль 39
    • СтронційСр117 мг/кгпроцентиль 32
    • ІтрійY23,7 мг/кгпроцентиль 29
    • БерилійБе0,973 мг/кгпроцентиль 26
    • БарійБа367 мг/кгпроцентиль 23

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    58Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 45 до 70 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Калій (K)K1,54 %Процентиль 86
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,47 ppm77-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,85 ppm76-й процентиль

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 486 Бк/м²49-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке71%SR 36 %
    • середнє29%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +18нТл

    Діапазон від 8 до 28 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -8mGal

    Залишковий +23,3 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км35 °C65 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    35 / 65 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 30 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 55 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Віденський басейн100%SR 3,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)195–543m н. р. м.
    • Середня висота одиниць327m н. р. м.
    • Середній ухил7,3°
    • Середня температура січня-3,5°C
    • Середня температура липня18,5°C
    • Річні опади700mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Пагорби Міджава100%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацько-моравські Карпати100%SR 5,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • гірський клімат100%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення33%SR 31 %
    • помірно чутливі до підкислення грунти33%SR 25 %
    • грунти, не схильні до підкислення33%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • відносно чистий грунт71%SR 53 %
    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a29%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген50%SR 48 %
    • Глиняно-піщані відкладення крейдяного і палеогенового поясу Кліппенського поясу, Татрікума і Хронікума50%SR 2,9 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Halda v Jablonici – 5 – псувати купу (2,3 км від води)Myjava – skládka galvanických kalov – Holičov vr – SK2000700F (1,7 км від води)Jablonica – depo – SK1000100P (2,0 км від води)Hradište pod Vrátnom – час від часу (90 м від води)Hradište pod Vrátnom – час від часу (150 м від води)Šibeničný járek – skládka inertného odpadu – Bre – час від часу (350 м від води)Hradište pod Vrátnom – жоден (420 м від води)Dieliky – stavebná suť – Brezová pod Bradlom – жоден (460 м від води)Brezová – židovský cintorín – Brezová pod Bradlo – час від часу (580 м від води)Hradište pod Vrátnom – час від часу (590 м від води)Brezová – nad družstvom – Brezová pod Bradlom – – (660 м від води)Skládka kalov Valchek jarek Brezová pod Bradlom, – жоден (1,2 км від води)Jablonica – жоден (1,2 км від води)Brezová VIII. – Skládka KO Pod Bradlom – Brezová – жоден (1,4 км від води)Myjava II. – Suroviny – skládka galvanických kal – постійний (1,5 км від води)SLOVENSKÁ ARMATÚRKA MYJAVA n.p. Myjava – Myjava – постійний (1,5 км від води)Osuské – постійний (1,5 км від води)Myjava I. – Suroviny – skládka KO – Myjava – постійний (1,6 км від води)Myjava – Hliník – Holičov vrch – skládka galvani – час від часу (1,7 км від води)Myjava – Hliník – Holičov vrch – skládka KO – Tu – постійний (1,7 км від води)Turá Lúka – Pokrivníky – stavebná suť s.r.o.Myja – час від часу (1,9 км від води)Brezová X. – Zimáci – Hradište pod Vrátnom – час від часу (1,9 км від води)Jablonka – Michaličkovia – Jablonka – постійний (1,9 км від води)Jablonka – areál Roľníckeho družstva – Jablonka – постійний (2,5 км від води)Myjava – Vančiak – Myjava – не можна оцінити (2,8 км від води)Myjava-Surovín – HGM-1 – долина (1,4 км від води)Myjava-Surovín – HGM-2 – долина (1,6 км від води)Myjava-Surovín – S-1 – долина (1,6 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-1 – долина (1,6 км від води)Myjava-Holíčov vrch – MK-6 – долина (1,7 км від води)Myjava-Surovín – S-4 – долина (1,7 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-1 – долина (1,7 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-2 – долина (1,7 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-5 – долина (1,7 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-2 – долина (1,8 км від води)Myjava-Surovín – S-5 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-3 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – MS-3 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-6 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-7 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – OM-4 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-7 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-3 – долина (1,8 км від води)Myjava-Surovín – S-6 – долина (1,8 км від води)Myjava-Surovín – S-11 – долина (1,8 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-6 – долина (1,9 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-4 – долина (1,9 км від води)Myjava-Surovín – ZO – долина (2,0 км від води)Myjava-Surovín – S-7 – долина (2,0 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-5 – долина (2,0 км від води)Myjava-Surovín – S-9 – долина (2,1 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-8 – долина (2,2 км від води)Myjava-Surovín – S-8 – долина (2,3 км від води)Myjava-Holíčov vrch – P-9 – долина (2,4 км від води)a1 (900 м від води)a1 (7,3 км від води)a1 (7,6 км від води)a1 (8,6 км від води)Hradište pod Vrátnom – Dolinka – будівництво (380 м від води)Myjava – цегляна сировина (1,3 км від води)Jablonica – будівництво (2,4 км від води)Hradište pod Vrátnom – Dolinka – будівництво (380 м від води)Myjava – цегляна сировина (1,3 км від води)Jablonica – будівництво (2,4 км від води)Hradište pod Vrátnom – Dolinka – будівництво (380 м від води)Hradište pod Vrátnom – Fe руди – гематит (300 м від води)Brezová pod Bradlom – будівництво – вапняк (440 м від води)Myjava – Siváčkovia – будівництво – вапняк (1,4 км від води)Hradište pod Vrátnom – будівництво – вапняк (1,4 км від води)Brezová pod Bradlom – будівництво – доломіт (1,4 км від води)Hradište pod Vrátnom – Fe руди – лимонник (1,7 км від води)Brezová pod Bradlom – будівництво – доломіт (1,7 км від води)Hradište pod Vrátnom – Fe руди – гематит (2,1 км від води)Košariská – U Štefov – буре вугілля (2,5 км від води)Jablonica – будівництво – вапняк (2,6 км від води)Dobrá Voda – будівництво – вапняк (3,5 км від води)Turá Lúka – U Dohánkov – будівництво – марлі вапняк (3,8 км від води)Dobrá Voda – будівництво – доломіт (4,1 км від води)Dobrá Voda – будівництво – доломіт (4,4 км від води)Dobrá Voda – stavebný piesok – пісок (4,6 км від води)Dobrá Voda – будівництво – вапняк (4,6 км від води)Osuské – U Slaných – stavebný piesok – пісковик (4,7 км від води)Jablonica – stavebný piesok – пісок (4,9 км від води)Valchovský mlyn – загальна геологія (50 м від води)Bradlo Hrombaba – загальна геологія (2,0 км від води)Jablonica – загальна геологія (3,0 км від води)Cerová-Lieskové – загальна геологія (3,8 км від води)Turá Lúka – загальна геологія (3,8 км від води)Košariská – загальна геологія (4,2 км від води)– Зсуви (890 м від води)– Зсуви (920 м від води)– Зсуви (1,3 км від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (20 м від води)Hradište pod Vrátnom – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (30 м від води)Hradište pod Vrátnom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (40 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (60 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (120 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (140 м від води)Hurbanova dolina – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (170 м від води)Osuské – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (190 м від води)Jablonica-Senica – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (210 м від води)Osuské – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (220 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (220 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (260 м від води)Brezová pod Bradlom – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (300 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (340 м від води)Brezová pod Bradlom – моніторинг свердловини (420 м від води)Brezová pod Bradlom – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (440 м від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (540 м від води)JRD Osuské – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (840 м від води)Osuské – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,2 км від води)Myjava – моніторинг свердловини (1,5 км від води)Myjava – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Myjava – моніторинг свердловини (1,7 км від води)Senica – моніторинг свердловини (1,8 км від води)Brezová pod Bradlom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Žriedlová dolina – Bukovec – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Jablonica-ČSD – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,2 км від води)Jablonica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,4 км від води)Myjava – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Jablonica-kameňolom – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,6 км від води)Senica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 км від води)Jablonica (2,7 км від води)Senica – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 км від води)Jablonica (2,8 км від води)Jablonica (2,8 км від води)Jablonica (2,9 км від води)Jablonica (2,9 км від води)Jablonica (2,9 км від води)Jablonica (3,0 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,2 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,4 км від води)prameň – Джерела підземних вод (2,6 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,7 км від води)existujúci hydrogeologický vrt – Гідрогеологічні свердловини (2,8 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • СтронційСрВисокий (5%)
      Найвища 983 мкг/лМедіана 467 мкг/л4 зразки

      Найбільше значення: Polianka – Siváčkovia, 400 m SV od k-3992004, 880 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 15,0 мкг/лМедіана 1,80 мкг/л19 зразки37% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Pravostran. prítok Brezov. potoka, 200m za obcou2002, 170 м від води. Порівняння: процентиль 97 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л19 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, ľavostranný prítok Brezovej2012, 540 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 0,580 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л18 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Brezovský potok2002, 30 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБаПідвищений (10 %)
      Найвища 103 мкг/лМедіана 44,0 мкг/л14 зразки

      Найбільше значення: Brezová, potok2012, 80 м від води. Порівняння: процентиль 91 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдПідвищений (10 %)
      Найвища 0,300 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л19 зразки89% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Brezovský, potok, 70 м від води. Порівняння: процентиль 90 усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 4,20 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л19 зразки74% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Brezovský, potok1982, 70 м від води. Порівняння: процентиль 88 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 3,00 мкг/лМедіана 0,930 мкг/л18 зразки44% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Brezová, potok2012, 70 м від води. Порівняння: процентиль 83 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л5 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Brezovský potok2002, 30 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛінижче половини Словаччини
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л18 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Myjava, potok2012, 850 м від води. Порівняння: процентиль 34 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 20,6 мг/лМедіана 9,44 мг/л19 зразки

      Найбільше значення: bez mena, pravostran. prítok Brezovského p.2012, 440 м від води. Порівняння: процентиль 78 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Рутіл (TiO₂)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Схееліт (CaWO₄)4 зразків, не більше 3 зерен
    • Барит (BaSO₄)4 зразків, не більше 5 зерен
    • Анатас (TiO₂)4 зразків, не більше 55 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)3 зразків, не більше 55 зерен
    • Пірит (FeS₂)3 зразків, не більше 55 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Ілменіт (FeTiO₃)2 зразків, не більше 5 зерен
    • Арсенопіріт (FeAsS)1 зразків, не більше 2 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 1 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Турмаліни (складний боросилікат)14 зразків, не більше 1815 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)14 зразків, не більше 55 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))11 зразків, не більше 55 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)4 зразків, не більше 55 зерен
    • Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)2 зразків, не більше 55 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)1 зразків, не більше 27 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)1 зразків, не більше 55 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 9,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л50 зразки52% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнекстремальний (1%)
      Найвища 4 213 мкг/лМедіана 66,0 мкг/л50 зразки

      Найбільше значення: vrt1993, 480 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрВисокий (5%)
      Найвища 9,30 мкг/лМедіана 1,35 мкг/л50 зразки32% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 380 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛіВисокий (5%)
      Найвища 114 мкг/лМедіана 11,5 мкг/л50 зразки8% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 98 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦдВисокий (5%)
      Найвища 0,900 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л50 зразки94% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 1,8 км від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,0900 мг/лМедіана 0,0500 мг/л50 зразки32% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 95 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсПідвищений (10 %)
      Найвища 3,70 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л50 зразки82% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 900 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,30 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л50 зразки78% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1992, 190 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбПідвищений (10 %)
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л50 зразки84% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуТрохи піднесений
      Найвища 3,40 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л50 зразки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 87 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л35 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1993, 2,0 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л50 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    джерело631,1 Bq/l16,2 Bq/l
    джерело води для індивідуального постачання11,02 Bq/l1,02 Bq/l
    но1438,8 Bq/l7,65 Bq/l
    но, джерело води для індивідуального постачання46,60 Bq/l4,55 Bq/l
    developed spring, джерело води для індивідуального постачання319,2 Bq/l14,8 Bq/l
    developed spring140,1 Bq/l40,1 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • псувати купу1×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Галда в Яблоніціпсувати купубудівництво2,3 км

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Градіште под Вратном – ДолінкабудівництвоВидобутий депозит – Roľnícke družstvo " Vrátno ", Градіште под Вратном380 м
    Градіште под Вратном – ДолінкабудівництвоВидобутий депозит – Roľnícke družstvo " Vrátno ", Градіште под Вратном380 м
    Градіште под Вратном – ДолінкабудівництвоВидобутий депозит – Roľnícke družstvo "Vrátno", Градіште под Вратном380 м
    Миявацегляна сировинаДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Томішова Алжбета АРМАТ1,3 км
    Миявацегляна сировинаДепозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Томішова Алжбета АРМАТ1,3 км
    ЯблоніцабудівництвоВидобутий депозит – Danucem Slovensko a.s.2,4 км
    ЯблоніцабудівництвоВидобутий депозит – Danucem Slovensko a.s.2,4 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    214 свердловин у смузі 3 км, з них 38 гідрогеологічних і 176 інших; з номером архівного звіту 214.

    Глибина свердловини

    • до 10 м97×
    • 10–30 м67×
    • 30–100 м21×
    • 100–300 м9×
    • понад 300 м0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    Брезова под Брадломсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою13,5 м56831 132Aa11.pdf20 м
    Градіште под Вратномширокий діаметр свердловини12,0 м44341 131Bb10.pdf30 м
    S-1інженерно-геологічний12,5 м2310230 м
    Градіште под Вратномвузькопрофільна свердловина зі звичайною питною та корисною водою з артезіанським переповненням73,0 м42191 131Bb9.pdf40 м
    S-4інженерно-геологічний6,3 м2310240 м
    ногідрогеологічний–10185350 м
    Брезова под Брадломсвердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою80,0 м56675 132Aa8.pdf60 м
    BR-5інженерно-геологічний6,0 м9239660 м
    S-2інженерно-геологічний6,4 м2310260 м
    S-8інженерно-геологічний6,3 м2310260 м
    S-12інженерно-геологічний6,2 м2310270 м
    S-7інженерно-геологічний6,2 м2310280 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 54900 м

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Миява – складка ґалваніцких калов – Голічов врхSK2000700F1,7 км
    Яблоніца – depoSK1000100P2,0 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Градіште под Вратном600 м²1985–90 м
    Градіште под Вратном1 200 м²1970–150 м
    Šibeničný járek – сміттєзвалище inertného odpadu – Брезова под Брадлом5 000 м²1987контрольований350 м
    Градіште под Вратном130 м²1980–420 м
    Діеліки – stavebná suť – Брезова под Брадлом4 150 м²2002контрольований460 м
    Брезова – židovský cintorín – Брезова под Брадлом700 м²1976–580 м
    Градіште под Вратном2 500 м²1980–590 м
    Брезова – nad družstvom – Брезова под Брадлом250 м²1970–660 м

    Антропогенні відкладення

    ЛокаціяВідкладені відходиЗ води
    Миява-Суровін – HGM-1Комунальні відходи та відходи промисловості (нейтралізація гальванічного осаду)1,4 км
    Миява-Суровін – HGM-2Комунальні відходи та відходи промисловості (нейтралізація гальванічного осаду)1,6 км
    Миява-Суровін – S-1Комунальні відходи та відходи промисловості (нейтралізація гальванічного осаду)1,6 км
    Myjava-Holíčov vrch – P-1На полігоні ТКО утилізували тверді побутові відходи. Крім того, тут зберігалися також точно визначені види відходів сільськогосподарських та промислових відходів1,6 км
    Myjava-Holíčov vrch – MK-6На полігоні ТКО утилізували тверді побутові відходи. Крім того, тут зберігалися також точно визначені види відходів сільськогосподарських та промислових відходів1,7 км
    Миява-Суровін – S-4Комунальні відходи та відходи промисловості (нейтралізація гальванічного осаду)1,7 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви3×

    Ступінь активності

    • Потенціални3×

    Поточний стан

    • SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova2×
    • SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S1×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Сеніца1 рибальська ділянка · 20 км48Брезовски поток (Сеніца)48

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Дунай