Водотік

Черґовски канал

Басейн: ДунайКоропові
ділянка
1
довжина ділянок
15,7km
край
Нітранський край
Аерофотознімок водотоку Черґовски канал з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Черґовски канал

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

06:00–08:00

Черґовски канал, оцінка вікна 18.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 16:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Дуже повільний водотік Рівнинна, майже стояча ділянка: спокійна, часто більш каламутна вода; дно зазвичай мулисте та піщане. Типово для коропових ділянок.

    1061071081091101111120 км5 км10 км15 км
    Висотний профіль водотоку: від 111 до 107 м н. р. м. на 15,6 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    110 м н. р. м.
    Найнижча точка
    108 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    2,7 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    0,2 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,05

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2017 по 2023 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Черґовски канал за 2017 рік
    2017знято 1 серп. 2017
    Аерофотознімок водотоку Черґовски канал за 2020 рік
    2020знято 21 серп. 2020
    Аерофотознімок водотоку Черґовски канал за 2023 рік
    2023знято 20 трав. 2023

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Черґовски канал

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    1 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    • шкідливі речовини вище норми принаймні на одній станції (метали, пестициди, PFAS, розчинники)1
    • іони амонію або нітрити вище норми принаймні на одній станції1
    • залізо від 1 мг/л1

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Черґовски канал

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 16 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    річковий алювій67% водопроводу

    33% Інші скелі

    гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,9Змодельована оцінка

    Тип води Ca–Mg–HCO₃

    Мінералізація 534 мг/л, жорстка води (17,4 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    1 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: нікеель 43,0 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 91. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км55 °C95 °C

    Тепло під ногами

    55°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 85 мВт/м²

    на глибині 2 000 м близько 95 °C (збільшення 40 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    49Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 40 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    0об'єктів у радіусі 3 км

    У межах 3 км від води не зафіксовано жодної роботи зі старої шахти.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    2 з 8Показники в 5%

    Найвищий: літій 70,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччина: процентиль 98 (Asód-Čergov, kanál).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    344свердловин у радіусі 3 км

    552 аналізів води поблизу

    З них 344 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    0 °C120

    Геотермальна енергія

    74°C на гирлі свердловини

    8 геотермальних свердловин у радіусі 10 км

    Найтепліший: Topoľníky – FGT-1, вихід 23,0 л/с, 5,3 км від води.

    Екологічні тягарі та полігони

    1Ділянки в межах 3 км

    1 сміттєзвалище

    У межах 3 км не реєструється екологічне навантаження; Звалища лише реєструються.

    Поклади та руди

    3записи у радіусі 5 км

    3 рудопрояви

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    0площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • річковий алювій67%SR 72 %
    • Інші скелі33%SR 4,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    річковий алювій: Štrkové a piesčité dno a nivy; voda sa dopĺňa z podzemnej vody v náplavoch.

    Геологічний вік гірських порід

    • kvartér67%
    • вода33%

    Найпоширеніші породи

    системастарістьодиницяпункти
    kvartérholocénfluviálne sedimenty: litofaciálne nečlenené nivné hliny, alebo piesčité až štrkovité hliny dolinných nív a nív2×

    четвертинний покрив

    • fluviálne sedimenty nív100%SR 68 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву53m
    • 40 – 6040%SR 0,7 %
    • 60 – 8040%SR 0,5 %
    • 20 – 3020%SR 1,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • negatívna jednotka (roviny nížin a nížinných kotlín, neotektonické panvové depresie)100%SR 13 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • stredný pokles83%SR 6,8 %
    • malý pokles17%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • vnútrohorské panvy a kotliny100%SR 44 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • podunajská panva100%SR 23 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні райони

    • rajón náplavov aluviálnych rovín100%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Інженерно-геологічні утворення

    • formácia kvartérnych sedimentov100%SR 71 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Rajón stabilných území100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 3 з 6 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій100%SR 52 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne… (Štrky; Fluviálne)100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)

    • medzizrnová100%SR 86 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Гідрогеологічна функція

    • kolektor100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • kvartér juhozápadnej časti Podunajskej roviny100%SR 5,3 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Генетичний тип підземних вод

    • fluviogénny100%SR 14 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімічний тип підземних вод

    • Ца-Мґ-HCO3100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клас якості підземних вод

    • D100%SR 15 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геотермальні підземні водойми

    • Centrálna depresia podunajskej panvy100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,93Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    17,4°dH, жорстка

    сума кальцію і магнію (3,10 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    розчинені речовини

    534Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • бікарбонатиHCO3308 мг/лпроцентиль 79
    • МагнійМґ23,8 мг/лпроцентиль 75
    • кальційЦа85,1 мг/лпроцентиль 75
    • НатрійНа15,9 мг/лпроцентиль 72
    • хлоридиЦл22,6 мг/лпроцентиль 72
    • фторидиF0,165 мг/лпроцентиль 71
    • сульфатиSO461,8 мг/лпроцентиль 70
    • калійK2,46 мг/лпроцентиль 41

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • амонійNH40,406 мг/лпроцентиль 83
    • Хімічне споживання киснюChSK4,43 мг/лпроцентиль 74
    • фосфатиPO40,292 мг/лпроцентиль 68
    • нітратиNO31,84 мг/лпроцентиль 6

    Метали

    • марганецьМн261 мкг/лпроцентиль 92
    • цинкЗн12,0 мкг/лпроцентиль 71
    • праскаФе0,169 мг/лпроцентиль 70
    • АлюмінійАл14,7 мкг/лпроцентиль 11

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • нікеельНі43,0 мг/кгпроцентиль 91
    • ртутьГґ0,359 мг/кгпроцентиль 86
    • МолібденМо0,483 мг/кгпроцентиль 67
    • мідьЦу28,3 мг/кгпроцентиль 67
    • СеленСе0,320 мг/кгпроцентиль 66
    • миш'якАс7,73 мг/кгпроцентиль 62
    • хромЦр79,2 мг/кгпроцентиль 61
    • КобальтЦо9,08 мг/кгпроцентиль 60
    • вісмутБі0,235 мг/кгпроцентиль 57
    • цинкЗн98,4 мг/кгпроцентиль 52
    • ВестиПб14,7 мг/кгпроцентиль 45
    • ВанадійV64,3 мг/кгпроцентиль 41
    • кадмійЦд0,135 мг/кгпроцентиль 37
    • АнтимонСб0,492 мг/кгпроцентиль 35
    • жерстьСн2,11 мг/кгпроцентиль 26

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • МагнійМґ2,35 %Процентиль 92
    • кальційЦа7,49 %Процентиль 90
    • фосфорP993 мг/кгпроцентиль 67
    • праскаФе2,80 %Процентиль 56
    • АлюмінійАл5,30 %Процентиль 38
    • марганецьМн736 мг/кгпроцентиль 37
    • калійK1,38 %Процентиль 30
    • НатрійНа0,724 %Процентиль 21
    • титанТі3 478 мг/кгпроцентиль 14
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • стронційСр185 мг/кгпроцентиль 81
    • літійЛі27,9 мг/кгпроцентиль 41
    • барійБа409 мг/кгпроцентиль 40
    • рубідійРб84,3 мг/кгпроцентиль 38
    • галійҐа12,2 мг/кгпроцентиль 35
    • БерилійБе1,09 мг/кгпроцентиль 32
    • БорB52,3 мг/кгпроцентиль 28
    • церійЦе52,9 мг/кгпроцентиль 28
    • ітрійY19,3 мг/кгпроцентиль 13
    • цирконійЗр209 мг/кгпроцентиль 8

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    49Ngy/год в повітрі

    природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    середнє

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,62 ppm57-й процентиль
    • Еквівалентний торій (ETH)eTh7,06 ppm38-й процентиль
    • Калій (K)K1,26 %Процентиль 33

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1372 782 Бк/м²84-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • середнє100%SR 64 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    +33нТл

    Діапазон від 19 до 43 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -2mGal

    Залишковий +4,0 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км55 °C95 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    55 / 95 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 40 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 85 мВт/м².

    Геотермальні підземні водойми під ватерлінією

    • Centrálna depresia podunajskej panvy100%SR 21 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)103–191m н. р. м.
    • Середня висота одиниць112m н. р. м.
    • Середній ухил0,3°
    • Середня температура січня-2,5°C
    • Середня температура липня20,0°C
    • Річні опади590mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Podunajská rovina100%SR 8,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Podunajská nížina100%SR 18 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • nížinná klíma100%SR 38 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • pôdy nenáchylné na acidifikáciu100%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • relatívne čistá pôda67%SR 53 %
    • nekontaminovaná pôda, geogénne podmienený obsah niektorých rizikových prvkov dosahuje limitné hodnoty A33%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • неоген100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Okoč – nijaký (700 m od vody)Kolárovo – HGK-1 – nekúpeľný (3,0 km od vody)Kolárovo – K-1 – nekúpeľný (3,8 km od vody)Kolárovo – K-2 – nekúpeľný (3,9 km od vody)Topoľníky – FGT-1 – nekúpeľný (5,3 km od vody)Kolárovo (Nesvady) – K-3 – nekúpeľný (5,7 km od vody)Kolárovo – K-4 – nekúpeľný (6,8 km od vody)Nesvady – GN-1 – nekúpeľný (7,0 km od vody)Zemné – HGZ-1 – nekúpeľný (8,6 km od vody)FGT-1 – l3 (4,9 km od vody)a1 (4,0 km od vody)e1 (4,7 km od vody)c1 (4,8 km od vody)a1 (9,4 km od vody)Topoľníky (4,7 km od vody)Kolárovo – kóta 108,7 – stavebný piesok – piesky (920 m od vody)Štrkopiesky v koryte Váhu, úsek Komoča – Zlatá O – štrkopiesky (1,7 km od vody)Topoľníky – tehliarske suroviny (3,5 km od vody)Kolárovo – vrt pre vodné dielo (90 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (90 m od vody)Kolárovo-Čergov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (140 m od vody)Kolárovo (180 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (320 m od vody)Kolárovo – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (330 m od vody)Kolárovo – zavlažovací vrt (330 m od vody)Okoč – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (430 m od vody)Kolárovo-Čergov – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (440 m od vody)Kolárovo – pozorovací vrt SHMÚ (470 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (510 m od vody)Kolárovo – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (540 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (640 m od vody)Kolárovo – monitorovací vrt (660 m od vody)Kolárovo-Császtamellék – zavlažovací vrt (660 m od vody)Okoč – monitorovací vrt (670 m od vody)Kolárovo – Császtamellék – zavlažovací vrt (690 m od vody)Kolárovo – Farský Dvor – zavlažovací vrt (700 m od vody)Kolárovo – Hlavný dvor – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (790 m od vody)Kolárovo – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (810 m od vody)Botakla pri Kolárove – vrt pre vodné dielo (830 m od vody)Čergov (880 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (890 m od vody)Kolárovo – Sladký Dvor – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (890 m od vody)Kolárovo – Sladký Dvor – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (910 m od vody)Kolárovo – Sladký Dvor – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (940 m od vody)Kolárovo – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (940 m od vody)Topoľníky – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (950 m od vody)Kolárovo – Cigánsky jarok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (960 m od vody)Kolárovo-Čerhov – vrt pre vodné dielo (970 m od vody)Kolárovo – vrt pre vodné dielo (990 m od vody)Topoľníky – Aszód – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,0 km od vody)Topoľníky – pozorovací vrt SHMÚ (1,0 km od vody)Kolárovo – pozorovací vrt SHMÚ (1,0 km od vody)Botakla (osada) pri Kolárove – vrt pre vodné dielo (1,1 km od vody)Kolárovo – Farský dvor – zavlažovací vrt (1,1 km od vody)Opatovský Sokolec – Ollé kert – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,2 km od vody)Kolárovo-Čerhov I. – zavlažovací vrt (1,2 km od vody)Kolárovo – Farský Dvor – zavlažovací vrt (1,3 km od vody)Kolárovo – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (1,4 km od vody)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Hydrogeologické vrty (90 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (100 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (120 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (140 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (170 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (180 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (320 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (330 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (330 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (430 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (440 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (510 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (540 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (590 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (640 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (660 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (660 m od vody)monitorovanie hladiny a kvality podzemných vôd v – Hydrogeologické vrty (670 m od vody)monitorovanie hladiny a kvality podzemných vôd v – Hydrogeologické vrty (690 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (690 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (700 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (760 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (790 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (810 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (830 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (880 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (890 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (890 m od vody)vodárensky využívaný vrt – Hydrogeologické vrty (910 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (940 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (940 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (950 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (960 m od vody)vodomerná stanica s monitorovaním vodných stavov – Umelé hydrogeologicky významné objekty (970 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (970 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (990 m od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (1,0 km od vody)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Hydrogeologické vrty (1,0 km od vody)existujúci hydrogeologický vrt – Hydrogeologické vrty (1,1 km od vody)monitorovanie hladiny podzemných vôd vo vrte – Hydrogeologické vrty (1,1 km od vody)Okoč-Aszob Pusta, 600m SSV od K110 – vrt (340 m od vody)Kolárovo-Csazsta PD, 200m JV od K109 – vrt (400 m od vody)Kolárovo – vrt (540 m od vody)Kolárovo-Csasztamellek, 1000m J od K110 – vrt (550 m od vody)Kolárovo – vrt (660 m od vody)Okoč – vrt (670 m od vody)Okoč – vrt (670 m od vody)Kolárovo [Eger], 3000m S od K109 – studňa (740 m od vody)Kolárovo, Revickeho 4, 2600m SSV od K108 – studňa (780 m od vody)Kolárovo-Botakla, 500m SV od K110 – studňa (810 m od vody)Kolarovo-Botakla,500m SV od K110 – studňa (810 m od vody)Kolárovo-Csazsta, 600m JV od K110 – vrt (810 m od vody)St,Majetok Cergov, 500m ZJZ od K108 – vrt (820 m od vody)Botalka pri Kolárove – vrt (830 m od vody)Hamusad, 1400m V od K108 – vrt (830 m od vody)Kolárovo, Sladký dvor, 1000m S od K108 – vrt (860 m od vody)Kolárovo-Sudcovská sihoť, 1000m S od K108 – drenáž (860 m od vody)Kolárovo, Farský dvor, 1600m SSZ od K108 – vrt (880 m od vody)Kolárovo-Csazsta laz, 400m SZ od K109 – studňa (910 m od vody)Kolárovo, Sladký Dvor – vrt (910 m od vody)Topoľníky-Lapagos, 500m Z od K110 – studňa (930 m od vody)Topolniky-Aszod,500m ZSZ od K114 – vrt (930 m od vody)Topoľníky-Lapagos, 700m JZ od K110 – vrt (1,1 km od vody)Topolniky-Aszod,300m V od K114 – studňa (1,2 km od vody)Opat. Sokolec-V.Kovac, 1200m JV od K110 – studňa (1,2 km od vody)Kolárovo-Panská lúka, 1500m SZ od K109 – studňa (1,2 km od vody)Kolarovo-Panska luka,1500m SZ od K109 – studňa (1,2 km od vody)Opatovský Sokolec – vrt (1,2 km od vody)Szenasirel, 200m Z od K109 – vrt (1,3 km od vody)Kolárovo-Sladký majer, 700m SV od K109 – vrt (1,4 km od vody)Kolárovo – vrt (1,4 km od vody)Kolárovo-Veľký Kováč, 2000m V od K110 – vrt (1,4 km od vody)Topolniky-Aszod,1400m SSZ od K114 – studňa (1,7 km od vody)Neded-Berkas-Kral,zem,1200m Z od K109 – studňa (1,8 km od vody)Kolarovo-Panska luka,700m ZJZ od K110 – studňa (1,8 km od vody)Sokolce-Lúky, 200m J od K110 – studňa (1,9 km od vody)Opatovský Sokolec – vrt (2,0 km od vody)Vrbova nad Vahom, 2800m JZ od K108 – studňa (2,1 km od vody)Neded-Berkas,500m VJV od K114 – studňa (2,1 km od vody)Kolárovo [Bokon],1800m ZJZ od K114 – vrt (2,2 km od vody)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччина; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • літійЛіВисокий (5%)
      Найвища 70,0 мкг/лМедіана 32,0 мкг/л8 зразки13% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Asód-Čergov, kanál, 2011, 60 м від води. Порівняння: процентиль 98 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбВисокий (5%)
      Найвища 5,00 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л8 зразки88% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 95 усіх вибірок у Словаччина.

    • барійБаТрохи піднесений
      Найвища 80,0 мкг/лМедіана 53,0 мкг/л8 зразки

      Найбільше значення: Asód-Čergov, kanál, 2011, 50 м від води. Порівняння: процентиль 83 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 2,00 мкг/лМедіана 0,750 мкг/л8 зразки50% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСенижче половини Словаччина
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    • хромЦрнижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 32 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦднижче половини Словаччина
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 50 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦунижче половини Словаччина
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л8 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 22 усіх вибірок у Словаччина.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Трохи піднесений
      Найвища 18,3 мг/лМедіана 11,9 мг/л8 зразки

      Найбільше значення: bez mena, 2010, 50 м від води. Порівняння: процентиль 75 усіх вибірок у Словаччина.

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Види хімічної води поблизу

    • Ца-Мґ-HCO321×
    • Ца-HCO313×
    • Ца-HCO3-SO45×
    • Ца-Мґ-HCO3-SO45×
    • Ца-SO4-HCO34×
    • На-HCO33×
    • Ца-Мґ-SO4-HCO32×
    • Мґ-SO4-HCO31×

    Клас якості води за гідрогеохімічною картою

    • trieda D34×
    • trieda H13×
    • trieda B3×
    • trieda C3×
    • trieda G1×
    • trieda F1×

    Метали в підземних водах

    • хромЦрекстремальний (1%)
      Найвища 81,2 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л41 зразки56% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1994, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • ВестиПбекстремальний (1%)
      Найвища 23,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л41 зразки63% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1994, 860 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • кадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л41 зразки63% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1994, 880 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • СеленСеВисокий (5%)
      Найвища 6,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л41 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччина.

    • АлюмінійАлВисокий (5%)
      Найвища 0,140 мг/лМедіана 0,0100 мг/л41 зразки41% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1994, 340 м від води. Порівняння: процентиль 97 усіх вибірок у Словаччина.

    • мідьЦуВисокий (5%)
      Найвища 8,70 мкг/лМедіана 1,30 мкг/л41 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1994, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • миш'якАсВисокий (5%)
      Найвища 7,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л41 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: drenáž, 1994, 860 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,30 мкг/лМедіана 0,200 мкг/л41 зразки39% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: drenáž, 1994, 860 м від води. Порівняння: процентиль 96 усіх вибірок у Словаччина.

    • цинкЗнПідвищений (10 %)
      Найвища 689 мкг/лМедіана 94,0 мкг/л41 зразки7% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1994, 1,2 км від води. Порівняння: процентиль 92 усіх вибірок у Словаччина.

    • літійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 35,0 мкг/лМедіана 8,00 мкг/л41 зразки

      Найбільше значення: studňa, 1994, 2,9 км від води. Порівняння: процентиль 91 усіх вибірок у Словаччина.

    • праскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л13 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: vrt, 1993, 830 м від води. Порівняння: процентиль 50 усіх вибірок у Словаччина.

    • ртутьГґнижче половини Словаччина
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л41 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa, 1993, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 46 усіх вибірок у Словаччина.

    Радон у водах

    Тип сайтузразкиНайвищий радонмедіана
    studňa58,61 Bq/l2,05 Bq/l
    vodný zdroj pre individuálne zásobovanie24,55 Bq/l3,71 Bq/l
    vrt s prelivom15,07 Bq/l5,07 Bq/l

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    344 свердловин у смузі 3 км, з них 86 гідрогеологічних і 258 інших; з номером архівного звіту 344.

    Глибина свердловини

    • до 10 м210×
    • 10–30 м58×
    • 30–100 м63×
    • 100–300 м13×
    • nad 300 m0×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    V-8592inžiniersko-geologický6,2 м1762530 м
    1049hydrogeologický121,0 м1224060 м
    V-8585inžiniersko-geologický8,6 м1762580 м
    Kolárovovrt pre vodné dielo121,0 м8683 12Bd43.pdf90 м
    Kolárovoúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou40,0 м93176 1Ac42.pdf90 м
    V-8602inžiniersko-geologický8,0 м17625130 м
    Kolárovo-Čergovúzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a úžitkovou vodou40,0 м19724 1Ac11.pdf140 м
    1050hydrogeologický63,7 м12240150 м
    1037hydrogeologický35,0 м12240160 м
    Kolárovo63,7 м8683 1Ac23.pdf180 м
    s.č.187inžiniersko-geologický30,0 м1449180 м
    V-8586inžiniersko-geologický9,3 м17625180 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    свердловинаТемператураурожайГлибинаХімічний тип водиоперуватиЗ води
    Kolárovo – HGK-170 °C20,9 л/с1506 мNa-HCO3využívaný3,0 км
    Kolárovo – K-142 °C0,8 л/с3125 м3,8 км
    Kolárovo – K-2–1,0 л/с3135 м3,9 км
    Topoľníky – FGT-174 °C23,0 л/с2501 мNa-HCO3-Clvyužívaný5,3 км
    Kolárovo (Nesvady) – K-365 °C1,5 л/с2834 мnevyužívaný5,7 км
    Kolárovo – K-4–0,3 л/с2665 м6,8 км
    Nesvady – GN-160 °C2,7 л/с1505 мNa-HCO3nevyužívaný7,0 км
    Zemné – HGZ-155 °C–1500 мNa-HCO3využívaný bez nahlasovania údajov8,6 км

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    kategória a1minerálna voda< 15< 524,0 км
    kategória Topoľníkytermálne kúpalisko––14,7 км
    kategória e1minerálna voda56-80< 514,7 км
    kategória c1minerálna voda23-38< 514,8 км
    FGT-1geotermálna voda55 – 8016 – 3014,9 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Відходи сміттєзвалища

    полігонплощаРік встановлениймоніторингЗ води
    Okoč––monitorovaná700 м

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу в Словаччина. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Коларово1 рибальська ділянка · 16 км16Черґовски канал16

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Дунай