Водотік

Коцански поток

Басейн: ГронЛососеві – форельові
ділянка
1
довжина ділянок
10,3km
край
Банськобистрицький край
Аерофотознімок водотоку Коцански поток з виділеною лінією
Синя лінія: проходження водотоку (орієнтовно). Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, CC BY 4,0Карти Google

Зараз біля води

Сьогодні на водотоці Коцански поток

Оцінка умов лову, найкраще вікно дня та рибальські ділянки за найкращими умовами

Середнє по рибальських ділянках водотоку

Низька активність · середнє значення по одній рибальській ділянці

Число в шапці є оцінкою для середини водотоку на основі погоди та вимірювань. Середнє значення рибальських ділянок також враховує супутникові дані, затінення та геологію кожної ділянки.

Найкраще вікно сьогодні

15:00–17:00

Коцански поток, оцінка вікна 37.

Оцінка є прогнозом умов за погодою, водою та навколишнім середовищем, а не прогнозом клювання. Перераховано о 00:04.

Карта та рибальські ділянки водотоку

Перебіг водотоку та його рибальські ділянки. Колір ліній можна перемкнути на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.

Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія

1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…

Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.

    Висотний профіль водотоку

    Як падає водотік за течією: падіння, ухил та швидкість води.

    Бистріна Гірський потік зі стрімким ухилом, каскадами та кам'янистим дном. Вода чиста і холодна; рибальство вимагає обережного підходу.

    3004005006007000 км5 км10 км
    Висотний профіль водотоку: від 631 до 359 м н. р. м. на 10,3 км.
    Рибальські ділянки в порядку від найвищої (зліва) до найнижчої. Між рибальськими ділянками може бути ділянка без рибальської ділянки; вона не відображається.
    Найвища точка
    631 м н. р. м.
    Найнижча точка
    345 м н. р. м.
    Падіння рибальських ділянокПадінняРізниця висот між верхнім та нижнім кінцем рибальської ділянки в метрах. Чим більший падіння на коротшій довжині, тим швидша вода.
    286 м
    Середній ухилСхил водотокуПадіння на кілометр у проміле (‰, метри на кілометр). До 2 ‰ є повільна рівнинна річка, від 5 до 10 ‰ передгірна річка (хайріус, форель), понад 10 ‰ швидкий струмок.
    28 ‰
    ЗвивистістьСвивистістьДовжина водотоку, поділена на відстань по прямій між його кінцями. 1,0 є прямим водотоком, вище 1,3 сильно меандрує. Меандри утворюють ями під берегами та мілину на ділянках між ними.
    1,14

    Джерело: Open Topo Data (eudem25m), 4 лист. 2026. Ухил та падіння є орієнтовними, охоплюють лише ділянки рибальських ділянок.

    Рельєф у 3D

    Завантаження 3D моделі рельєфу…

    Історичні знімки

    Зміни навколишнього середовища та природи з 2018 по 2024 рік: як змінюються береги, рослинність і пейзаж навколо води. Знімки перемикаються автоматично, ви також можете гортати їх вручну.

    Аерофотознімок водотоку Коцански поток за 2018 рік
    2018знято 6 лип. 2018
    Аерофотознімок водотоку Коцански поток за 2021 рік
    2021знято 28 черв. 2021
    Аерофотознімок водотоку Коцански поток за 2024 рік
    2024знято 27 лип. 2024

    Ортофотомозаїка Словаччини © GKÚ Братислава, NLC Зволен. Рік і день зйомки залежать від розташування, тому окремі роки можуть відрізнятися за сезоном та погодою.

    Забруднення води на водотоці Коцански поток

    Якість води за SHMÚ, очисні споруди поблизу ділянок і ґрунтові води в околицях

    Ґрунтові води: виміряні значеннятипове значення зі станцій у межах 10 км, 2025

    0 з 1 рибальської ділянки з вимірюваннями має поблизу підземну воду зі значенням понад норму принаймні за одним показником.

    Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.

    Геологія та геохімія водотоку Коцански поток

    Метали та золото в річкових відкладеннях і воді, старі шахти та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо потоку

    Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок потоку (всього 10 км лінії): проби потоку в межах 1 км, свердловини, шахти та вантажі в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.

    Скеля під водою

    Річковий алювій50% водопроводу

    50% Молоді відкладення

    Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.

    510

    Вода за атласом

    pH 7,5Змодельована оцінка

    Тип води Ca–HCO₃–SO₄

    Мінералізація 138 мг/л, м'яка води (3,4 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.

    Елементи в річкових осадах

    2 з 15Елементи у верхніх 10%

    Найвищий: Ванадій 138 мг/кг

    Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 95. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.

    1 км2 км45 °C78 °C

    Тепло під ногами

    45°C на глибині 1000 м

    тепловий потік 80 мВт/м²

    На глибині 2 000 м близько 78 °C (збільшення 33 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.

    20200

    Природне гамма-випромінювання

    53Потужність дози Ngy/H

    Процентиль 67 у Словаччині

    Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.

    Старі шахтні виробки

    12об'єктів у радіусі 3 км

    Найближчий: Bezmenný vetrací komín (стовбур), 670 м від води.

    Золото в річкових осадах

    0зразків із золотом

    10 рудних мінералів в осаді

    У пробах річкових відкладів у радіусі 1 км від водойми золота не виявлено. Зразки не охоплюють кожен потік, тому це не означає, що тут немає золота.

    Мікроелементи у воді струмка

    0 з 9Показники в 5%

    Найвищий: Літій 33,0 мкг/л

    Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 92 (Kocanský potok).

    Аналіз свердловин та підземних вод

    269свердловин у радіусі 3 км

    358 аналізів води поблизу

    З них 269 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.

    Геотермальна енергія

    –

    38 джерел геотермальних і мінеральних вод у радіусі 10 км.

    Екологічні тягарі та полігони

    11Ділянки в межах 3 км

    1 екологічне навантаження, 10 сміттєзвалищ

    Найближчий тягар: Detva – PPS Group, 2,7 км від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.

    Поклади та руди

    35записів у радіусі 5 км

    18 родовищ, 17 рудопроявів

    Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.

    Зсуви та деформації схилів

    1площ у радіусі 3 км

    Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.

    Геологічна будова під водою

    Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.

    Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.

    • Річковий алювій50%SR 72 %
    • Молоді відкладення50%SR 8,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.

    Геологічний вік гірських порід

    • четверний100%

    Найпоширеніші породи

    СистемаСтарістьОдиницяПункти
    четвернийголоценрівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав1×
    четвернийплейстоценпролювіальні відкладення: суглинисті, піщані до валунів, з уламками гірських порід в нерозділених алювіальних шишках1×

    Четвертинний покрив

    • пролювіальні відкладення терасових алювіальних конусів50%SR 2,5 %
    • елювіальні до елювіально-делювіальних продуктів вивітрювання50%SR 0,2 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    • Типова товщина четвертинного покриву3,5m
    • 2 – 5100%SR 48 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тектонічний поділ

    • НЕОАЛПІНСКЕ ТЕКТОНІЦКЕ ШТРУКТУРИ ЗАПАДНИХ КАРПАТ100%SR 84 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Неотектонічні одиниці

    • позитивний блок (гірський хребет)100%SR 60 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Напрямок неотектонічних рухів

    • велике піднесення100%SR 26 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ

    • інтрамонтані басейни50%SR 44 %
    • невовканічні породи50%SR 10 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Регіональний геологічний відділ (субодиниці)

    • внутрішні басейни50%SR 4,5 %
    • Центральні словацькі неовольканічні породи50%SR 8,8 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість території до деформацій схилу

    • Область стабільних площ100%SR 95 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта охоплює 2 з 4 точок на ватерлінії.

    Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води

    Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.

    Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)

    • Гравій75%SR 52 %
    • Основні вулканічні породи25%SR 6,6 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Тип водоносного горизонту

    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)50%SR 1,1 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)25%SR 22 %
    • Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody25%SR 6,4 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Головна гідрогеологічна область

    • неоволканічні породи північних схилів Штявницке Врхи та Яворії75%SR 1,5 %
    • неовольканічні породи гірського хребта Поана та частини басейну Зволен25%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Хімія поверхневих вод згідно атласу

    Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.

    510

    Кислотність води

    pH 7,48Типовий діапазон

    Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.

    Жорсткість води

    3,4°dH, м'яка

    Сума кальцію і магнію (0,61 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.

    Розчинені речовини

    138Мінералізація мг/л

    Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.

    Іонний склад води

    Тип води за домінуючими іонами: Ca–HCO₃–SO₄

    Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.

    Основні іони

    • ФторидиF0,164 мг/лпроцентиль 70
    • КалійK2,92 мг/лпроцентиль 49
    • НатрійНа6,28 мг/лпроцентиль 36
    • ХлоридиЦл5,02 мг/лпроцентиль 34
    • СульфатиSO428,9 мг/лпроцентиль 32
    • МагнійМґ4,52 мг/лпроцентиль 9
    • КальційЦа17,1 мг/лпроцентиль 8
    • БікарбонатиHCO348,8 мг/лпроцентиль 7

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Поживні речовини та органічне забруднення

    • Хімічне споживання киснюChSK4,66 мг/лпроцентиль 77
    • АмонійNH40,157 мг/лпроцентиль 62
    • НітратиNO37,45 мг/лпроцентиль 59
    • ФосфатиPO40,152 мг/лпроцентиль 53

    Метали

    • АлюмінійАл470 мкг/лпроцентиль 94
    • ЦинкЗн22,9 мкг/лпроцентиль 89
    • ПраскаФе0,386 мг/лпроцентиль 89
    • МарганецьМн28,5 мкг/лпроцентиль 48

    Елементи в річкових відкладеннях

    Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.

    Потенційно токсичні та мікроелементи

    • ВанадійV138 мг/кгпроцентиль 95
    • КадмійЦд2,02 мг/кгпроцентиль 95
    • КобальтЦо12,6 мг/кгпроцентиль 89
    • ВестиПб25,9 мг/кгпроцентиль 83
    • ЦинкЗн131 мг/кгпроцентиль 74
    • ЖерстьСн3,24 мг/кгпроцентиль 69
    • РтутьГґ0,160 мг/кгпроцентиль 68
    • ВісмутБі0,272 мг/кгпроцентиль 67
    • СеленСе0,305 мг/кгпроцентиль 63
    • АнтимонСб0,681 мг/кгпроцентиль 54
    • ХромЦр71,7 мг/кгпроцентиль 49
    • Миш'якАс6,18 мг/кгпроцентиль 44
    • МідьЦу19,2 мг/кгпроцентиль 29
    • МолібденМо0,192 мг/кгпроцентиль 14
    • НікеельНі10,9 мг/кгпроцентиль 5

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
    • ТитанТі7 810 мг/кгпроцентиль 95
    • ПраскаФе4,38 %Процентиль 94
    • МарганецьМн1 361 мг/кгпроцентиль 85
    • АлюмінійАл6,77 %Процентиль 82
    • ФосфорP1 059 мг/кгпроцентиль 73
    • НатрійНа0,791 %Процентиль 34
    • МагнійМґ0,694 %Процентиль 25
    • КалійK1,34 %Процентиль 24
    • КальційЦа0,961 %Процентиль 12
    Подальші елементи (барій, стронцій, літій, рубідій, цирконій, ітрій, церій, бор, берилій, галій)
    • ІтрійY39,0 мг/кгпроцентиль 92
    • ГалійҐа16,9 мг/кгпроцентиль 74
    • ЦирконійЗр479 мг/кгпроцентиль 74
    • БерилійБе1,69 мг/кгпроцентиль 67
    • ЦерійЦе64,1 мг/кгпроцентиль 66
    • БарійБа471 мг/кгпроцентиль 61
    • СтронційСр147 мг/кгпроцентиль 60
    • РубідійРб89,6 мг/кгпроцентиль 53
    • БорB41,2 мг/кгпроцентиль 12
    • ЛітійЛі21,7 мг/кгпроцентиль 9

    Природна радіоактивність і радон

    Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.

    20200

    Потужність дози гама-випромінювання

    53Ngy/год в повітрі

    Діапазон від 45 до 58 нГр/год

    Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.

    Радоновий ризик підґрунтя

    низьке

    Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.

    • Еквівалентний торій (ETH)eTh8,43 ppm76-й процентиль
    • Еквівалентний уран (ЄС)eU2,75 ppm69-й процентиль
    • Калій (K)K1,24 %Процентиль 29

    DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)

    • Ареальна активність 137CsCS1371 402 Бк/м²44-й процентиль

    Радоновий ризик ізоплетів

    • низьке100%SR 36 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геофізичні поля: магніти і гравітація

    Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.

    SVJZ

    Магнітна аномалія

    -49нТл

    Діапазон від -303 до 176 нТл

    Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.

    Бугер гравітаційна аномалія

    -22mGal

    Залишковий -2,5 мг

    Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.

    Геотермальний потенціал

    Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.

    1 км2 км45 °C78 °C

    Температура гірських порід з глибиною

    45 / 78 °Cна глибині 1000 і 2000 м

    Збільшення на 33 °C на км

    Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 80 мВт/м².

    Рельєф, клімат і ґрунти

    Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.

    • Висота геоморфологічних одиниць (від–до)315–791m н. р. м.
    • Середня висота одиниць459m н. р. м.
    • Середній ухил4,6°
    • Середня температура січня-3,5°C
    • Середня температура липня18,6°C
    • Річні опади700mm

    Геоморфологічні одиниці

    • Басейн Зволен67%SR 2,0 %
    • Яворіе33%SR 0,0 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Геоморфологічні регіони

    • Словацькі центральні гори100%SR 9,1 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Клімато-географічні типи

    • клімат басейну75%SR 29 %
    • гірський клімат25%SR 33 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Сприйнятливість ґрунтів до підкислення

    • грунти, схильні до підкислення67%SR 31 %
    • грунти, не схильні до підкислення33%SR 27 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)

    • незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a100%SR 45 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Літогеохімічні види

    • Неоген67%SR 48 %
    • Неогенові вулканіки33%SR 11 %

    Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині

    Карта коридору

    Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.

    Bezmenný vetrací komín – 1 – стовбур (670 м від води)Bezmenný vetrací komín – 1 – стовбур (700 м від води)Bezmenný vetrací komín – 1 – стовбур (700 м від води)Bezmenný vetrací komín – 1 – стовбур (720 м від води)Karol štôlňa – 2 – вставати (720 м від води)Halda Karol štôlne – 5 – псувати купу (720 м від води)Halda Zubau štôlne – 5 – псувати купу (740 м від води)Zubau štôlňa – 2 – вставати (760 м від води)Halda k Jozef šachte – 5 – псувати купу (890 м від води)Jozef šachta – 1 – стовбур (890 м від води)Bezmenná šachta (pravdepodobne) – 1 – стовбур (920 м від води)Halda Vígľaš – 5 – псувати купу (1,3 км від води)Kalinka – Мідні руди (310 м від води)Kalinka – Skalka – Інше (360 м від води)Kalinka – Banisko – Золоті руди (420 м від води)Klokoč, Slatinské lazy – Мідні руди (780 м від води)Klokoč – Podpolom – Золоті руди (810 м від води)Stožok – Інше (2,7 км від води)Detva – Zlatý vŕšok – Золоті руди (3,4 км від води)Detva – DV-24 – Поліметалічні руди (3,5 км від води)Detva – PPS Group – SK200220FP (2,7 км від води)Pstruša Rohy pri MVE – Vígľaš – – (220 м від води)RD – sklad umelých hnojív – Vígľašská Huta – Kal – жоден (580 м від води)V.H. – Kalinka – Vígľašská Huta – Kalinka – – (930 м від води)Za družstvom – Klokoč – жоден (2,1 км від води)Klokoč – pri potoku – Klokoč – – (2,2 км від води)Pod zrúcaninou hradu – Vígľaš – жоден (2,5 км від води)Vígľaš – час від часу (2,6 км від води)Kalafús – Stožok – жоден (2,6 км від води)Vígľaš – жоден (2,6 км від води)Stará kúria – Stožok – жоден (2,8 км від води)a1 (90 м від води)a1 (330 м від води)a1 (470 м від води)a1 (470 м від води)a1 (850 м від води)a1 (1,1 км від води)a1 (1,4 км від води)a1 (1,4 км від води)a1 (1,4 км від води)a1 (1,7 км від води)a1 (2,0 км від води)a1 (2,1 км від води)a1 (2,5 км від води)a1 (2,8 км від води)a1 (3,1 км від води)a1 (3,3 км від води)a1 (3,7 км від води)a1 (3,9 км від води)b1 (3,9 км від води)a1 (4,2 км від води)a1 (4,3 км від води)a1 (4,7 км від води)a1 (4,9 км від води)a1 (5,6 км від води)a1 (5,8 км від води)a1 (6,1 км від води)a1 (6,2 км від води)a1 (6,4 км від води)a1 (7,2 км від води)a1 (7,3 км від води)a1 (7,5 км від води)a1 (7,5 км від води)b1 (8,2 км від води)a1 (8,4 км від води)a1 (8,9 км від води)a1 (9,2 км від води)b1 (9,5 км від води)a1 (9,5 км від води)Vígľaš – Podrohy – будівництво (230 м від води)Vígľaš – будівництво (1,8 км від води)Stožok – будівництво (3,2 км від води)Vígľaš – Podrohy – будівництво (130 м від води)Klokoč – золоті руди (800 м від води)Vígľaš – будівництво (1,8 км від води)Stožok – будівництво (3,1 км від води)Očová II – керамічні глини (3,2 км від води)Detva – золоті руди (3,7 км від води)Očová I – керамічні глини (4,0 км від води)Klokoč – золоті руди (800 м від води)Očová II – керамічні глини (3,2 км від води)Detva – золоті руди (3,4 км від води)Očová I – керамічні глини (4,0 км від води)Zaježová – Dubina – будівництво (2,6 км від води)Stožok I – будівництво (3,5 км від води)Zvolenská Slatina – будівництво (3,8 км від води)Zvolenská Slatina – будівництво (4,5 км від води)Pstruša Vígľaš – сірка (300 м від води)Kalinka Banisko – Руди (420 м від води)Kalinka Banisko – гідрокварцит, пірофіліт (470 м від води) (580 м від води)Kalinka pri Detve – сірка (800 м від води)Kalinka pri Detve – сірка (930 м від води)Pstruša P 7 vrt – керамічні глини, каолініт, бентоніт, hallo (2,5 км від води)Klokoč – stavebný piesok – пісок (2,7 км від води)Klokoč – золоті та срібні руди (1,3 км від води)Vígľašská Huta-Kalinka – мінералогія (160 м від води)Klokoč, Podpolom – вулканічні породи (760 м від води)Stará Huta – вулканічні породи (4,8 км від води)Stará Huta-Blýskavica – вулканічні породи (4,9 км від води)SLATINSKE LAZY – Зсуви (560 м від води)Pstruša – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (410 м від води)Klokoč (430 м від води)Pstruša – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (440 м від води)Klokoč – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (450 м від води)Kalinka – štruktúrny vrt s obyčajnou vodou (nad 20 (500 м від води)Klokoč – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (580 м від води)Klokoč – свердловина з термальною водою, minerálnou vodou (do 20 (630 м від води)Stožok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Slatinské Lazy – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,7 км від води)Vígľaš – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,8 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (1,8 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Vígľaš-Hájniková – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (1,9 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (1,9 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Stožok-zástavka – моніторинг свердловини (2,0 км від води)Vígľaš – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,0 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,1 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,1 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,1 км від води)Vígľaš – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,2 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,2 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,2 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,2 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Vígľaš – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,3 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,3 км від води)Detva – моніторинг свердловини (2,4 км від води)Stožok – моніторинг свердловини (2,4 км від води)Detva – моніторинг свердловини (2,5 км від води)Vígľaš – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,5 км від води)Detva – моніторинг свердловини (2,6 км від води)Stožok – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,7 км від води)Stožok – širokoprofilový vrt (Ø vŕtania nad 600 m (2,8 км від води)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 км від води)Detva – úzkoprofilový vrt s obyčajnou pitnou a ú (2,9 км від води)5 км

    Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.

    Мікроелементи в поверхневих водах

    Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.

    • ЛітійЛіПідвищений (10 %)
      Найвища 33,0 мкг/лМедіана 31,0 мкг/л5 зразки40% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: Kocanský potok2008, 70 м від води. Порівняння: процентиль 92 з усіх вибірок у Словаччині.

    • БарійБазвичайне значення
      Найвища 53,0 мкг/лМедіана 25,0 мкг/л5 зразки

      Найбільше значення: ľavostranný prítok Slatiny1997, 610 м від води. Порівняння: процентиль 64 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсзвичайне значення
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л5 зразки60% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: ľavostranný prítok Slatiny nad o Pstruša1997, 60 м від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСенижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л5 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena2008, 300 м від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбнижче половини Словаччини
      Найвища 2,50 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena2008, 300 м від води. Порівняння: процентиль 43 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбнижче половини Словаччини
      Найвища 0,500 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л2 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: ľavostranný prítok Slatiny nad o Pstruša1997, 60 м від води. Порівняння: процентиль 37 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрнижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л5 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena2008, 300 м від води. Порівняння: процентиль 32 з усіх вибірок у Словаччині.

    • КадмійЦднижче половини Словаччини
      Найвища 0,150 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena, 300 м від води. Порівняння: процентиль 26 усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦунижче половини Словаччини
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л3 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: bez mena2008, 300 м від води. Порівняння: процентиль 22 з усіх вибірок у Словаччині.

    Основні іони, мінералізація і рН

    Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.

    • Діоксид кремніюSiO2Підвищений (10 %)
      Найвища 37,2 мг/лМедіана 27,1 мг/л5 зразки

      Найбільше значення: ľavostranný prítok Slatiny1997, 610 м від води. Порівняння: процентиль 94 з усіх вибірок у Словаччині.

    Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях

    Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.

    • Ілменіт (FeTiO₃)24 зразків, не більше 4115 зерен
    • Магнетит (Fe₃O₄)24 зразків, не більше 1815 зерен
    • Рутіл (TiO₂)22 зразків, не більше 55 зерен
    • Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)21 зразків, не більше 815 зерен
    • Пірит (FeS₂)19 зразків, не більше 315 зерен
    • Барит (BaSO₄)15 зразків, не більше 155 зерен
    • Гематит (Fe₂O₃)8 зразків, не більше 55 зерен
    • Халькопірит (CuFeS₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Анатас (TiO₂)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)1 зразків, не більше 5 зерен

    Породоутворюючі та допоміжні мінерали

    • Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)24 зразків, не більше 815 зерен
    • Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)24 зразків, не більше 555 зерен
    • Корунд (Al₂O₃)24 зразків, не більше 55 зерен
    • Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)24 зразків, не більше 4115 зерен
    • Цирконій (ZrSiO₄)24 зразків, не більше 315 зерен
    • Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))17 зразків, не більше 5 зерен
    • Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))16 зразків, не більше 55 зерен
    • Сілліманіт (Al₂SiO₅)5 зразків, не більше 5 зерен
    • Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))3 зразків, не більше 5 зерен
    • Турмаліни (складний боросилікат)3 зразків, не більше 5 зерен
    • Тітаніт (CaTiSiO₅)3 зразків, не більше 676 зерен
    • Андалузіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен
    • Кианіт (Al₂SiO₅)1 зразків, не більше 5 зерен

    Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність

    Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.

    Метали в підземних водах

    • КадмійЦдекстремальний (1%)
      Найвища 1,80 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л29 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЦинкЗнВисокий (5%)
      Найвища 3 936 мкг/лМедіана 10,0 мкг/л29 зразки

      Найбільше значення: studňa1991, 400 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АнтимонСбВисокий (5%)
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л29 зразки90% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1991, 400 м від води. Порівняння: процентиль 96 з усіх вибірок у Словаччині.

    • СеленСеПідвищений (10 %)
      Найвища 2,20 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л29 зразки83% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 200 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • АлюмінійАлПідвищений (10 %)
      Найвища 0,0600 мг/лМедіана 0,00500 мг/л29 зразки72% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 880 м від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • МідьЦуПідвищений (10 %)
      Найвища 4,80 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л29 зразки

      Найбільше значення: studňa1991, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 93 з усіх вибірок у Словаччині.

    • Миш'якАсТрохи піднесений
      Найвища 1,50 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л29 зразки86% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: studňa1991, 400 м від води. Порівняння: процентиль 84 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ХромЦрТрохи піднесений
      Найвища 1,20 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л29 зразки69% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1993, 2,1 км від води. Порівняння: процентиль 80 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ВестиПбТрохи піднесений
      Найвища 1,00 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л29 зразки79% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 1,7 км від води. Порівняння: процентиль 75 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ЛітійЛізвичайне значення
      Найвища 13,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л29 зразки55% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 67 з усіх вибірок у Словаччині.

    • ПраскаФезвичайне значення
      Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л6 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,8 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.

    • РтутьГґнижче половини Словаччини
      Найвища 0,100 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л29 зразки100% нижче межі кількісної оцінки

      Найбільше значення: prameň1991, 2,6 км від води. Порівняння: процентиль 46 з усіх вибірок у Словаччині.

    Радон у водах

    Тип сайтуЗразкиНайвищий радонМедіана
    мінеральне джерело430,6 Bq/l4,47 Bq/l
    джерело247,2 Bq/l45,8 Bq/l

    Виробки шахт, родовищ і руд

    Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.

    Види об'єктів майнінгу

    • стовбур6×
    • псувати купу4×
    • вставати2×

    Найближчі старі шахти

    НазваВидВидобутийЗакінченийЗ води
    Bezmenný vetrací komínстовбуррідна сірка1920670 м
    Bezmenný vetrací komínстовбуррідна сірка1920700 м
    Bezmenný vetrací komínстовбуррідна сірка1920700 м
    Bezmenný vetrací komínстовбуррідна сірка1920720 м
    Karol štôlňaвставатирідна сірка1920720 м
    Halda Karol štôlneпсувати купурідна сірка1920720 м
    Halda Zubau štôlneпсувати купурідна сірка1920740 м
    Zubau štôlňaвставатирідна сірка1920760 м
    Halda k Jozef šachteпсувати купурідна сірка1862890 м
    Jozef šachtaстовбуррідна сірка1862890 м

    Депозити та гірничодобувні зони

    ДепозитМінералСтатус і організаціяЗ води
    Віґляш – ПодрогибудівництвоВидобутий депозит – ҐЕОтранс-LOMY, s.r.o.130 м
    Віґляш – ПодрогибудівництвоВидобутий депозит – ҐЕОтранс-LOMY, s.r.o.230 м
    Клокочзолоті рудиДепозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená800 м
    Клокочзолоті рудиДепозит з очікуваним використанням резервів – Organizácia neurčená800 м
    ВіґляшбудівництвоВидобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.1,8 км
    ВіґляшбудівництвоВидобутий депозит – EUROVIA – Каменьоломи, s.r.o.1,8 км
    Заєжова – ДубінабудівництвоВидобутий депозит – Obecné lesy Pliešovce s.r.o.2,6 км
    СтожокбудівництвоВидобутий депозит – ПК Метростав, a.s.3,1 км
    СтожокбудівництвоВидобутий депозит – ПК Метростав, a.s.3,2 км
    Очова ІІкерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава3,2 км
    Очова ІІкерамічні глиниДепозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава3,2 км
    Детвазолоті рудиДепозит з очікуваним використанням резервів – Mining Gold s.r.o.3,4 км

    Випадки руди на металогенній карті

    ПояваТип рудиМеталиВидЗ води
    КалінкаМідні рудиЦу, Ау, Момінерологічне явище310 м
    Калінка – СкалкаІншемінерологічне явище360 м
    Калінка – БаніскоЗолоті рудиАумінерологічне явище420 м
    Клокоч, Slatinské lazyМідні рудиЦу, Ау, Момінерологічне явище780 м
    Клокоч – ПодполомЗолоті рудиАуsmall deposit810 м
    СтожокІншемінерологічне явище2,7 км
    Детва – Злати вршокЗолоті рудиАумінерологічне явище3,4 км
    Детва – DV-24Поліметалічні рудиЦу, Пб, Знмінерологічне явище3,5 км

    Свердловини та архівні звіти GeoFond

    Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.

    269 свердловин у смузі 3 км, з них 40 гідрогеологічних і 229 інших; з номером архівного звіту 269.

    Глибина свердловини

    • до 10 м96×
    • 10–30 м121×
    • 30–100 м23×
    • 100–300 м12×
    • понад 300 м4×

    Найближчі свердловини

    ЛокаціяВидГлибинаАрхівний звітЗ води
    DPS-6інженерно-геологічний2,0 м9190510 м
    J-3інженерно-геологічний15,0 м8994710 м
    DPS-7інженерно-геологічний2,3 м9190520 м
    JP-11інженерно-геологічний20,0 м9190520 м
    JP-10Pінженерно-геологічний20,0 м9190520 м
    JP-9інженерно-геологічний20,0 м9190540 м
    DPS-5інженерно-геологічний2,6 м9190550 м
    J-2інженерно-геологічний12,0 м8994760 м
    DPS-4інженерно-геологічний3,7 м9190570 м
    JP-5інженерно-геологічний8,0 м9190570 м
    J-5інженерно-геологічний8,0 м8994780 м
    JP-8Pінженерно-геологічний20,0 м9190580 м

    Геотермальна енергія та мінеральні води

    Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.

    Джерела геотермальних і мінеральних вод

    ДжерелоВидТемпература води (°C)Врожайність (л/с)РахуватиНайближчий від води
    категорія a1мінеральна вода< 15< 53590 м
    категорія b1мінеральна вода15-22< 533,9 км

    Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення

    Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.

    Екологічні навантаження

    ЛокаціяДіяльністьСубстанціяКласифікаціяЗ води
    Детва – ППС ҐроупSK200220FP2,7 км

    Відходи сміттєзвалища

    ПолігонПлощаРік встановленийМоніторингЗ води
    Пструша Роги прі МВЕ – Віґляш–1999–220 м
    RD – sklad umelých hnojív – Віґляшска Гута – Калінка75 м²1984–580 м
    V.H. – Калінка – Віґляшска Гута – Калінка–––930 м
    Za družstvom – Клокоч200 м²1982–2,1 км
    Клокоч – pri potoku – Клокоч–1975–2,2 км
    Pod zrúcaninou hradu – Віґляш400 м²1980–2,5 км
    Віґляш75 м²1986–2,6 км
    Калафус – Стожок40 м²1988–2,6 км

    Зсуви та деформації схилів

    Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.

    Види деформацій

    • Зсуви1×

    Ступінь активності

    • Стабілізовани1×

    Поточний стан

    • Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 0001×

    Як читати ці дані

    • Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в регістрі (до центру для площ), з точністю до десятків метрів. Підрахунки стосуються лише зони, а не всього водозбору.
    • Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
    • Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
    • Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
    • Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
    • Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
    • Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
    • Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.

    Дані: © ŠGÚDŠ (https://www.geology.sk), завантажено 8 лист. 2026. Подробиці — у Методиці.

    Організації та локація

    Хто керує рибальськими ділянками і де вони розташовані

    Організації на водотоціхто управляє рибальськими ділянками і які там сьогодні умови

    1. Зволен1 рибальська ділянка · 10 км25Коцански поток25

    Інші водотоки поблизу

    Басейн: Грон