Картки з фотографіями, пошуком та детальними фільтрами. Рибальські ділянки ви знайдете на сторінці кожного водотоку.
Докладні фільтриглибина, дно, лінія, затінення, рослинність, споруди
Для водотоків достатньо, щоб принаймні одна рибальська ділянка на водотоці мала певну властивість. У межах однієї групи значення доповнюють одне одне (або); групи комбінуються (і).
Спробуйте змінити текст пошуку або скасувати якийсь фільтр.
Карта басейну
Водотоки та рибальські ділянки басейну. Ви можете перемкнути колір ліній на умови сьогодні, якість або будь-який інший параметр.
Докладні фільтрирегіон, район, русло, глибина, затінення, супутники, хімія води, забруднення, риби, геологія
1445ділянок
Виберіть категорію, щоб звузити добірку. Біля кожного варіанта видно, скільки ділянок залишиться.
Колір мапи
Завантаження мапи…
Рухайте мапу двома пальцями. У повноекранному режимі достатньо одного пальця.
КороповіЛососеві – форельовіЛососеві – харіусові
нижчевище
Бал — це оцінка умов за погодою, водою й оточенням, а не прогноз клювання. Для кожної ділянки видно, з чого він складається, наскільки підтверджений даними й звідки дані.
Організації та регіони
Хто управляє рибальськими ділянками басейну та в яких регіонах вони лежать
Організації в басейніякі місцеві організації SRZ тут керують рибальськими ділянками
Джерело: SHMÚ (щорічники якості поверхневих і ґрунтових вод), реєстр очисних споруд VÚVH та EEA. Пункт вимірювання SHMÚ зіставляється з ділянкою за однаковою назвою водотоку та за відстанню; щорічник перелічує пункти, що не виконали норму, тому відсутність пункту не доводить чистоту води.
Геологія та геохімія: басейн Грон
Метали та золото в річкових осадах і воді, старі гірничі виробки та родовища, свердловини з архівними звітами, геотермальна енергія, екологічні навантаження та зсуви навколо водотоків басейну
Огляд базується на державних реєстрах та атласах Державного геологічного інституту Діоніз Štúr. Пошук охоплює зону навколо води всіх рибальських ділянок басейну (всього 2 679 км): проби потоків у межах 1 км, свердловин, шахтних виробок і вантажопідйомників в межах 3 км, руди в межах 5 км, геотермальні джерела в межах 10 км.
Скеля під водою
Річковий алювій74% водопроводу
10% Молоді відкладення, 7% вулканічні породи
Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію. Геологічна карта Словаччини 1:50 000.
Вода за атласом
pH 7,8Змодельована оцінка
Тип води Ca–Mg–HCO₃
Мінералізація 325 мг/л, помірно жорстка води (9,8 °dH). Інтерполяція вимірювань з геохімічного атласу Словаччини, а не вимірювання в потоці.
Елементи в річкових осадах
1 з 15Елементи у верхніх 10%
Найвищий: Вести 35,6 мг/кг
Положення елемента найвищого рангу серед точок вибірки на потоках у Словаччині: процентиль 91. Інтерполяція геохімічного атласу річкових відкладень.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Тепло під ногами
44°C на глибині 1000 м
тепловий потік 77 мВт/м²
На глибині 2 000 м близько 80 °C (збільшення 35 °C на кілометр). Атлас геотермальної енергії Словаччини.
Природне гамма-випромінювання
57Потужність дози Ngy/H
Процентиль 79 у Словаччині
Природний фон з гірських порід і ґрунту (калій, уран, торій), а не значення, виміряне у воді. Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ.
Старі шахтні виробки
9 071об'єктів у радіусі 3 км
видобувається: Au, Ag, Fe, Cu, Pb
Найближчий: Halda (псувати купу), 10 м від води.
Золото в річкових осадах
776зразків із золотом
23 рудних мінералів в осаді
Найбільше 112 зерен в одному зразку (260 м від води). Розвідка розвідки підрахувала золоті зерна в концентраті з річкового осаду.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Мікроелементи у воді струмка
10 з 10Показники в 5%
Найвищий: Барій 1 000 мкг/л
Положення найвищого виміряного значення в розподілі всіх проб поверхневих вод у Словаччині: процентиль 100 (Hron).
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Аналіз свердловин та підземних вод
19 846свердловин у радіусі 3 км
47954 аналізів води поблизу
З них 19789 мають архівний звіт від Geofond. Свердловини є гідрогеологічними, геологічними, інженерно-геологічними та іншими.
Геотермальна енергія
78°C на гирлі свердловини
80 геотермальних свердловин у радіусі 10 км
Найтепліший: Bardoňovo – GTB-1, вихід 5,6 л/с, 180 м від води.
Найближчий тягар: Uzovská Panica – Blh-pod, 20 м від води. Близькість не означає, що речовини витікають з місця у воду.
Поклади та руди
2 091записів у радіусі 5 км
555 родовищ, 1536 рудопроявів
Регістри Geofond, металогенетична карта та карта мінеральних ресурсів.
Зсуви та деформації схилів
1 874площ у радіусі 3 км
139 активних
Задокументовані зсуви в реєстрі Geofond. Зсув у потік може затьмарити воду і змінити ліжко.
Геологічна будова під водою
Яка порода лежить під ватерлінією (геологічна карта Словаччини 1:50 000), скільки їй років, наскільки товстий четвертинний покрив і в якій тектонічній одиниці тече вода. Основа визначає жорсткість води, дно, каламутність після дощу і велику кількість джерел.
Точки слідують за ватерлінією (для струмка і басейну, рибальської ділянки після рибальської ділянки). Смуга являє собою поперечний переріз за відстанню, а не карту; Ширина секції відповідає кількості точок.
Річковий алювій74%SR 72 %
Молоді відкладення10%SR 8,6 %
Вулканічні гірські породи7,1%SR 3,2 %
Гранітоїди3,4%SR 1,5 %
Вапняки та доломіти2,1%SR 2,7 %
Метаморфічні породи1,9%SR 1,4 %
Інші скелі0,9%SR 4,1 %
Пісковики і конгломерати0,4%SR 1,8 %
Фліш0,2%SR 4,7 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Річковий алювій: Гравійно-піщане дно і заплави; Вода поповнюється з підземних вод в алювію.
Геологічний вік гірських порід
четверний84%
невовканічні породи6,7%
кристалічний фундамент5,0%
тріасовий2,1%
пермський1,1%
вода0,2%
юрський0,2%
крейдяний0,2%
інший0,4%
Найпоширеніші породи
Система
Старість
Одиниця
Пункти
четверний
голоцен
рівні відкладення: літофаціальні нерозділені алювіальні глини або піщані до гравійних глин долин і заплав
364×
четверний
плейстоцен – голоцен
делювіальні відкладення: переважно суглинисто-кам'яні (підлеглі піщані) схили та щебінь
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні райони
регіон відкладень гірських потоків31%SR 21 %
регіон низовинних родовищ29%SR 20 %
регіон ефузивних порід9,2%SR 3,1 %
область магматичних інтрузивних порід7,6%SR 3,0 %
регіон епікластичних порід4,0%SR 1,4 %
область високоякісних метаморфічних порід3,0%SR 1,4 %
інший16%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Інженерно-геологічні утворення
формування четвертинних відкладень69%SR 71 %
неовоканічние утворення13%SR 4,5 %
формування гранітоїдів варіскана7,6%SR 3,2 %
утворення високометаморфних порід3,0%SR 1,4 %
утворення епіметаморфних порід2,6%SR 2,2 %
нижнє теригенне утворення1,7%SR 0,6 %
інший3,0%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість території до деформацій схилу
Область стабільних площ97%SR 95 %
Регіон потенційно нестабільних ділянок2,1%SR 4,4 %
Область нестабільних ділянок0,4%SR 0,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта охоплює 536 з 939 точок на ватерлінії.
Гідрогеологія: водоносні горизонти та підземні води
Потоки та річки живляться підземними водами. Гідрогеологічні карти показують, в яких породах зберігається вода, наскільки вони проникні і яка в них вода. Дані отримані з карт ŠGÚDŠ, а не з вимірювань на певній воді.
Породи водоносних горизонтів (Гідрологічна карта 1:200,000)
Гравій49%SR 52 %
Основні вулканічні породи18%SR 6,6 %
Кислотні вулканічні породи8,2%SR 3,2 %
Кислотні плутонічні породи8,2%SR 3,7 %
Метаморфічні породи3,7%SR 2,4 %
Глини3,5%SR 3,9 %
інший8,9%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип водоносного горизонту
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Гравій)28%SR 22 %
Zvodnence s prevažne medzizrnovým typom priepustnosti (prevažne nespevnené sedimenty) (Гравій; Флувіалне)20%SR 27 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody18%SR 6,4 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody8,2%SR 3,2 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody8,2%SR 3,7 %
Menšie zvodnence s medzizrnovým alebo puklinovým typom priepustnosti alebo oblasti s takmer žiadnymi množstvami podzemnej vody (Метаморфічні породи)3,7%SR 2,3 %
інший14%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Тип проникності (основна гідрогеологічна карта 1:50 000)
міжзерновий93%SR 86 %
тріщина4,4%SR 12 %
щілина1,2%SR 0,3 %
міжгранулярна тріщина0,4%SR 0,1 %
тріщина, міжзерновий0,4%SR 0,1 %
регіональний Аквіклуд0,4%SR 0,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Гідрогеологічна функція
водоносний горизонт91%SR 95 %
аквіклід8,4%SR 2,9 %
регіональний Аквіклуд0,8%SR 2,3 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Головна гідрогеологічна область
неовольканічні породи рівнини Крупинської, Ostrôžok a Pôtorskej pahorkatiny7,7%SR 1,8 %
кристалічний фундамент Столицке Врхи та Ревоца Врчовіна в басейні Слан7,5%SR 1,7 %
Четвертинна Нива Хрона на Дунайській рівнині6,6%SR 1,6 %
Палеозойські та молоді утворення басейну Горне Хрон після П'єске5,9%SR 1,4 %
неоволканічні породи північних схилів Штявницке Врхи та Яворії5,8%SR 1,5 %
Четвертинний5,6%SR 1,3 %
інший61%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімічний тип підземних вод
Ца-Мґ-HCO3, Ca-Мґ-HCO3-SO426%SR 6,6 %
Ца-Мґ-HCO3 až Ca-Мґ-HCO3-SO426%SR 7,4 %
Ца-HCO312%SR 6,1 %
Ца-Мґ-HCO311%SR 26 %
Ца-HCO3, Ca-Мґ-HCO3, Ca-SO4-HCO311%SR 3,2 %
Ца-(Mg)-HCO3-SO4 typ3,5%SR 0,9 %
інший11%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клас якості підземних вод
A34%SR 36 %
H17%SR 8,8 %
B16%SR 18 %
D12%SR 15 %
F10%SR 8,8 %
E9,6%SR 6,5 %
інший1,6%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геотермальні підземні водойми
Басейн Жиар28%SR 6,4 %
Батовце і Рикинчецька депресія20%SR 4,4 %
Басейн Римава14%SR 2,8 %
Дубніка депресія7,9%SR 2,1 %
Басейн Зволен6,9%SR 1,4 %
Блок Левіса4,0%SR 0,9 %
інший18%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Хімія поверхневих вод згідно атласу
Змодельований склад води в районі, через який проходить рибальська розтяжка. Растри геохімічного атласу Словаччини (поверхневих вод) є інтерполяцією вимірювань у відібраних потоках, тому вони показують типовий фон місцевості, а не вимірювання в конкретному потоці.
Кислотність води
pH 7,75Типовий діапазон
Більшість річок і струмків у Словаччині мають рН від 6,5 до 8,5. Більш кисла вода зустрічається в потоках на кислих породах (граніти, кварцити), більше лужної води біля вапняків.
Жорсткість води
9,8°dH, помірно жорстка
Сума кальцію і магнію (1,76 ммоль/л). Жорстка вода буферна, а її рН змінюється повільніше; М'яка вода більш чутлива до кислотних дощів.
м'яка
середня
жорстка
дуже тяжко
Розчинені речовини
325Мінералізація мг/л
Загальна кількість розчинених мінералів. Чиста гірська вода має десятки мг/л, низовини та вапнякові води сотні.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Іонний склад води
Катіони (позитивні іони)
Ца 54Мґ 29Na+K 17
Аніони (негативні іони)
HCO₃ 66SO₄ 24Цл 10
Тип води за домінуючими іонами: Ca–Mg–HCO₃
Частки в еквівалентах, звичайний спосіб порівняння складу вод.
Основні іони
КалійK5,02 мг/лпроцентиль 73
НатрійНа13,2 мг/лпроцентиль 66
ХлоридиЦл14,8 мг/лпроцентиль 62
СульфатиSO447,2 мг/лпроцентиль 58
ФторидиF0,129 мг/лпроцентиль 57
МагнійМґ15,0 мг/лпроцентиль 50
БікарбонатиHCO3167 мг/лпроцентиль 36
КальційЦа45,6 мг/лпроцентиль 32
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Поживні речовини та органічне забруднення
АмонійNH40,459 мг/лпроцентиль 85
ФосфатиPO40,379 мг/лпроцентиль 74
Хімічне споживання киснюChSK4,23 мг/лпроцентиль 70
НітратиNO37,92 мг/лпроцентиль 62
Метали
ЦинкЗн19,7 мкг/лпроцентиль 86
МарганецьМн108 мкг/лпроцентиль 81
АлюмінійАл201 мкг/лпроцентиль 79
ПраскаФе0,234 мг/лпроцентиль 79
Елементи в річкових відкладеннях
Геохімічний атлас Словаччини (річкові відкладення) описує те, що річка несе в тонкому матеріалі на своєму руслі. Осад збирає метали з гірських порід, рудних залягань, минулої видобутку та промисловості. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я: вона показує, як елемент у цьому потоці займає місце серед потоків у Словаччині.
Потенційно токсичні та мікроелементи
ВестиПб35,6 мг/кгпроцентиль 91
КадмійЦд0,624 мг/кгпроцентиль 89
АнтимонСб3,60 мг/кгпроцентиль 88
ВанадійV98,5 мг/кгпроцентиль 88
ЦинкЗн177 мг/кгпроцентиль 86
РтутьГґ0,356 мг/кгпроцентиль 85
МідьЦу41,0 мг/кгпроцентиль 85
Миш'якАс14,0 мг/кгпроцентиль 85
ЖерстьСн3,75 мг/кгпроцентиль 78
ВісмутБі0,330 мг/кгпроцентиль 78
КобальтЦо10,6 мг/кгпроцентиль 77
МолібденМо0,402 мг/кгпроцентиль 55
СеленСе0,224 мг/кгпроцентиль 44
НікеельНі20,7 мг/кгпроцентиль 31
ХромЦр59,7 мг/кгпроцентиль 30
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Основні елементи (залізо, алюміній, кальцій, магній, калій, натрій, титан, марганець, фосфор)
Повітряна гамма-спектрометрія ŠGÚDŠ вимірює випромінювання калію, урану та торію в породах і ґрунті. Граніти та деякі кислі вулканічні породи мають найвищі значення, найнижчі – вапняки та заплави. Цезій-137 є залишком наслідків Чорнобильської аварії та випробувань ядерної зброї.
Потужність дози гама-випромінювання
57Ngy/год в повітрі
Діапазон від 24 до 124 нГр/год
Природний фон з гірських порід і ґрунтів; вище над гранітами та деякими кислими вулканічними породами, нижче вапняків і заплав.
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Радоновий ризик підґрунтя
середнє
Радон - це природний газ з гірських порід. Ризик стосується будівель і підвалів, а не води в потоці; Це показує, що таке основа.
DOT: середнє по лінії води, лінія: від найнижчого до найвищого значення, масштаб: Позиція серед точок вибірки на потоках у Словаччині (від 0 до 100-го процентиля)
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геофізичні поля: магніти і гравітація
Карти магнітного поля та гравітації (ŠGÚDŠ) показують, що лежить під відкладеннями та поверхнею: вулканічні тіла, розломи та товщина земної кори. Для рибалки вони цікаві опосередковано: вони показують, де змінюється скеля, а разом з нею і вода.
Магнітна аномалія
-18нТл
Діапазон від -483 до 819 нТл
Відхилення магнітного поля Землі від її оточення. Позитивні та негативні аномалії виявляють породи з магнетитом (базальтами, основними вулканічними породами) та кордонами в кореневій породі.
негативпозитивний
Бугер гравітаційна аномалія
-16mGal
Залишковий +0,7 мг
Негативні значення лежать над товстими відкладеннями і під горами (світла кора), позитивними над густими скелями і тоншою корою. На ньому зображено будову земної кори, а не води.
Геотермальний потенціал
Атлас геотермальної енергії Словаччини фіксує температуру гірських порід і тепловий потік з надр Землі. Це потенціал місцевості, а не фактичне тепло води в потоці. Специфічні геотермальні свердловини та джерела поблизу цієї води знаходяться в розділі геотермальної енергії нижче.
Температура гірських порід з глибиною
44 / 80 °Cна глибині 1000 і 2000 м
Збільшення на 35 °C на км
Лінія показує температуру породи; Пунктирна частина є лише розширенням поверхні. тепловий потік 77 мВт/м².
Геотермальні підземні водойми під ватерлінією
Басейн Жиар28%SR 6,4 %
Батовце і Рикинчецька депресія20%SR 4,4 %
Басейн Римава14%SR 2,8 %
Дубніка депресія7,9%SR 2,1 %
Басейн Зволен6,9%SR 1,4 %
Блок Левіса4,0%SR 0,9 %
інший18%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Рельєф, клімат і ґрунти
Басейн - це не просто вода: схил і висота визначають швидкість стоку, клімат, температуру і кількість води, а також ґрунти, які вмиваються в потік. Дані отримані з геоморфологічного поділу, кліматично-географічних типів та ґрунтових карт ŠGÚDŠ.
Висота геоморфологічних одиниць (від–до)97–2 050m н. р. м.
Середня висота одиниць450m н. р. м.
Середній ухил9,4°
Середня температура січня-3,8°C
Середня температура липня17,9°C
Річні опади721mm
Геоморфологічні одиниці
Південний Словацький басейн19%SR 4,6 %
Дунайські пагорби11%SR 10 %
Високогір'я Ревока9,5%SR 2,4 %
Гори Штавніка8,2%SR 2,2 %
Басейн Зволен8,0%SR 2,0 %
Вепорські гори7,3%SR 1,8 %
інший38%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Геоморфологічні регіони
Словацькі центральні гори33%SR 9,1 %
Словацькі гори24%SR 10 %
Лученец-Кошице депресія19%SR 7,6 %
Фатра-Татра район12%SR 21 %
Дунайська низовина11%SR 18 %
Зона Матра-Сланек1,1%SR 1,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Клімато-географічні типи
клімат басейну48%SR 29 %
гірський клімат34%SR 33 %
нижній клімат18%SR 38 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Сприйнятливість ґрунтів до підкислення
грунти, схильні до підкислення43%SR 31 %
помірно чутливі до підкислення грунти26%SR 25 %
природні кислі ґрунти14%SR 8,5 %
грунти, не схильні до підкислення10%SR 27 %
грунти слабо чутливі до підкислення6,4%SR 5,2 %
грунти, дуже схильні до підкислення0,2%SR 2,4 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Забруднення ґрунту (карта 1:500 000)
відносно чистий грунт51%SR 53 %
незабруднений ґрунт, геогенно визначений вміст деяких елементів ризику досягає граничних значень a45%SR 45 %
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення b3,0%SR 1,3 %
забруднений ґрунт, вміст елементів ризику перевищує граничні значення C0,3%SR 0,9 %
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Літогеохімічні види
Неоген40%SR 48 %
Неогенові вулканіки34%SR 11 %
Мезозойка зони Бредля і Центрально-Західних Карпат10%SR 10 %
Плутонічні породи Центрально-Західних Карпат6,3%SR 3,0 %
Кристалічний фундамент Tatricum і Veporicum2,8%SR 1,5 %
інший3,0%
Маркер на барі: поділіться серед усіх зразків точок на потоках у Словаччині
Карта коридору
Де найближчі шахтні виробки, родовища, вантажі, геотермальні свердловини та знахідки золота. Групи можна вимкнути.
Лінія - це вода рибальської ділянки, світлова смуга - це 3-кілометрова зона, в якій шукали свердловини, шахти та вантажі. На карті зображені найближчі об’єкти (не більше кількох десятків з кожного реєстру), не всі. Точки відповідають позиції в реєстрі; Об'єкти площі позначені їх центром.
Мікроелементи в поверхневих водах
Миш'як, сурма, кадмій, свинець, мідь, цинк та інші елементи в зразках річок і струмків (геохімічний атлас Словаччини, поверхневі води, 2015). Смужка показує, де найвище значення серед усіх вибірок у Словаччині; Світловий маркер є медіаною зразків у цій воді.
БарійБаекстремальний (1%)
Найвища 1 000 мкг/лМедіана 32,0 мкг/л1244 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hron1997, 160 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 370 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1003 зразки67% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Bla2007, 130 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
СтронційСрекстремальний (1%)
Найвища 4 800 мкг/лМедіана 131 мкг/л541 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Čierny potok2005, 700 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 2 270 мкг/лМедіана 5,00 мкг/л1431 зразки69% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Stračínsky potok2012, 520 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 500 мкг/лМедіана 2,50 мкг/л1308 зразки81% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hron1997, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 10,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л1324 зразки85% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hron1997, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 90,0 мкг/лМедіана 1,00 мкг/л1479 зразки71% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hronec1993, 660 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 100 мкг/лМедіана 1,80 мкг/л1309 зразки39% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hron1997, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 253 мкг/лМедіана 1,10 мкг/л1469 зразки30% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: bez mena1992, 340 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 5,00 мкг/лМедіана 0,150 мкг/л1073 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Hron, 160 м від води. Порівняння: процентиль 99 усіх вибірок у Словаччині.
Основні іони, мінералізація і рН
Основний хімічний склад води: з яких породи мінерали в ньому походять.
Діоксид кремніюSiO2екстремальний (1%)
Найвища 74,8 мг/лМедіана 18,3 мг/л1365 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: Brništský potok2012, 230 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Золоті та рудні мінерали в річкових відкладеннях
Регіональна розвідка: важка фракція була вимита з річкового гравію та підраховано мінеральні зерна в ньому. Карта знахідок позитивна: зразок без золота в атласі не вказано, тому відсутність знахідки не є доказом того, що немає золота.
Магнетит (Fe₃O₄)5197 зразків, не більше 4115 зерен
Рутіл (TiO₂)5111 зразків, не більше 1815 зерен
Ілменіт (FeTiO₃)5103 зразків, не більше 4475 зерен
Пірит (FeS₂)3653 зразків, не більше 4750 зерен
Лимонник (FeO(OH)·nH₂O)3513 зразків, не більше 4429 зерен
Моназіт ((Ce,La,Nd)PO₄)2855 зразків, не більше 4115 зерен
Анатас (TiO₂)2853 зразків, не більше 3250 зерен
Гематит (Fe₂O₃)2792 зразків, не більше 4720 зерен
Схееліт (CaWO₄)2359 зразків, не більше 1115 зерен
Барит (BaSO₄)1949 зразків, не більше 1815 зерен
Сфалерит (ZnS)825 зразків, не більше 599 зерен
Золото (Ау)776 зразків, не більше 112 зерен
Цінабаріт (HgS)703 зразків, не більше 4115 зерен
Халькопірит (CuFeS₂)522 зразків, не більше 500 зерен
Арсенопіріт (FeAsS)172 зразків, не більше 100 зерен
Касітеріт (SnO₂)159 зразків, не більше 100 зерен
Малахіт (Cu₂CO₃(OH)₂)156 зразків, не більше 353 зерен
Реалґар (AsS)99 зразків, не більше 55 зерен
Галена (PbS)55 зразків, не більше 55 зерен
Антимоніт (Sb₂S₃)42 зразків, не більше 42 зерен
Ауріпіґмент (As₂S₃)28 зразків, не більше 55 зерен
Волфраміт ((Fe,Mn)WO₄)23 зразків, не більше 16 зерен
Марказіт (FeS₂)19 зразків, не більше 250 зерен
Найближчі зразки з золотом
Зразок
Золото в зразку
З води
276c
5 зерен
10 м
46b
1 зерно
10 м
148c
3 зерна
10 м
304/C
1 зерно
10 м
232a
1 зерно
10 м
358g
2 зерна
20 м
189d
1 зерно
20 м
380c
8 зерен
20 м
Породоутворюючі та допоміжні мінерали
Цирконій (ZrSiO₄)6289 зразків, не більше 4115 зерен
Ґранати ((Fe,Mg,Ca,Mn)₃Al₂Si₃O₁₂)5895 зразків, не більше 4665 зерен
Амфіболи (Ca₂(Mg,Fe)₅Si₈O₂₂(OH)₂)4799 зразків, не більше 4900 зерен
Апатіт (Ca₅(PO₄)₃(F,Cl,OH))4755 зразків, не більше 2950 зерен
Епідот (Ca₂(Al,Fe)₃Si₃O₁₂(OH))4547 зразків, не більше 4500 зерен
Турмаліни (складний боросилікат)3523 зразків, не більше 2000 зерен
Пироксени ((Mg,Fe,Ca)₂Si₂O₆)3487 зразків, не більше 4729 зерен
Тітаніт (CaTiSiO₅)2889 зразків, не більше 2179 зерен
Корунд (Al₂O₃)1712 зразків, не більше 2850 зерен
Стауроліт (Fe₂Al₉Si₄O₂₃(OH))320 зразків, не більше 1115 зерен
Сілліманіт (Al₂SiO₅)207 зразків, не більше 850 зерен
Кианіт (Al₂SiO₅)85 зразків, не більше 450 зерен
Spinel (Cr-spinel) ((Mg,Fe)(Al,Cr)₂O₄)63 зразків, не більше 4000 зерен
Андалузіт (Al₂SiO₅)34 зразків, не більше 800 зерен
Підземні води: хімія, типи води та радіоактивність
Гідрогеохімічні об'єкти (аналіз джерел і свердловин), геохімічний атлас підземних вод (1996) та радіогідрохімічний відбір проб. Підземні води живлять потоки, тому її склад також впливає на воду в потоці.
Види хімічної води поблизу
Ца-Мґ-HCO3588×
Ца-HCO3450×
Ца-Мґ-SO4-HCO3157×
Ца-SO4-HCO391×
Ца-Мґ-HCO3-SO480×
Мґ-Ца-HCO352×
Ца-HCO3-SO437×
Ца-Мґ-Цл-HCO321×
Клас якості води за гідрогеохімічною картою
клас A550×
клас H299×
клас B277×
клас F196×
клас D196×
клас E175×
клас C94×
клас G56×
Метали в підземних водах
ХромЦрекстремальний (1%)
Найвища 327 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л3592 зразки61% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 740 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
ВестиПбекстремальний (1%)
Найвища 270 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3592 зразки69% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1992, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
ЦинкЗнекстремальний (1%)
Найвища 373 000 мкг/лМедіана 13,0 мкг/л3592 зразки20% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 220 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
ЛітійЛіекстремальний (1%)
Найвища 677 мкг/лМедіана 2,00 мкг/л3592 зразки38% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1993, 530 м від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
СеленСеекстремальний (1%)
Найвища 36,0 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3592 зразки72% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 100 з усіх вибірок у Словаччині.
МідьЦуекстремальний (1%)
Найвища 172 мкг/лМедіана 0,800 мкг/л3592 зразки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 220 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АнтимонСбекстремальний (1%)
Найвища 720 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л3592 зразки74% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 1,9 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
АлюмінійАлекстремальний (1%)
Найвища 21,4 мг/лМедіана 0,00500 мг/л3592 зразки55% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: štôlňa1994, 150 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
КадмійЦдекстремальний (1%)
Найвища 901 мкг/лМедіана 0,250 мкг/л3592 зразки92% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1991, 1,4 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
Миш'якАсекстремальний (1%)
Найвища 888 мкг/лМедіана 0,500 мкг/л3592 зразки65% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: prameň1992, 2,7 км від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
РтутьГґекстремальний (1%)
Найвища 5,10 мкг/лМедіана 0,100 мкг/л3592 зразки96% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 490 м від води. Порівняння: процентиль 99 з усіх вибірок у Словаччині.
ПраскаФезвичайне значення
Найвища 0,00500 мг/лМедіана 0,00500 мг/л1719 зразки100% нижче межі кількісної оцінки
до 50%
50–75
75–90
90–99
вище 99
Найбільше значення: studňa1993, 1,1 км від води. Порівняння: процентиль 50 з усіх вибірок у Словаччині.
Радон у водах
Тип сайту
Зразки
Найвищий радон
Медіана
но
494
126 Bq/l
7,72 Bq/l
потік, річка
59
8,67 Bq/l
2,30 Bq/l
джерело
772
506 Bq/l
13,0 Bq/l
developed spring
251
450 Bq/l
24,4 Bq/l
джерело води для індивідуального постачання
97
532 Bq/l
13,9 Bq/l
джерело води для громадського постачання
90
121 Bq/l
12,6 Bq/l
вільний свердловина
31
88,8 Bq/l
12,6 Bq/l
мінеральне джерело
59
818 Bq/l
20,9 Bq/l
свердловинна свердловина з термальною та мінеральною водою
20
244 Bq/l
10,0 Bq/l
водосховище
4
17,0 Bq/l
2,88 Bq/l
інші
5
8,00 Bq/l
1,60 Bq/l
відтік з шахти працює
18
51,4 Bq/l
6,65 Bq/l
Виробки шахт, родовищ і руд
Старі шахтні виробки за межами гірничодобувних територій (Geofond Register), родовищ і гірничих територій, а також металогенетична карта. Золото, срібло та інші метали поблизу потоків можуть потрапити в осад і воду.
Що тут було видобуто (за реєстром старих шахт)
Ау4601×
Аґ3822×
Фе1975×
Цу1000×
Пб788×
Зн624×
Сб534×
Гґ85×
Цо30×
Ні26×
Мн19×
Ас10×
Види об'єктів майнінгу
вставати3226×
псувати купу2844×
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів2180×
стовбур434×
інший тип об'єкта361×
хвостосховище23×
поверхневий кар'єр1×
Найближчі старі шахти
Назва
Вид
Видобутий
Закінчений
З води
Псувати купу
псувати купу
Fe руди (сидерит)
кінець XIX – початок XX століття
10 м
12.bezmenná štôlňa
вставати
поліметалічні руди (Cu)
10 м
Halda šachty bez mena
псувати купу
золото
1945
10 м
Піндж (просідання шахти)
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Au, Ag руди
10 м
Dolnosirkovská štôlňa
вставати
Fe руди
1965
10 м
Halda okru zo Železníka
псувати купу
магнезит
10 м
Halda štôlne bez mena
псувати купу
Фе
кінець XIX – початок XX століття
10 м
Halda z novej odvodňovacej štôlne
псувати купу
20 м
Šachta bez mena
стовбур
золото
1945
20 м
Пінґи
піндж (просідання шахти), лінія ямок для пінджів
Fe руди
20 м
Депозити та гірничодобувні зони
Депозит
Мінерал
Статус і організація
З води
Обице
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
50 м
Обице
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
70 м
Ястраба – lom Legio
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie
80 м
Калніца ІІ
гравельні піски та піски
Видобутий депозит – ViOn, a.s.
80 м
Кластава
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
90 м
Кластава
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – Organizácia neurčená
90 м
Рожнява – Стріеборна жіла
срібні руди
Видобутий депозит – GEMER-ORR, s.r.o.
100 м
Люборіечка
буре вугілля
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
110 м
Ліесковец
бентоніт
Видобутий депозит – ENVIGEO, a.s.
110 м
Люборіечка
буре вугілля
Депозит з очікуваним використанням резервів – ШҐУДШ Братислава
110 м
Ліесковец
бентоніт
Видобутий депозит – ENVIGEO, a.s.
120 м
Возніца – zemník, lokalita Z1
будівництво
Депозит із зупиненим видобутком або там, де не очікується використання резервів – bez organizácie
120 м
Випадки руди на металогенній карті
Поява
Тип руди
Метали
Вид
З води
Транґошка
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
40 м
Гарманец
Золоті руди
Ау
deposit occurrence
50 м
Копраш – tunel
Пірит
пірит, пірротин
мінерологічне явище
50 м
Брусно – Пекло
Мідні руди
Цу
мінерологічне явище
70 м
Гонтіанске Немце
Золоті руди
Ау
мінерологічне явище
70 м
Jasenie-Jasenský potok
Золоті руди
Ау
мінерологічне явище
70 м
Годруша – Amália a Rozália žily – sever
Поліметалічні руди
Цу, Пб, Зн
small deposit
80 м
Меліата
Залізні руди
Фе
мінерологічне явище
100 м
Лубенік, Амаґ
Магнезит
магнезит
small deposit
110 м
Плоске, Плоске-Латінак
Магнезит
магнезит
small deposit
120 м
Свердловини та архівні звіти GeoFond
Реєстр гідрогеологічних свердловин, інших свердловин та геотермальних свердловин. Кожна свердловина має звіт в архіві GEOFOND (геологічні профілі, насосні випробування, хімічний аналіз води); Номер звіту в таблиці.
19 846 свердловин у смузі 3 км, з них 4419 гідрогеологічних і 15427 інших; з номером архівного звіту 19789.
Глибина свердловини
до 10 м6505×
10–30 м5938×
30–100 м3177×
100–300 м2165×
понад 300 м883×
Найближчі свердловини
Локація
Вид
Глибина
Архівний звіт
З води
Славец
свердловина зі звичайною водою
507,6 м
78665 125Bb82.pdf
10 м
ATM-218
середовище
–
99453
10 м
R-12C
гідрогеологічний
507,6 м
78665
10 м
Гронски Бенядік
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
9,4 м
4932 122Cc1.pdf
10 м
Сенне
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
160,0 м
74947 135Bb25.pdf
10 м
Полтар
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
20,0 м
22014 124Da1.pdf
10 м
Крівань
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
5,0 м
81483 123Bd32.pdf
10 м
Číž-kúpele
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
110,0 м
14920 137Ba2.pdf
10 м
Косіги над Іпльом
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
11,0 м
21967 135Cd3.pdf
10 м
Скерешово
свердловина вузького діаметра зі звичайною питною та технологічною водою
6,0 м
12881 125Ad8.pdf
10 м
ZV-17
інженерно-геологічний
1,6 м
13512
10 м
ZV-10
інженерно-геологічний
0,9 м
13512
10 м
Геотермальна енергія та мінеральні води
Геотермальні свердловини (температура води на гирлі свердловини, вихід, хімічний тип) та джерела геотермальних і мінеральних вод у межах 10 км. Дані про використання та існування свердловини надходять із реєстру Geofond.
Свердловина
Температура
Урожай
Глибина
Хімічний тип води
Оперувати
З води
Склене Тепліце
39 °C
0,4 л/с
–
Ца-SO4
у вживанні
40 м
Склене Тепліце
38 °C
0,4 л/с
–
Ца-SO4
невикористаний
50 м
Склене Тепліце – ST-1
52 °C
22,3 л/с
69,7 м
Ца-SO4
у вживанні
60 м
Дудінце – HVD-1
28 °C
1,2 л/с
85 м
Ца-HCO3
невикористаний
70 м
Склене Тепліце
49 °C
0,1 л/с
2,5 м
Ца-SO4
невикористаний
70 м
Сіелніца – BO-9
29 °C
5,5 л/с
353 м
невикористаний
110 м
Дудінце – S-4
28 °C
2,6 л/с
70,33 м
Ца-HCO3
невикористаний
110 м
Дудінце – S-3
27 °C
6,2 л/с
60,65 м
Ца-HCO3
у вживанні
120 м
Склене Тепліце
48 °C
0,2 л/с
–
Ца-SO4
невикористаний
130 м
Желєзовце – HGŽ-1
18 °C
–
350 м
На-Ца-HCO3
невикористаний
140 м
Джерела геотермальних і мінеральних вод
Джерело
Вид
Температура води (°C)
Врожайність (л/с)
Рахувати
Найближчий від води
категорія a1
мінеральна вода
< 15
< 5
26
50 м
категорія b1
мінеральна вода
15-22
< 5
7
80 м
KD-1
геотермальна вода
22 – 38
< 5
1
100 м
категорія c1
мінеральна вода
23-38
< 5
4
100 м
HVP-1, HG-18
геотермальна вода
15 – 22
5 – 15
1
110 м
категорія d1
мінеральна вода
39-55
< 5
2
110 м
категорія Долна Стрегова
термальні купальні
–
–
1
130 м
H-1
геотермальна вода
15 – 22
< 5
1
150 м
LKŠ-1,2
геотермальна вода
22 – 38
5 – 15
1
160 м
MEL-1
геотермальна вода
55 – 80
< 5
1
170 м
Екологічні тягарі, полігони та антропогенні відкладення
Зафіксовані екологічні навантаження (промислові ділянки, полігони, видобуток), реєстр відходів відходів та моніторинг антропогенних відкладень (промисловий осад). Це список місць, а не вимірювання забруднення води.
Екологічні навантаження
Локація
Діяльність
Субстанція
Класифікація
З води
Брезно – rušňové depo, Cargo a.s.
SK200280FK
70 м
Банська Бистриця – Улянка – areál Chemika a.s.
SK200280FK
80 м
Утекач – bývalé sklárne Clara
SK200280FK
90 м
Маґнезітовце – pesticídny sklad
SK200280FK
100 м
Гріньова – ЗТьС Гріньова
SK200280FK
130 м
Гнуштя – areál bývalých SLZ
SK200280FK
150 м
Брезно – ЖСР Брезно
SK200280FK
150 м
Рикинчіце – sklad starých agrochemikálií
SK200260FP
150 м
Зволен – армадне обєкти
SK1000700P
150 м
Завадка над Гроном – ареал Польноспол Плус
SK200280FK
160 м
Відходи сміттєзвалища
Полігон
Площа
Рік встановлений
Моніторинг
З води
pri dolnom moste – Червеняни
20 м²
1980
–
10 м
Горне Стргаре – pri moste – Горне Стргаре
20 м²
1980
–
20 м
Отрочок
–
–
–
20 м
Дражіце
500 м²
–
–
30 м
oproti predajne AVIA – Долне Плахтінце
20 м²
1980
–
30 м
Жемберовце – JRD – Горне Жемберовце
1 500 м²
1980
–
30 м
Ґемерска Гуорка
1 500 м²
–
–
30 м
pri Starej rieke – Горне Стргаре
20 м²
1980
–
40 м
Антропогенні відкладення
Локація
Відкладені відходи
З води
Узовска Паніца – Блг-нижче
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
20 м
Узовска Паніца – DP-міст
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
30 м
Узовска Паніца – DP-výtok
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
30 м
Узовска Паніца – DP-Блг
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
40 м
Узовска Паніца – DP-100 po
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
60 м
Узовска Паніца – DP-50 вище
Тверді побутові відходи з району Римавська Собота
80 м
Зсуви та деформації схилів
Реєстр документованих деформацій схилів (Geofond). Зсуви біля струмка можуть принести дрібний матеріал у воду, змінити русло і перегородити канал.
Види деформацій
Зсуви1483×
Блочні поля180×
Блокувати тріщини78×
Підірвані обвали30×
Камені28×
Розрив і розпушування гірського масиву28×
Схильні потоки18×
Блочні поля + зсуви14×
Ступінь активності
Стабілізовани867×
Потенціални855×
Актівни133×
Зі стабілізованими і потенційними формами6×
З потенційними та активними формами6×
Одстранени2×
Поточний стан
SD взяті з архівних матеріалів, ktorá bola konfrontova495×
Обробляється лише в межах обліків за шкалою 1:25 000255×
SD zaregistrovaná v rámci terénneho výskumu na úlohe Atlas S154×
Недостатньо задокументований150×
SD prebraná z archívnych materiálov (existuje inž. geologick110×
Як читати ці дані
Зона і відстань. Відстань вимірюється від лінії води до точки в реєстрі (для площ — до їх центру) з точністю до десятків метрів. Кількості стосуються лише смуги, а не всієї території (Словаччина).
Процентиль. Для хімії найвище значення порівнюється з усіма зразками атласу у Словаччині. Це не юридична межа чи оцінка ризику для здоров’я; Атласи історичні (опубліковано: поверхневі води 2015, підземні води 1996, річкові відкладення 1999).
Межа кількісного визначення. Багато зразків мають значення на найнижчому рівні, який може визначити лабораторія; Такі результати означають «нижче ліміту». Для них позиція в розподілі є оцінкою.
Шліхи. Записуються лише зразки з знахідкою. Кількість зерен у концентраті не є вмістом золота в грамах на тонну.
Відношення до води. Обробка шахти, сміттєзвалище або тягар поблизу нічого не доводять про якість води в потоці. Це служить підказкою для уваги та відправною точкою для подальшого дослідження.
Зразок балів. Площа та растрові карти ŠGÚDŠ не можна завантажувати як точки, тому вздовж лінії кожної рибальської ділянки значення шукається в точках приблизно кожні 3 км. Це зразок рядка, а не безперервний запис; Дуже короткий розділ може мати одну точку.
Атлас растров. Хімія води та відкладень є інтерполяцією вимірювань у мережі відбору проб (геохімічний атлас Словаччини). Значення в точці є змодельованою оцінкою для навколишнього середовища, а не вимірюванням у воді. Процентиль порівнює середнє значення цього потоку з усіма точками вибірки на потоках у Словаччині.
Позиції та ваги. Карти мають різні масштаби (від 1:50 000 до 1:1 000 000), тому рівень деталізації відрізняється між розділами. Карта за межами її покриття означає, що на цьому етапі немає області, не те, що там нічого немає.